PDA

View Full Version : Спешно!!!!!!



prob
06-25-2008, 20:18
gfdhejuk4rfcxvhbn

cinderella_gugutka
06-25-2008, 20:21
и аз съм имала моменти в които мн неща ми се струпват на главата и имам нужда от по4ивка...дори и от гаджето.но е само временно.споко :)

tedy_hi91
06-25-2008, 20:23
6tom po princip si kazva i ni6to ne e kazala zna4i nqma problem.Uspokoi se i vsi4ko 6te si trygne kakto trqbva. :)

Lord_Of_The_Night
06-25-2008, 20:23
Еми явно с държанието си я изплашил,всмисал че явно си я задушавал с прекаленото си притеснение и внимание.Моя съвет е остави я малко намира,ще се оправи.

prob
06-25-2008, 20:29
Дано,смисал страхме ме затова го правя..лошото,че понякой път тези работи могат да мо изиграят лоша шега,а не искам!Тя сама ми каза,че и трябва време да се оттърси от напрежението и можеби наистина и трябва време.

Lord_Of_The_Night
06-25-2008, 20:36
Дано,смисал страхме ме затова го правя..лошото,че понякой път тези работи могат да мо изиграят лоша шега,а не искам!Тя сама ми каза,че и трябва време да се оттърси от напрежението и можеби наистина и трябва време.
Еми щом ти го е казала,наистина трябва да и дадеп малко време,просто понякога да човек му идва прекалено много и му трябва време. :)

prob
06-25-2008, 21:07
Да и аз ще и го дам!Но въпроса е че през последния месец ми липсваше това да показва любовта си!И имах нужда от повече внимание да ми обърне и като не го получих почнах да си мисля супер много глупости!Чувсвам се тъпо,че не успях да я разбера,но егоист ли съм,че искам да ми показват,че ме обичат?Толкова ли е лошо,че искам да се чувствам обичан?!Но както и да е дано сичко е ОК за напред,защото ако я изгубя,имам чувството,че ми е до там щастиети,бъдещето,изобщо живота,защото тя е всичко това за мен! :-k :cry:

Just_say_no
06-25-2008, 21:10
Добре де.. просто и повярвай, че няма нищо... не можеш ли ?

Lord_Of_The_Night
06-25-2008, 21:11
Да и аз ще и го дам!Но въпроса е че през последния месец ми липсваше това да показва любовта си!И имах нужда от повече внимание да ми обърне и като не го получих почнах да си мисля супер много глупости!Чувсвам се тъпо,че не успях да я разбера,но егоист ли съм,че искам да ми показват,че ме обичат?Толкова ли е лошо,че искам да се чувствам обичан?!Но както и да е дано сичко е ОК за напред,защото ако я изгубя,имам чувството,че ми е до там щастиети,бъдещето,изобщо живота,защото тя е всичко това за мен! :-k :cry:
Разбира се че не си егоист,просто когато е влюбен човек се държи така,и според мен и тя го разбира че много държиш на нея,просто и дай малко време не я притискай. :)

prob
06-25-2008, 21:22
"Добре де.. просто и повярвай, че няма нищо... не можеш ли ?"
Виж аз искам-не искам ще трябва да го направя!!!Но проблема е самото чувство,че нещо не е наред,защото дори един мил смс,като "обичам те","липсваш ми",смисал нещо оригинално,каквито в началото ги имаше постоянно,може да ме накара да се почувствам добре,ама и това го няма.За това единственото,което мога да направя е да се надявам да е наред всичко!
Колкото до времето ще и го дам и дано помогне!!!

huligankata
06-25-2008, 21:31
Не мисля, че нещо не е наред - щом самата тя досега винаги ти е споделяла ако има проблем и сега щете да ти каже ако е така. На всеки му се сличва мисля да му се насъберат 92843040 неща на главата и да незнае нито какво иска, нито какво чувства - да е объркан и т.н. Просто бъди до нея и всичко ще отмине ;) въпрос на време е - и то малко.

prob
06-25-2008, 21:53
Ще бъда до нея!Но просто тези действия,които прави ме тормозят.Примерно вчера ми обясниха,че трябва малко да се поспра да и тичам след гъ*а и да я накарам тя да тича след моя.Аз реших цял ден да не и пиша,да не и звъня с цел тя да иска да ме чуе,но какво става?!Влизам си в скайп и нито ми е писала нито нищо,цял ден не и минало сигорно през главата,каде сън какво правя,а аз гледам през 1 минута телефона дали не ми пратила срела.То и затова почна целия разговор за "омръзването" и т.н.Но все пак Благодаря!Защото сигорно без мнението ви нямаше да направя правилния "ход"!

MonSitY
06-26-2008, 09:50
по спокойно най вероятно не е в настроение.ще се оправите :)