PDA

View Full Version : Работа на морето?



H0lyGanGs7eR
06-25-2008, 17:40
Хора предложете някаква работа на морето, моля ви!!! правя 16 на 24 август. Моля ви дайте някой телефон, че съм се навил много яко да ходя да бачкам. Благодаря предварително!

miloto_girl_4e
06-25-2008, 18:12
Нямаш 18 години, такаче явно единственото, което можеш да бачкаш на морето е да раздаваш флайери..

H0lyGanGs7eR
06-25-2008, 18:15
миличка не ми давай акъл моля ти се...... въпроса е къде, дали мога вече съм проверил и съм се запознал с темата...

o0ps
06-25-2008, 18:59
миличка не ми давай акъл моля ти се...... въпроса е къде, дали мога вече съм проверил и съм се запознал с темата...
Еми явно не си проверил, защото не можеш да работиш, ти даже и 16 нямаш... Хъх че и не ми давай акъл ще вика, пффф аман от разбирачи... :razz:

miloto_girl_4e
06-25-2008, 19:16
Хора предложете някаква работа на морето, моля ви!!! правя 16 на 24 август. Моля ви дайте някой телефон, че съм се навил много яко да ходя да бачкам. Благодаря предварително!


Само не ми дръж такъв тон :!:
Каза да ти предложим някаква работа и аз го направих :!:
Ама, че си неблагодарник :!:
Не стига, че си и малолетен и никой няма да те иска на работа, ама и
всичко знаеш..
Ок, да видим къде ще почнеш бачкане и колко ще си доволен...

Seducti0n
06-25-2008, 19:34
Непълнолетен е. :)

XceSS
06-25-2008, 21:37
И вече е средата на сезона.Аз съм на 18 и ми отказаха миналата седмица, затова че не мога да тръгна веднага.

H0lyGanGs7eR
06-25-2008, 21:45
Къде пък се пратих и аз да търся информация :? . Пишете в гугъл работа за малолетни и ще ви излезе частта от кодекса на труда, където са описани всички нужни документи. Отново да повторя за не разбралите : ТЕМАТА НЕ Е ДАЛИ МОГА ДА РАБОТЯ , А КЪДЕ ДА РАБОТА!

ПП: милото(любезно) момиченце, я се осъзнай малко пишем във форум и да искам няма как да ти държа какъвто и да искам тон.

XceSS
06-25-2008, 22:00
Къде пък се пратих и аз да търся информация :? . Пишете в гугъл работа за малолетни и ще ви излезе частта от кодекса на труда, където са описани всички нужни документи. Отново да повторя за не разбралите : ТЕМАТА НЕ Е ДАЛИ МОГА ДА РАБОТЯ , А КЪДЕ ДА РАБОТА!

ПП: милото(любезно) момиченце, я се осъзнай малко пишем във форум и да искам няма как да ти държа какъвто и да искам тон.

Оффф кой работодател мислиш, че ще се занимава да оправя документи на нямащо даже и 16 години момче, като може да вземе преспокойно 18-25 годишно момче/момиче, което е имало по-голям житейски опит, а може би и в самата длъжност.Да не говорим, че според мен 15 годишен няма да може да се оправи, на морето.Отделно ти трябва квартира и т.н.И не на последно място, за каквато и да била работа по морето ти трябва перфектен английски, а в повечето случаи и разговорен руски.
Anyway...
Успех с намирането на работа.

TheNewReligion
06-25-2008, 23:09
И аз си помислих , че можеш да раздаваш флайери , но щом нямаш 16 дори никой няма да те вземе . Не си проверил както трябва !

Saymon90
06-26-2008, 03:08
Е, ти дори и 16 нямаш ... къде се вреш да работиш?1

fake
06-26-2008, 06:51
^пълни глупости говорите. миналата година бях на 17 и цяло лято работих без абсолютно никакви документи(даже без здравна книжка), така че не се опитвайте да втълпите на някого, че по морето искат документи. искат евтина работна ръка, каквато сме ние, друг е въпроса, че е унизително по морето да работиш за примерно 300 лева, а цял ден да си скъсваш задника от тичане.
можеш да бъдеш барман или сервитьор, там са парите, също продавач на някви сладоледи/пуканки/царевица, оператор в комп.зала и каквото още се сетиш, не изискващо кой знае каква професионална квалификация.

поне един език е желателно да знаеш, а квартирата в повечето случаи се осигурява от работодателя, ако не - има квартири за персонал за по 5 лева на вечер, но трудно ще си намериш сам, трябва чрез познати.

SiNiStEr
06-26-2008, 07:06
незнам преди,но тази година ще има яко проверки за документи,а така като гледам ти нямаш 16 :-o

rakiQ
06-26-2008, 07:11
ПРОДАВАЙ ПО ЦЯЛ ДЕН ЦАРЕВИЧКА НА ПЛАЖА :D :D :D

sh3_1s_7h3_0n3
06-26-2008, 09:12
Имам познат, който преди 2-3седмици навърши 16 и работи като пиколо в хотел от 2месеца. Тука само се чудят как да си намерят някой да работи.
Но в хотел по-трудно ще си намериш вече работа, освен нещо като сервитьор/барман в ресторант. Иначе продавач да искаш да си. :)

H0lyGanGs7eR
06-26-2008, 17:19
ами и аз знам, че се търси много работна ръка, ама нямам контакти и....