PDA

View Full Version : помоооооооооооооооооооооо ощ :(



sweet_queen
06-25-2008, 13:10
хора имам да правя презентация за групата Electric Light Orchestra по музика......понеже Видео Гет-а не ми работи......и никъде няма техни клипчета за теглене.....може ли някой да ми прати клипчетата ако има......ще му дам скайпа на личен.....или ако направо има готова видео презентация да ми я даде.....спешно ееееееее !!! моля ви :( :( :(

psihqsala
06-25-2008, 13:24
Нещо не разбрах за коя група става въпрос???

MusicIsTheKey
06-25-2008, 13:33
Толкова ли е сложно да напишеш едно нормално заглавие !? Не можеш да измислиш нещо от сорта на "Помощ за презентация", "Презентация по музика", "Търся клипове на еди кой си" !?

Трудно ли е да се сетиш, че ако напишеш проблема в заглавието на темата, има по-голяма вероятност някой да ти помогне ?!?

MissBitch
06-25-2008, 13:35
Толкова ли е сложно да напишеш едно нормално заглавие !? Не можеш да измислиш нещо от сорта на "Помощ за презентация", "Презентация по музика", "Търся клипове на еди кой си" !?

Трудно ли е да се сетиш, че ако напишеш проблема в заглавието на темата, има по-голяма вероятност някой да ти помогне ?!?

+1 daje ne si kazala imato na Grupata ....

psihqsala
06-25-2008, 13:35
Толкова ли е сложно да напишеш едно нормално заглавие !? Не можеш да измислиш нещо от сорта на "Помощ за презентация", "Презентация по музика", "Търся клипове на еди кой си" !?

Трудно ли е да се сетиш, че ако напишеш проблема в заглавието на темата, има по-голяма вероятност някой да ти помогне ?!?
Права си,но аз реших да не я нападам просто,защото знам,че всички други ще го направят и не си струва. :) Иначе и мястото на темата едва ли е тук. И по този зададен начин няма шанс някой да й помогне,ние да не сме пророци,че да знаем какво й трябва..

IrReplacaBle
06-25-2008, 14:28
Групата май си се казва Групата :lol: Поне до колкото разбрах аз...наистина има такава бг група на име Групата.Там са 4 или 3 момчета,не съм мн сигурна.


А по темата - за презентацията,защо не използваш PowerPoint?

sweet_queen
06-25-2008, 14:32
опа съжалявам ,че съм пропуснала да спомена името на групата : Electric Light Orchestra :X:X :-D

Anf3tamin4o
06-25-2008, 15:08
Още не съм ги изтеглил но съм ги сложил да се теглят няколко :)