PDA

View Full Version : Въпрос относно изключването на компа



Otka4eniq
06-25-2008, 18:46
Значи сега в момента като дам да изключа компа ми се появява ето така:
http://store.picbg.net/thumb/EC/A4/32834d51dfa5eca4.png (http://picbg.net/img.php?file=32834d51dfa5eca4.png)
а преди по едно време ми се изключваше ето така:
http://store.picbg.net/thumb/DD/63/836f4f403eaedd63.jpg (http://picbg.net/img.php?file=836f4f403eaedd63.jpg)
Та въпроса ми е как мога да го напрая пак да се изключва по втория начин защото така ми беше много по удобно :?:

TIMESHOY
06-25-2008, 19:36
преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал преинстал
и всре пак ако не си ме разбрал:преинстал :grin:

moncho
06-25-2008, 19:45
TIMESHOY ти малоумен ли си какво си го написъл хиляда пъти ДРАЗНИШ

Otka4eniq
06-25-2008, 19:45
Извинявай TIMESHOY ама ти пълен идиот ли си ? Каточили не сам преинсталирвал и пак си е с това меню, а аз искам да е с другото и ми казаха, че от някаде имало настройка да се направи.

aciko
06-25-2008, 19:52
Опитай:
Дясно копче -> Properties -> Themes и там го сложи на Windows XP и дай ОК,ако не се оправи пиши пак.

Otka4eniq
06-25-2008, 19:59
Опитай:
Дясно копче -> Properties -> Themes и там го сложи на Windows XP и дай ОК,ако не се оправи пиши пак.
Ох незнам дали сте ме разбрали, защото на мене ми е сложено на Windows XP там.Значи като искам да изключа компа и ми се появява това което е на пържата картинка, а аз искам да знам как да го направя да се появява като на втората а от Дясно копче -> Properties -> Themes - >Windows XP ми е направено но не се появява като на втората картинка :o

shweppsy
06-25-2008, 20:03
moje da e stanalo ot updeiti .. ako se e updeitvam avtomati4no..

Otka4eniq
06-25-2008, 20:09
moje da e stanalo ot updeiti .. ako se e updeitvam avtomati4no..
Не виж сега значи преинсталираха ми компа и като ми върнаха като дам да се изключва беше като на втората картинка и ми беше много удобно после след време пак го преинсталираха и си беше с менюто което е на първата картинка, а аз искам да е като на втората и ми казаха, че имал някаква настройка и така се правело.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-25-2008, 20:10
Ам... тва се появява от настройки.. аз така си ги бях разбърникала и ми се смени видът на някои менюта, точно като това.... Само че.. проблемът е, че не помня кои бяха настройките и не съм оправила и моя проблем.. Не че е проблем, де.. Но, мен ако питаш, така ти е мн по - удобно, не си свикнал с картинката просто, опциите са си сущите и не се налага да ги сменяш от менюто.. Ако искаш пробвай system restore :-D Дано да се оправи, ако държиш:) Успех

aciko
06-25-2008, 20:40
Опитай:
Дясно копче -> Properties -> Themes и там го сложи на Windows XP и дай ОК,ако не се оправи пиши пак.
Ох незнам дали сте ме разбрали, защото на мене ми е сложено на Windows XP там.Значи като искам да изключа компа и ми се появява това което е на пържата картинка, а аз искам да знам как да го направя да се появява като на втората а от Дясно копче -> Properties -> Themes - >Windows XP ми е направено но не се появява като на втората картинка :o
Значи вместо Windows XP , даваш Windows Classic

Otka4eniq
06-25-2008, 20:46
Опитай:
Дясно копче -> Properties -> Themes и там го сложи на Windows XP и дай ОК,ако не се оправи пиши пак.
Ох незнам дали сте ме разбрали, защото на мене ми е сложено на Windows XP там.Значи като искам да изключа компа и ми се появява това което е на пържата картинка, а аз искам да знам как да го направя да се появява като на втората а от Дясно копче -> Properties -> Themes - >Windows XP ми е направено но не се появява като на втората картинка :o
Значи вместо Windows XP , даваш Windows Classic
И класик да дам пак по първия начин се изключва.
Преди ми беше тема Windows Xp и ми беше като на втората картинка :o

bobiiiy
10-01-2008, 22:36
Значи влизаш в Контрол панел - Потребителски акаунти - Промени начина по който потрбителите влизат и излизат - и слагаш отметка на първото - Използване на екрана за приветствие.Успех :grin:

SINDEL
10-02-2008, 09:27
:D И аз така веднъж нещо направих и по същия на4ин ми се сбъгяса.. Само 4е аз съм свикнала с този на4ин, който ти е от първата картинка, а незнайно как се полу4и другото.. Сигурно има някъв трик, ама аз се вбесих и преинсталнах уиндоуса и си реших генерално проблема :D

moncho
10-02-2008, 09:45
Йеп тема от Юни :D

ThEKiNgG
10-02-2008, 11:48
ъъъъъ толкос ли си тъп/а :lol: :lol: