PDA

View Full Version : той е по-малък а тя е моя приятелка



alex4ii
06-26-2008, 11:38
зна4и проблема е следния харесвам едно мом4е тои е с една година по-малък от мен но не знам дали там е проблема или приятелката ми която го зарибява :? :? не мога да я понасям когато излизаме двамата тя постоянно ме разпитва за какво сме си говорили и тем подобни и на вси4кото отгоре сега го зарибява по скайп .Отна4ало когато бяхме заедно с него ни беше много забавно но щом тя се появи той не ми обращаве пове4е внимание. Кажете ми какво мога да направя?

punkrock
06-26-2008, 11:43
Сподели на приятелката си какво мислиш и намерете заедно решение, може и тя да го харесва много и затова. Просто и кажи какви са ти притесненията, все пак не си струва да се карате заради някакво момче.

ss
06-26-2008, 11:54
Сподели на приятелката си какво мислиш и намерете заедно решение, може и тя да го харесва много и затова. Просто и кажи какви са ти притесненията, все пак не си струва да се карате заради някакво момче.някакво момче=някакво куче...се 1 е нещо което отиваш и си го купуваш в магазина-така прозву4а!Каква приятелква ве?Вие незнам с къв акъл пи6ете...еми не ти е приятелка а курве което иска твоето момче!Момчето пък най-малко е виновно и не в никакъв случай не говори с курвето а с него и му кажи как се чувстваш...

SeXyL[!]Nk@
06-26-2008, 11:58
Подкрепям punkrock
!!
Но щом не можеш да я понасяш ,значи не я считаш за приятелка =>следователно и бий шута и остани с момчето.Но аз личнo, не бих пожертвала приятелктвото заради момче.

SeXyL[!]Nk@
06-26-2008, 12:04
Сподели на приятелката си какво мислиш и намерете заедно решение, може и тя да го харесва много и затова. Просто и кажи какви са ти притесненията, все пак не си струва да се карате заради някакво момче.някакво момче=някакво куче...се 1 е нещо което отиваш и си го купуваш в магазина-така прозву4а!Каква приятелква ве?Вие незнам с къв акъл пи6ете...еми не ти е приятелка а курве което иска твоето момче!Момчето пък най-малко е виновно и не в никакъв случай не говори с курвето а с него и му кажи как се чувстваш...


Абе ss, защо злобееш не мога да разбера???
punkrock, просто изразява своето мнение!!!
А до колкото другото момиче защо я наричаш курва???, та ти дори не я познаваш!
И аз не бих пожертвала приятелство заради момче!!

sasha_90
06-26-2008, 12:12
Възможно е и тя да го харесва.А щом не ти обръща внимание остави го-нека да съжалява-той губи.А за приятелката ти:не се карай с нея заради момче-има ги много.

ss
06-26-2008, 12:19
Nk@]

Сподели на приятелката си какво мислиш и намерете заедно решение, може и тя да го харесва много и затова. Просто и кажи какви са ти притесненията, все пак не си струва да се карате заради някакво момче.някакво момче=някакво куче...се 1 е нещо което отиваш и си го купуваш в магазина-така прозву4а!Каква приятелква ве?Вие незнам с къв акъл пи6ете...еми не ти е приятелка а курве което иска твоето момче!Момчето пък най-малко е виновно и не в никакъв случай не говори с курвето а с него и му кажи как се чувстваш...


Абе ss, защо злобееш не мога да разбера???
punkrock, просто изразява своето мнение!!!
А до колкото другото момиче защо я наричаш курва???, та ти дори не я познаваш!
И аз не бих пожертвала приятелство заради момче!!Не злобея а ям в момента...директен съм как искаш го приемай!Добре нали момичето казва,че не я понася?нали не я иска и нали уж тя му се натиска всеки път като излизат отделно и в скайпа-добре каква е...винаги съм казвал,че малко или много хората се различават от това тук и реалността!Съдя само по инфото което е дала все пак аз никога не съм харесвал момичето или гаджето на някой приятел а те са страшно много...но ако в днешно време е модерно др...

aHeJlua
06-26-2008, 12:26
емии... аз тоя път съм съгласна с ss тфа което ти ни предостави като инфо мн добре описва приятелката ти като "курва" .. айде да не се изразявам и с по гадни думи.. ако на мене ми искаш мнение кфо да правиш ще ти кажа тфа : правиш си равносметка дали наистина искаш момчето (щото иначе не си струва) отиваш и му казваш няма кфо поиче да му играеш .. то ако те иска .. ще се земете айде успехи и да кажеш кфо е станало :-)

huligankata
06-26-2008, 13:13
Добре още е рано да се каже "ку*ва" ли е приятелката ти или не. Момичето може да го харесва и т.н. незнам дали знае, че и ти го харесваш. Но все пак ти е приятелка - поговори с нея и ако все пак продължава с курвенските номера наистина я отпиши от графата "приятелка" .

anonimny_momi4e
06-26-2008, 18:45
Щом не тие толкова голяма приятелка просту се бори за него не й споделяй кво правите!ИИИ не й казвай къде ходите , за да не може тя да идва при вас :)

MonSitY
06-26-2008, 19:01
ммм 1 момче равно на 1 куче.та аз обожавам кучетата :D :D
по темата говори с нея изаснете се щот верно се карате зарад този пич не трябва така :)

vesssiii
06-26-2008, 19:07
Щом не тие толкова голяма приятелка просту се бори за него не й споделяй кво правите!ИИИ не й казвай къде ходите , за да не може тя да идва при вас :)

Напълно съм съгласна! ;-)

buns_
06-26-2008, 19:12
говори с момчето и го питай просто кой го кефи повече ти или оная и ако тя да не се занимаваш

akinom
06-27-2008, 12:15
po temata.. ujas :(

dare_93
06-27-2008, 12:24
ако знае че го харесваш и продължава - не ти е фр!

Qnchety
06-27-2008, 12:29
Я първо говори с момчето и го питай коя предпочита!

Chefinkaaa
06-27-2008, 12:36
Добре още е рано да се каже "ку*ва" ли е приятелката ти или не. Момичето може да го харесва и т.н. незнам дали знае, че и ти го харесваш. Но все пак ти е приятелка - поговори с нея и ако все пак продължава с курвенските номера наистина я отпиши от графата "приятелка" .

+12 imenno :) probvai tva :)

alex4ii
06-28-2008, 05:05
mnogo misi na vsi4ki :-)

soul1199
06-28-2008, 05:59
nai-dobre kagi na priqtelkata ti,da prestane da te tormozi s glyposti i ,ako iska6 moge6 da i spodeli6,4e i ti go haresva6 :)

jenanadqvola
06-28-2008, 07:53
Радвай се,че поне не го прави скришно,но не съм сигурна до колко тя ти е приятелка ...

Chefinkaaa
06-28-2008, 17:22
и аз лично мн се дразня като някоя моя @приятелка@ се опитва да ми измъкне момчето под носа.. е не става.. ако се опитва тва да го напрай не е приятелка.. не я жали и давай напред.. от каде на каде... ха !!

suni272
06-28-2008, 19:20
ami 4estno kaznone mislq 4e e nujno da se karate zaradi mom4e ako naistina mnogo darji6 na nego i go haresva6 bori se za negoi go spodeli tova s priqtelkata si a ako ne go haresva6 tolkova otstapii go no parvo pogovori s neq :-o