PDA

View Full Version : zdr



palas
06-26-2008, 12:50
iskam da popitam nqkoi za edin moi problem.6toto az naskoro se obrqzah i iskam da znam nqkoi znae li koga moga da po4na da pravq sex,za6too vswe o6te me boli.pomognete mi

best_buy
06-26-2008, 12:52
Леко глупавичак въпрос , ами щом те боли не прави , като ти мине тогава !

rozova_lady
06-26-2008, 12:52
Защо не попита човека който те образя?
Виж в интернет.

hottie
06-26-2008, 13:07
Трябваше да попиташ лекарят! Но не е късно, обади мъ се. При всички случаи щом още те боли значи не е сега момента да правиш секс.

mishani
06-26-2008, 13:13
да не си се обрязал сам ? 8-)

защото ме съмнява доктора да не ти е подхвърлил нищо по въпроса ? :D

CragHack
06-26-2008, 13:14
Баси глупостта. Все едно да питаш - имам счупена ръка, кога ще мога да играя баскетбол. Еми като ти зарастне! Ние от къде да знаем кога ще е това.

Постепенно ще си усетиш. Когато започнеш да биеш чекии без да се притесняваш - тогава е времето и за секс.

CragHack
06-26-2008, 13:16
да не си се обрязал сам ? 8-)

Викаш да е изгледал Американски Пай 531 и да е решил да изчука тостера докато работи.

bommba
06-26-2008, 13:22
Abe za6to ne popita predi da naprai6 ne6to? Sq 6te ima o6te dulgo da te boli. Imam poznat na 16 god i si obrqza penisa i 1 godina po4ti 4ustva6e bolki i ne izliza6e ot tqh. A kogat si hode6e po selo hode6e s pola! Mejdu drugoto tva obrqzvane e harakterno samo za ciganite!Samo te sa tolkova typi par4eta 4e da si go obrqzvat ! Horata sa kazali pitai predi da napravi6 ne6to !

mishani
06-26-2008, 13:25
Abe za6to ne popita predi da naprai6 ne6to? Sq 6te ima o6te dulgo da te boli. Imam poznat na 16 god i si obrqza penisa i 1 godina po4ti 4ustva6e bolki i ne izliza6e ot tqh. A kogat si hode6e po selo hode6e s pola! Mejdu drugoto tva obrqzvane e harakterno samo za ciganite!Samo te sa tolkova typi par4eta 4e da si go obrqzvat ! Horata sa kazali pitai predi da napravi6 ne6to !

^ принципно не е точно така ,защотото когато си обрязан поддържаш по добра хигиена

DjuDjiTo
06-26-2008, 13:29
не е ли при турците????

huligankata
06-26-2008, 13:59
Abe za6to ne popita predi da naprai6 ne6to? Sq 6te ima o6te dulgo da te boli. Imam poznat na 16 god i si obrqza penisa i 1 godina po4ti 4ustva6e bolki i ne izliza6e ot tqh. A kogat si hode6e po selo hode6e s pola! Mejdu drugoto tva obrqzvane e harakterno samo za ciganite!Samo te sa tolkova typi par4eta 4e da si go obrqzvat ! Horata sa kazali pitai predi da napravi6 ne6to !

ОМФГ от коя пещера излизаш ?!?!? ОМГ поличка :lol: :lol: :lol: :lol: 1во обрязването не винаги става по лично желание - може да стане заради здравословен проблем - толкова ли неможеш да се усетиш?!?!? 2ро навсякъде по света хората се обрязват и даже им е странно ако не си обрязан. Да не говориме, че приятеля ми след като мина под ножа го болеше по - малко от месец и след това му мина. И държа да отбележа, че не е носил поличка, макар че щеше да му стои добре вероятно 8-) да покаже малко бедър ..
Та към автора - изчакай да ти мине болката - сам ще усетиш кога можеш ;)

ubuntu
06-26-2008, 14:04
Да не говориме, че приятеля ми след като мина под ножа го болеше по - малко от месец и след това му мина. И държа да отбележа, че не е носил поличка, макар че щеше да му стои добре вероятно 8-) да покаже малко бедър ..
;)

Не ми казвай че приятелят т исе е обрязал заради теб, защото обичаш обрязани :-o 8)

huligankata
06-26-2008, 14:07
WTF много ясно че не 8-) на мен ми е безразлично дали дали ще е обрязан или не - просто му се наложи ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-26-2008, 14:10
Abe za6to ne popita predi da naprai6 ne6to? Sq 6te ima o6te dulgo da te boli. Imam poznat na 16 god i si obrqza penisa i 1 godina po4ti 4ustva6e bolki i ne izliza6e ot tqh. A kogat si hode6e po selo hode6e s pola! Mejdu drugoto tva obrqzvane e harakterno samo za ciganite!Samo te sa tolkova typi par4eta 4e da si go obrqzvat ! Horata sa kazali pitai predi da napravi6 ne6to !

Както питаха преди мен, от пещера ли излизаш? На някои хора им се налага по медицински причини да се подложат на обрязване, а не защото така са си решили! Да не говорим, че и при мюсюлманите (не точно циганите) това не е въпрос на личен избор, това произлиза по-скоро от религията им или си е стара традиция за по-добра хигиена - обрязвали са мъжете, за да не може под кожичката, покриваща главичката на пениса, да влизат песъчинки и да се получават възаления.
А пък хирургът, извършващ операцията, трябва да предпише или да бъде попитан за медикаменти, които да предпазят от възпаления и прекалена болка и да подпомогнат по-бързото заздравяване.

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 15:28
Да ти кажем дата и час не искаш ли?! Както казаха преди мен - сам ще усетиш кога. Разбира се, ще бъде в периода след като спре да те боли ..

mishaaaaa
06-26-2008, 15:38
Щом те боли , изчакай болката да поутихне или ако толкова не издържаш без секс се консултирай с уролог. Успех! :)

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 15:41
Щом те боли , изчакай болката да поутихне или ако толкова не издържаш без секс се консултирай с уролог. Успех! :)
Хм .. не че нещо .. но как ще му помогне уролога, за това, че му се прави секс?! :-o

DevilWish
06-26-2008, 15:52
Трябваше да попиташ лекарят! Но не е късно, обади мъ се. При всички случаи щом още те боли значи не е сега момента да правиш секс.
Съгласна съм ;) Най-добре се консултирай с лекар :)

mishaaaaa
06-26-2008, 16:22
Хах SpOrTs_GiRl погрешно си ме разбрала. Не исках да кажа това.
Урологът може да го посъветва кога е най - удачно да започне да води нормален полов живот. То може да спре да го боли и пак да не трябва да прави секс.Тези неща не ги разбирам.
И какво само се заяждате тука? От 2-3 дена съм във форума и всеки се драка, нали уж трябва да си изказваме мнението без да се притесняваме , защо някои се опитват да ми спъват отговорите? :D :D :D

casanova_bg
06-26-2008, 16:32
ami brato men me operiraha mart mesec ot sa6toto sex mojeda pravi6 kato ti padnah koncite i vidi6 4e vsi4ko e zaraslo no dori i sled tva moje da ima6 problemi na psihi4eska osnova pri men e ot tva i kaputite

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 16:33
Хах SpOrTs_GiRl погрешно си ме разбрала. Не исках да кажа това.
Урологът може да го посъветва кога е най - удачно да започне да води нормален полов живот. То може да спре да го боли и пак да не трябва да прави секс.Тези неща не ги разбирам.
И какво само се заяждате тука? От 2-3 дена съм във форума и всеки се драка, нали уж трябва да си изказваме мнението без да се притесняваме , защо някои се опитват да ми спъват отговорите? :D :D :D
Извинявай, не съм те разбрала. ;) .. Но просто се изрази все едно "ако ти се прави секс, отиди на уролог" .. За това реагирах така. :D

casanova_bg
06-26-2008, 16:34
a toq bombata nema po tap 4ovek ot nego :razz: :razz: :razz:
da ti go na4ukam ne6tasnik

mishaaaaa
06-26-2008, 17:08
SpOrTs_GiRl хахах , е , поне се разбрахме :)

SMoKe_BoY
06-26-2008, 22:02
Стига глупости с хигиената.. ти се къпи секи ден и при възможност повече от веднъж .. пък остай тия раоти .. ако си мърлйо и да си обрязан и да не си сащия к.р

spiderka
06-30-2008, 19:49
Леко глупавичак въпрос , ами щом те боли не прави , като ти мине тогава !

Yallama
06-30-2008, 21:15
Abe za6to ne popita predi da naprai6 ne6to? Sq 6te ima o6te dulgo da te boli. Imam poznat na 16 god i si obrqza penisa i 1 godina po4ti 4ustva6e bolki i ne izliza6e ot tqh. A kogat si hode6e po selo hode6e s pola! Mejdu drugoto tva obrqzvane e harakterno samo za ciganite!Samo te sa tolkova typi par4eta 4e da si go obrqzvat ! Horata sa kazali pitai predi da napravi6 ne6to ! ти си "леко" непросветен