PDA

View Full Version : Хейй, може ли да ми дадете някакъв съвет



anonimny_momi4e
06-26-2008, 13:10
Първо Здравейте :) Аз съм на 14 г. и имам проблем! :o Запознах се с едно момче в аха/сайт за запознанста/.Започнахме да си чатим в скупе и един ден излязохме на кафе.Бях много учудена,защото той е много интелигентно,добро,културн о,забавно и готино момче ,а днес попринцип се срещат само фукльовци.И на двамата ни беше изключително приятно.Накрая ме прегърна и много се изненадах.След това започнахме да излизаме доста често.Ходихме на различни места - на кино с мой приятели, на концерт,на strongmen/ това е състезатние , на което мъже дърпат 17 тонен автобус/ също така и на басейн.Събирахме се заедно с мой и негови приятели. Проблем беше това, че той не е много хубав на външен вид.Попринцип защитавам тезата ,че не трябва да се гледа външността на хората,защото имам приятели,който нямат много добра външност, но харесвам характера им.Този път обаче нз защо се поколебах дали да излизам с него.Мойте приятели ми казваха, че му няма нищо на момчето и аз спрях да си внушавам простутий.Постепенно започна да ме целува по бузите, връта, да ме докосва и да ми казва колко съм красива . Също така ми каза и че мн ме харесва и иска да стане нещо повече между нас.На мен започна да ми харесва , но един път , както се разхождахме той спря и ме целуна.На мен това ми беше първата целувка и исках да е прекрасна.Той започна да ми пуска език,а аз стоях като пън , не знаех какво да правя.Беше толкова ужасно ,че се дръпнах.После бях много ядосана ,че не е така , както исках да бъде.Веднага се дистанцирах от него и като че ли спрях да го харесвам просту ми беше малко неприятно с него. :cry: След това ходих на рожденият му ден беше спр :) . На него по едно време му стана тъпо и ми каза ,че ако съм го целунела щял да бъде най-хубивият подарък за рожденият му ден , отговорих му ,че ще го направя ,когато съм готова. Започвахме и да си викаме "мило" и така . И ето сега в този момент се чудя какво да правя.Още не съм го целунала ,а вече сме гаджета от 4 дена той вчера ме целуна , но аз хич не реагирах и след това леко се усмихнах.Харесвам това момче много , но не искам да го целуна.Може би съм погнусена от онази първа целувка и не мога да го направя.Все тръгвам да го целувам , но се спирам. Въпреки това го докосвам и държа ръката му всеки път.Ще ви бъда много благодарна ,ако ми дадете някакъв съвет . :-) :-) :-) :-)

Wrathchild
06-26-2008, 13:15
Ей сега сте гаджета, след като дори не сте се целували.

MiMcHeToOo
06-26-2008, 13:16
Нема страшно, ше го целунеш :D

huligankata
06-26-2008, 13:23
Ми дамн как може да си погнусена от това, че си стояла като пън първия път O_O де да знам щом го харесваш и уж сте гаджета преглътни всичко кажи майната му и го целуни - иначе защо ходиш с него ако те е гнус. Нормално е първата целувка не винаги е идеална като във филмите ама ще се справиш - успех ;)

mishani
06-26-2008, 13:55
леле.. :shock:

splendour
06-26-2008, 14:08
nameri nqkoi s kogoto nqma da ima6 tozi problem.da go celyne6 kato pregl1tne6 jelanieto si ne e re6enieto.prosto nameri nqkoi.te p1rva TI PREDSTOI VSI4KO.aide yspex.posly6ai v1tre6niq si glas i ne previ ne6to koeto ne iska6 ;]

pasii_sladuranata
06-26-2008, 14:15
момчето те харесва целува те а ти се дърпаш защото си гнуслива ама го харесваш... ?! никаф смисъл не виждам ... ако наистина го харесваше и не се влияеше от вънщноста му най-вероятно нямаше да има такива гафове !! :o :o

LipSoFAnAnGel
06-26-2008, 14:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

eveto_xx
06-26-2008, 15:27
Ами ,при положение ,че момчето не те привлича като външност, е нормално, малко или много, да не ти е приятно да го целуваш :) усобено ако ти е за първи път :)

spensi
06-26-2008, 15:39
Оле мале щом целувка не му даваш вече 4 дни сигурно за секс ще ти трябва година и повече да леднеш със него. :razz:

sasha_90
06-26-2008, 15:53
И на мен ми беше гадна целувката в началото,но като мина първата целувка- ми хареса и се питах кога ли ще ме целуне отново. :D Но теб не те разбирам.Уж го харесваш,а се гнусиш да те целува.Ако продължаваш така може да го загубиш.

dark_angel_7813
06-26-2008, 16:00
:) Ами щом ти е за пръв път нормално да те е срах да не стане както предишния път казала си на момчето да те изчака .... когато си готова ако той наистина те харесва ще те изчака колкото трябва .... просто харесваш го той теб също .... само малко време ти трябва само се отпусни то няма да се получи като трагнеш да го планираш ся.. просто когато дойде време няма да се усетиш и ше си го цункала вече :-D Просто да не ти пука .... айде успех там :) :) :)

eveto_xx
06-26-2008, 16:05
Оле мале щом целувка не му даваш вече 4 дни сигурно за секс ще ти трябва година и повече да леднеш със него. :razz:
А това лошо или смешно е според теб? Защото не е нито едно от двете... :)

trayana
06-26-2008, 16:38
Po-dobre purvo se zamisli dali naistina go haresvash!

anonimny_momi4e
06-26-2008, 17:50
ами да ви кажа ще го целуна апък квото ще да става :)

angelcheeee_93
06-26-2008, 17:54
E za6to si tolkova pognusena,sqka6 nqma da celuva6 -princa,a jaboka...
ako se pritesnqva6 i ne iska6,kaji mu 4e te e sram da deistva6 ti,ponejene ne si gotova i tolkova.trqbva da te razbere mom4eto,,nali e gotin i mil :) :) :)

Qnchety
06-26-2008, 17:57
Разваляш нещо хубаво :? . Аз бих дала сичко, момчето което харесвам да се държи с мен по същия начин :) . Все някога ще има пъри път, така че действай. А ако се изложиш просто му кажи, че тфа ти е първата целувка и си малко притеснена. Сигурна съм, че ще те разбере.

MonSitY
06-26-2008, 18:48
ммм гнуслива работа :D :D
ем го харесваш ем се дърпаш май предпочиташ да беше по красив :P

vesssiii
06-26-2008, 18:56
ами да ви кажа ще го целуна апък квото ще да става :)

=;

lipsvashh_mi
06-27-2008, 06:44
Нема страшно, ше го целунеш :D
+ 1...не виждам от какво се притесняваеш или те е гнус...приятел ти е все пак :-D ....айде успех и малко по-смело :P

mishani
06-27-2008, 08:00
:lol:

целувка.. :-)

xaxa
06-27-2008, 08:09
Оле мале щом целувка не му даваш вече 4 дни сигурно за секс ще ти трябва година и повече да леднеш със него. :razz:
А това лошо или смешно е според теб? Защото не е нито едно от двете... :)
est 4e e lo6o mom4eto da e pe4eno i da ne e s teb samo za seks-a a da sedite 1 godina v 1 polujeni e ne e golqm napredak ...taka ili nqkoga 6te go napravi... za kakvo da gubi vreme ot jivota :shock: tova 4e tq e na 14 e otdelen v1pros i nai malko 2 godini da go darji na suxo

Pliok0019
06-27-2008, 09:19
Стегни се и го целуни преди да те е зарязал.

Freeminded
06-27-2008, 09:34
Според мен си най-обикновена кифла, ама толкова обикновена та чак те боли от това. Какво му търсиш кусури на момчето, ти за много красива ли се взимаш? И наистина, доказваш че на тази възраст всичко опира до външен вид. Каквото и да правят за теб все ще си оставаш недоволна. Даже останах с впечатление, че пускаш тази тема колкото да се оплачеш от гаджето си, което е голяма глупост. Или късай, или не ни занимавай. Пък и не му причинявай това, ако действително не го харесваш, не си играй с него и не прави курвенски номера. То не става хем да ти играе игричките, хем ти да не му даваш нещо в замяна. Поне да се целувахте, а ти на сухо го оставяш. Жалкото е, че той и той сигурно е прекалено влюбен, та чак заслепен. Сега само ще го нараниш повече! Браво на теб! :-x

EveTo
06-27-2008, 09:54
хехехех многоо позната история и аз преди години не тръгнах с едно мом4е само заради тва,4е о6те не се бях целувала и се притеснявах много :D аз съ6то съм много гнуслива и първата ми целувка бе6е ужасно преживяване,втората съ6то,спомням си 4 еимах 4уството 4е имам 4ервей в устата,ама след нчколко пиянски купона ве4е мусвикнах,вси4ко идва с времето си спокс :) остави се той да те води кат се целувате и тва е ,след време кат си спомня6 6те ти е забавно ;)

Chess
06-27-2008, 10:13
:-o :shock: :-o :shock: :shock: :shock: :-o


Ти или си зле, или си зле... (избери си едно от двете ;) )...
Целуни го...