PDA

View Full Version : Кое е най-романтичното и сладко нещо,правено някога за вас?



marzilia
06-26-2008, 00:11
Или кое е най-романтичното,което искате да ви се случи? Аз искам да ми кажат ''обичам те''..Но този път това да е истина... :oops:

DisciplineAndOrder
06-26-2008, 00:14
искам някой да измисли и да ми посвети стих :oops:

нещо романтично,правено до сега...няма :?

gothic_angel
06-26-2008, 00:17
Искам....рози върху леглото..не,че не мога и сама де :lol:

5StaR
06-26-2008, 00:23
Искам да ми подарят червено ферари :>

buns_
06-26-2008, 00:34
искам да ми умесят един козунак :P

sherry
06-26-2008, 06:13
Това с розите е готино...
Абе аз си мисля, че ако е с точния човек, и най-малкия жест на обич е поразителен. Моето момче в толкова НЕромантично, че всичко, което прави, за да ме изненада, ми прави огромно впечатление.

Иначе винаги съм си мечтала да посрещаме изгрева заедно на някое хубаво място (той беше заедно с мен на бала ми, когато трябваше да ходим с випуска ми на конниците, за да посрещнем изгрева).

Мечтала съм си и да ми направи серенада :razz: Ама той пее много фалшиво, а тук едва ли има мариачи :oops:

mrssmith
06-26-2008, 06:46
аз съм спр неромантичен човек,просто съм си такава :x . затова пък моят приятел е спр романтичен,абсолютно ме компенсира (и рози на леглото е имало,и романтични вечери е имало,и подаръци,постоянно цветя...). и аз много се радвам,че съм попаднала на такъв човек. :smt056 , обаче не ни зачерквайте нас неромантичните,и ние не обичаме по-малко :smt060 :-P :)

rakiQ
06-26-2008, 07:12
ИСКАМ ДА МИ КУПИ БИЛЕТ ЗА THE PRODIGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY И ЩЕ СЪМ МУ ВЯРНА ЦЯЛ ЖИВОТ ДОРИ И НАЙ-ГРОЗНИЯ КЛОШАР ДА Е :D :D :D :D :D

Margoto0
06-26-2008, 14:12
~egoistiC каза:ИСКАМ ДА МИ КУПИ БИЛЕТ ЗА THE PRODIGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY И ЩЕ СЪМ МУ ВЯРНА ЦЯЛ ЖИВОТ ДОРИ И НАЙ-ГРОЗНИЯ КЛОШАР ДА Е


+1000 :grin: 8-) то какво друго ми трябва

techCandy
06-26-2008, 16:06
ИСКАМ ДА МИ КУПИ БИЛЕТ ЗА THE PRODIGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY И ЩЕ СЪМ МУ ВЯРНА ЦЯЛ ЖИВОТ ДОРИ И НАЙ-ГРОЗНИЯ КЛОШАР ДА Е :D :D :D :D :D
Аааа и аз се присъединявам, ше го обичам вечно. Може и билет за
Гарбидж, Гуано ейпс или Бодом. Е има още, но да не ставам нагла...
Иначе най- романтичното нещо беше, когато ме изненада на работа, на 8ми март май.... :-)

mulgore
06-26-2008, 17:22
искам някой да измисли и да ми посвети стих :oops:

нещо романтично,правено до сега...няма :?
Мда...или песен.

RAWRRR
06-26-2008, 17:55
Най-романти4ното нещо,правено за мен..

ами..веднъж едно специално мом4е ме докара до вкъщи на ръце! от Тепето до вкъщи (около 3-4 км) ,а аз бях доста пияна,беше зимата и беше през нощта.Въобще,бях жалка гледка,а той се погрижи да се прибера благополу4но.

същото това мом4е и ми подари една много яка блузка,която не беше такава,която на него му харесва,а такава,която знае,4е на мен би ми харесала.Видяхме се няколко дена след рождения ми ден,миналата година, и като ме изпращаше ми я даде.

същото мом4е и веднъж ми беше казал,4е е в София на лекции и 4е за жалост няма да се видим на един концерт същата ве4ер и аз дълго се 4удих дали да ида въобще,защото групата не ме кефише и без това,но отидох и той беше там :).

Другото най-сладко нещо е,4е най-добрата ми приятелка си дойде от 4ужбина,позвъни ми на вратата,1 месец преди датата,в която я о4аквах..

Друго сладко нещо,непознати моми4ета понякога ми казват 4е съм сладка.Веднъж си стоя в кенефа ,преди концерт и една мацка ми каза ей така от нищото,4е съм сладка :)).Това съм го правила и аз веднъж..просто 4аках за съблекалните в един магазин и излиза една мацка от съблекалнята за да се види в огледалото,оба4е имаше жестоки гърди..и аз й го казах. :lol:

kindergarden
06-26-2008, 18:51
Най-милото нещо,което ми се е случвало,беше на рождения ми ден.С една приятелка се бяхме разбрали да ходим заедно на училище и тя заедно с един друг приятел ме чакаха.Когато се появих ми подариха по една розичка и ме гушнаха :mrgreen: после ме опръскаха с вода :-D Като цяло този ден беше невероятен...сутринта мама беше пратила по куриер един огромен букет цветя и ми го дадоха както по филмите :mrgreen:Невероятно изживяване беше :grin:

Kremana
06-26-2008, 20:09
Да ти кажат искрено "Обичам те" би трябвало да е най-сладкото,милото,красивото.. Искам да го чувам често. Иначе, когато едно момче ми посвети 2 негови песни за мен..наистина е прекрасно някой да те обича..най-прекрасно е да се оцени навреме!

IdiOtKa
06-26-2008, 21:51
ИСКАМ ДА МИ КУПИ БИЛЕТ ЗА THE PRODIGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY И ЩЕ СЪМ МУ ВЯРНА ЦЯЛ ЖИВОТ ДОРИ И НАЙ-ГРОЗНИЯ КЛОШАР ДА Е :D :D :D :D :D
билет ?! prodigy ?! .... къде ще са ?

Boot
06-26-2008, 22:54
На един рожден ден, приятелките ми подариха едно момчецне, с панделка. Сложиха ми нещо пред очите, заведоха ме на едно място, избягаха и ме оставиха с момченцето, с което от много много време се харесвахме.

Един приятел, който ме харесваше, написа поема за мен.

Иначе сегашният мъж, който по своите думи не е романтичен, на един концерт ме поздрави с една тематична песен и дойде при мен, гушна ме и изкара цялата песен при мен (по принцип предпочита да щъка и да се блъска с разни хора 8-) )

А пък аз прецаках романтичния момент с първото "обичам те", но това е защото съм пръчка... 8-)

rakiQ
06-27-2008, 07:32
ИСКАМ ДА МИ КУПИ БИЛЕТ ЗА THE PRODIGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY И ЩЕ СЪМ МУ ВЯРНА ЦЯЛ ЖИВОТ ДОРИ И НАЙ-ГРОЗНИЯ КЛОШАР ДА Е :D :D :D :D :D
билет ?! prodigy ?! .... къде ще са ? ми едни фрми казаха че на 4 август на златните ама не ми с еверва
а за билета говорех попринцип :D

chocoleptic
06-27-2008, 09:48
ИСКАМ ДА МИ КУПИ БИЛЕТ ЗА THE PRODIGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY И ЩЕ СЪМ МУ ВЯРНА ЦЯЛ ЖИВОТ ДОРИ И НАЙ-ГРОЗНИЯ КЛОШАР ДА Е :D :D :D :D :D
билет ?! prodigy ?! .... къде ще са ? ми едни фрми казаха че на 4 август на златните ама не ми с еверва
а за билета говорех попринцип :D
4 слънчев бряг !?
УОУ тогава точна съм там.
Prodigy :grin: .
Ако е вярно там съм :grin: :grin:

Breathe9
06-27-2008, 21:17
Mi moje bi nqkoi da ti kazva iskreno 'Obi4am Te'.No da e to4niq 4ovek ina4e tova za stihovete e dobra ideq. :-P

IdiOtKa
06-28-2008, 10:09
ИСКАМ ДА МИ КУПИ БИЛЕТ ЗА THE PRODIGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY И ЩЕ СЪМ МУ ВЯРНА ЦЯЛ ЖИВОТ ДОРИ И НАЙ-ГРОЗНИЯ КЛОШАР ДА Е :D :D :D :D :D
билет ?! prodigy ?! .... къде ще са ? ми едни фрми казаха че на 4 август на златните ама не ми с еверва
а за билета говорех попринцип :D
4 слънчев бряг !?
УОУ тогава точна съм там.
Prodigy :grin: .
Ако е вярно там съм :grin: :grin:

ee ако е вярно тва ..и аз имам възможност да ходя... дано дано ... но въпреки че то вече трябваше да се знае, щото се пак вече сме почти юли месец ... ддз ..

OtherDimension
06-28-2008, 10:10
не се възбуждайте, това се говори всяка година

rakiQ
06-28-2008, 10:18
не се възбуждайте, това се говори всяка годинатака е .... аз не вярвам.. :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-29-2008, 04:38
хмм искам просто да има някое момче за което да ми пука и на него да му пука за мен .. тфа има ли го романтиката 100% ще я има :)

white_chik
06-29-2008, 20:04
Близките ми хора са парвили страхотни неща за мен.Тази година на раждения ми ден всичките ми близки съученички ми подариха цвете,а най-добрата ми приятлека един невероятен букет с три брукатени рози.След това с пирятеля ми имахме среща в една кафи и отивам аз и той не ми беше взел нио,което малко ме озадачи,но си казах,че може би не е имал възможност или че ще ми подари нещо в деня,в който празнувам.И нали си сядам,сервитьорката идва да ми вземе поръчката и като дойде втори пъкт носеше един разкошен букет от рози и нали каза "твоя приятле те обича страшно много и иска да ти честити рождения ден",което беше наистина страшно мил жест.Другото,за което се сеам е,веднъж пак имаме среща с приятеля ми и нали се виждаме на орлов и той ми беше взел розичка,а нямаше никакъв повод.С розичката ми даде и една картичка,на която пишеше,че много ме обича и че почваме една игра и да бръкна в джоба му,за да видя как продължава.И така във всеки от добовете му(общо 8 имаше )в последния джоб имаше дно синджирнче със сърчице и накрая като се свържеха картичките пишеше "Обичам те".Наистина това никога няма да го забравя,защото беше наистина най-милото нещо,което някой е правил за мен.Иначе и стихотворение са ми писали