PDA

View Full Version : метъл



s0m30n3
06-26-2008, 14:59
Пускам тая тема защото в много саитове съм попадала на теми от рода на:"истинския метъл" ... Омръзна ми всички да казват че е истински метъл ... всеки е такъв какъвто се чувства и според мен не е необходимо да се обличаш в кожи да си пускаш дълга коса и да слагаш обици за да се почустваш метъл :)
Споделети и вашето мнение 8) 8) 8)

пЛюш!нкаАа~
06-26-2008, 15:07
Пускам тая тема защото в много саитове съм попадала на теми от рода на:"истинския метъл" ... Омръзна ми всички да казват че е истински метъл ... всеки е такъв какъвто се чувства и според мен не е необходимо да се обличаш в кожи да си пускаш дълга коса и да слагаш обици за да се почустваш метъл :)
Споделети и вашето мнение 8) 8) 8) Всеки с вкуса си..аз лично не се обличам като метълка и тем подобни макар,че слушам метъл,рок и тежката музика я обожавам.Обличам се така както ми харесва,а не за да изразявам каква музика слушам..по принцип нямам нищо против но..въпрос на вкус!

MissBitch
06-26-2008, 16:32
Не съм фенка на метъла, но наистина не мисля че е нужно да се правиш на "ЖИВОТНО"(извинявам се за изказването,нищо лично) само за да си "ИСТИНСКИ" фен.....цялата история с кожите...дългата(в повечето случаи МАЗНА :smt064 ) коса ....

Blo0dyBitch
06-26-2008, 16:49
абе то метъла като ти е в душата и кръвта,не е важно как се обличаш
ако си ходил/а на концерти-сигурно си забелязал/а,че има мъже с къси коси,нечерни тениски и без нито един обица,а се избухват много диво...
дрехите и останалите екстри са си въпрос на личен избор-никой метъл нема тръгне да ти спори,че щом не изглеждаш еди как си-значи не си истински
баща ми на пръв поглед няма нищо общо с тоя стил,но вкъщи всичките ни музикални дискове(а те никак не са малко) са с хубава музика-просто нищо друго не се признава и човека мн яко си избухва по концерти


най-добре питай някой метъл наживо

sladur4e_yo
06-26-2008, 16:52
Едно момиче от класа ми слуша метъл и някъв нейн познат й бил казал преди,че не е истинска метълка,защото се къпе. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Pagan_man
06-26-2008, 16:55
ми повечето ми дрехи са такива - метълски, но имам и такива където не са.
и ен се обличам така за да се доказвам колко съм тру и тн, илид а се правя на големия метъл, а защотот ми харесва музика и начина на обличане.

Blo0dyBitch
06-26-2008, 17:05
ае тва за къпането не е само при метълите
така де-то си е до човека ...
всичките дългокоси(и не до там дългокоси) пичове които знам си се къпят редовно
мн смешно ми става,като чуя някой да слага всички метъли под общ знаменател(все едно аз да твърдя,че всички чалгарки са тъпи ку*ви)

ScionOfStorm
06-26-2008, 17:07
оф, тоя метъл като започнете да го бистрите... ;р

Nam3less
06-26-2008, 17:11
Истинските метъли не се обличат като метъли. Какво значи истински фен на някоя музика, това не значи да си пускаш дълга коса, щото изпълнителите са с такава.

lsd43
06-26-2008, 17:36
Не е нужно да си с дълга коса и мръсен като праси ,за да си метъл,аз например вече съм с къса коса и в повечето случаи си нося нормални тениски,но примерно ме кефят кожените якета и дрехи ,абе изобщо стила ,това че преди имах дълга коса ни най-малко значи че не съм се къпал и подобни глупости.

Shadow_Walker
06-26-2008, 17:54
пък аз ходя с къси гащи и шарена блузка и дъня метъл на плейъра... :-D

Glam
06-26-2008, 18:56
Така е, не дрехите правят човека метъл :)
Аз нося няколко рок/метъл тениски и само по това ми личи, но не винаги съм с тях.
Сега ще си пускам дълга коса, ама много бавно расте да го ева :( :x

lsd43
06-26-2008, 19:10
Така е, не дрехите правят човека метъл :)
Аз нося няколко рок/метъл тениски и само по това ми личи, но не винаги съм с тях.
Сега ще си пускам дълга коса, ама много бавно расте да го ева :( :x

И аз пак пускам коса. :D

GreenFairy
06-26-2008, 19:10
Ми аз примерно обикновено ходя с едноцветни дрехи, имам няколко по-така блузи ама през лятото избягвам да ходя с тях :D иначе си ходя с дънки, семпли блузки и кецове, напоследък и една ролкя нося, ама тя е червена от горе до долу та пак не нося много шарении... И все пак слушам метъл, но не само, и кой знае сигурно не съм тру

saysonic
06-26-2008, 19:12
Ми аз имам дълга коса......но тя не е продиктувана от любовта ми към метъла...обичам и слушам тази великолепна музика.....имам фр. той метъл но скоро се подстрига....носи цивилни дрешки......и така....мисълта ми е че за да съ метъл не е задължително да изглеждаш по горепосоччения начин според мене...важното е какво слушаш а не как се обличаш!
пс:момче съм!

s0m30n3
06-26-2008, 19:48
всеки има право да се облича както му харесва, но аз имах предвид, че се дразня на някои които ми каже, че щом не се обличам като метъл значи не съм всеки е такъв какъвто се чувства се пак :)

chocoleptic
06-26-2008, 20:16
Едно момиче от класа ми слуша метъл и някъв нейн познат й бил казал преди,че не е истинска метълка,защото се къпе. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: xaxaxa ! ..

Pedigree
06-26-2008, 20:18
Едно момиче от класа ми слуша метъл и някъв нейн познат й бил казал преди,че не е истинска метълка,защото се къпе. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Ууу, ама тя се къпе? ИИиииииуул! :?

s0m30n3
06-26-2008, 20:32
напрвихте метълите едва ли не най-отвратителните и мръсни хора .... :x

Pagan_man
06-26-2008, 22:17
оф тва е най-голямата простотия дето кат не знаят кво да кажат някой и само вие не се къпете и тн.

dirty0hollywood0drama
06-26-2008, 22:25
Преди се кефех на черното, шипчетата и другите глупости, но според мен метъла не е стил на обличане, а стил музика и каквото и да говорят хората, че всеки си има вкус, за мен е поза, човек който е окичен целия в пиърсинги, всичките му дрехи са черни и т.н. Аз обожавам тази музика и не съм спирала да я слушам, но никога не съм се ограничавала :)

Blo0dyBitch
06-27-2008, 08:11
Преди се кефех на черното, шипчетата и другите глупости, но според мен метъла не е стил на обличане, а стил музика и каквото и да говорят хората, че всеки си има вкус, за мен е поза, човек който е окичен целия в пиърсинги, всичките му дрехи са черни и т.н. Аз обожавам тази музика и не съм спирала да я слушам, но никога не съм се ограничавала :)

не съм съгласна единствено за онова с позата- те не го правят,защото е модно,а и мн трудно ще намериш метъл,които изглежда така и не слуша метъл

_под поза се разбира да се правиш на такъв,какъвто не си_

cS_LaMeRkA
06-27-2008, 09:28
"По дрехите посрещат, по акъла изпращат"
Аз харесвам метала... радва ме,надъхваме, напрао изтрещявам :grin: .. яка музика е... но аз мога да слушам всичко зависи от компанията и настроението :)
И облеклото (черни дрехи или кожени; шипчета и т.н.) не е задалже да ти е фактор ако си в къси панталонки и някфа тениска... че не слушаш метъл... Аз така летото не винаги съм в черно :D и сам си обикновенно облечена и кат ми звънне GSM-a с Metallica - Die Die My Darling.mp3 и ме гледат тъпо 8-) ма кво ми дреме...
Важното е на тебе да ти е кеф, да не живееме за другите се едно... ае са

dirty0hollywood0drama
06-27-2008, 10:55
Говоря за тези които обличат метъла, а не за тези които го слушат. Писнало ми е и от изказвания: "Искам да стана метъл, щото са мн. яки" Бахти :? Да, аз обичам дълги черни рокли, червени корсети, бля бля, но се обличам с горнище и дънки, просто защото смятам, че в българия стана клише тва, "Различен съм", и вече всички трябва да покажат, че са различни и го правят чрез модата. И тук се стига до фешъните и емотата, а аз не искам метъла да стигне до там. :-o
Просто не харесвам хора които например като чуят черно и умират или като чуят розово и умират, за мен това са ограничени хора. И все пак всеки си има избор и не бих съдила някой, само защото се облича в черно. Характера, за мен, е от много по-голямо значение. ;]

FuckiNg DreAm ' Dess <
06-27-2008, 13:51
споделями, че метълити са лоши хорицъъъ

А аз в тоя случай,че фешанките и чалгарките са "лоши хорицъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъ" ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-s

death_wish_
06-27-2008, 16:46
Taka e. I spored men drehite, aksesoarite i viziqta ne pravqt 4oveka v nqkakav stil! Po-dobre da ne e s takiva drehi i da slu6a metul (neprimer) otkolkoto da se pravi6 na metul i da slu6a6 dr muzika :(

WhiteDove
06-27-2008, 17:59
ем тъй де...и аз слушам метъл,ама не се обличам като ``истинските метъли``,а по мой стил.И btw много ме дразнят хора,които като ме питат каква музика слушам и аз им кажа метъл и те....``Ми що не се обличаш като такава?! :shock: Б*хтии...СТИЛЪТ МУЗИКА,КОЙТО СЛУШАШ НЯМА НИЩО ОБЩО СЪС СТИЛЪТ ТИ НА ОБЛИЧАНЕ!!! :-x

antifreeze
06-27-2008, 18:45
хммм...значи ако се водя по логиката...каквото слушаш това и да носиш...какво ли би трябвало да нося аз като се има предвид че съм музикален помияр :razz:

Гаден Метъл
06-27-2008, 18:48
Истински метъл е някой, който прилича на Мен. 8-)

Disrespect
06-27-2008, 18:49
^нямаш кецове и мечки по раницата
никъв метъл не си
:o

Гаден Метъл
06-27-2008, 18:53
На тези с кецовете и мечките мога да им кажа само, че Сатаната идва за тях. Да се наричат метъли е светотатство. 8-)

lsd43
06-28-2008, 07:19
^нямаш кецове и мечки по раницата
никъв метъл не си
:o

Забрави бритона,блузата на линкин парк и значката с надпис Punks not dead.

Pagan_man
06-28-2008, 09:50
а кви са тея мечки. :?

Cryptica
06-28-2008, 10:14
Абе, и аз имам метъл и си го слушам от време на време, ама това за кожените дрехи не беше ли по-характерно за пънка? Мисля,че от там идваше тази мода. Мен пък никога няма да ме маркират за метълка, не само защото не се обличам така, ами и слушам още рок, пънк, транс, класическа музика, индъстриал и все още имам пет-шест поп и две-три рап песни, които си обичам :lol: Слушам каквото ми хареса и направо нямам определен стил.
:smt006

Pagan_man
06-28-2008, 10:18
Да ама Гризли. :D
А кожените дрехи идват от рокерите, и после хевито и от там се принася и при блек метъла.
а за пънка са характерни каретата, значките и тн.

Cryptica
06-28-2008, 11:11
Да ама Гризли. :D
А кожените дрехи идват от рокерите, и после хевито и от там се принася и при блек метъла.
а за пънка са характерни каретата, значките и тн.
Ясно. Е да, помня че от рока произлизаше всичката тази музика. А, сетих се, Judas Priest бяха въвели метълските атрибути. Трябва пак да попрочета историята на музикалните стилове. :D