PDA

View Full Version : Страхувам се.. ;[



PiNk_GiRl
06-26-2008, 14:25
Имам чувстовото че има някакав проблем..Вчера приятеля ми изчена от даскало ненадеино без нищу да ми каже..Днес си трагна след като е ходил при една госпожа и ако не беше тя да ми каже кога си е трагнал аз щях да хо чакам още сигурно 1 час като вече час го бях чакала..Преди малко си пуснах Skype,защото преди тва спах и го питам дали ще излиаме довечера и тои вика че сигуно нямало щото еи сега ставал от компютъра понеже имал много работа..След като му каах че най добрата му приятелка ми каза че сме щели да излиаме и тои каза че ще доиде но чак В 10:30 при полужение че знае че до мн касно няма да седя..И след всичкото това след 5 мин. от както му писах каза че става ,защото имал много работа ... Всичко това ми се струва все едно го прави нарочно,за да е по малко време с мене..все едно не иска да ме вижда или поне му е все едно..Вие как мислите..?

slun4ice_90
06-26-2008, 14:32
Имам чувстовото че има някакав проблем..Вчера приятеля ми изчена от даскало ненадеино без нищу да ми каже..Днес си трагна след като е ходил при една госпожа и ако не беше тя да ми каже кога си е трагнал аз щях да хо чакам още сигурно 1 час като вече час го бях чакала..Преди малко си пуснах Skype,защото преди тва спах и го питам дали ще излиаме довечера и тои вика че сигуно нямало щото еи сега ставал от компютъра понеже имал много работа..След като му каах че най добрата му приятелка ми каза че сме щели да излиаме и тои каза че ще доиде но чак В 10:30 при полужение че знае че до мн касно няма да седя..И след всичкото това след 5 мин. от както му писах каза че става ,защото имал много работа ... Всичко това ми се струва все едно го прави нарочно,за да е по малко време с мене..все едно не иска да ме вижда или поне му е все едно..Вие как мислите..?Може просто да има проблеми,за които не иска да знаеш...(в семейството).....Или пък има друга причина..може да не иска да е с теб и да те избягва..... :? Във всеки случай поговорете.Трябва за всичко да се говори в една връзка според мен е много важен диалога,който често пък се струва скучен на момчетата. :-P :grin: :-) Успех.

pasii_sladuranata
06-26-2008, 14:49
че му е все едно :o :o

babity
06-26-2008, 14:52
Мисля, че е дрисльо!

Chacho
06-26-2008, 15:09
Май си му лесничка.. Дай му малко да се побори за твоето внимание, защото ти май се опитваш да спечелиш неговото в момента. Дори и във връзка, всеки трябва да си има лично пространство.

angelcheeee_93
06-26-2008, 15:13
kaji mu ,4e ne t obra6ta nujnoto vnimanie.popitai go dali vse o6te iska da e s teb :?

anonimny_momi4e
06-26-2008, 18:42
ЗАРЕЖИ ГО! Не те заслугава :)

trayana
06-26-2008, 18:46
Май си му лесничка.. Дай му малко да се побори за твоето внимание, защото ти май се опитваш да спечелиш неговото в момента. Дори и във връзка, всеки трябва да си има лично пространство.
+1

Vichko0o
06-26-2008, 18:52
Ами хвани го някъде и поговори с него защо го прави това, ако се дърпа и не иска да ти обясни просто се отдръпни от него и чакай да се сети тои да ти говори и да ти каже какво е станало ... Ако не го направи явно просто е искал да се разделите и е правил така че ТИ да го скъсаш и той да излезе невинния наранения и т.н . Такаче просто поговори с него ако не иска се отдръпни ! УСПЕХ !!!!

MonSitY
06-26-2008, 18:58
е този си мисли че ти си смао негова и когато каже тогава ще излзиате.може момчето да има проблеми или наистин да е зает може да е сърдит може 100 неща говори с него ако продължи така го режи...

Lord_Of_The_Night
06-26-2008, 19:01
Най-добре е да поговориш с него,може просто много да му се е събрало,не бързай да си правиш изводи преди да си наясно с всичко.

GameMaster
06-26-2008, 19:03
Emi izvestno vreme ne go zakachai.Moje da jelae da pomisli nad neshto ili ne znam.....Distancirai se za malko ot nego.Neka toi da se bori za tvoeto vnimanie! ;-)

moon_flower
06-26-2008, 19:05
Не го търси известно време,недей да бъдеш толкова настоятелна и ще видиш,че сам ще започне да те търси. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-26-2008, 19:17
другата :D