PDA

View Full Version : За феновете на Хип-хопа - да се обединим



malkotu_zlo
06-25-2008, 17:45
Ако сте фенове на Хип-Хопа и мислите, че той продължава да се развива, нека се обединим и да докажем това. Имате желание да направите песен, но нямате необходимата възможност, не се тревожете, това може да стане и в домашна обстановка с малко повече труд.. :) Всеки който иска може да направи записи у дома и да ми ги прати. А след време може да правим и общи проекти. Това не е всичко, за развитието на тази култура можете да допринесете и с характерните танци, свързани с нея - Krump /най вече/,Harlem Shake,B-walk,C-walk,Break,Popping и др. А всички тези, които обичат да танцуват Хип-Хоп, ще организират групи за отделните стилове. Заснемайте вашите клипове и ми ги пращайте, разбира се ако имате желание за някакво развитие в тази насока :) Ако обичате да пеете и танцувате Хип-Хоп, нека се обединим :) Милите, че всичко това е пресилено,но всъщност не е. Нека желаещите, а и тези, които искат да подпомогнат за развитието на тази идея, се свържат с мен и другата членка от "лейбъла" :))
Skype: vesela_1617 и hip-hop_never_stops :grin: :grin: :grin: :grin:

т.7 и т.1
krem4et0

mgxpower
06-25-2008, 18:27
Има си раздел музика

malkotu_zlo
06-25-2008, 19:10
даа знам...ама се обърках...и ся не моа да е изтъркам :oops: :oops: :oops: :? :x :x :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

smlie
06-26-2008, 12:25
offff huu 4e ostanaha se o6te nqkfi hora moito da pomislqt za hiphopa :grin: :grin: :grin:

BioX
06-26-2008, 14:14
za gaffiti fenovete nqma li mqsto m/d vas 8-) inache za pesnichkite nqa kade da zapisvam :( :( :( inache imam merak za izqva 8-) kato shit style raper :lol:

Jamalska
06-26-2008, 14:33
Абе няало къде да записвате.Я не ми говорете глупости.Намирането на студио е най-лесната работа.ама тряа да се влага.
ако толкова ви се разива хип-хоп ходете по джемове,давайте пари за кемпове и концерти и така

BioX
06-26-2008, 18:25
da ve vuv varna zabraih pri konsa v RnB Records :lol: :lol: :lol: nikoi ne iska tam da hodi che nie da se nabutvame 8-) puk i ne iskam da im nalivam pari az.....

Rofl4e
06-26-2008, 22:01
Ухх бих искала да помогна но.."р"-то е френско (Всички ми казват като на 100 кила) и за това нмямада тръгна да опитвам заради тъпото р

Jamalska
06-27-2008, 07:07
Ухх бих искала да помогна но.."р"-то е френско (Всички ми казват като на 100 кила) и за това нмямада тръгна да опитвам заради тъпото р
eдин от най-великите бг рапери за мен е с френско 'р'...майка ми само го гаври,ама той не се обижда,а продължава да прай изрудии.това никога не е било проблем.

malkotu_zlo
06-27-2008, 13:31
Оффф бе хораа...Някой ако има сериозни намерения да пише на следните скайпове:fility93-моя скайп(помощник2),vesela_1617-момичето,което даде идеята за обединяването,hip-hop_never_stops-помощник 1 и gwearr-помощник3 ....Не да дрънкате глупости в темата...Вече почвам да се ядосвам... :-x Rofl4e ние ше те земеме баш пък зарди френското "Р" :) ...Само треа да си с хъс и да имаш желание...Иначе нищо няа стане ...

malkotu_zlo
06-28-2008, 14:07
Дам ясно...Начи никой не иска... :shock: :(

oTPoBHa
06-28-2008, 16:01
ти кво ... да не си некъв промоутър ?

miminia
06-28-2008, 20:21
офф копеле писна ми да гледам некфи
пикли мислищи ,че ще направят нещо ....
е кажи ми аджеба к'во ще напрайте като ставате само за чалга :smt012 :smt013

DisturbinThePeace
06-28-2008, 20:47
офф , защо всеки си мисли , че може да прави песни :?


идеята ти е яка , има амбиция , ама пък са много балончетата дето се надуват , че могат да правят рап ... имаше някъф MC Nigga тука във форума се изложи с някфа песен.

късмет !

Jamalska
06-29-2008, 05:34
359хипхоп.ком
хипхорул
хардстайлз ся вече нз как се прекръстиха хах
организации бол,студия още повече,мерак...Всяка седмица има поне по 1-2 партита,понякога по 2 в един ден...най-големите се стичат у нас да правят концерти,че и се връщат.Аз смятам,че определено се дръпнали напред...и то за кратко време понеже преди 5 години на едно парти едва се събираха 100човека...а и я има едно парти месечно,я не.

malkotu_zlo
06-29-2008, 11:15
офф , защо всеки си мисли , че може да прави песни :?


идеята ти е яка , има амбиция , ама пък са много балончетата дето се надуват , че могат да правят рап ... имаше някъф MC Nigga тука във форума се изложи с някфа песен.

късмет !

:? :? Аз не съм казала,че аз мога да праа рап...Имаме си човек,който мноу добре се справя...Мене бе бива само с crip walk-а,за пеене не стаам...Пффф...омг...

Jamalska
06-29-2008, 14:26
офф , защо всеки си мисли , че може да прави песни :?


идеята ти е яка , има амбиция , ама пък са много балончетата дето се надуват , че могат да правят рап ... имаше някъф MC Nigga тука във форума се изложи с някфа песен.

късмет !

:? :? Аз не съм казала,че аз мога да праа рап...Имаме си човек,който мноу добре се справя...Мене бе бива само с crip walk-а,за пеене не стаам...Пффф...омг...
ее супер.кой е?щом е добър тряа го знаем

DisturbinThePeace
06-29-2008, 15:14
офф , защо всеки си мисли , че може да прави песни :?


идеята ти е яка , има амбиция , ама пък са много балончетата дето се надуват , че могат да правят рап ... имаше някъф MC Nigga тука във форума се изложи с някфа песен.

късмет !

:? :? Аз не съм казала,че аз мога да праа рап...Имаме си човек,който мноу добре се справя...Мене бе бива само с crip walk-а,за пеене не стаам...Пффф...омг...

не съм споменал лично теб ;)