PDA

View Full Version : 2 Възможности...



dark_angel_7813
06-25-2008, 23:42
Ммм да кажем има нещо на което много държите и имате само 2 възможности според обстоятелствата.... 1- Да се откажеш един път и за винаги от нещо или някой.... и 2– да изчакате малко време и да видите в ква посока ще се развият раотите.... :? :shock: :?
И какво се прави когато хем неискате да се отказвате от нещо и в същото време неможе и да чакате....??? :lol: :D :-D

5StaR
06-25-2008, 23:47
научаваме се да формулираме темите си правилно, за да може да получим добър отговор.

buns_
06-25-2008, 23:52
нещо не капишнах много :(

Blab
06-26-2008, 00:01
научаваме се да формулираме темите си правилно, за да може да получим добър отговор.
:D indeed

buns_
06-26-2008, 00:04
он-бон ти си кон, захър-бучка ти си ку*ка.Падна се второто.

ThinkerBell
06-26-2008, 02:57
Az mislq che shte izbera 2 vazmojnost , zashtoto e po-dobre da izchakash i da vidish kvo she se poluchi , a ne da barzash da se otkazvash i posle moje da sajelqvash .

NaNa_SladuRana
06-26-2008, 03:51
а аз не загрех :shock:

MartyParty
06-26-2008, 05:57
Една-две седмици се колебая и накрая се отказвам.

Fionna
06-26-2008, 06:25
Зависи за какво се отнася.В повечето случаи чакам...ако нищо не се получи(защото мразя да чакам) отказвам се...

sexa_na_kompleksa
06-26-2008, 06:27
]Зависи за какво се отнася.В повечето случаи чакам...ако нищо не се получи(защото мразя да чакам) отказвам се...

+1 :)

babity
06-26-2008, 06:32
Много зависи за какво точно става дума. Неотдавна имах един такъв избор... Отказах се, защото не си заслужаваше да чакам!

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-26-2008, 07:05
Просто е: щом не искаш да се отказваш, щом не искаш и да чакаш, стоиш си на сухо.

Chefinkaaa
06-26-2008, 08:34
Зависи за кво е чакането.. кой,кога.. бля-бля...ако е безсмислено чакането.. отказваш се :)

angelcheeee_93
06-26-2008, 08:43
malko e omotano,az zagrqh mislq 4e 2.
a kakvo 6te napravq 6te izmsilq ne6to po vaprosa :-D

Sunny_stz
06-26-2008, 08:44
I az izbiram 4akaneto.No zavisi za kakvo estestveno :) Ako si struva 6te 4akam :)

w0sh
06-26-2008, 08:58
още един довод да стана сериен убиец.

MonSitY
06-26-2008, 09:21
мразя да чакам!! но пък не бих се отказала толкова лесно от човек,който обичам.незнам как бих постъпила в такава ситуация най-вероятно щях да мисля и мисля иии да реша нещо правилно или просто защото съм се ядосала...

sexy_eJlz
06-28-2008, 21:55
Ммм да кажем има нещо на което много държите и имате само 2 възможности според обстоятелствата.... 1- Да се откажеш един път и за винаги от нещо или някой.... и 2– да изчакате малко време и да видите в ква посока ще се развият раотите.... :? :shock: :?
И какво се прави когато хем неискате да се отказвате от нещо и в същото време неможе и да чакате....??? :lol: :D :-D

Мии ЗлатуУ ... Научи се да чакаш ... тряа да имаш малк0 търпение ... Амаа .. зависи .. ак0 знаеш че няма смисъл .. п0-д0бре да се 0ткажеш ... Ак0 наистина няма смисъл .. аз бих се 0тказала .. какт0 напраих с .... знаеш к0й ... :) :P :-)

DYNAMIC
06-29-2008, 12:30
още един довод да стана сериен убиец.
+1

soul1199
06-29-2008, 12:32
em da ti kaga 4estno ni6o ne razbrah ,ama karai 8)

Nadelina
06-29-2008, 12:33
Shte chakam.

Qnchety
06-29-2008, 12:45
Az mislq che shte izbera 2 vazmojnost , zashtoto e po-dobre da izchakash i da vidish kvo she se poluchi , a ne da barzash da se otkazvash i posle moje da sajelqvash .

+1

sadsad
06-29-2008, 13:05
научаваме се да формулираме темите си правилно, за да може да получим добър отговор.
хах...cool
ами аз разбрах....в такъв случай....ако прекалино мн държиш на нещо и не искаш да го загубиш....въпреки да ти е трудно...чакай известно време и ще разбереш накрая сам/сама...какво да правиш.

dark_angel_7813
06-29-2008, 15:00
Ммм да кажем има нещо на което много държите и имате само 2 възможности според обстоятелствата.... 1- Да се откажеш един път и за винаги от нещо или някой.... и 2– да изчакате малко време и да видите в ква посока ще се развият раотите.... :? :shock: :?
И какво се прави когато хем неискате да се отказвате от нещо и в същото време неможе и да чакате....??? :lol: :D :-D

Мии ЗлатуУ ... Научи се да чакаш ... тряа да имаш малк0 търпение ... Амаа .. зависи .. ак0 знаеш че няма смисъл .. п0-д0бре да се 0ткажеш ... Ак0 наистина няма смисъл .. аз бих се 0тказала .. какт0 напраих с .... знаеш к0й ... :) :P :-)

хих Златуу :grin: :grin: :grin: Няма значение вече то тва с една моя фр тука си имахме едни раоти :grin: :grin: :grin: ама пука ми вече хих :-) :-) :-) :-) :-) :-) както ти беше напрайла с ...... така и аз и мойта фр ше напраимм ... 8) 8) 8) :grin: :grin: :-) :-) :-) :-) :-)

Chess
06-29-2008, 15:02
още един довод да стана сериен убиец.


Само че действай по-бързо...

slun4ice_90
06-29-2008, 15:11
Ммм да кажем има нещо на което много държите и имате само 2 възможности според обстоятелствата.... 1- Да се откажеш един път и за винаги от нещо или някой.... и 2– да изчакате малко време и да видите в ква посока ще се развият раотите.... :? :shock: :?
И какво се прави когато хем неискате да се отказвате от нещо и в същото време неможе и да чакате....??? :lol: :D :-DСлучи ми се отнасяше за момче,което много много Обичах.... :( Реших да го оставя въпреки,че той ме обожаваше...Но така направих отказах се от любовта ни....за да бъде той щастлив....Доста го оплаквах...месеци наред....След,което той ме потърси пак след месеци....доста е сложно още това м/у нас....Хората са го казали"Когато обичаш един човек го пусни на свобода,ако той се върне при теб значи наистина те е обичал,ако ли не....значи никога не е бил твой и не те е обичал"....Той ме попита дали го обичам още аз му казах,че няма смисъл вече...Това момче,ме довърши...във всеки един смисъл....Как го обичах и колко страдах само аз си знам.... :-k И 18-стия ми рд ми развали от части.....Ние хората сме доста сложни същества..обичаме да се нараняваме и да страдаме.... :-o

dark_angel_7813
06-29-2008, 15:49
Ммм да кажем има нещо на което много държите и имате само 2 възможности според обстоятелствата.... 1- Да се откажеш един път и за винаги от нещо или някой.... и 2– да изчакате малко време и да видите в ква посока ще се развият раотите.... :? :shock: :?
И какво се прави когато хем неискате да се отказвате от нещо и в същото време неможе и да чакате....??? :lol: :D :-DСлучи ми се отнасяше за момче,което много много Обичах.... :( Реших да го оставя въпреки,че той ме обожаваше...Но така направих отказах се от любовта ни....за да бъде той щастлив....Доста го оплаквах...месеци наред....След,което той ме потърси пак след месеци....доста е сложно още това м/у нас....Хората са го казали"Когато обичаш един човек го пусни на свобода,ако той се върне при теб значи наистина те е обичал,ако ли не....значи никога не е бил твой и не те е обичал"....Той ме попита дали го обичам още аз му казах,че няма смисъл вече...Това момче,ме довърши...във всеки един смисъл....Как го обичах и колко страдах само аз си знам.... :-k И 18-стия ми рд ми развали от части.....Ние хората сме доста сложни същества..обичаме да се нараняваме и да страдаме.... :-o

:( :( :( Ухх много кофти се е получило при теб съжалявам.... :( :( аа тва е доста вярно че хората сме наистина мн сложни същества .... :( но какво да се прави такива сме си .... аз лично мразя да чакам и просто неиздържам всичко тряя да ми е на момента ... или поне така планувано ии напрао откачам само като ми кажат да чакам .... :( :( но се опитвам де и тоя път ще изчакам до края .... :-) :-) :-) :-) :-) :)

sasha_90
06-29-2008, 15:57
Зависи за какво става въпрос.Например,ако е за момче и виждам,че няма смисъл да се боря ще се откажа,колкото и да не искам.

vilinanova
06-29-2008, 16:03
Оф, поредната тема, която не схванах :-x

yuyuto
06-29-2008, 16:11
Еми да имаш търпение си е майсторство... :D Аз не мога да чакам изобщо, но като се замисля колко по-различно щеше да се развие целият ми живот, ако в някои случаи просто бях почакала малко... Не че съжалявам за нещо, но определено импулсивността вреди... Но тва съм си аз все пак... А аз съм си такава... :-|
Та почакай, ако можеш...

slun4ice_90
06-29-2008, 16:43
Ммм да кажем има нещо на което много държите и имате само 2 възможности според обстоятелствата.... 1- Да се откажеш един път и за винаги от нещо или някой.... и 2– да изчакате малко време и да видите в ква посока ще се развият раотите.... :? :shock: :?
И какво се прави когато хем неискате да се отказвате от нещо и в същото време неможе и да чакате....??? :lol: :D :-DСлучи ми се отнасяше за момче,което много много Обичах.... :( Реших да го оставя въпреки,че той ме обожаваше...Но така направих отказах се от любовта ни....за да бъде той щастлив....Доста го оплаквах...месеци наред....След,което той ме потърси пак след месеци....доста е сложно още това м/у нас....Хората са го казали"Когато обичаш един човек го пусни на свобода,ако той се върне при теб значи наистина те е обичал,ако ли не....значи никога не е бил твой и не те е обичал"....Той ме попита дали го обичам още аз му казах,че няма смисъл вече...Това момче,ме довърши...във всеки един смисъл....Как го обичах и колко страдах само аз си знам.... :-k И 18-стия ми рд ми развали от части.....Ние хората сме доста сложни същества..обичаме да се нараняваме и да страдаме.... :-o

:( :( :( Ухх много кофти се е получило при теб съжалявам.... :( :( аа тва е доста вярно че хората сме наистина мн сложни същества .... :( но какво да се прави такива сме си .... аз лично мразя да чакам и просто неиздържам всичко тряя да ми е на момента ... или поне така планувано ии напрао откачам само като ми кажат да чакам .... :( :( но се опитвам де и тоя път ще изчакам до края .... :-) :-) :-) :-) :-) :)Да доста кофти,но го преживях вече...И аз не съм от търпеливите... :-D ,но понякога се налага да чакаме...хубавите неща бавно стават. :-P :grin:

didi_baby
06-29-2008, 16:51
не съм от тези които чакат отказвам се веднага но ако е нещо за което си струва да чакам бих го направила

dark_angel_7813
06-30-2008, 10:01
Еми да имаш търпение си е майсторство... :D Аз не мога да чакам изобщо, но като се замисля колко по-различно щеше да се развие целият ми живот, ако в някои случаи просто бях почакала малко... Не че съжалявам за нещо, но определено импулсивността вреди... Но тва съм си аз все пак... А аз съм си такава... :-|
Та почакай, ако можеш...

;-) :wink: :) ше се опитам да поизчакам малкоо ... :oops: :)

PePeLePew
06-30-2008, 10:08
пич ако си от оптимистите ще изчакаш дали колелото на съдбата ще се заварти така че да ти се усмихне късмета и на теб иначе ..... даваш напред

gLoRiOuS_aNGeL
06-30-2008, 11:24
И тебе не те разбрах... :?