PDA

View Full Version : Една силна любов и въпреки това раздяла ;(



NeLLy_BaBy
06-26-2008, 11:20
Здравейте отново на всички.Продължението на моята история- както бях писала прините за проблеми те м/у мен и приятеля ми е че и двамата стигахме на крастопътя,където всеки трябва да продължи живота аз да уча или той да работи или да учи , но и в двата случая се оказва че ще сме в различни градове. От няколко дни той стана студен към мен , не ми се обаждаше, днес когато отидох в работата той ми каза че е време да се разделим.Сякаш разбиха сърцето ми на хиляди парченца. Аз го попитах каква причината, а той изтъкна няколко: грешката не била в мен, но голямото разстояния била причината и по-добре да се разделим сега отколкото после когато ще боли повече. При което аз му отвърнах, че ако е само заради страха не искам да се разделяме. Ако не ме обичаше вече или беше влюбен в друга щях да го пусна колкото и да ме боли. В момента в който ми каза че иска да се разделим се чувствах като захвърлен парцал, а той ми каза дано остнем приятели. Как мога да остана равнодушна спрямо него да го срещам като приятел,да знам че няма да мога да го прегърна целуна, а сърцето ми ще крещи "Обичам те!". Знам че той объркан не знае какво да прави в момента да ли да учи, а и техните го притискат до стената кактоп и времето. Плюс моя добра приятелка му е говорила разни глупости от рода на това че искам да го зарежа. Аз единствено му казах че го обичам стршно много и няма да му позволя да се раздели9м заради такава глупост като разстоянието преди поне да сме опитали. Има толкова двойки които са съомяли по някакъв начин да съхранят връзката си, но по би ме боляло да не опитаме, защото е първото момче в животами, на което съм дала толкова много,не казвам и не знам дали ще е последното, но знам че няма да го пусна толкова лесно да си иде.
БЛАГОДАРЯ на тези които са прочели това и ви моля за съвети толкова съм обаркана в момента , тежко ми е , но съм обещала , че няма да го търся и ще му дам време да си подреди мислите в главата, колкото и да ме боли! ;( ;(

MiMcHeToOo
06-26-2008, 11:22
Да ти имам и приятелките. Той явно е повярвал на "приятелката" ти, че искаш да го зарежеш ... Нямаш работа с такива хора, продължавай напред!

NeLLy_BaBy
06-26-2008, 11:29
Грешката е че не е дошъл да говори с мен точно тогава, а за тази така наречена "приятелк"а аз си подозирах че тъй може да направи, тъй че не съм изненадана. Въпроса сега е как да не се разделим заради една глупост и заради интригите на друга. Въпреки че аз говорих с него можех веднага да ситръгна след като ми каза че се разделяме, но нещо не ми позволяваше да ситръгна, защото аз съм свикнала да се боря,когато има и най- малка надежда за нещо.Разбира се ако знам че е безмислено ще го пусна защото го обичам и ще намеря сили да го забравя. Сега ми остава единствено да чакам, за да видим каква ще е развръзката на нашата история.

bubsy_f
06-26-2008, 14:21
Yo0o0..mn tyjno..i az imah podobna vryzka...obi4ahme se mnogo...toi me zarqza 6toto misleshe 4e mu izneverqvam a tva ne e vqrno...posle se hvanahme otnovo...az skysah s nego za da mu go vyrna :grin: ama toi me obi4a6e mn i mi prosti i otnovo se sybrahme,no kakto pri tebe taka nare4enite mi ,,priqtelki" mi kazaha da si igraq s nego...moje bi mi zavijdaha...sega prodyljavam napred ...malko mi e trudno kogato go sre6tam...ne si i govorim daje...6toto misq 4e ako vzemem da si govorim 6te se prysna... :booooomb: prodylji napred...sama...ili pyk s nqkoe dr mom4e...6toto toq ako te iskashe tolkova mn nqmashe da mu pre4 razstoqnieto... :-# ...1

babity
06-26-2008, 14:57
Връзката от разстояние не е шега работа. В смисъл... може за себе си да е преценил, че не те обича достатъчно за да се подложи на това.

inSane_baby
06-26-2008, 17:01
Знаеш ли, историята ти ми е позната... Да, преживяла съм го. Не го търси! Ако си заслужава той ще се върне. И на моя му бяха наговорили такива глупости и той не говори с мен, освен това учеше в др град и се виждахме по 1 път месечно, е, той повярва, разделихме се със скандал и мн тежки думи, след 1-2 седмици (през които аз бях като пребита, но не го показвах пред него и приятелите му, малко хора знаеха какво ми е) той се върна с молба да се сдобрим. Не можех да забравя всичко, но неможех и да го оставя да си тръгне от живота ми, та... да, съгласих се и ето, че пак сме скарани, пак не си говорим и пак всичко свърши със скандал. Но незнам дали искам да си го върна и да преживея вс отново... И все пак, извод: Ако държи на теб ще се върне!

MonSitY
06-26-2008, 18:37
еее причината може да е зарад километрите но пък и тази твоя така наречена от теб приятелка явно изпитва нещо към твоето момче и злослови.лошото в случая е че твоето момче вярва на нея :( липсва доверие това руши тази връзка....

angelcheeee_93
06-26-2008, 18:41
pro4etoh minalata ti istoriq...mi mn kofti....sorry ,4e se e polu4ilo taka.za jalost ima i lo6i momenti,no 6tom se e otkazal taka ot teb qvno e nqkakav strahlivec i ne te zaslujava.spokoino! KOLKOTO i da ti e trudno,prodalji napred! i dano uspee6 da nameri6 4ovek s koito da se obi4ate i da si vqrvate,za6toto qvno tozi 4ovek s koito si se razdelila e vqrval pove4e na taq tvoq priqtelka,otkolkoto na teb.nikakva priqtelka ne e :?
USPEH!!