PDA

View Full Version : Искам си я пак ;(



salama
06-26-2008, 16:06
С тази тема искам да си излея маката.Начи ходих с 1 едно момиче тя ма одраза...Аз толкова много я харесвам,че мисля,че даже съм се влюбил в нея ;(.Тя е толкова прекрасна от кадето да я погледнеш момиче мечта.Красива,сладка,добра и има страхотен характер винаги ще помогне на някой човек на когото трябва..просто за такова момиче само мога да мечтая не се получиха работите между нас тя не ме харесва просто ми даде шанс и аз незнам защо...но ми каза,че нищо не е както трябва и не варви.. просто аз гледах да сам колкото се може по мил с нея по да и обрашам внимание апак тя от своя страна беше студена..Знам,че трябва да я забравя но неискам..Искам си я за мене..Един приятел ми каза да и кажа да се пробваме пак но според мене на сила хубост нестава щом не ме харесва... ;( ;( ;(

eveto_xx
06-26-2008, 16:09
Горкия :( Не си виновен, щом не иска, остави я, пък тя някой ден може да реши че иска да е с теб, когато се отдалечиш от нея ... :)

salama
06-26-2008, 16:16
ми да ти кажа чесно и аз на това се надявам някой хора са ми казвали оставия никога няма да ти пусни...и аз им викам хора даже още 1 година не правя секс не ми пука важното е ,че съм с нея ама на... Просто тиа дни който бяхме заедно бяха наистина мнгооо хубави.Особено преди 3-4 дена като гледахме филм бях на седмото небе ама на одразяме съдба явно трябва да я забравя но неискам ,защото знам,че е перфектна.И не чак толкова харесвам красотата и макарче е супер красива колкото доброто и сърце просто нз какво ми става..поне тука да си излея мъката :(

eveto_xx
06-26-2008, 16:19
Ами ако има още неща, давай :) Ти казал ли си и колко значи за теб (не по скайп, лично )

trayana
06-26-2008, 16:32
Prav si che na sila hubost ne stava taka che se otdalechi ot neq i q ostavi da vzeme reshenie! :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-26-2008, 16:38
О.о самоубий се

ss
06-26-2008, 16:47
Хм ето-момче което е грижовно,обичливо,привърза но и т.н.Е нали момичетата искат такива момчета...Еми айде де?Каде отивате?М ето искали вниманите и т.н. а оставила момчето...не трябваше да се даржиш така с нея...колкото повече даваш,толкоз повече зимат....

gPa3HuTeJl
06-26-2008, 16:49
Да ти дам рамо да попачкаш ?

MissBitch
06-26-2008, 16:53
Горкия :( Не си виновен, щом не иска, остави я, пък тя някой ден може да реши че иска да е с теб, когато се отдалечиш от нея ... :)
\:D/

cinderella_gugutka
06-26-2008, 16:54
а,ще си намериш друга...сиг има и по готина от нея която 4ака да я откриеш и направиш щастлива :)

sasha_90
06-26-2008, 17:01
Не си виновен ти.Виновно е въпросното момиче,защото ти е дала напразни надежди.

06-26-2008, 17:01
Хм ето-момче което е грижовно,обичливо,привърза но и т.н.Е нали момичетата искат такива момчета...Еми айде де?Каде отивате?М ето искали вниманите и т.н. а оставила момчето...не трябваше да се даржиш така с нея...колкото повече даваш,толкоз повече зимат....

ми ти горе-доло си прав ама .... тя явно не е от момичетата които харесват такъв тип момчета :( жалко...той не заслужава такова отношение или по скоро тя не го заслужава... но все пак не говори за всички,не всички са такива :)

MonSitY
06-26-2008, 17:02
остави я!не е лошо момичето просто не те харесва и добре че ти е казала а не те оставя да си мислиш обратното...кой знае може в по-късен етап да те хареса :)

Lord_Of_The_Night
06-26-2008, 18:23
Първо трябва да разбереш че перфектни хора няма,просто това че си влюбен в нея те кара да мислиш,че е перфектната.Личи си че много я обичаш,но щом ти е казала това,значи тя не чувства същото,така е на сила хубост не става,ти трябва да го преудолееш,но пък винаги има надежда може и след време отново да бъде твоя.Разбира се че ще ти е тежко,но моя съвет е живей си живота,пък ако е било писано да сте заедно ще сте заедно.

anonimny_momi4e
06-26-2008, 18:27
1-или трябва да я забравиш или 2 - трябва да постъпиш ,както е казал твоя приятел нищо не губиш ,ако опиташ! Според мен 2 е по-добре :)

258
06-26-2008, 21:29
аз щи кажа да си я върнеш.Обаче недей да и досаждаш или да я тормозиш,просто по някакав начин (и аз незнам каф) си спечели любовта й :wink: ади успех :-)

GLeZoRanA
06-26-2008, 21:31
Насила хубост не става...

Chess
06-26-2008, 22:19
1-или трябва да я забравиш или 2 - трябва да постъпиш ,както е казал твоя приятел нищо не губиш ,ако опиташ! Според мен 2 е по-добре :)


Много е възможно да изгуби, ако опита "2"... А представи си, че го отреже отново (което е най-вероятно :? ) . Как ще се почувства "горкото" момче... Трай си там със болката и ще ти мине след някакъв месец...

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-27-2008, 05:44
Не си виновен ти.Виновно е въпросното момиче,защото ти е дала напразни надежди.

Не е вярно. 1 година са били заедно, не би трябвало да има самоуважаващо се момиче, което 1 година да стои и да търпи някой, който не й харесва.
Освен това аз съм в подобна ситуация и знам какво е. В началото на връзката с приятеля ми аз бях тази, която харесваше другия с пъти повече, аз се старах за връзката, аз се грижех за него, докато на него не му пукаше особено. После, преди няколко месеца, стана обратно - аз охладнях, защото се уморих, а той пък започна буквално да ми сваля звезди. Една вечер, когато вече бях решила да не го мъча него повече, реших да се разделим и той ми каза същото, което авторът на темата говори в поста си. Понякога няма определена вина, понякога момчетата са си виновни. Но в този случай отказвам да повярвам, че момичето е лъгало - може наистина да се е старало, но да не й се е харесал нравът на момчето.

ss
06-27-2008, 07:40
Не си виновен ти.Виновно е въпросното момиче,защото ти е дала напразни надежди.

Не е вярно. 1 година са били заедно, не би трябвало да има самоуважаващо се момиче, което 1 година да стои и да търпи някой, който не й харесва.
Освен това аз съм в подобна ситуация и знам какво е. В началото на връзката с приятеля ми аз бях тази, която харесваше другия с пъти повече, аз се старах за връзката, аз се грижех за него, докато на него не му пукаше особено. После, преди няколко месеца, стана обратно - аз охладнях, защото се уморих, а той пък започна буквално да ми сваля звезди. Една вечер, когато вече бях решила да не го мъча него повече, реших да се разделим и той ми каза същото, което авторът на темата говори в поста си. Понякога няма определена вина, понякога момчетата са си виновни. Но в този случай отказвам да повярвам, че момичето е лъгало - може наистина да се е старало, но да не й се е харесал нравът на момчето.Доста неточна информация в смисъл-не му е пукало и е нямал време=може да е починал негов роднина и да му е било тежко,може да е имал някакъв семеен проблем,може да е работи/учил много,може да е имал здравословен проблем или някои негов близък да е имал...точно заради това да ти се е струвало,че е охладнял!А нали после се е грижил за теб свалял ти е звезди!А ти айде веднага да му отмъщаваш и аз да се държа така макар и без причина...просто не това е начина!-но все пак тва си е твоя връзка и ти си решаваш и ти си знаеш...

mishani
06-27-2008, 07:48
пробвай да се правиш на недостъпен :) това ще и хареса ;)

Chess
06-27-2008, 08:12
пробвай да се правиш на недостъпен :) това ще и хареса ;)


Не... ще й помогне. Тя не го харесва => не го иска => като се прави на недостъпен ще й е по-лесно като е "на разстояние" от нея... ( :lol: )

mishani
06-27-2008, 08:16
пробвай да се правиш на недостъпен :) това ще и хареса ;)


Не... ще й помогне. Тя не го харесва => не го иска => като се прави на недостъпен ще й е по-лесно като е "на разстояние" от нея... ( :lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol:
абе и това го има ама пък нищо не му стрва да опита така или иначе шанса му е нулев... поне така тя може да се заинтересува от тайнственото 8-)

Chess
06-27-2008, 08:20
пробвай да се правиш на недостъпен :) това ще и хареса ;)


Не... ще й помогне. Тя не го харесва => не го иска => като се прави на недостъпен ще й е по-лесно като е "на разстояние" от нея... ( :lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol:
абе и това го има ама пък нищо не му стрва да опита така или иначе шанса му е нулев... поне така тя може да се заинтересува от тайнственото 8-)


Ако аз бях това момче (радвам се че не съм :-o :lol: ), щом знам, че шанса ми е нулев, просто както казах в един коментар : "Трай си там със болката и ще ти мине след някакъв месец..."

Пък, ако момчето има желание нека да се измъчва и да се прави на "тъп" ... ;)

xaxa
06-27-2008, 08:21
taka e pi4 ne vinagi vzimame tova koeto adski mnogo iskame :x

mishani
06-27-2008, 08:23
пробвай да се правиш на недостъпен :) това ще и хареса ;)


Не... ще й помогне. Тя не го харесва => не го иска => като се прави на недостъпен ще й е по-лесно като е "на разстояние" от нея... ( :lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol:
абе и това го има ама пък нищо не му стрва да опита така или иначе шанса му е нулев... поне така тя може да се заинтересува от тайнственото 8-)


Ако аз бях това момче (радвам се че не съм :-o :lol: ), щом знам, че шанса ми е нулев, просто както казах в един коментар : "Трай си там със болката и ще ти мине след някакъв месец..."

Пък, ако момчето има желание нека да се измъчва и да се прави на "тъп" ... ;)

добре казано :lol:
ами какво да му кажем то никой неможе да му помогне.. :?


П.П : обади се ако искаш може да и направим някой вуду (нз дали се пише така) магия :lol:

Chess
06-27-2008, 08:26
пробвай да се правиш на недостъпен :) това ще и хареса ;)


Не... ще й помогне. Тя не го харесва => не го иска => като се прави на недостъпен ще й е по-лесно като е "на разстояние" от нея... ( :lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol:
абе и това го има ама пък нищо не му стрва да опита така или иначе шанса му е нулев... поне така тя може да се заинтересува от тайнственото 8-)


Ако аз бях това момче (радвам се че не съм :-o :lol: ), щом знам, че шанса ми е нулев, просто както казах в един коментар : "Трай си там със болката и ще ти мине след някакъв месец..."

Пък, ако момчето има желание нека да се измъчва и да се прави на "тъп" ... ;)

добре казано :lol:
ами какво да му кажем то никой неможе да му помогне.. :?


П.П : обади се ако искаш може да и направим някой вуду (нз дали се пише така) магия :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz:

еми ний помогнахме, колкото можахме... дано прочете постовете "горкия" ... :)

mishani
06-27-2008, 08:39
пробвай да се правиш на недостъпен :) това ще и хареса ;)


Не... ще й помогне. Тя не го харесва => не го иска => като се прави на недостъпен ще й е по-лесно като е "на разстояние" от нея... ( :lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol:
абе и това го има ама пък нищо не му стрва да опита така или иначе шанса му е нулев... поне така тя може да се заинтересува от тайнственото 8-)


Ако аз бях това момче (радвам се че не съм :-o :lol: ), щом знам, че шанса ми е нулев, просто както казах в един коментар : "Трай си там със болката и ще ти мине след някакъв месец..."

Пък, ако момчето има желание нека да се измъчва и да се прави на "тъп" ... ;)

добре казано :lol:
ами какво да му кажем то никой неможе да му помогне.. :?


П.П : обади се ако искаш може да и направим някой вуду (нз дали се пише така) магия :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz:

еми ний помогнахме, колкото можахме... дано прочете постовете "горкия" ... :)

:lol: :lol: :lol: :lol:
дано дано.. пък ако е приел на сериозно това за вуду магията .. тука до у нас има една мрачна книжарница с подобни глупости..
3лв и освен магий и със сатаната ще може да се свързва :lol: :lol: :lol: