PDA

View Full Version : Защо момичетата са така зле??



slAduk17
06-25-2008, 12:02
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0

soulja_girl4e
06-25-2008, 12:03
pi4 ti si bolen... :?

sasha_90
06-25-2008, 12:04
И кога се запозна с всички момичета на земята,та да си направиш извода,че сме еднакви?Грешиш!

cinderella_gugutka
06-25-2008, 12:05
и аз искам да питам нещо-защо мом4етата сте такива тъпи хуиове???
нито знаете кво искате,а мн рядко знаете как да го полу4ите и само наранявате моми4етата които наистина държат на вас :-x

didi_baby
06-25-2008, 12:16
ми кат си хванал тъпа путка ша го ядеш

slAduk17
06-25-2008, 12:19
ооО даААаа нИе се държим .. тЪпите вСе едНо.. с Достатъчно момичета съм бил и всичките са толкова глупави.. кво гледат бе .. дали ще им подариш нещо или ще ги заведеш някъде.. бАХти и вСЕ ние сме виновни за това, че вие искате да сте като всички тъпи путки .. и после ама ти ме накара да стана такава.. чакай малко бе кой те е накарал.. "Ами ти други не харесваш и аз заради теб станах такава надута лигла" .. пФф вСички те е такива тъпи овЦИ!! Защо си мислите,че момчетата нямат чувства бе и че неискат и те да бъдат обичани .. и за това си търсят по различни момичета от тея досега с които са били .. а вие искате да станете точно като тях и да преебете ВСИЧКО !!

MiMcHeToOo
06-25-2008, 12:20
Е, е, е някоя овца май много те е ядосала :D

mrssmith
06-25-2008, 12:20
didi_baby Пуснато на: Сря Юни 25, 2008 3:16 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ми кат си хванал тъпа путка ша го ядеш


+1 =D>

Marina__
06-25-2008, 12:21
Пич, като цяло си прав. Има не малко такива момичета. Но има и не малко такива момчета :D . Тъпо е да правиш такива генерални заключение - момичетата са тъпи путки. :? Сигурно някоя не ти е пуснала и затова сега си бесен, разбираемо е, но споко - и за теб ще се намери някоя "принцеска" :D .

cinderella_gugutka
06-25-2008, 12:26
ооО даААаа нИе се държим .. тЪпите вСе едНо.. с Достатъчно момичета съм бил и всичките са толкова глупави.. кво гледат бе .. дали ще им подариш нещо или ще ги заведеш някъде.. бАХти и вСЕ ние сме виновни за това, че вие искате да сте като всички тъпи путки .. и после ама ти ме накара да стана такава.. чакай малко бе кой те е накарал.. "Ами ти други не харесваш и аз заради теб станах такава надута лигла" .. пФф вСички те е такива тъпи овЦИ!! Защо си мислите,че момчетата нямат чувства бе и че неискат и те да бъдат обичани .. и за това си търсят по различни момичета от тея досега с които са били .. а вие искате да станете точно като тях и да преебете ВСИЧКО !!
добре,разбирам 4е няква тъпа лигла те е ядосала но е мн грешно да се ядосваш на вси4ки моми4ета.незн с колко моми4ета си ходил но щом не си ходил с мен нямаш право да обиждаш вси4ки моми4ета :x аз не съм такава,нито моите пр. са такива.и аз познавам от твоя вид тъпи моми4ета и ги ненавиждам и те разбирам .но все пак не говори за вси4ки моми4ета така.сиг съм 4е ще си намериш свястна мацка

Marina__
06-25-2008, 12:28
Сори, ако звуча заядливо, като толкова ти пречат момичетата - стани гей. Казват, че нямало по-силно от мъжката дружба :-D .

А сега сериозно - пак ти казвам, това, че някоя овца те е направила сам да си говориш, не значи, че всички момичета сме такива :) .

slAduk17
06-25-2008, 12:29
Ами да ядоса ме едно глупаво момиче с което 6 месеца се занимавам.. и тя накрая ми разправя "аз исках да ме видиш в друга светлниа .. а не както всички други ме виждат.. не като лиглата и надутото момиче а като момичето с чувства и исках да ти разкрия душата си пред теб .. " <--- Добре какво е това ??? Аз ли съм я карал да е такава бе пфф :@:@

MissBitch
06-25-2008, 12:31
Пич, като цяло си прав. Има не малко такива момичета. Но има и не малко такива момчета :D . Тъпо е да правиш такива генерални заключение - момичетата са тъпи путки. :? Сигурно някоя не ти е пуснала и затова сега си бесен, разбираемо е, но споко - и за теб ще се намери някоя "принцеска" :D . +1 8)

pet_14
06-25-2008, 12:32
Pfffffff тва че твоето момчие се държи така,не означава че всички са еднкви......
Така,че.....

Marina__
06-25-2008, 12:32
"аз исках да ме видиш в друга светлниа .. а не както всички други ме виждат.. не като лиглата и надутото момиче а като момичето с чувства и исках да ти разкрия душата си пред теб .. " <--- Добре какво е това ???

В превод - "Аз съм лигла и надута овца, но исках да ме видиш в друга светлина...". Забрави я просто. Сигурна съм, че ще си намериш някое "нормално" момиче :).

cvetelinaaa
06-25-2008, 12:33
:lol:

мисля че темата е безсмислена :lol:

Marina__
06-25-2008, 12:34
:lol:

мисля че темата е безсмислена :lol:

Е що да е безсмислена? На човека му е кофти. Това,че си е формулирал темичката по малко странен начин е друг въпрос. Доста по-смислена ми се вижда от "Анкетата - "Обичам те"! или "Обичкам те!" например :) .

barbie_94
06-25-2008, 12:35
Така като гледам ти си по-зле от всички момичета взети заедно!

sunset_light
06-25-2008, 12:36
Ами като мразиш всички момичета ,обърни резбата. :grin:

slAduk17
06-25-2008, 12:39
Въобще не ми пука дали съм тъп просто.. се нерва защото всички ме мислеха за некакъв безчувствен надут лигав .. ала бала .. а не съм такъв.. и какво влюбих се и аз в некаква тъпа лигла .. и седи и ми реве защо ме заряза е как няма да я зарежа какво е това тъпа путка малка .. :@:@ ай кажете ми какво е това бе .. сърди ми се защо не съм отишал до тях .. сутринта е чакай бе как ще хода на тренировки .. съм и после седи и ми вика за тебе футбола е по важен .. аа :@:@ направо неиздържам вече мн ме дразни пфффффф :@:@:@

sasha_90
06-25-2008, 12:40
ооО даААаа нИе се държим .. тЪпите вСе едНо.. с Достатъчно момичета съм бил и всичките са толкова глупави.. кво гледат бе .. дали ще им подариш нещо или ще ги заведеш някъде.. бАХти и вСЕ ние сме виновни за това, че вие искате да сте като всички тъпи путки .. и после ама ти ме накара да стана такава.. чакай малко бе кой те е накарал.. "Ами ти други не харесваш и аз заради теб станах такава надута лигла" .. пФф вСички те е такива тъпи овЦИ!! Защо си мислите,че момчетата нямат чувства бе и че неискат и те да бъдат обичани .. и за това си търсят по различни момичета от тея досега с които са били .. а вие искате да станете точно като тях и да преебете ВСИЧКО !!
Попадаш на неподходящи.

kuklichka_bg
06-25-2008, 12:41
abe ei tui 4e nqkfa si tam pikla sa e darjala tei s teb ne zna4i 4e si4ki sme tei i da ni slagash pod obsht znamenattelll!!!!

kuklichka_bg
06-25-2008, 12:44
Въобще не ми пука дали съм тъп просто.. се нерва защото всички ме мислеха за некакъв безчувствен надут лигав .. ала бала .. а не съм такъв.. и какво влюбих се и аз в некаква тъпа лигла .. и седи и ми реве защо ме заряза е как няма да я зарежа какво е това тъпа путка малка .. :@:@ ай кажете ми какво е това бе .. сърди ми се защо не съм отишал до тях .. сутринта е чакай бе как ще хода на тренировки .. съм и после седи и ми вика за тебе футбола е по важен .. аа :@:@ направо неиздържам вече мн ме дразни пфффффф :@:@:@

tui ne e izpovedalnq mnogo si zle kato ti 4eta postovete me ot4aivash napro

crazyhair
06-25-2008, 12:52
koi znai kva selqnka mu se e lepnalkaa i go e napravila na 6ut i sq si go iskarva na drugite momi4enca hayhahhahahaha.. :lol:

jujulinkaa
06-25-2008, 12:52
не слагай всички под общ знаменател !

thefreak
06-25-2008, 12:58
Ех, едно момиче няма да си признае, че е такава. Всички знаят само да отричат и да пискат: "аз не съм такава", шибания израз със общия знаменател, макар че знаменателя се намира доло спрямо дробната черта... никога няма да го разбера тоя израз.

Онтопик: ако можеше да разбереш какво иска да ти каже едно момиче с поведението си нямаше да си момче, така че стигал си хленчил и се дръж малко като мъж.

dimanushka
06-25-2008, 13:02
ami to v posledno vreme mom4etata samo po takiva se zaglejdat... pulni ligli ama posle ne hlen4ete kato vi tormozqt.. vie ste si vinovni 4e se zanimavate s ligavi 4algarki.... i posle za6to nqmalo svetsni momi4eta... IMA GI.. ama vie gonite oneq naduti i prezveti ligli....
opravqi s sega s taq ....da vidi6 za dr put da ne pavi6 taq gre6ka

dimanushka
06-25-2008, 13:06
Въобще не ми пука дали съм тъп просто.. се нерва защото всички ме мислеха за некакъв безчувствен надут лигав .. ала бала .. а не съм такъв.. и какво влюбих се и аз в некаква тъпа лигла .. и седи и ми реве защо ме заряза е как няма да я зарежа какво е това тъпа путка малка .. :@:@ ай кажете ми какво е това бе .. сърди ми се защо не съм отишал до тях .. сутринта е чакай бе как ще хода на тренировки .. съм и после седи и ми вика за тебе футбола е по важен .. аа :@:@ направо неиздържам вече мн ме дразни пфффффф :@:@:@
oleee tva kato go pro4etoh lo6o mi stana... samo da si posmql da zareje6 futbola.... 6te ti s4upq glavata.. haha :o ahhaah :) ne moje taq pikla da ti kazva kvo da pravi6 ili da ti zabranqva da hodi6 na tren...
ama pone ne sa vsi4ki takiva. vnimavai s kogo se zanimava6 za dr put

NaNa_SladuRana
06-25-2008, 13:14
Защото не си пием хапчетата :D все едно пък вие сте добре :-D Вземи се събоди това е индивидуално

kudrev
06-25-2008, 13:17
Въобще не ми пука дали съм тъп просто.. се нерва защото всички ме мислеха за некакъв безчувствен надут лигав .. ала бала .. а не съм такъв.. и какво влюбих се и аз в некаква тъпа лигла .. и седи и ми реве защо ме заряза е как няма да я зарежа какво е това тъпа путка малка .. :@:@ ай кажете ми какво е това бе .. сърди ми се защо не съм отишал до тях .. сутринта е чакай бе как ще хода на тренировки .. съм и после седи и ми вика за тебе футбола е по важен .. аа :@:@ направо неиздържам вече мн ме дразни пфффффф :@:@:@

Прост си, бате, прост си..

ss
06-25-2008, 13:18
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0Добре дошъл туко що ти прогледна...така де,разбра че живота е ,,сурав и к**ав''!

Qnchety
06-25-2008, 13:30
И кога се запозна с всички момичета на земята,та да си направиш извода,че сме еднакви?Грешиш!

А така. Пък и понякога наистина вие момчетата сте виновни :? . Обаче има и такива лигли, коит лъжат че обичат някого или просто си мислят, че го обичат и после им писва. Тей че... секи е различен!!!

angelcheeee_93
06-25-2008, 13:43
не знам за другите,но при мен не е така.Когато обичам,обичам истински.не ми доставиа удоволствие да лъжа хората по какъвто и да е начин.ако момчето направи гре6ката 6те го оставиа,но не бих го излъгала просто така. :?

paranoia
06-25-2008, 13:43
mene pa mi pisna nekfi samo da mi se oplakvat,mi katy tfoita e bila takaa,dree mi na minjoka we,ima razlichni hora na toa svet,da poecheto momicheta mrunkat i t.n.,ma pa poecheto momcheta sa tupi nedorasli,obache puk ako nqkoi naistina obicha choveka do sebe si,she se promeni zaradi nego

eveto_xx
06-25-2008, 13:47
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0
кил хим :shock:

HelSy
06-25-2008, 13:52
омфг !!! :shock: ние па кво сме ти виновни, че твойта е такава ?!?? я не намесвяй и другите :-x :razz: :razz:

Ivalinka
06-25-2008, 14:04
ами такъв ти бил късмета...какво да се направи.можеш и да попаднеш на добро момиче :)

slAduk17
06-25-2008, 14:07
Ох,оК извинявам се не са всички момичета така .. явно има и други просто не познавам аз такива .. явно така ще е .. както и да е .. ИЗВИНЯВАМ СЕ НА МОМИЧЕТАТА КОИТО НЕ СА ТАКИВА .. и дано никога не станат.. :)

nevito0
06-25-2008, 14:17
ае най-добре недей да слагаш сички момичета под общ знаменател..
и тва,че момичетата полагаме повече грижи за това да сме красиви е вярно..ама тва си е по природа ..тей че и ние няма от кво да се оплакваме ;]

06-25-2008, 14:26
пич глей ся...тва че си си хваянал "тъпа путка" не значи,че всички сме такива ... :? мога да ти кажа,че има много момичета които не са "тъпи путки"...Еми ти кат си търсиш няква дет да я нае*еш един път и край на връзката ви много ясно че ша е "тъпа путка"...тя друга няма да се навие на подобен тип отношения.....

the_slayer93
06-25-2008, 14:42
Пич ,какво да ти кажа не всички сме такива ,но повечето са "тъпи пу*ки" както ти се изрази.Пък и то вие по такива се заглеждате.Нахаканите кучки са ви любими нали ?Никой не гледа характера ,а дали ще му пусне... няма какво повече да кажа ...сам си прави изводи...

06-25-2008, 14:52
Пич ,какво да ти кажа не всички сме такива ,но повечето са "тъпи пу*ки" както ти се изрази.Пък и то вие по такива се заглеждате.Нахаканите кучки са ви любими нали ?Никой не гледа характера ,а дали ще му пусне... няма какво повече да кажа ...сам си прави изводи...


+1

sexita
06-25-2008, 15:04
Защото са еднаквиииииии :-P

CucAgMuH
06-25-2008, 15:58
и аз искам да питам нещо-защо мом4етата сте такива тъпи хуиове???

Ти го искаш остър и да боцка? :>

ПС. Мисля че психиката ми почва да хлопа покрай жената, извинете... ще се полея с пепси туист, защото вода - няма.

gPa3HuTeJl
06-25-2008, 16:00
Тоо му хлопа д1ската.. :shock:

Chess
06-25-2008, 16:08
и аз искам да питам нещо-защо мом4етата сте такива тъпи хуиове???
нито знаете кво искате,а мн рядко знаете как да го полу4ите и само наранявате моми4етата които наистина държат на вас :-x


Така така... Повечето от мъжкото съсловие във форума са обидени от този коментар :lol: . Интересно... всеки си съставя общо мнение за другия пол.Какво те кара да мислиш, че всички сме тъпи хуЙове :?
Сега па и не знаем какво искаме. Спри да пишеш във форума :lol: . Е и автора не е прав, защото и той гради мнение основано на една дузина момичета...
(Take a look around...)

ThinkerBell
06-25-2008, 16:29
Znachi ima nedostataci i pri dvata pola , no pri NQKOI momcheta sa malko povechko .. :-D

CucAgMuH
06-25-2008, 16:33
и аз искам да питам нещо-защо мом4етата сте такива тъпи хуиове???
нито знаете кво искате,а мн рядко знаете как да го полу4ите и само наранявате моми4етата които наистина държат на вас :-x


Така така... Повечето от мъжкото съсловие във форума са обидени от този коментар :lol: . Интересно... всеки си съставя общо мнение за другия пол.Какво те кара да мислиш, че всички сме тъпи хуЙове :?
Сега па и не знаем какво искаме. Спри да пишеш във форума :lol: . Е и автора не е прав, защото и той гради мнение основано на една дузина момичета...
(Take a look around...)

Шшшшт. Тихо. Моят е мнооого далеч от понятието за острота. Мисля че и твоят и на всички останали... Просто се примири и кимай с глава...

eni03
06-25-2008, 16:41
ние ли сме еднакви??а вие дето нз как да се даржите и как да ни направите да ни е готино.затова когато се даржите тъпо и ние започваме така...за провокация и вие пак не разбирате...ОМГГ :-o

trayana
06-25-2008, 16:44
pi4 ti si bolen... :?
+111 ne slagai vsichki pod obsht znamenatel! :o

moon_flower
06-25-2008, 16:53
Не знам, но познавам мн момичета, които са си...курви.Не казвам, че всички са де, но вече са малкото момичета, с които можеш да общуваш нормално.От ммоя клас ако не ме попитат поне по 5 пъти на ден дали им се е размазал еФтиния грим няма как!

Много странно как всички казват,че момичетата,с които може да се общува нормално са малко,но същевременно повечето казват,че са точно такива.
Не знам каква е истината,а и не ме интересува,но определено познавам много момичета,които са точно от този тип и има милиони други такива.
А иначе е всеизвестно,че жените не знаят какво искат,въпреки че по това може да се поспори малко.И все пак...момчетата да не би да знаят какво искат?Колко пъти сте късали с момиче с оправданието,че сте объркани и тем подобни ?Същите сте,точно като нас.
Да не говорим за факта,че хората са различни и не можеш да сложиш дори двама под общ знаменател,защото все нещо ще ги различава.Но след като ти явно можеш,по същата логика можем и ние да сложим всички момчетата под общ знаменател.
И последно: Това че(както се изказа някой преди мен) си попаднал на такова момиче(ако поста ти е базиран на чувства и реална история)не означава,че всички сме такива. ;)

oziato
06-25-2008, 17:05
be qvno nqkoi go e zarqzala,ama samo mu vizte nika "sladur" .neka drugite go opredelqt.ili izbiva kompleksi ili verno si vqrva

soul1199
06-25-2008, 17:13
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0dobre nie sme zle,a mom4etata ili po-to4no ti,kvi sti e????? :shock:

TheMaggie
06-25-2008, 17:15
И к'фо се очаква да направя..?

ss
06-25-2008, 17:21
Не знам, но познавам мн момичета, които са си...курви.Не казвам, че всички са де, но вече са малкото момичета, с които можеш да общуваш нормално.От ммоя клас ако не ме попитат поне по 5 пъти на ден дали им се е размазал еФтиния грим няма как!

Много странно как всички казват,че момичетата,с които може да се общува нормално са малко,но същевременно повечето казват,че са точно такива.
Не знам каква е истината,а и не ме интересува,но определено познавам много момичета,които са точно от този тип и има милиони други такива.
А иначе е всеизвестно,че жените не знаят какво искат,въпреки че по това може да се поспори малко.И все пак...момчетата да не би да знаят какво искат?Колко пъти сте късали с момиче с оправданието,че сте объркани и тем подобни ?Същите сте,точно като нас.
Да не говорим за факта,че хората са различни и не можеш да сложиш дори двама под общ знаменател,защото все нещо ще ги различава.Но след като ти явно можеш,по същата логика можем и ние да сложим всички момчетата под общ знаменател.
И последно: Това че(както се изказа някой преди мен) си попаднал на такова момиче(ако поста ти е базиран на чувства и реална история)не означава,че всички сме такива. ;)Хм на последното изречение ми се ще да повярвам...ама ако трябва да вярвам се 1 да вярвам в Бог(вярваш ама не го виждаш)-противоречи за представите ми за живота...та нали не си такава?Я кажи колко гаджета си имала?И с колко си късала?...Е отговори,ще ми е много интересно да знам 8)

moon_flower
06-25-2008, 17:28
Имала съм 1 гадже и вече не сме заедно. :) На 15 съм.А какво се опитваш да докажеш ?

ss
06-25-2008, 17:37
Имала съм 1 гадже и вече не сме заедно. :) На 15 съм.А какво се опитваш да докажеш ?Доказвам?Мммне мога да си направя изводите по това как пише и как гледа на нещата съответния човек....това беше само питане.

DevilWish
06-25-2008, 17:52
Off tva ,4e ima6 kavga s priyatelkata si ne zna4i ,4e tryabva da idva6 v edin forum i da obijda6 vsi4ki ot jenskiya pol ;)

GoLdy
06-25-2008, 18:27
ti si mnogo glpav be moi 4ovek :grin:
ai nedei se pravi na mn Na ti s jenite ...6tom izkazva6 takova mnenie zna4i ni6to ne razbira6. Ne moje cqloto mujko naselenie(ili po-golqmata 4ast ot nego) da jiveqt zaradi jeni i da obi4at poluvinkata si i su6tevremenono ti da si prav :(
Oba4e az imam re6enie na problema ti...stani gei :-o

bal4i6ka_perla
06-26-2008, 13:21
:shock: Prosto nqmam dumi! Naistina ne trqbwa da se slagat wsi4ki pod ob6t znamenatel!Wse pak wyw wsqko stado si ima 4erna owca,taka 4e ako razdelim myjete i jenite na dwe stada i w dwete ima po nqkolko 4erni owce(4e da ne kazwam powe4eto)i wi predlagam da izgledate edin mnogo pou4itelen film i kato go izgledate go sypostawete s realnostta i se osyznaite malko!Filmyt e A Cinderella Story!

P.S. Mom4eta,momi4eta, zamislete se malko kakwo prawite! Bydete estestweni!

sladko_dete
06-26-2008, 13:55
ми к'ът ни ти отърва стани гей уе, мухлио

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-26-2008, 14:02
Между другото, съгласна съм с автора. Не казвам, че всички момичета са такива и че "винаги" постъпват гадно. Казвам само, че много от представителките на нежния пол правят подобни глупости. И това са най-вече т. нар. фешънки или лигли, за които се говори в една друга скорошна тема.

pasii_sladuranata
06-26-2008, 14:27
това,че си попаднал на неподходящата за теб която не издържа на капризите ти това е друг въпрос ...и пич ако мислиш че всички сме еднакви -лъжеш се ;);)

tvoqta__me4ta
06-26-2008, 14:44
Като не ти харесва...стани гей, ако нещеш яж му главата ;-)

inSane_baby
06-26-2008, 17:06
и аз искам да питам нещо-защо мом4етата сте такива тъпи хуиове???
нито знаете кво искате,а мн рядко знаете как да го полу4ите и само наранявате моми4етата които наистина държат на вас :-x


А и ти и авт0ра имате нек'ви отклонения.. Характера не ти зависи от тва дали си момче или момиче, има тъпи путки и тъпи хуйове, да ги убием с камъни?

zaraaa
06-27-2008, 11:43
Vie momchetata pak si tarsite samo nqkvi super gazarki, nqkvi ligli ot klasa, koito prosto neznaqt kakvo e tova lubov i si namirat priqtel samo za ednoto e...ne ili pak zaradi novoto i interesnoto, a pak posle ama tq mn me narani kvo bilo ta shto bilo,ami kakvato popara ste si nadrobili takava shte q sarbate, a otnosno momichetata koito se pravqt na drugi i ugajdat na priqtelite si, koito im kazvat ama taka ne si xubava obui si obuvki na visoki tanki tokcheta ili pak ama lakirai se s cherven lak, che e gotino i tezi momicheta go pravq - te darjat na priqteli si i im stava kofti, kogato vie skapi momchenca ne gi xaresvate takiva kakvito sa, zashtoto edin chovek, koito obicha istinski za nego nqma da im znachenie s kakav lak, obuvki ili drexi e momicheto .....tva e ot men kato iskate se obijdaite :D

Martini_Chick
06-27-2008, 19:55
Еми като толкова мразиш момичетата обърни резбата и всичко ще е ок :D

slAduk17
06-28-2008, 06:53
Vie momchetata pak si tarsite samo nqkvi super gazarki, nqkvi ligli ot klasa, koito prosto neznaqt kakvo e tova lubov i si namirat priqtel samo za ednoto e...ne ili pak zaradi novoto i interesnoto, a pak posle ama tq mn me narani kvo bilo ta shto bilo,ami kakvato popara ste si nadrobili takava shte q sarbate, a otnosno momichetata koito se pravqt na drugi i ugajdat na priqtelite si, koito im kazvat ama taka ne si xubava obui si obuvki na visoki tanki tokcheta ili pak ama lakirai se s cherven lak, che e gotino i tezi momicheta go pravq - te darjat na priqteli si i im stava kofti, kogato vie skapi momchenca ne gi xaresvate takiva kakvito sa, zashtoto edin chovek, koito obicha istinski za nego nqma da im znachenie s kakav lak, obuvki ili drexi e momicheto .....tva e ot men kato iskate se obijdaite :D

Ами отначало така беше исках да се облича така защото ходех с такива момичета и тя беше такава,но ок може би заради мен стана по надута и т.н.Но после се влюбих в нея и нямаше много голямо значение.Да когато се обличаше супер яко аз само "Аа мило много си хубава .. " и тя може би си е помислила,че винаги искам да е така .. а аз просто не съм се съобразявал.. че на нея това и прави впечатление..

jenanadqvola
06-28-2008, 07:21
Аз лично се дразня на един факт-Когато някое момиче каже "всички момчета са еднакви" вие момчета вдигате врява до небето,че не било така,че сте различни,а сега вие твърдите,че всички момичета са еднакви,еми извинявайте много,но не е така,както момчетата са различни така и момичетата,просто на такива сте попаднали!

sexy&amp;crazy
06-28-2008, 08:45
zemi se opomni we zapoznai se sas si4ki m0mi4eta na zemqta i togava govori vie kat iskate samo sex ot momi4etata nie oplakvame li se
:? :? :?

lipsvashh_mi
06-28-2008, 09:03
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0
мацката ,с която си се събрал тотално ти е промила мозъка и възгледите за момичетата..Това,че тя е лигла не значе,че всички сме :-D

BeautifulWorld
06-28-2008, 10:07
Някой беше казал, че "когато един мъж се изказва лошо за всички жени, той има впредвид точно една определена жена"
Не познаваш всички момичета на Земята, нали? Тогава не си прави такива генерални изводи. Аз не съм "надута лигла", пък съм момиче, следователно не си прав, че всички сме такива.

Al3ksandra
06-28-2008, 10:50
Едно ще кажа.. нито момчетата ( и автора на темата) имат право да съдят по едно момиче за останалите , нито пък момичетата да съдят по един за останалите :? Вярно е има и от двата пола такива издънки че просто не е истина.. но има и готини момичета и момчета по форума :) И момчета ще си промените мненията когато откриете такова момиче.. :) Така и за вас момичета. Аз се слагам неутрална, защото съм била свидетел пред мене на много грозни интриги от страна на момиче което ми се пишеше приятелка , така и на момчета които са ми доказвали че не струват че просто си играят с момичетата... :? Не търсете любовта, тя сам ще ви намери :)

SiegHeil
06-28-2008, 10:52
Ем много просто..щот си сладък и си на 17, ти кво си мислиш ? :(

MISSS
06-28-2008, 10:55
:lol:

haterkata
06-28-2008, 11:13
(до автора) пич много си прав такива сме и моля момичета не го отричайте!

Cryptica
06-28-2008, 12:24
(до автора) пич много си прав такива сме и моля момичета не го отричайте!
Ако е така, значи аз сигурно съм сбъркана, защото имам много общи интереси с момчетата и ги разбирам (така е човек когато е единственото момиче сред цяла тайфа братовчеди момчета).
Автора го съветвам да забрави за момичето, което го е ядосало и да си намери друга. Имаше една поговорка - "За всеки влак си има пътник." Сигурно ти е било много кофти, щом чак си го писал тук.Така че, излей си яда, ще ти мине.

BWald0rf
06-28-2008, 12:49
Много голям опит имаш,пич 8) ...евалата ;)
А колкото доо ''проблема ти'' .. еми или не й показваш,че я харесваш каквато е или тя си има някакви комплекси.А ти като седиш и нищо не правиш по въпроса да се оправите кфо искаш?!

sadsad
06-28-2008, 12:53
И кога се запозна с всички момичета на земята,та да си направиш извода,че сме еднакви?Грешиш!
правилно !
А пък може да си прекалино наранен и да мислиш така....Може до един момент много да те е обичала...или просто да сте в лош ПЕРИОД, който може да се оправи !

Whyniser
06-28-2008, 15:35
Много голям опит имаш,пич 8) ...евалата ;)
А колкото доо ''проблема ти'' .. еми или не й показваш,че я харесваш каквато е или тя си има някакви комплекси.А ти като седиш и нищо не правиш по въпроса да се оправите кфо искаш?!
+1

MonSitY
06-28-2008, 15:37
хаххахаа
но в този случай ти мрънкаш :P тогава като мрънкаме толкова много защо ни харесвате :P

keep_smiling
06-28-2008, 16:07
като гледам момчетата не сте кой знае колко по- добре... :-P

Zarity
06-28-2008, 20:00
pi4 ti si bolen... :? :)

ludi4koty
06-28-2008, 21:13
Всички момичета не са еднакви! :? Различни сме и то много!Просто не си попаднал на правилната и си останал с лошо впечатление,но не ни слагай всички под общ знаменател :-x :-o 8) Всеки си има характер... :)

MartyParty
06-29-2008, 10:13
Явно е нужна смяна на памперса(превръзката) на бебчо...Everbel и препорачвам,ако и това не помогне значи е доста капризна.

vilinanova
06-29-2008, 10:41
ще ти кажа само, че си мн заблуден :-x

pampers
06-29-2008, 11:22
офф секи луд с номера си.. веднъж си хванал приятелка и попаднал на лигличка и край вече всички са такива.. я се успокой бееее 8)

SiegHeil
07-03-2008, 00:52
и междо другото, те са киборги и идват от друга планета 8)

Chrissie
07-03-2008, 01:02
Извинявай много,ама как реши,че всички момичета са еднакви?Да не ни познаваш случайно,за да ни се нахвърляш така :? ?Само да те светна,че все още има свестни момичета на тоя свят.Затова...Я я карай малко по-полека.Това,че някое момиче те е ядосало,съвсем не значи,че трябва да си го изкараш на другите,нали?Освен това,имай предвид,че момичетата тук сме много и съм убедена,че не говоря само от мое име,но ти май се опитваш да ни засегнеш нещо,а?Лошо правиш. :?

HelSy
07-03-2008, 04:33
абе кой пак отвори тая тема :lol: той човека се беше извинил за слагането под общ знаменател :-P :grin:

jghgh
07-03-2008, 07:21
абе кой пак отвори тая темя :lol: той човека се беше извинил за слагането под общ знаменател :-P :grin:

просто никой не чете..
аз се начетох на 7 страници bullshitz. ми на автора му съчувствам
аз ако съдя по мои познати и понякога по мои прищевки, ние момичетата можем да сме големи лигли.
важното е да се стреми човек към промяна..

AnChItOoOo
07-03-2008, 07:25
И кога се запозна с всички момичета на земята,та да си направиш извода,че сме еднакви?Грешиш!

Запознал се той...попаднал на 1-2-3 такива и виднага почва да слага всички под общ знаменател :?

FeelMyPain
07-03-2008, 07:27
Всички сте като ангелчета. :twisted:

EMOgirl92
07-03-2008, 07:45
аве мой човек иди се прегледай :-D

TheMissMe~
07-03-2008, 07:50
Много момичета казаха ,че не са такива.Много момчета казаха ,че всички казваме така.Добре ,аз съм такава.Надувам се и се лигавя пред съученички ,защото всички са такива ,а трябва да се впиша.Гаджетата ми до сега не са били от училище и не са били запознати със поведението ми там , така ,че мога да се държа нормално.Според мен момичето просто е решило ,че няма да я харесаш когато е себе си, а ще я харесаш каквато е когато се прави пред приятелите си ,защото те я харесват така.Или наистина просто е тъпа.И много други момичета.Но ,for the love of god ,толкова много сме по света и съм сигурна ,че ще се намери някое нормално и свястно момиче.Ако ние почнем да пускаме теми "Защо всички момчета сте такива простаци" , "Защо всички момчета не ни разбират" , "Къф им е проблема на шибаните момчета" , "Защо всички момчета се заглеждат по едрогърди" , "Защо всички момчета се държите така".Как е?

Letal
07-03-2008, 07:51
То и ние момчетата сме тъпо племе...ама никой не е съвършен :D

the_beautiful_smile
07-03-2008, 07:53
кофти гадже си си избрал
има и различни и по тоя повод да попитем защо вие мъжете сте такива прасета?? :D :D всеки с недостатъците си :wink:

slAduk17
07-03-2008, 08:32
Ама извиних ви се .. хаха Не са всички така знам знам.. ама аз се събрах с това момиче .. и с бившата даже .. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ии са пак с двечките :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P Така че само пишете тука тцтц лоши хора .. :D :D :D :D

Chefinkaaa
07-03-2008, 09:20
А замисляли ли сте се за кво момичетата сме такива.. и за кво идва един момент от връзката като прайм така .. ся щи кажа.. щото е такифа кат вас момчета .. постоянно се праят на голямата работа.. нараняват момичетата, изневеряват и т.н и накрая пак "оо прости ми .. бля бля .. аз не исках.. тя такова .. онакова" ама няяя такива филми.. баси.. и накрая някаф решава да пусне тема да обижда и да говори глупости.. а не са пита за кво понякога момичетата са гадни.. и кат не ви изнася.. веднага бягате и късате.. ест.. :?:?:?:? :-x

H8_mE
07-03-2008, 09:38
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

HelSy
07-03-2008, 11:04
няма ли кой да заключи :-o

xxXroshawkaXxx
07-03-2008, 11:19
Пич, като цяло си прав. Има не малко такива момичета. Но има и не малко такива момчета :D . Тъпо е да правиш такива генерални заключение - момичетата са тъпи путки. :? Сигурно някоя не ти е пуснала и затова сега си бесен, разбираемо е, но споко - и за теб ще се намери някоя "принцеска" :D . +1 8)

=;

fuck_me_pls
07-03-2008, 11:56
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0

Тва,че на тебе ти се е случило не значи,че всички са такива..щото има и момчета които казват същото ае по леко а?

lips of an angel_F
07-03-2008, 12:28
разликата при моми4етата и мом4етата е 4е ние се влюбваме и като ни наранят отма6таваме,а вие мом4ета никога не показвате 4уства и тва ни пла6и

Silvi21
07-12-2008, 21:04
bee zavisi ot vazrasta nai ve4e 6toty znaem kvo iskame ma prosty ne6ty nqkoi si izprevarvat vazrasta i si mislqt 4e znaqt mn ne6ta ma ne6ty...drugo izliza i ot tam se po4va edno neznanie kvo iskame i kvo ne

stealthyGirl
07-12-2008, 21:09
А'е а'е, и вие го правите т'ва, но вместо нашите "меки'' оправдания, с които се опитваме леко да ви разкараме, вие обиждате като каруцари (или по-точно като 1-вите дечковци). А т'ва с "Обичам те много, миличко" е най-вече към ваш'та част. И накрая също присъства "намерих си друга, ти си тъпа кифла" и т.н. :lol:

unfaithful1234
07-12-2008, 23:00
И кога се запозна с всички момичета на земята,та да си направиш извода,че сме еднакви?Грешиш!
+1

gPa3HuTeJl
07-12-2008, 23:03
ш'от им е в кр1вта за т'ва!

Virgin
07-12-2008, 23:50
А бе може ли момичета да сте толкова зле? Обяснявате колко обичате някой,ала бала колко значел за вас как неискате да се разделяте и накрая к'ВО? Търсите си само причини да се скарате...Ама ти не ме харесваш такава,аз заради теб се правя на друга,защо не ме приемаш такава а у .. и така нататък пълни глупости .. ОСъзнайте се !! Сами си правите всичко и после другия ви зарязал.Ами нормално момичетата винаги мрънкате за нещо бе .. пФф

т.2
krem4et0

абе, има нещо вярно в тва за скандалите, ама останалото куца..

nike_baby
07-13-2008, 08:10
edvali si4ki sa ednakvii :? gre6i6