PDA

View Full Version : "fuck love!" ситуацията.



Nam3less
06-26-2008, 16:40
Напоследък гледам, че значителен брой хора - най-вече момичета, естествено със средна възраст 15-16 години, използват фразата fuck love, и си мислят че любовта не съществува и че носи само болка. Е, грешите. Вероятно говорите за любовта между момче и момиче, щото иначе не обичате никой, даже родителите си :) А животът е любов. Та, как може на тая възраст, след като някой 15 годишен ви е "разбил сърцето" :D , да казвате такива работи. Повечето тийнейджъри не знаят какво искат, и излизат с гаджето просто за забавление и за секс. Изобщо повечето хора не знаят какво е любов, след 10тина години, като сте по зрели тогава приказвайте фък лов. Нормално е любовта да ви носи болка отначало, докато не се научите и не ви дойде акъла в главата. Всъщност вие си въобрзявате, че сте влюбени. След много опит и връзки може да разбере кога сте влюбени и кога не. В 90% от тийнейджърските връзки момчето и момичето не са наистина влюбени. Е, по-лесно е да бъдеш "кучка без сърце" :D

eveto_xx
06-26-2008, 16:46
Съгласна съм напълно, но има някои извратени деца, които мразят родителите си :shock: Пък камо ли да обичат някой друг...

Lord_Of_The_Night
06-26-2008, 16:46
Така е прав си,ама какво да се прави.Е разбира се има изключения ама те са малко.

gPa3HuTeJl
06-26-2008, 16:47
Е заради тая тема ще те уважавам докато си потребител в този форум..

cinderella_gugutka
06-26-2008, 16:48
ми дано си прав :D щот наистина искам да повярвам 4е истонската любов съществува-то4но толкова силна и вълнуваща колкото я описват в книгите и филмите :) но не съм съгласна 4е 90%от тииновете не изпитват истинска любов :? вярно е 4е има хора които си сменят гаджетата супер 4есто или ходят с някой само за да се фукат или да не са сами.но си има и перфектни двойки които се оби4ат страшно мн :)

ss
06-26-2008, 16:50
Любов към алкохола...и като дойде 14.02 и имам 2ен празник...

cinderella_gugutka
06-26-2008, 16:51
Съгласна съм напълно, но има някои извратени деца, които мразят родителите си :shock: Пък камо ли да обичат някой друг...
не 4е мразят родителите си ,просто не се разбират мн с тях и 4есто се карат(като мен напр)но в крайна сметка са си наши род и си ги оби4аме :grin:

sasha_90
06-26-2008, 16:54
Вярно е това за"fuck love".Така да ги нарека децата говорят така,вероятно,защото са били наранени.Като пораснат няма да викат "fuck love".

MostHated
06-26-2008, 16:54
прав си ама... ко да се прави

MissBitch
06-26-2008, 16:59
Е заради тая тема ще те уважавам докато си потребител в този форум..


8) +1

Nam3less
06-26-2008, 16:59
Радвам се, че има хора които мислят така.

kuklichka_bg
06-26-2008, 17:19
mn sa mi smeshni i kato si napishat na skype az sam edno kuchka bez sarce zashtoto edin tapak mi go otne ili nqkfa pikla na 12 godini da mikazva lubovta ne sashtestvuva SMEHNICI pFf

ioancheto
06-26-2008, 17:47
mn sa mi smeshni i kato si napishat na skype az sam edno kuchka bez sarce zashtoto edin tapak mi go otne ili nqkfa pikla na 12 godini da mikazva lubovta ne sashtestvuva SMEHNICI pFf

Мнооооого си права =D>

angelcheeee_93
06-26-2008, 17:51
saglasna sam.az ne sam upotrebqvala tezi dumi.o6te ne sam se ot4aqla ot lubovta do takava stepen ,a i ne mislq 4e tova na na6ite godini e 4ak lubov,e da ima izklu4eniq,no nqkoi pravqt sex s nqkoi za edna ve4er i posle aide-fuck love,6tom sa go pravili qvno i dvamata sa go iskali.kvo posle 6te mi pi6at fuck love.neka si kajat napravo-6te ima FUCK bez LOVE :D

NaNa_SladuRana
06-26-2008, 17:52
евала за темата :)

anonimny_momi4e
06-26-2008, 17:54
напълно съм съгласна с теб , но след като са наранени от някой и им писва и заради тва го казват :)

GregoryHouse
06-26-2008, 17:57
Напоследък гледам, че значителен брой хора - най-вече момичета, естествено със средна възраст 15-16 години, използват фразата fuck love, и си мислят че любовта не съществува и че носи само болка. Е, грешите. Вероятно говорите за любовта между момче и момиче, щото иначе не обичате никой, даже родителите си :) А животът е любов. Та, как може на тая възраст, след като някой 15 годишен ви е "разбил сърцето" :D , да казвате такива работи. Повечето тийнейджъри не знаят какво искат, и излизат с гаджето просто за забавление и за секс. Изобщо повечето хора не знаят какво е любов, след 10тина години, като сте по зрели тогава приказвайте фък лов. Нормално е любовта да ви носи болка отначало, докато не се научите и не ви дойде акъла в главата. Всъщност вие си въобрзявате, че сте влюбени. След много опит и връзки може да разбере кога сте влюбени и кога не. В 90% от тийнейджърските връзки момчето и момичето не са наистина влюбени. Е, по-лесно е да бъдеш "кучка без сърце" :D

А между момче и момче; момиче и момиче?

MiMcHeToOo
06-26-2008, 18:13
mn sa mi smeshni i kato si napishat na skype az sam edno kuchka bez sarce zashtoto edin tapak mi go otne ili nqkfa pikla na 12 godini da mikazva lubovta ne sashtestvuva SMEHNICI pFf

Мнооооого си права =D>

! ! ! +1

trayana
06-26-2008, 18:23
Principno sum na 13 i gledam v toq forum ne tolkova za da izkazvam nqkakvo kompetentno mnenie ami za da se ucha ot vashite greshki!Mislq che na moqta vuzrast ili puk na vuzrastta 15-16 ''liubovta'' e prosto edno privlichane,koeto se prevrushta v krasiva svalka no nishto poveche!Estestveno vsqko pravilo si ima izkliucheniq,no v sluchaq te sa rqdkost!Suglasna sum s teb,che za tova si ima vreme i vsichki koito ''otrichat'' liubovta nqkoga shte q pochuvstvat i shte si smenqt mnenieto!^^

mila92
06-26-2008, 18:24
ами аз съм на 15 и да кажа 4е никога не сам го казвала тва fuck love оба4е някой мои приятелки като си го напишат на skype викам до преди 2 дена друго викаше ся fuck love някой скъсал с тях и те ве4е няма любов еми незнам каква е истината ама тея дето го казват тва зна4и незнаят даже какво е любов

Nam3less
06-26-2008, 18:37
Напоследък гледам, че значителен брой хора - най-вече момичета, естествено със средна възраст 15-16 години, използват фразата fuck love, и си мислят че любовта не съществува и че носи само болка. Е, грешите. Вероятно говорите за любовта между момче и момиче, щото иначе не обичате никой, даже родителите си :) А животът е любов. Та, как може на тая възраст, след като някой 15 годишен ви е "разбил сърцето" :D , да казвате такива работи. Повечето тийнейджъри не знаят какво искат, и излизат с гаджето просто за забавление и за секс. Изобщо повечето хора не знаят какво е любов, след 10тина години, като сте по зрели тогава приказвайте фък лов. Нормално е любовта да ви носи болка отначало, докато не се научите и не ви дойде акъла в главата. Всъщност вие си въобрзявате, че сте влюбени. След много опит и връзки може да разбере кога сте влюбени и кога не. В 90% от тийнейджърските връзки момчето и момичето не са наистина влюбени. Е, по-лесно е да бъдеш "кучка без сърце" :D

А между момче и момче; момиче и момиче?Възможна е, макар че е рядко и странно явление. Под любов се разбира и това да си влюбен в половинката си, и това да обичаш примерно приятелите и родителите си. Тука става въпрос за любовта между момче и момиче, щото е често срещан проблема който обсъждаме.

MonSitY
06-26-2008, 18:40
напълно си прав!! само дето аз съм на 15 и осъзнавам какво имаш в предвид :)

vesssiii
06-26-2008, 18:49
Хах има една смешница беше от др клас и тя отиде в Плд и се срещна с някакъв,с който се запознала в импулс.И тя тогава беше още на 13 а той на 18 и срещнали се целували са се (имаше и снимки :razz: бяха излезнали като коне :razz: )и се връща и си пише на профила "Милууууу,убицъм те адски многууууу" и влизам аз в импулс и набарах на "милуту" и профила и го гледам още 5млн снимки как се целува,но с др момичета..Иии след 2 дена на профила и "Fuck love :@" :razz: :razz: Беше ми мн смешно :razz: И му беше писала в импулс "Тва,което ти дадох няма да ти го даде никоя друга,духай" :razz: К'во му е дала за няколко часа и аз не знам :razz: И после си писа още някакви от импулс (от Варна,Бургас и от къде ли не)а тя е от Стамболийски и няма как да се видят и каза,че били ГАДЖЕТА ПО ИМПУЛС :razz: :razz: :razz: Ахахахха :razz: :razz: Така че на тази възраст т'ва е едно силно привличане,а не любов..И аз съм на 14 и признавам,че т'ва едва ли е любов..Така да се нарече "детска любов" :D

gPa3HuTeJl
06-26-2008, 19:18
IxxaxAxAXAXAXAXAX!?

Chacho
06-26-2008, 19:33
IxxaxAxAXAXAXAXAX!? :lol: :lol: :razz:
Това ме разби, много добра реакция :-D

Все пак не виждам 90% от тийнейджърите да пишат по профилите си fuck love. Прегледай в темата колко са казали, че любовта е смотана и не съществува, защото аз не преброявам много. Тея, които го пишат в същност са по-малки и общо взето им пропускат хората профилите, а това което пише по тях е породено от търсене на внимание някъде дълбоко в тях. Някой ги "нарани" или по-точно егото им и те компенсират. Но на 12 да не би да имат каменна психика.. И аз така правех, само че тогава нямаше скайп. Сигурно съм мязал на женчо, но човек се променя. Много плюем, дори и с 2-3 години по-малките от нас, а едвам решаваме собствените си проблеми.Какво толкоз ще получите от някаква констатация под формата на тема в тийнпроб? Живейте за себе си и живейте за момента!

258
06-26-2008, 20:10
Не можем без любов,но и с нея не е лесно (тфа съм го чувала,не съм го испитвала :-D ) Апък относно 14-15 годишните...тяхното рядко е люзбов,но има хора които са срещнали човека на живота си именно на тази възраст... :-)

lovetanya
06-26-2008, 20:35
Олее като почнат така и направо незнам къде ми бъркат... :? И аз съм на 15...наранявали са ме признавам ама чак пък fuck love...Тва е прекалено...Дано скоро се опомнят :?

Poet_Boy
06-26-2008, 21:02
Аз не съм лапе.След няколко месеца ставам на 20 и гордо заявявам FUCK LOVE, SEX RULES. :D

spensi
06-26-2008, 21:33
на 14-15 години и ми приказват за любов :D

EveTo
06-27-2008, 11:24
Съгласна съм напълно, но има някои извратени деца, които мразят родителите си :shock: Пък камо ли да обичат някой друг...
за6то пък извратени,аз съ6то си мразя родителите,но просто сами са си заслужили отно6ението,тва 4е майкати те е родила не зна4и 4е е свестна,има ги всекви... и тва 4е ги мразя не зна4и 4е немога други да оби4ам,имам си сестра,коят обожавам и мом4е,което обожавам и винаги съм си оби4ала приятелите и вси4ко друго без родителите ;)

dark_angel_7813
06-27-2008, 12:13
:oops: Темата е наистина мн добра .... :) :) и въпреки разочарованията които съм преживяла немога да спра да вярвам че любовта несъществува защото тя си е просто навсякаде ..... :-) :-) :-) просто по младите наистина са в голямо неведение за повечето неща но един ден ще разберат всичкоо :) :) :)