PDA

View Full Version : Какво да правя...?



^Ecstasy^
06-25-2008, 19:48
Здравеите! Историйката ми е следната:Преди една година се запознах с едно мом4е ,събрахме се и сега още сме заедно,много се оби4аме ,но септември ще трябва да се разделим ,защото той заминава за Амирика и ще у4и там,а аз най-вероятно в София.Проблемът е там 4е няма да се виждаме по няколко месеца.Той постоянно ме пита дали ще го 4акам да се върне и да бъдем наистина завинаги заедно,но аз не мога да му отговоря.Постоянно се терзая с въпросите какво ще стане с нас,дали ще успеем да запазим това,което 4увстваме и дали въпреки вси4ки обещания,4е няма да си изневеряваме все пак ще го направим?Не знам какво да му кажа,а го виждам,4е му е гадно като му отговарям с "ще видим какво ще стане с нас".Много го оби4ам,но не мога да знам какво ще се слу4и през тези 5 години и не мога да го лъжа.Помогнете!

angelcheeee_93
06-25-2008, 19:53
ako se obi4ate -borete se za vrazkata si.ni6to ne gubite.az nqma da vijdam moq priqtel 3 meseca ,a posle toi 6te e v sofia i pak sme zaedno,plus tova imame i 5 godini razlika v godinite.pri teb go nqma tozi problem,ni6to nqma da zagubi6 ot tova. vse pak ti si re6ava6 dali si gotova za seriozna vrazka i dali 6te si izneverqvate.6tom se obi4aie, ne se razdelqite spored men.apak i ako toi darji na teb i te obi4a,nqma da ti izneveri.

tedy_hi91
06-25-2008, 19:55
Ako naistina se obi4ate i aok imate o4i samo edin za drug liubovta vi 6te otcelee... :)

^Ecstasy^
06-25-2008, 20:01
Аз също мисля да опитам,но и друго нещо ме притеснява. :? Дали докато той е там ще се промени? и дали след като отново сме заедно вси4ко ще е отново същото.Може и аз да се променя и ве4е да не се харесваме (характерите имам в превид) и да не си пасваме.В такъв слу4ай вси4ко отива на вятъра и двамата ще си изгубим времето :(

tedy_hi91
06-25-2008, 20:13
I dvamata 6te se promenite v nqkakva stepen,nokakto ve4e kazah ako naistina se obi4ate vsi4ko 6te byde ok> :)

cS_LaMeRkA
06-25-2008, 20:14
Извинявай не че ти поставаям Любовта под съмнение, но ако найстина го обичаш толкова "много" както сама казваш.. според мен би могла да го чакаш да се завърне... но ясно се вижда че се колебаш... или прекалено много го мислиш или се претесняваш предварително... и така сама ще си го докараш до главата (изневярата) Просто не го мисли... Не казвам че връзка от толкова далеч е така просто да се подържа жива... но ако се Обичате ще успете. Аз лично ти го пожелавам... но маи има нещо друго... :smt012

cinderella_gugutka
06-25-2008, 20:16
ако се оби4ате наистина мн ще запазите връзката си :)

^Ecstasy^
06-25-2008, 20:27
Принципно няма нищо друго.Явно наистина прекалено много го мисля,но това е така,защото той постоянно ме пита "Ще ме 4акаш ли? ,Какво ще правиш като ме няма?..." Много ми е гадно като му казвам,4е времето ще покаже вси4ко,защото виждам,4е този отговор не го радва и затова искам да ми кажете какво да му кажа ?В крайна сметка никой не знае какво ще се слу4и и до колко това ще окаже влияние варху нас и то4но зареди това аз категори4но не мога да му заявя,4е ще го 4акам.И мисля така ,защото живота ми е показал,4е колкото и да плануваш дадено нещо,винаги може да изникне нещо друго,което да обърка вси4ко .

huligankata
06-25-2008, 21:48
Добре де казваш, че го обичаш много и т.н. искате да сте завинаги заедно, а неможеш да му кажеш едно " Да мило ще те чакам колкото трябва" и още по-лошо неможеш да го повярваш. Ако наистина си представяше бъдещето с него мисля, че не би му казвала "ще видим" .. И аз да съм и мене няма да ми хареше тоя отговор. Да тежко е, че заминава и т.н. и наистина нищо не се знае, но това не ти дава право да подлагаш на съмнение чак до толкова и него и връзката ви щом го обичаш толкова. Просто повярвай в любовта си и се бори за нея ..

MonSitY
06-26-2008, 09:52
решението е да бъдете заедно но във всеки момент готови да простите на другия ако е срещнал друг човек!дълго време ще сте разделени и наистина не се знае какво ще стане..

Al3ksandra
06-26-2008, 10:08
Здравей.. :) Разбирам ситуацията ти, но недей се колебай толкова.. виж ако му кажеш че ще го чакаш ако го укоражиш, той ще се зарадва защото явно много държи на теб и ако поддържате през тези години връзка, дори по телефона, ще запазите връзката си.. поне това е моето мнение. :) С много труд и усилие, разбира се.. не казвам че ще е лесно, напротив ще е трудно, но ако го има желанието, ще го има и успеха! :):) :-)

kifla
06-26-2008, 10:27
Мисля ,че за себе си ти вече си отговорила на въпроса ,който те терзае.Ти не си сигурна че той ще те обича след 5 години раздяла и си почти убедена ,че самата ти ще си намериш друг по простата причина че ще имаш нуждата да си с някой,някой който да запълни това ,което ще си отиде ,когато сегашното ти гадже замине.
Моят съвет е да не обещаваш нищо ,което не си сигурна че можеш да направиш! И все пак успех! :-D

MiMcHeToOo
06-26-2008, 10:33
Извинявай, има подобен случай около мен, дали може да ми кажеш как се казва гаджето ти на ЛС? Току виж го познавам, защото историята ти е едно към едно с човека, който познавам (:

prettyIdeath
06-26-2008, 11:02
Когато приятела ми ми каза че може да замине за една година в Русия, защото просто му се налагаше, аз бях сигурна че ще го чакам и няма да направя нищо в негово отсъствие... слава богу обаче че се размина ходенето.
Знам че ако твоя приятел отиде в чужбина да учи, то няма да е само за една година, но пък ако ти наистина толкова много го обичаш, ще го чакаш... Пък и това един вид ще изпита връзката ви ;)

Lucho
06-26-2008, 11:09
Аре,аре...за всеки влак си има пътници,не се вричай че утре пак ще си с него и утре пак няма да се влюбиш в дуг...живей си живота

ss
06-26-2008, 11:20
Извинявай, има подобен случай около мен, дали може да ми кажеш как се казва гаджето ти на ЛС? Току виж го познавам, защото историята ти е едно към едно с човека, който познавам (:Хаха...я представете си че имате 1 гадже :razz:!
Та какво хленчите 1 време мъжете са ходели на война по 10 год,а жените им са ги обичали и чакали без да знаят дали изобщо ще се върнат!За момичето ти като гледам си 93 значи 14-15 каква любов?-ти незнаеш какво искаш!Давам ти 1 месец в който ще напишеш тема,,Срещнах моята любов!''в която ще си срещнала някой др...остай го 2 мнения нема,то ти самата незнаш коя си как ще обичаш друг?

Lucho
06-26-2008, 11:27
Извинявай, има подобен случай около мен, дали може да ми кажеш как се казва гаджето ти на ЛС? Току виж го познавам, защото историята ти е едно към едно с човека, който познавам (:Хаха...я представете си че имате 1 гадже :razz:!
Та какво хленчите 1 време мъжете са ходели на война по 10 год,а жените им са ги обичали и чакали без да знаят дали изобщо ще се върнат!За момичето ти като гледам си 93 значи 14-15 каква любов?-ти незнаеш какво искаш!Давам ти 1 месец в който ще напишеш тема,,Срещнах моята любов!''в която ще си срещнала някой др...остай го 2 мнения нема,то ти самата незнаш коя си как ще обичаш друг?

съгласен съм.права си.Няма любов на 13-15.По-нагор във възрастта - да,ама баш на тая възръат... :? :? :?

пп - Представи си че имам 2 или 3 гаджета,а ? :razz: :razz: :razz:

punkrock
06-26-2008, 11:29
оо няма смисъл, още сега го зарежи и просто не го търси забрави го. Това е прекалено много време, едва ли ще издържите.

ss
06-26-2008, 11:39
Извинявай, има подобен случай около мен, дали може да ми кажеш как се казва гаджето ти на ЛС? Току виж го познавам, защото историята ти е едно към едно с човека, който познавам (:Хаха...я представете си че имате 1 гадже :razz:!
Та какво хленчите 1 време мъжете са ходели на война по 10 год,а жените им са ги обичали и чакали без да знаят дали изобщо ще се върнат!За момичето ти като гледам си 93 значи 14-15 каква любов?-ти незнаеш какво искаш!Давам ти 1 месец в който ще напишеш тема,,Срещнах моята любов!''в която ще си срещнала някой др...остай го 2 мнения нема,то ти самата незнаш коя си как ще обичаш друг?

съгласен съм.права си.Няма любов на 13-15.По-нагор във възрастта - да,ама баш на тая възръат... :? :? :?

пп - Представи си че имам 2 или 3 гаджета,а ? :razz: :razz: :razz:Хуу че си на мойто мнение...ама тва ,,права си''?Момче съм...

MiMcHeToOo
06-26-2008, 21:28
Извинявай, има подобен случай около мен, дали може да ми кажеш как се казва гаджето ти на ЛС? Току виж го познавам, защото историята ти е едно към едно с човека, който познавам (:Хаха...я представете си че имате 1 гадже :razz:!
Та какво хленчите 1 време мъжете са ходели на война по 10 год,а жените им са ги обичали и чакали без да знаят дали изобщо ще се върнат!За момичето ти като гледам си 93 значи 14-15 каква любов?-ти незнаеш какво искаш!Давам ти 1 месец в който ще напишеш тема,,Срещнах моята любов!''в която ще си срещнала някой др...остай го 2 мнения нема,то ти самата незнаш коя си как ще обичаш друг?

А не, 100% нямаме едни и същи гаджета, но може би нейното гадже е мой познат :D

Chess
06-26-2008, 22:13
Ама много ясно, че няма да издаржите 5 години... та той отива в Америка и ще се връща на всеки няколко месеца...Да бъдете завина ги заедно ( :lol: ) - невъзможно...

gLoRiOuS_aNGeL
06-26-2008, 23:35
Ne se qdosvai izlishno!Tova,koeto si si napisala na podpisa e mnogo smisleno i tocho taka trqbva da jiveesh i ti-imash samo edin jivot vse pak! :) Ne go propilqvai v mislene na neshta,koito ne zavisqt ot teb!Dokolkoto razbrah ti samata ne znaesh kakvo shte se sluchi prez tova vreme!Pochakai malko!Vsichko shte se razbere postepenno!Ako ne ostanete zaedno,znachi ne e bil podhodqshtiqt!Ne se pritesnqvaite!S1dbata si znae rabotata! :wink:

Chess
06-27-2008, 08:35
Ne se qdosvai izlishno!Tova,koeto si si napisala na podpisa e mnogo smisleno i tocho taka trqbva da jiveesh i ti-imash samo edin jivot vse pak! :) Ne go propilqvai v mislene na neshta,koito ne zavisqt ot teb!Dokolkoto razbrah ti samata ne znaesh kakvo shte se sluchi prez tova vreme!Pochakai malko!Vsichko shte se razbere postepenno!Ako ne ostanete zaedno,znachi ne e bil podhodqshtiqt!Ne se pritesnqvaite!S1dbata si znae rabotata! :wink:


-1