PDA

View Full Version : Намерих каквото търсих, обаче...



vamp
06-25-2008, 14:44
Ами намерих перфектното секси момиче,което ме превръща в секс манияк :) Елегантна,сладка,перфектна та визия за моите стандарти.На шега се запознах с нея,оказа се и добро момиче,свесна и забавна.Всичко тип топ,обаче тя си има гадже с което ходи 6 месеца.Аз толкова дълга връзка не съм имал :)
Не ме бърка,че си има гадже,по-лошото е,че познавам момчето.Живее в моя квартал,момичето пък живее на квартира близо до нас,което е идеално за мен(ама наистина е много яко това,че е на квартира) :)
Тя е на 17,гаджето й също.Той е загубеняк,прибира се всяка вечер в 9 часа,аз тогава излизам,а приятелката му няма какво да прави и виси в кафето където и аз.Онзи ден ми се стори,че е разочарована от това,че той се прибира рано,не изглеждаше много привързана към него и леко отегчена от дългата им връзка.Той е добро момче,познавам го,но изглежда не и създава тръпка,тя обаче ми се струва палавница и купонджийка.
А както казах,това момиче много ме кефи,мислех си да не правя глупости да взимам на малкия гаджето,обаче тя ме кефи страшно много,а и живеем в несправедлив свят :)
Реших аз,ще му взема гаджето,въпреки,че скоро заминавам.Просто много искам това момиче и знам,че няма да е така трудно да я спечеля.
Ситуацията е деликатна и не трябва да правя глупости,защото аз съм на 19,а тя и гаджето и са по на 17.Освен това всички в това кафе където се събираме се познаваме.
Усещам обаче с това момиче ще ни е много готино,снощи забелязах,че и аз съм и симпатичен,привличаме се поне визуално.А когато и гледах дългите секси крака,точно до мен направо полудях.Създава ми страшна тръпка тая сладурана :)
Някакви идеи как да се сближим с нея и да се усамотим от хората,които ни познават,за да се сближим още повече с нея.Ясно ми е,че тя няма да си рискува 6 месеца връзка заради 1 флирт с мен,важното е да и създам приятни емоции,да и покажа,че може да разчита на мен и е готино с мен.Тогава тя ще е моя :D
Някакви идеи и съвети? :-o

angelcheeee_93
06-25-2008, 14:48
ама ти иа иска6 за 1 път или не6то по-сериозно?

pasii_sladuranata
06-25-2008, 14:54
otidi pri neq sled kato si Otide..neinoto gadje kajiI kakwi emocii ti suzdawa i ot tam natatuk ti si na hOd s flirtovete si :grin: :grin: :-D

vamp
06-25-2008, 15:04
ама ти иа иска6 за 1 път или не6то по-сериозно?

Ми ако не съм се излъгал в нея и обстоятелствата позволяват може да се окаже и голямата ми любов,не знам колко сериозно :) Колкото се получи.

Относно второто мнение,ако и кажа,колко е секси и как ме кефи,дали ще се получи нещо друго освен да й се вдигне самочувствието и да почне да се прави на интересна?

donkihot
06-25-2008, 15:22
olee oplashi me...v na4aloto 4eta 4eta...i vikam elelel za men li stava dumaaaa? 6 meseca :D posle poro4etoh 17 i se uspokoih i dr podrobnosti tam...ami otkaji se!

vamp
06-25-2008, 15:32
olee oplashi me...v na4aloto 4eta 4eta...i vikam elelel za men li stava dumaaaa? 6 meseca :D posle poro4etoh 17 i se uspokoih i dr podrobnosti tam...ami otkaji se!

Що да се отказвам?За по лесно или щото "това което е правя е лошооо :( :( :( " :) Не само,че не се отказвам ами току що си писахме в чата(намерих и ника) :-D
Единствено бих се отказал ако има риск да се изложа нещо или мацката ми омръзне.Иначе ще е моя :)

S_L_A_D_U_R_K_A
06-25-2008, 15:37
Не се отказвай, наистина живеем в несправедлив свят и, ако тя наистина не обича момчето, което е с нея , ще му направиш добро и на него, и на нея! Така че продължавай там с чатовете, голямо момче си, би трябвало да знаеш как да продължиш нататък! Айде успех :-D

Erica
06-25-2008, 15:44
Някакви идеи как да се сближим с нея и да се усамотим от хората,които ни познават,за да се сближим още повече с нея.Ясно ми е,че тя няма да си рискува 6 месеца връзка заради 1 флирт с мен,важното е да и създам приятни емоции,да и покажа,че може да разчита на мен и е готино с мен.Тогава тя ще е моя :D
Някакви идеи и съвети? :-o

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=171769&highlight=
Ei tuka,moje i da namerish razni taktiki kak da q vpechetlish :grin:

gPa3HuTeJl
06-25-2008, 15:44
'бе я я остави да си троши глава с пича, а ти си поеми на там на к1дето ще заминаваш и т'ва е.. :D

vamp
06-25-2008, 15:50
Някакви идеи как да се сближим с нея и да се усамотим от хората,които ни познават,за да се сближим още повече с нея.Ясно ми е,че тя няма да си рискува 6 месеца връзка заради 1 флирт с мен,важното е да и създам приятни емоции,да и покажа,че може да разчита на мен и е готино с мен.Тогава тя ще е моя :D
Някакви идеи и съвети? :-o

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=171769&highlight=
Ei tuka,moje i da namerish razni taktiki kak da q vpechetlish :grin:

Хех,това сега е частен случай,а и не пречи да "купя" някой номер.
То е ясно,че ще ползвам всичко което знам аз,обаче аз не съм Господ и не знам всичко :) Досега не съм имал такава случка като тази :D

huligankata
06-25-2008, 15:55
Мисля че е по - редно да поговриш с нея, по заобиколно да разбереш обича ли наистина приятеля си и т.н. Ако не го - действай, но ако разбереш, че го обича и иска да е с него и държи на него и т.н. просто я остави - това което искаш да правиш няма да е редно. И да - живеем в несправедлив свят, което не значи че ти трябва да го правиш още по несправедлив.

valentinka_1990
06-25-2008, 16:06
По думите ти съдя,че след първото е*ане и ще ти е писнала.Надявам се да не е така.

miloto_girl_4e
06-25-2008, 16:15
Да, живеем в несправедлив свят, но е глупаво да съсипваш нечия връзка при положение, че ще заминаваш скоро..
Не знаех, че като някой се прибира в 9 е загубеняк..
Не всеки иска като прилепите да излиза след залез слънце..
Щом ти е толкова зор да бъдеш с момичето, покажи и, че имаш интерес
към нея, но я остави тя да поеме инициатива, защото пък може да обича гаджето си, което е загубеняк според твоите думи..
А така като те гледам, надали ще ти е труден флиртът с нея..
Човек, ако наистина има желание, ще намери и начин.. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-25-2008, 16:16
гледай го бе хаххахахахха

Pliok0019
06-25-2008, 17:16
Надявам се, че момичето няма да допусне грешката да зареже приятеля си заради някои като теб.

NaNa_SladuRana
06-25-2008, 17:46
Не разделяй двойки,ако наистина я цениш този човек не му причиняваай това,те можи би са щастлими :(

assd
06-25-2008, 18:17
ее начи нашия голем плейбой не знае как да действа...
ц ц 8-) 8-)

vamp
06-25-2008, 20:30
Към тези които се опитват да бъдат иронични и да се ебават с мен:дреме ми на инструмента ;)

Относно съветите да я питам дали обича гаджето си и т.н.Това мен не ме интересува,не съм Миглена Ангелова.
Знам,че това което е правя е гадно,но хич не ми пука,достатъчно са ме преебавали по какви ли не начини и знам,че някой ден пак ще ме преебат.Аз просто се забавлявам,нямам за цел да правя лошо на другите.Пък дори може да направя услуга на момичето,кой знае.

В днешно време хората които са над 16 години и се прибират в 9 от обществото са определяни като загубеняци.Не съм го измислил и аз,и аз съм бил "загубеняк".Тогава никой не ме е жалил,съответно аз не се чувствам задължен да не флиртувам с гаджето на пича след 9 :) :) :)

Дали ще ми писне след 1-вото ебане,едва ли.Тя е наистина сладка,живее близо до нас,много ми харесва и страшно много ми допада.Ако не е гадна кучка бих помислил за нещо сериозно с нея дори,може да се връщам заради нея,това,че сега заминавам не означава нищо.
Аз живея за мига,забавлявам се сега,взимам си сам това което ми харесва.А това момиче много ми харесва,луд съм по нея.
Ще флиртувам с нея и никой не може да ме убеди в противното.Сега един познат ми каза да пребия гаджето й и всичко щяло да стане най-лесно.Като се замисля постъпката е отвратителна,ама всичко се улеснява след 2-3 шамара и тя остане сама и тогава се появя аз да се забавлява с мен или да ми плаче на рамото.Не ми се иска да става по този начин,тук съвестта ми се обажда.
Затова готини форумци,който иска нека пише в темичката и да предлага добри и мирни варианти :) Нека правим любов не война :)

SlowDead
06-25-2008, 20:58
Прав си за преебаването , че са те преебавали и пак ще те преебът...
Пробвай с момичето .. зарибявай .. ако върже значи правиш услуга на пич-а , но трябва да знаеш че неможе да разчиташ на нея за сериозна връзка ,защото както е преебала него така може да преебе и тебе след време.. а влюбиш ли се става кофти ..
Ако ти върже си я дръпни там .. прави кфот смяташ за добре с нея ,но не я изхвърляй като парцал накрая..
Ако все пак си я хванеш за сериозна успех ...
Аз самият съм преебан тия дни и съм в подобна ситуация на твоята (да не кажа същата) само че при мене е малко по-различно .. аз не познавам приятеля на момичето което харесвам в момента.. но и тя ме подлудява и както ти каза "като и видях крачетата откачих" и при мен е същото.. Ще опитам пък каквото стане..
Иначе не смятам да я хващам за сериозна щото аз съм на 21 а тя е на 17 .. има още много хоцкане в нея , не искам да я забивам с дългосрочни връзки :)

LizZz
06-26-2008, 06:44
Той е загубеняк,прибира се всяка вечер в 9 часа,аз тогава излизам,


AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA

мислех че си се очовелчил след баловете ала бала , какво ти става бе човека , примерно прибира се в 9 за да бачка , да свърши няква работа , да си почине защото ще става рано за даскало/работа а за теб е героиство че ходиш редовно на дискотека и бездеистваш , ти изобщо познаваш ли какво искат момичетата от един мъж :-D


едит: 5 дни след като завърших даскало започнах работа (на 18) така че започваи и ти и остави момичето с момчето което си и е писано да е засега , като скъсат вземи си я
За кой ли път ще се съглася с теб...

miteto
06-26-2008, 06:58
Той е загубеняк,прибира се всяка вечер в 9 часа,аз тогава излизам,


AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHAHAHAA

мислех че си се очовелчил след баловете ала бала , какво ти става бе човека , примерно прибира се в 9 за да бачка , да свърши няква работа , да си почине защото ще става рано за даскало/работа а за теб е героиство че ходиш редовно на дискотека и бездеистваш , ти изобщо познаваш ли какво искат момичетата от един мъж :-D


едит: 5 дни след като завърших даскало започнах работа (на 18) така че започваи и ти и остави момичето с момчето което си и е писано да е засега , като скъсат вземи си я
За кой ли път ще се съглася с теб...


мда... ся и аз като вечер се прибирам от работа и само уикенда излизам вечерта ше се окаже че съм загубеняк :lol: мисля да напусна работа, за да впечатлявам момичетата като излизам след 9 8-)


вампчо това не го праи загубеняк ;) а иначе съвета ми към теб е да си пробваш късмета.. за трикчета - кво да ти кажа... може да си позволиш да направиш някой друг лек намек, след като е обвързана.. ако не покаже, че се дърпа, тогава вкарай малко мръсен хумор, секс и накрая може да те огрее..

babity
06-26-2008, 06:59
Ц ц ц... едни "секси крака" са "може би любовта на живота ти"... Извинявай, ама щом си толкова убеден, че мацето ще е твое за какво са ти съвети от тук? Нали досега беше твърде успешен във "връзките" си, нали даваше съвети? Не се обиждай, ама изглежда сякаш нямаш толкова голяма нужда да ти даваме съвети, колкото да се похвалиш, че има яко маце на хоризонта и да си затвърдиш представата за себе си, че си голям плейбой. Хубаво... енджойвай се! Просто не е нужно да докладваш за всяко ново завоевание.

MonSitY
06-26-2008, 09:38
ем да прав си светът не е справедлив но както се отнесеш с връзката между тези двамата така ще се отнесат някой ден и с теб.недей да им се бъркаш освен ако тя ясно каже че те иска!

CucAgMuH
06-26-2008, 09:55
Сега един познат ми каза да пребия гаджето й и всичко щяло да стане най-лесно.Като се замисля постъпката е отвратителна,ама всичко се улеснява след 2-3 шамара и тя остане сама и тогава се появя аз да се забавлява с мен или да ми плаче на рамото.

При мен пък два-три шамара ще имат обратен ефект... просто ще си наместя почупените кокали и хич няма да ми дойде на ум да се отказвам от момичето. Ще седна да мисля пъклени планове относно физическото и психическото ти състояние, и в частност - влошаването им.

Пак премисли плана преди да излезеш открито на сцената :)

sladkъ_mackъ
06-26-2008, 09:57
Ц ц ц... едни "секси крака" са "може би любовта на живота ти"... Извинявай, ама щом си толкова убеден, че мацето ще е твое за какво са ти съвети от тук? Нали досега беше твърде успешен във "връзките" си, нали даваше съвети? Не се обиждай, ама изглежда сякаш нямаш толкова голяма нужда да ти даваме съвети, колкото да се похвалиш, че има яко маце на хоризонта и да си затвърдиш представата за себе си, че си голям плейбой. Хубаво... енджойвай се! Просто не е нужно да докладваш за всяко ново завоевание. +1 ти ни питаш кфо да правиш,а в същото време си си наумил нещо и никой не може да те разубеди.. Ми кфо кисниш тука за съвети,кат си зел правилното за теб решение действай :) Ма ако се окаже,че тя обича гаджето си,и си пада по неговия тип "загубеняци",а теб те сметне за самодоволен,нахален и нагъл курвар,който въпреки,че знае за връзката й,иска да я наебе и тн... Ти откъде си толко сигурен че тактиките ти и триковете ти работят безотказно при всички..Пък за мен тя тряя да е тъпа да заебе 6 месечна връзка,за единя флирт.. Ти (доколкото знам де) беше лудо влюбен в "любовта на живота ти''.после пък се фана с некфа "пикла" на 14.. са с тая,и тя стана "любовта ти",ясни са ми такива.. Ако не искаш нещо по-сериозно,недей само да й объркваш нещата там...

sladkъ_mackъ
06-26-2008, 10:03
vamp написа:
Сега един познат ми каза да пребия гаджето й и всичко щяло да стане най-лесно.Като се замисля постъпката е отвратителна,ама всичко се улеснява след 2-3 шамара и тя остане сама и тогава се появя аз да се забавлява с мен или да ми плаче на рамото.
пфффф да бе да :? Та кат прибийш нейния тя ще те заобича така ли :lol: СЕ едно някой да пребие гаджето ми и аз да му се възхищавам и да му се метна на врата.. МОе само да се отврати от тебе :? с бой нещата не се решават :? :?

sladkъ_mackъ
06-26-2008, 10:03
vamp написа:
Сега един познат ми каза да пребия гаджето й и всичко щяло да стане най-лесно.Като се замисля постъпката е отвратителна,ама всичко се улеснява след 2-3 шамара и тя остане сама и тогава се появя аз да се забавлява с мен или да ми плаче на рамото.
пфффф да бе да :? Та кат прибийш нейния тя ще те заобича така ли :lol: СЕ едно някой да пребие гаджето ми и аз да му се възхищавам и да му се метна на врата.. МОе само да се отврати от тебе :? с бой нещата не се решават :? :?

sladkъ_mackъ
06-26-2008, 10:04
vamp написа:
Сега един познат ми каза да пребия гаджето й и всичко щяло да стане най-лесно.Като се замисля постъпката е отвратителна,ама всичко се улеснява след 2-3 шамара и тя остане сама и тогава се появя аз да се забавлява с мен или да ми плаче на рамото.
пфффф да бе да :? Та кат прибийш нейния тя ще те заобича така ли :lol: СЕ едно някой да пребие гаджето ми и аз да му се възхищавам и да му се метна на врата.. МОе само да се отврати от тебе :? с бой нещата не се решават :? :?

sladkъ_mackъ
06-26-2008, 10:10
сорка за 3те отговора :D :D нешо нета с е ебаа 8-)

Wrathchild
06-26-2008, 10:22
Пич, спри да мислиш като 15 годишен. Едно твое мнение не съм прочела, което да не е натъпкано с глупости. Щял да го бие моля ти се...

Neon Black
06-26-2008, 10:46
Пич, спри да мислиш като 15 годишен. Едно твое мнение не съм прочела, което да не е натъпкано с глупости. Щял да го бие моля ти се...
Ще го бие. Мърляч на 19, ако го хвана такива шамари ще му отпукам, че седмица след това искри ще му излизат от очите. Тая държава все такива измислени бойци ражда.

Иначе по темата - не виждам защо да не пробва. Ако момичето харесва приятеля си, ще го отреже, ако не го харесва - ще го приеме, което ще е добре за всички. Те двамата ще са щастливи в чукането (евентуално дългата си връзка), а другото момче трябва да се радва, че се е отървало от неистинските отношения. Както казват хората - it's a win-win situation.

prettyIdeath
06-26-2008, 10:56
Според мен най-добре остави момичето да си е с приятела и да са си щастливи. Колкото и да ти изглежда смахнат, за нея може да е страхотен. Това че е секси явно ти влияе в повече и като всяко момче не мислиш трезво. Пък и след като ще заминаваш, защо трябва само да създадеш неприятности между тях.
Където и да отриваш, там може да си харесаш друга с по-дълги и хубави крака.. :-D

Lucho
06-26-2008, 11:15
Въпрос на чест е,man ! ти си 2 години по-голям от него..и да ти се опре с 1-2 юмрука е долу...ако исакш момичето,взимай я !

LizZz
06-26-2008, 11:16
vamp написа:
Сега един познат ми каза да пребия гаджето й и всичко щяло да стане най-лесно.Като се замисля постъпката е отвратителна,ама всичко се улеснява след 2-3 шамара и тя остане сама и тогава се появя аз да се забавлява с мен или да ми плаче на рамото.
пфффф да бе да :? Та кат прибийш нейния тя ще те заобича така ли :lol: СЕ едно някой да пребие гаджето ми и аз да му се възхищавам и да му се метна на врата.. МОе само да се отврати от тебе :? с бой нещата не се решават :? :?
Пълен нещастник е тоя..

MiMcHeToOo
06-26-2008, 11:20
Никога не съм разбирала как може хора с тотално различни характери да имат дълги връзки... Аз също седя до късно навън и повярвай ми ако имах гадже и то се прибираше в 9 и е на 17 ... Нямаше и една седмица да изтрая :?

punkrock
06-26-2008, 11:35
Оф защо пък ще биеш гаджето и ? Защото бил 'загубеняк' и се прибирал в 9 ? Еми тя щом е с него значи си го харесва и точка. Я недей да се бъркаш във взимоотношенията на хората бе, бахти.
Ще развалиш всичко и накрая ще си тръгнеш. Тъпак такъв. :x

sasha_90
06-26-2008, 12:24
А на теб приятно ли ще ти е някой да ти отмъкне гаджето?
Остави момичето намира.Ако имаше чувства към теб да беше зарязала нейното момче и да беше те потърсила.Явно обича и държи на гаджето си.Не им разваляй връзката и без това скоро заминаваш.

06-26-2008, 19:40
Абе имам чуството че темата е ебавка... :D


Или пък тоя наистина си вярва... :shock:
Абе авторе... ела отмъкни моето гадже... и аз на 19, ела и ме пребий... и после ми я отмъкни... :lol: :lol:

хахахаа loser :razz:

Pliok0019
06-26-2008, 20:50
Наистина се смях на това, че ако пребиеш гаджето й ще се разделят...

vamp
06-27-2008, 15:23
Наистина се смях на това, че ако пребиеш гаджето й ще се разделят...

Ми просто ми го дадоха като идея,обаче е подлярска постъпка и няма да я направя.Идеята беше бам няколко шамара и да му кажа да скъсат,той спича,късат,тя е сама и се появявам аз да я утешавам.Ето сценария за новата серия на Дързост и красота.Това е тъпо,не е мой стил.Просто ще се изложа ако нашамара 17 годишен заради едно момиче и тя накрая не ми пусне,тогава е голям позор.

Така,до тук какво стана с момичето:Говорим си по скайп понякога,говорим си в кафето.Снощи гаджето й пак си замина,тя остана,аз се майтапех с нея,тя се усмихваше,после я галех,тя не ми се дърпа.Когато един от квартала ми каза "Остави на Росен гаджето бе",аз му казах "Гледай си работа",а тя се направи,че нищо не е чула.После пак я галих,тя не се дърпа,усмихва се.
Дотук добре,това означава,че с още малко старание и правилния действия ще е моя.Кофти,че много приятели на гаджето и видяха снощи какво става и ако някой му каже,оня ще вземе да й се кара,тя може да започне да се дърпа и т.н.
Проблема е,че вече не знам какво да правя.Не ми идва нищо наум как да я впечатля.Не я познавам добре и не знам що за човек е.Освен да импровизирам друго не се сещам.Някой да ме посътва нещо?

CucAgMuH
06-27-2008, 15:28
Ако приятелят й започне да се й се кара, веднага ще събуди чувството й за "свобода". А това ще ти е от полза, повярвай ми... Просто прекарвай повече време с нея, изнерви го до крайност, накарай го да постъпва глупаво и прибързано... когато започне да се търкаля по наклонената плоскост на грешките, просто му увеличи началната скорост с един точен и прецизен шут отзад :)

niquetamere
06-27-2008, 15:33
а ако пича е психопат и разбере какво готвиш на приятелката му? ... ще изядеш ТРЪБА в главата юнаккккк ! :smt075

vamp
06-27-2008, 15:58
а ако пича е психопат и разбере какво готвиш на приятелката му? ... ще изядеш ТРЪБА в главата юнаккккк ! :smt075

все ми е тая,живеем веднъж и не се давам без бой.
Сисадмин,прав си както винаги,това ме навежда на мисълта да бъда по-нагъл.Следващия път ако я галя пред него и бъда по-настоятелен,по този начин го изнервя и той после почне да и се дърпа и сърди дали ще е в моя полза?
Аххх тези дълги крака,скоро ще ги сложа на раменете си... :D :D :D

Erica
06-27-2008, 16:03
а ако пича е психопат и разбере какво готвиш на приятелката му? ... ще изядеш ТРЪБА в главата юнаккккк ! :smt075

все ми е тая,живеем веднъж и не се давам без бой.
Сисадмин,прав си както винаги,това ме навежда на мисълта да бъда по-нагъл.Следващия път ако я галя пред него и бъда по-настоятелен,по този начин го изнервя и той после почне да и се дърпа и сърди дали ще е в моя полза?
Аххх тези дълги крака,скоро ще ги сложа на раменете си... :D :D :D

Heheh i kakvo li shte stane,ako nqkoi den nqkoi proloji syshtata taktika,sprqmo tvoeto gadje...Dali i neinite kracheta shte sa na negoviq vrat sled tova...

vamp
06-27-2008, 16:05
а ако пича е психопат и разбере какво готвиш на приятелката му? ... ще изядеш ТРЪБА в главата юнаккккк ! :smt075

все ми е тая,живеем веднъж и не се давам без бой.
Сисадмин,прав си както винаги,това ме навежда на мисълта да бъда по-нагъл.Следващия път ако я галя пред него и бъда по-настоятелен,по този начин го изнервя и той после почне да и се дърпа и сърди дали ще е в моя полза?
Аххх тези дълги крака,скоро ще ги сложа на раменете си... :D :D :D

Heheh i kakvo li shte stane,ako nqkoi den nqkoi proloji syshtata taktika,sprqmo tvoeto gadje...Dali i neinite kracheta shte sa na negoviq vrat sled tova...

Не мисля,че бих го позволил,не знам дали и ако тоя пич не беше нахакан смотаняк,а някой тарикат дали и аз щях да си го позволявам.Мисълта ми е,всяко действие се върши според възможностите :grin: Между другото един се опита да качи краченцата на бившата ми на раменете си,но си остана с опита...

babity
06-27-2008, 16:10
Ето затова не ви разбирам вас, мъжете... И к'во...? Толкова труд за едни красиви крака и един тек... Прекалено малко ми се струва... :?

Erica
06-27-2008, 16:16
Ето затова не ви разбирам вас, мъжете... И к'во...? Толкова труд за едни красиви крака и един тек... Прекалено малко ми се струва... :?

Kakto kazva edin priqtel : "Gledash lyskava opakovka i mislish,che e shokolad,a pyk kato go otvorish - vytre marcipan."

Manic_Panic
06-27-2008, 16:27
Тяяя тази дългокраката мадама или е момиче за почти всеки и няма да си единственият, а пореден 3-ти... или е глупава :-o


ама... нали целта на безцелният ти живот е да се ширят въпросните крачка на раменете ти... интересно ми е да проследя развитието на действието :)

vamp
06-28-2008, 08:02
Тяяя тази дългокраката мадама или е момиче за почти всеки и няма да си единственият, а пореден 3-ти... или е глупава :-o


ама... нали целта на безцелният ти живот е да се ширят въпросните крачка на раменете ти... интересно ми е да проследя развитието на действието :)

И на мене ми е интересно защото 1-вата вечер бях луд по това момиче и манията да я имам не ме оставяше,сега не чак толкова,защото заминаването ми се потвърди и си е заигравка,а графика ми все е пълен :)
Снощи дори не я видях,тази вечер пак съм зает,но пък ми дойдоха някои нови идеи :-D

Не,дългокраката мадама е леко лигава,но е скромна и сладка,изкусителка да го кажем.С подходящото гадже може да стане чалга певица или манекенка дори :grin: Обаче тя ходи с един педерастичен галош,дори последния път я питах как може да ходи с такъв педерас и той само да и се сърди,тя каза "Абе остави".Според мен още е неопитна и не е намерила нещо по-добро.

assd
06-28-2008, 12:00
абе прошляк още ли баламосваш дечурлигата тук с измислените си истории, дори и да не са така измислени кой го е*е за ежедневните ти глупости?

пък тва дали излизаш след 9 не те прави пич, и аз излизам 3 пъти в седмицата, ама защото някои хора имат важни работи да вършат като например да изкарват пари - а лигльовци (щото си такъв, и ревльо даже) си мислят че са големи играчи като всеки ден им дават по 10 кинта я мама, я тате да висят на кафе след разбираш ли 9 :lol: ц ц, голема си работа направо...
без да искам да те обидя разбира се, но така изглежда -земи се спри малко, пък като я спечелиш ела пак и се похвали ако искаш, не че някой му пука. ама да ти четеме размислите тука е бати тъпото, пък и щял да бие - гледай да не те набият тебе 8-)

vamp
07-01-2008, 07:43
Снощи момичето си замина в нейния град,ще се върне наесен за новата учебна година :?

I_Know
07-01-2008, 07:58
Снощи момичето си замина в нейния град,ще се върне наесен за новата учебна година :?

Адски жалко...момчето, което аз харесвам...също е далечко... :(

Mementomori
07-01-2008, 09:25
Добре,че си е заминало момичето и не се е поддало на твоите опити за съблазън.Ти не я познаваш много,даже не знаеш как да я впечатлиш,но има дълги крака и потенциал да стане чалга певица или манекенка и сигурно това е истинската ти любов.Само можех да се смея на постовете ти :razz: .Ако не е любовта на живота ти-си я искал само за няколко пъти,още по-зле говори за теб и повърхностната ти натура,защото просто исках да си "поиграеш" с нея и да я изоставиш като използвана вещ.Постоянно се оправдаваш с несправедливия свят и как теб някога да се прецаквали,та хайде сега безапелационно да се подиграваш с другите,ами не е така.Това,че светът е несправедлив и обществото сигурно дреградира,не ти дава основание да се дървиш своеволно!

SiegHeil
07-01-2008, 09:31
Смело напред и с двете глави брат :D