PDA

View Full Version : Aнтибиотик и Алкохол?!?!?



Fesho
06-26-2008, 10:25
aM сега и аз хванах тоя вирус с температурата и гърлото ме боли и лекарката ми исписа антибиотик... а в събота и пон 6те пиеме много се пак 6те празнуваме 4е завър6ихме и мен един фрд ми вика 4е от алкохола антибиотика спира да деийства вярно ли е?

ss
06-26-2008, 10:47
Спира не спира...аз и едвал сам ходил като съм бил болен,но задължително ходя на купони и пиене...1савет най-добре ми е действала ракията в такива моменти...

Fesho
06-26-2008, 10:56
aм мисля да си го испия целия 7 дена ама 6е си пия ;] има опасност ама попринцип организма ми е силен и нямам някфи проблеми,дано няма усложнения ;]

ss
06-26-2008, 11:05
aм мисля да си го испия целия 7 дена ама 6е си пия ;] има опасност ама попринцип организма ми е силен и нямам някфи проблеми,дано няма усложнения ;]Лошото е,че антибиотика отслабва организма....понякога тябва да пиеш и винамини иначе корема напрао...(само при някои)Много е вреден и някои лекари го исписват веднага което не е добре...при всяка следваща употреба все повече ти отслабва имунната състема...ако уздравяваш го махни не ти трябва само те мори!

Nen0RmalniK
06-26-2008, 11:15
aм мисля да си го испия целия 7 дена ама 6е си пия ;] има опасност ама попринцип организма ми е силен и нямам някфи проблеми,дано няма усложнения ;]

ne moga da razbera hora kato vas.. kakvo tolkova gazarsko ima v tova da pie6? ako propusne6 edin pat da ne se napie6 kakvo 6te stane,vse edno ne moje 4ovek da si napravi kupona bez alkohol ..daje bez nego e po-qko 6toto na drugiq den pomni6 vsi4ki hubavi momenti i ne te boli glavata ne ti e kofti nastroenieto i t.n

thefreak
06-26-2008, 11:57
aм мисля да си го испия целия 7 дена ама 6е си пия ;] има опасност ама попринцип организма ми е силен и нямам някфи проблеми,дано няма усложнения ;]Лошото е,че антибиотика отслабва организма....понякога тябва да пиеш и винамини иначе корема напрао...(само при някои)Много е вреден и някои лекари го исписват веднага което не е добре...при всяка следваща употреба все повече ти отслабва имунната състема...ако уздравяваш го махни не ти трябва само те мори!
Това са някакви пълни глупости, дето наизуст си ги говориш. Още им викат бабени девитини, няма да се учудя ако баба/дядо ти ти е напълнил главата с тия измишльотини за антиобиотика. Недей се прави на разбирач като нищо не знаеш по този въпрос. И недей ми отговаряй на мнението с: "ама на мен лекар ми го каза това", "мама е лекар и тя ми го каза', защото това са предскзуеми лъжи просто. Няма нужда да ги чета.


aM сега и аз хванах тоя вирус с температурата и гърлото ме боли и лекарката ми исписа антибиотик... а в събота и пон 6те пиеме много се пак 6те празнуваме 4е завър6ихме и мен един фрд ми вика 4е от алкохола антибиотика спира да деийства вярно ли е?
В зависимост от антибиотика и колочевството алкохол има вероятност ти да спреш да "работиш". На твое място не бих експериментирал.

ogi_climb
06-26-2008, 12:06
aм мисля да си го испия целия 7 дена ама 6е си пия ;] има опасност ама попринцип организма ми е силен и нямам някфи проблеми,дано няма усложнения ;]Лошото е,че антибиотика отслабва организма....понякога тябва да пиеш и винамини иначе корема напрао...(само при някои)Много е вреден и някои лекари го исписват веднага което не е добре...при всяка следваща употреба все повече ти отслабва имунната състема...ако уздравяваш го махни не ти трябва само те мори!
Това са някакви пълни глупости, дето наизуст си ги говориш. Още им викат бабени девитини, няма да се учудя ако баба/дядо ти ти е напълнил главата с тия измишльотини за антиобиотика. Недей се прави на разбирач като нищо не знаеш по този въпрос. И недей ми отговаряй на мнението с: "ама на мен лекар ми го каза това", "мама е лекар и тя ми го каза', защото това са предскзуеми лъжи просто. Няма нужда да ги чета.


aM сега и аз хванах тоя вирус с температурата и гърлото ме боли и лекарката ми исписа антибиотик... а в събота и пон 6те пиеме много се пак 6те празнуваме 4е завър6ихме и мен един фрд ми вика 4е от алкохола антибиотика спира да деийства вярно ли е?
В зависимост от антибиотика и колочевството алкохол има вероятност ти да спреш да "работиш". На твое място не бих експериментирал.

А ти си пример как не е задължително да мешаш антибиотик и алкохол за да не "работиш", не се засягай но и твойто е глупус 8)

ss
06-26-2008, 13:08
aм мисля да си го испия целия 7 дена ама 6е си пия ;] има опасност ама попринцип организма ми е силен и нямам някфи проблеми,дано няма усложнения ;]Лошото е,че антибиотика отслабва организма....понякога тябва да пиеш и винамини иначе корема напрао...(само при някои)Много е вреден и някои лекари го исписват веднага което не е добре...при всяка следваща употреба все повече ти отслабва имунната състема...ако уздравяваш го махни не ти трябва само те мори!
Това са някакви пълни глупости, дето наизуст си ги говориш. Още им викат бабени девитини, няма да се учудя ако баба/дядо ти ти е напълнил главата с тия измишльотини за антиобиотика. Недей се прави на разбирач като нищо не знаеш по този въпрос. И недей ми отговаряй на мнението с: "ама на мен лекар ми го каза това", "мама е лекар и тя ми го каза', защото това са предскзуеми лъжи просто. Няма нужда да ги чета.


aM сега и аз хванах тоя вирус с температурата и гърлото ме боли и лекарката ми исписа антибиотик... а в събота и пон 6те пиеме много се пак 6те празнуваме 4е завър6ихме и мен един фрд ми вика 4е от алкохола антибиотика спира да деийства вярно ли е?
В зависимост от антибиотика и колочевството алкохол има вероятност ти да спреш да "работиш". На твое място не бих експериментирал.Одавна не живея с мама и тате и не съм се виждал...а много добре ме обиди с тва за баба и дядо дето са починали преди да се родя...добре аз или ти учиш биохимия?мисял,че аз съм прочел това много преди ти да знаеш що е антибиотик и освен това страничните ефекти са написани на опаковката!Друг е въпросът,че колкото помагат толкоз и навреждат!Да не казвам как се чувсваш с тях...Виш са мойто момче наистина се занимавам доста години с тва,вярвай си заблуждавай се,но когато прочетеш и наполовината на това което и аз ти самия ще разбереш...

sladur4e_yo
06-26-2008, 17:29
Абе не знам дали като пиеш антибиотик и алкохол заедно антибиотика спира да дейста,ма една фр наскоро беше на антибиотик и бяхме на едно РД и тя пи буквално 1 глътка водка и се напи като :shock: ,при положение,че иначе редовно като ходим по купони пие. :shock:
Аз съм чувала,че те нещо си взамоидействат заедно и това хич не е добре за организма,но не мога да кажа със сигурност. :)