PDA

View Full Version : Човърках из компа и скайпа ми изчезна !!!!



Just_say_no
06-25-2008, 15:13
Значи... работата е следната:

Родителите ми обичат да ми се бъркат в личното пространство и за това се наложи да сложа пароли на всякъде из компа. Имам парола на акаунта отделно на скайпа (всеки път аз си я вписвам лично и се отписвам след като приключа). Обаче това не ги спря и не знам как по дяволите но пак успяха да ми бръкнат в хронологията и да прочетат неща които не трабва... За това си качих програмата Floder Lock и ето какво стана:

Заключих си всички важни папки включително и тази със скайпа... после реших да ги отключа и го направих, но скайпа ми изчезна. :-o Търсих го но го нямаше никъде. Нито един пряк път не работеше обаче все пак пишеше, че той съществува... реших да го премахна от контрол панела и да го инсталирам пак. Направих го, но не иска да се инсталира...


Вече съм напълно отчаяна!!! Дайте идеи как пак да си пусна скайпа защото наистина ми трябва... Някоя възтановителна програма или нещо.. все трябва да има начин. :(

crazyhair
06-25-2008, 15:23
tazi programa sam q 4uval no ne sam q polzval otklu4i si vs papki i tam kvoto e se opitai da si varne6 skypa ako ne stane zna4i nekav bag ti se e poku4ilo ot windowsa i 6e trqqq si preinstall windowsa ili operacionata sistema koqto polzva6 i 6te se uprai !!!!

crazyhair
06-25-2008, 15:24
sa6to probvai da deinstall programkata i togaa pak probvai da install skype

Just_say_no
06-25-2008, 15:26
Направих го това вече... но не стана :(

А мога ли по някъв начин да преинсталирам компа ама да си запазя файловете? В краен случай мога да ги кача на дискове или на флашката обаче са много и ... не знам :(

Jesus
06-25-2008, 15:39
Мисля, че скупе има портабле версия(качва се и работи от флашка). Сега се прибирам изморен от работа. но после ще потърся. Ако не ти се чака търси Portable Skype.

lmao
06-25-2008, 16:20
Always System Resotre ...
gl

Just_say_no
06-25-2008, 16:23
Еми да ама флашката е на майка ми... :( Не мога да я искам за щяло и нещяло, тя я ползва. Освен да преинсталирам Windows-a... :( :( :(

LGPznew
06-25-2008, 17:29
Дай си скайпа и там ще ти кажа... :-P

Кажи какво показва при инсталация.Как така "не иска да се инсталира".

П.С. Иска ми се и аз да можех така да се "състезавам" с нашите. :D

fcukz
06-25-2008, 17:46
Какво ти изписва когато не можеш да си инстлираш скайпа? Пробвак съща така и със System Restore трябва да се оправи ;)

Just_say_no
06-25-2008, 18:13
Ами изписваше,че има грешка в една от папките (Phone) аз се опитах да я изтрия но не стана... Накрая опитах със System Restore и наистина се получи. :) Мерси много на всички.