PDA

View Full Version : ебахти тъпия СКАЙП



assd
06-26-2008, 00:17
абе не съм мислил че ще пиша сериозно нещо тук, ама ми писна от тоя шибан скайп - толкова скапана програмка опорочаваща нормалната комуникация между двама души... никога нищо не се разбира както трябва, звучи изкуствено и несериозно, нищо не може да замени реалната комуникация очи в очи, може да четеш по очите, жестовете, изражението на лицето, а в тоя скайп нищо нормално не присъства
но пък е ясно че е по-лесно да кажеш нещо недиректно, а чрез посредник като скайп в случая. даже и аз се притесних съвсем скоро от едно момиче което наистина страшно харесвам, а много исках да кажа нещо което мисля отдавна (пък съм яко дърт и имам опит, пък и мисълта ми тече като водопад, направо цепи като брадва млада върба - ама аре нема да се изтъквам повече...) пък по скайп няма да гок ажа ако ще да ме бият с пръчки, за нищо на света - тая гадна програма, щото е неестествено, глупаво и отчайващо идиотско...

мерси за отделеното време

ако и вие имате проблем със скайпа, нормалното изразяване и искате да споделите - тука е мястото!
аз лягам да спя, лек ден/нощ

NiddHogg
06-26-2008, 00:22
а знаеш, че във скайп е лесно тоест пред монитора секи е голямата работа секи може да си каже кфото иска или не или да напише нещо и после да каже че е объркал много големи грешки стават за това по добре 1 на 1 :D

ThinkerBell
06-26-2008, 02:45
Abe pich harchish si vremeto s gluposti .. 8)

Lucho
06-26-2008, 05:33
тва не е раздела

angelcheeee_93
06-26-2008, 07:17
lo6oto na skype e,4e naprimer kogato si v 4ata,4ovekat ot drugata strana ne moje da razbere s kakav ton mu otgovarq6 i se polu4avat mn karanici.osobeno s gadjeto.govoi6 edno,a se razbira drugo...tapa rabota :? ,ama ako ne be6e skype komunikaciqta 6te6e da e dosta trudna.
az li4no se nujdaq ot skype,poneje ako ne be6e toi,nqma6e da moga da poddarjam nikakva vrazka s balgariq.

Chefinkaaa
06-26-2008, 08:25
Дам :) така е.. знам че общуването очи в очи е друго.. ама като нямаш избор някой път.. пък и аз не обичам да се обяснявам в skype мн в любов или нещо такова.. повече общти работи.. само ако се наложи да кажа нещо.. пак ми е гадно, че по skype.. ама ния си говорим повече .. не си пишем :P пък и да както каза ангелче.. тва и на мен ми е единствената комуникация с БГ :)

P.S ти къде си ? :)

jujit0
06-26-2008, 08:28
awe naistina skype moje da e ne nai dobriq na4in za komunikaciq OSOBENO S NQKOI PO VAIJNI HORA tui kato i pri men se slu4va i to dosta 4esto da kaja ne6to mili4ko ama vsa6nost ponqkoga se razbira to4ny obratnoto mn e 6ibano... :( i za tova izbqgvam da 4atq s hora koito sa mi po vajni za da ne stane nqkoq karanica...kato naprimer s gadjeto rqdko pi6a po skype...NO skype si ima i dobra stana vse pak...na men li4no kato mi e sku4no sqdam v skype vinagi namiram s koi da si pi6a i s koi da se posmeq (e s malki izklu4eniq ponqkoga nqma nikoi :-D ) i takam....ima lo6a no ima i dobra stana..prosto ponqkoga trqbva pove4e da obmislqme kakvo to4ny 6te kajem :?

Sunny_stz
06-26-2008, 08:48
Ami naistina e razli4no da ste o4i v o4i s 4oveka i toi da vidi izrajenieto ti i da 4ue tona na glasa ti.A v skype emoticonite ne izrazqvat tvoqta usmivka i kak se 4uvstva6...Naistina ot tam idvat mnogoto karanici...No tova e 4at vse pak,toi ne e napraven za seriozni razgovori.Ako imate da si kazvate s nqkoi ne6to svurzano s va6ite otno6eniq,tova trqbva da stane li4no.Po telefona su6to e otvratitelno....,ti 4uva6 tona mu,no ne vijda6 4oveka s kogoto govori6.

hottie
06-26-2008, 08:58
Абсолютно съм съгласна. Тези чатове са губене на време, освен ако не говориш с някой , който е далече в чужбина !
Аз лично нямам скайп и няма и да имам :)

fc
06-26-2008, 08:59
Работата с скайп е "Хем боли , хем сърби"

MonSitY
06-26-2008, 09:13
да скайп-а не е подходящ за свалки и такък вид взаимоотношения.да по-лесно няма да спорим.но ето 1 случка от моя живот аз не тръгнах с момче от моя град с което се сваляхме само по скайп , въпреки че го харесвах аз не тръгнах с него защото това по скайпа си не е работа не мога да съм сигурна за нищо....
скайпа все пак е полезен но наистина ако искаш да усетиш тръпката от забивката трябва да е наживо.... ;)

OtherDimension
06-26-2008, 09:15
абе не съм мислил че ще пиша сериозно нещо тук, ама ми писна от тоя шибан скайп - толкова скапана програмка опорочаваща нормалната комуникация между двама души... никога нищо не се разбира както трябва, звучи изкуствено и несериозно, нищо не може да замени реалната комуникация очи в очи, може да четеш по очите, жестовете, изражението на лицето, а в тоя скайп нищо нормално не присъства
но пък е ясно че е по-лесно да кажеш нещо недиректно, а чрез посредник като скайп в случая. даже и аз се притесних съвсем скоро от едно момиче което наистина страшно харесвам, а много исках да кажа нещо което мисля отдавна (пък съм яко дърт и имам опит, пък и мисълта ми тече като водопад, направо цепи като брадва млада върба - ама аре нема да се изтъквам повече...) пък по скайп няма да гок ажа ако ще да ме бият с пръчки, за нищо на света - тая гадна програма, щото е неестествено, глупаво и отчайващо идиотско...

мерси за отделеното време


много си прав, приятелче
това наистина е така и е хубаво, че си го разбрал ;)

babity
06-26-2008, 15:25
На мен пък скайп адски много ми смъкна телефонната сметка и съм доволна от това! След като с часове говорех простотии с приятелката ми по телефона и после плащах сметки по 200лв... открих скайп! :lol: :lol: :lol:

spensi
06-26-2008, 15:43
зависи какво очакваш от скайп ако очакваш голяма си любов значи си яко зле.Аз чатя само със приятели от тесен кръг и най-вече пращане на файлове

Jesus
06-27-2008, 09:18
Абсолютно съм съгласна. Тези чатове са губене на време, освен ако не говориш с някой , който е далече в чужбина !
Аз лично нямам скайп и няма и да имам :)
Защо Skype е добра програма, има статус Инкогнито при който другите потребители не виждат, че си на линия следователно няма да ти досаждат :D .

Chess
06-27-2008, 09:29
абе не съм мислил че ще пиша сериозно нещо тук, ама ми писна от тоя шибан скайп - толкова скапана програмка опорочаваща нормалната комуникация между двама души... никога нищо не се разбира както трябва, звучи изкуствено и несериозно, нищо не може да замени реалната комуникация очи в очи, може да четеш по очите, жестовете, изражението на лицето, а в тоя скайп нищо нормално не присъства
но пък е ясно че е по-лесно да кажеш нещо недиректно, а чрез посредник като скайп в случая. даже и аз се притесних съвсем скоро от едно момиче което наистина страшно харесвам, а много исках да кажа нещо което мисля отдавна (пък съм яко дърт и имам опит, пък и мисълта ми тече като водопад, направо цепи като брадва млада върба - ама аре нема да се изтъквам повече...) пък по скайп няма да гок ажа ако ще да ме бият с пръчки, за нищо на света - тая гадна програма, щото е неестествено, глупаво и отчайващо идиотско...

мерси за отделеното време

ако и вие имате проблем със скайпа, нормалното изразяване и искате да споделите - тука е мястото!
аз лягам да спя, лек ден/нощ


За това скайп се ползва за приятели :-o ... Занимавай си се със момичетата лице в лице... И какъв е смисъла на тая тема ... ? :-o

EveTo
06-27-2008, 09:59
и аз го мразя скайпа,постоянно се ядосвам ако някой близък не ми е писал и много пъти тва ,тая програма е повод за караница,абе скайпа за мен стаа само за леготии,ни6то сериозно ;)

assd
06-27-2008, 10:35
бе вие четете ли какво пише или пак по диагонал и между редовете сте го прочели? давате ми съвети без да съм искал, аз казах че скайпа е тъпо място за комуникация. а чета само за него в тоя форум, кой кого забил, какво му написал и тн и ми беше интересно как може да си общувате чрез посредник, а не дирейтно ай ту ай дет се вика, защото и аз си пиша понякога в скайпа ама никога не се разбира бъзикам ли се или съм сериозен и трябва все нещо да се обяснява какво всъщност е казано...
тва е

babity
06-27-2008, 10:46
Аааабе не е съвсем тъпо и нефункционално да ти кажа. Като ми трябва да говоря с хора в чужбина (на сериозни теми, а не за лиготии и бъзици, да кажем, че става дума за бизнес) немога всеки път да звъня по телефона или пък да задължавам някой на мен да звъни като дори не съм сигурна, че ще правим бизнес и ще купувам. Та... понякога върши работа, ама ако ще чакаш нещо голямо там... наистина не е работа, от опит говоря.

slivaka
06-27-2008, 12:32
абе не съм мислил че ще пиша сериозно нещо тук, ама ми писна от тоя шибан скайп - толкова скапана програмка опорочаваща нормалната комуникация между двама души... никога нищо не се разбира както трябва, звучи изкуствено и несериозно, нищо не може да замени реалната комуникация очи в очи, може да четеш по очите, жестовете, изражението на лицето, а в тоя скайп нищо нормално не присъства
но пък е ясно че е по-лесно да кажеш нещо недиректно, а чрез посредник като скайп в случая. даже и аз се притесних съвсем скоро от едно момиче което наистина страшно харесвам, а много исках да кажа нещо което мисля отдавна (пък съм яко дърт и имам опит, пък и мисълта ми тече като водопад, направо цепи като брадва млада върба - ама аре нема да се изтъквам повече...) пък по скайп няма да гок ажа ако ще да ме бият с пръчки, за нищо на света - тая гадна програма, щото е неестествено, глупаво и отчайващо идиотско...

мерси за отделеното време

ако и вие имате проблем със скайпа, нормалното изразяване и искате да споделите - тука е мястото!
аз лягам да спя, лек ден/нощ

Ми кой те кара да седищ пред скайп бе ?