PDA

View Full Version : Моля помогнете (Целулит или ... ? )



HoUsSeR
06-25-2008, 18:03
Така ем аз съм момче и имам проблеми с килограмите.. И от известно време накорема ми излязаха едни линий лилави на цвят .. Това цеолит ли е какво е ??? От слънцето сега започнаха малко да изчезват , но забелязах че и на краката ми зад коляното ми излизат такива неща ..
Можетели да ми помогнете да ми кажете какво точно е това и как може да се лекува? :)

Liar
06-25-2008, 18:07
Първо-пише се целулит 8-) Но твоето не е такова.Ти имаш стрии-получават се когато кожата се разтегне прекалено много.Докато са лилави има шанс да се махнат по станат ли бели няма начин.Вземи си бързо нещо против стрии за да се мажеш.Когато имаш възможност може и да посетиш дерматолог,нз...

Carmen_Kass
06-25-2008, 18:17
Не е целулит...това са стрии...преди мен обясниха от какво се получават.Вземи си някакъв крем срещу стрии,обикновено действат,дори и да не са много скъпи.

adizitk1
06-25-2008, 18:39
Нарича се ЦЕЛУЛИТ! :?

TheNewReligion
06-25-2008, 19:18
Не е целулит...това са стрии...преди мен обясниха от какво се получават.Вземи си някакъв крем срещу стрии,обикновено действат,дори и да не са много скъпи.
+1 8-)

HoUsSeR
06-25-2008, 19:22
Ем мисля утре или тея дни да мина да си взема един крем , защото все пак е лято и ... Ем ако си взема от скъпите дали ще ми действа по бързо например за 1 седмица?

Liar
06-25-2008, 20:43
Вземи си крем колкото може по-бързо недей да отгалагаш за да не останат завинаги.А за 1 седмица мн се съмнявам да изчезнат.Трябва да си по-търпелив.Крема го мажи по цялото тяло щом отслабваш.

mgxpower
06-25-2008, 21:14
Целулита е съвсем друго нещо наподобява портокалова коричка

paradiso
06-26-2008, 05:02
OMG MOM4E SI I PITASH DALI IMASH CELULIT TI BIOLOGIQ NE SI LI UCHIL CHE CELULITA SE PRICHINQVA OT HORMONA ESTROGEN KOITO SE PROIZVEJDA SAMO OT JENSKITE ORGANIZMI OFFF AMA CHE STE NE CHE TI SE KARAM AMA ... PROSTO MN SE DRAZNA TAKA 1 I ZLATNO PRAVILO MOM4ETATA NQMAT CELULIT !!!! A tova na korema sa strii ako sa lilavi pochvai da gi majish 6tot mn 6a sajelqqsh posle az sam s krem evelin i sam mn dovolna g d se pozalichiha no striite nemogat da se mahnat izcqlo ;)

sodomicdream
06-26-2008, 08:37
@paradiso
много не съм съгласна с твоето мнение! Целулитът са подкожни мазнини, намиращи се междутъканната среда. Това са като резерви енергия натрупващи се в тялото. Не зависят от никакви хормони и т.н. Зависи само от начина на живот на човека. Жените по-често имат този "дар", защото точно те, за да зглеждат по-добре гладуват като кучета и правят какво ли не, с което си вредят. Организма като защитна реакция гледа да се снабди с повече енергия, за да оцелее, когато настъпи пак такъв момент на глад. Това е!
Познавам мъже с целулит повече от този, който имах аз навремето! Няма застраховани срещу тази напаст!!
А по проблема на момчето - ами това, което имаш ти са чисти и просто стрии. Появили са ти се, след като не отслабваш здравословно. Сега още се пресно, затова бързай да ги излекуваш с кремове, специални масажи и спорт. Недей да правиш моята грешка и да чакаш да станат бели и тогава да се сетиш, че трябва да ги махаш. Аз я направих та сега... ще си ги махам цял живот!

Liar
06-26-2008, 09:40
Обаче целулитът при жените се среща в пъти по-често.Имаше обяснение защо но не го помня а и ме мързи да търся..Но помня че женския организъм складира мазнините в задника щот...бе нещо с брмеността беше свързано не помня ся 8-) [/quote]

VilleBaby
06-26-2008, 09:44
жените имат целулит да , но и мъжете могат да имат просто кожата им е по-дебела и не ли4и

JustBecko
06-26-2008, 14:34
Абе, я дайте снимка на такава "стрия" , че мн чета за нея, а нямам представа как изглежда :?

Ch0c0la73
06-26-2008, 14:51
tova sa striii novopolu4eni se..korema..u gadno..samo tam nqmam (da 4ukna na darvo haxh ) da de i na nqkolko dr mesta haxh ;] .. emi maji se s krem4eta za stqgane protiv strii moje da ne stanat po golemi ako gi majish v na4alen stadii nz..