PDA

View Full Version : Боже, всички ме избягват!



google_bot
06-26-2008, 17:33
Здравейте! Първо искам да се извиня ако темата ми не е за този раздел.

Сега към проблема. Всички ме избягват. Никой не ми пише в скайп. Усещам, че ми се подиграват. Абе има някакво негативно отношение към мен.

Попринцип аз съм малко особен. Карам колело, за приятелите ми съм онзи дето практикува странни спортове. Не обичам ходя на кафенета. Просто самата идея да стоя и нищо да не правя не ме кефи, а и май съм още малък(13,5год). Почти всички от класа ми викат, че пили алкохол, аз не пия.

Какво за бога да направя да не ме избягват така?

angelcheeee_93
06-26-2008, 17:42
edin savet ot men:nedei da se promenq6,ako po4ne6 da pie6 samo 6te se provali6.vseki si ima interesi i ako ne obi4a6 da hodi6 po kafeneta nqma za6to da go pravi6,samo za6toto i priqtelite ti obi4at.vav vsi4ki slu4ai badi sebe si i otstoqvai tvoeto!trqbva da si ima6 sobstveno mnenie ne da se vodi6 po tehniq akal! nameri si novi priqteli ,koito da otgovarqt na tvoite interesi i da namirate ob6ti temi.badi lubezen i dobar i ne izbuhvai!draj se normalno i badi sebe si! uspeh ! :)

ss
06-26-2008, 17:43
Нямате общи интереси...?

anonimny_momi4e
06-26-2008, 18:10
споко бе чувек не се притеснявай.Просту не си с подходящите хора приятел! Един ден,ако искаш излез на кафе и се опитай да стоиш на кафе само , за да видиш дали ще издържиш ,само че бъди с приятни за тебе хора! :) А тези твой приятели не са ти истински приятели ,щом не те възприемат такъв,какъвто си! :) Един ден ще намериш подходящата среда! :)

beautiful_f
06-26-2008, 18:14
edin savet ot men:nedei da se promenq6,ako po4ne6 da pie6 samo 6te se provali6.vseki si ima interesi i ako ne obi4a6 da hodi6 po kafeneta nqma za6to da go pravi6,samo za6toto i priqtelite ti obi4at.vav vsi4ki slu4ai badi sebe si i otstoqvai tvoeto!trqbva da si ima6 sobstveno mnenie ne da se vodi6 po tehniq akal! nameri si novi priqteli ,koito da otgovarqt na tvoite interesi i da namirate ob6ti temi.badi lubezen i dobar i ne izbuhvai!draj se normalno i badi sebe si! uspeh ! :)

+1 :)

Chefinkaaa
06-26-2008, 18:15
Нямате общи интереси...?

вероятно ?

MiMcHeToOo
06-26-2008, 18:15
Почти всеки има такива периоди, ще отминат, спокойно.

gPa3HuTeJl
06-26-2008, 18:16
напий се !

Red_Bull4o
06-26-2008, 18:35
az izlizam sqka ve4er po kafeneta piq alkoxol no v normata (ne kato svinq a samo za kompaniq) i na men se podigravat i ponqkoga stranqt ot mene i az ne zn na kakvo se dalzi :shock:

just_m3
06-26-2008, 18:47
gPa3HuTeJl
напий се ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ole................

MonSitY
06-26-2008, 18:51
да искаш да си от компанията ще трябва да се промениш,но ако се променш значи мног се влиаеш ии донякъе е напълно възможно да се промениш накъм по лошо.бъди себе си!

remember_me
06-26-2008, 18:51
a be tva li ti sa pri4inite e :D i az obi4am da karam kolelo i ne obi4am da visq po kafenetata.
ss написа:
Нямате общи интереси...?
+2

HelSy
06-26-2008, 18:58
остави ги тия злетаци .. и мен ме гледаха странно преди и говореха кво ли не щот съм се гремервала и съм си правила косата и съм се обличала еди как си. :-x
а тва е хубаво - спортуваш поне .. те си пропиляват живота ..

кфо тряа да се напиваме за да ни приемат ли ?!? :shock: 8)

mrssmith
06-26-2008, 19:03
Нормално е на тази възраст децата да искат да се правят на мн интересни и да се подиграват на някого,за да привличат внимание и да избиват комплекси. Просто не им обръщай внимание,не се променяш заради тях. С времето ще си намериш приятели,които ще те заслужават. Защо не започнеш да контактуваш с нови хора,да завържеш нови запознанства,може да си допаднеш с някого,не ги взимай мн навътре тези неща,които ти се случват. :) :) :)

vesssiii
06-26-2008, 19:03
Не им обръщай внимание..Нарочно го правят,те пък само се излагат някви лайна по на 12 год ли на колко каза да ми се напиват.. :-D

schhhhhhh
06-26-2008, 19:06
Това,че твоите приятели са почнали да пият на по 13 години не говори добре за тях,повярвай ми,и този факт по никакъв начин не те задължава да се държиш като тях. Бъди себе си , ако не те харесват такъв какъвто си - то тогава няма смисъл да ходиш с тях. Намери си нови приятели с твоите интереси, ако няма такива от твоя клас ( за което се съмнявам - със сигурност ще има някой,с който да имате общи теми на разговор ) в другите определено ще има хора с твоите хобита. Не унивай , всеки има такива моменти , ще мине.

slun4ice_90
06-26-2008, 19:10
Различен си не си като "яките тийнчета"... за това според мен те избягват.Модерно е да се напиеш като свиня,да се друсаш и да се държиш като кретен/курва..... :? :lol: Повечето тийнчета се стремят да са модерни...и в това да са "яки" и да правят всичко това...не осъзнават как се съсипват..... :-P :) 8)

suantito
06-26-2008, 19:12
че да не си само ти който караш колело, защото аз когао бях на 13 карахме колелета кам 20 човека и пиехме но малко и то от келешлък не мисля, че няма да намериш хора със същите интереси. Aко ненамериш значи доста съм изостанал.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-26-2008, 19:15
хахахахха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

buns_
06-26-2008, 19:17
напий се !
:P
ми щом не праиш тея неща там дето и те си от техната подбрана групички на "задръстеняците" които мислят разумно..
майната им, да праат квото искат

258
06-26-2008, 21:15
просто имаш по-особен характер :) не се притеснявай...всеки човек е различен ;)

Blab
06-26-2008, 21:18
децата са коравосърдечни

Rofl4e
06-26-2008, 21:18
Не им обръщаи внимание..жибеи така на теб да ти харесва а не на другите или заради някои или нещо..намери хора които обичат да правят нещата които вършиш ти..

babity
06-27-2008, 08:23
Хубаво е, че до такава голяма възраст си се "запазил" в такова състояние, но повярвай ми, съвсем скоро този "въздържателски" период ще отмине. Сааамо чакай да те друсне пубертета и ше ти ебе мамата мнооого жесткото. Факт е, че до твоята възраст горе - долу всеки ден повтарях на мама как като стана малко по - голяма винаги ще си пиша домашните и ще си уча и чак тогава ще излизам, и даже го вярвах! Година по - късно дойдоха цигарите, алкохола и момчетата и всичките ми обещания бяха забравени!

xaxa
06-27-2008, 09:35
Здравейте! Първо искам да се извиня ако темата ми не е за този раздел.

Сега към проблема. Всички ме избягват. Никой не ми пише в скайп. Усещам, че ми се подиграват. Абе има някакво негативно отношение към мен.

Попринцип аз съм малко особен. Карам колело, за приятелите ми съм онзи дето практикува странни спортове. Не обичам ходя на кафенета. Просто самата идея да стоя и нищо да не правя не ме кефи, а и май съм още малък(13,5год). Почти всички от класа ми викат, че пили алкохол, аз не пия.

Какво за бога да направя да не ме избягват така?
spoko tovite "friendi" sq se prait na gazeta ako sa na 13-14 godini iz4akai o6te malko i 6te namerite ob6ti interesi i na tqx 6a im pisnat kafetata spox
za koleloto evala ;] az nese nau4ix da karam

sasha_90
06-27-2008, 09:50
Имаш различни хобита,а това не бива да те сдухва.Не обръщай внимание на околните и прави каквото ти хареса.

EveTo
06-27-2008, 09:56
то4но,така кефи се ,4е си разли4ен ;) теч къдет не те приемат такъв какъвто си,не са истински приятели,заради такаи тъпаци не тера става6 кат тях ;) тера си държи6 на твойто :)

maaster
06-27-2008, 10:13
Младеж, слушай сега какво ще ти кажа. Значи аз още да на твоята възраст също вече се откроявах от останалите с тези си качества, нито пушех, нито пиех, не ходех по кафенета - просто не ми харесваше, и спортувах много и се забавлявах както ми харесваше ... Не мога да отрека, че сигурно поне около 4 години търпях какви ли не подигравки и ми се говореше зад гърба, обаче просто изведнъж настъпи някакъв повратен момент, и хората почнаха сами да ме търсят и да ми се възхищават, та даже ме ползваха за "консултант" така да кажа, и с днешна дата продължавам да си се развивам, спортувам си, много рядко ходя на кафе защото също като теб не обичам да се завирам в такива места. Просто всичко това ще е до едно време, и повярвай ми после и ти ще си доволен, че не си последвал "стадото", а рано или късно и ти ще намериш твоята компания която да те приема такъв какъвто си, така че не се давай :)

Lucho
06-27-2008, 10:28
Несъм нещо по-рачлично от теб..И мен ме викат навън,ама много рядко излизам..имам 350 абоната в скайп,ама ми пишат от дъжд на вятър...проблема ми е доболка познат...алкохол ли ? Е,тука вече си назад мой човек ! Поне бира ? Аз съм на 13 и си пия отвреме-навреме...гадже имаш ли си ? ако имаш,излизай с него...ако нямаш си намери и излизайте заедно навън,ходете натук-натам...и аз много не излизам,ама ъм загледал едно момиче и ако стане работата и аз ще се променя !...
Айде сега поздрави,и успех ! :)

Outlaw4Life
06-27-2008, 13:05
И аз съм в почти същата ситуация обаче не ми пука щото като излизам с групичката на "гъзарите" за нищо интересне не приказват.

kuklichka_bg
06-27-2008, 13:18
kak se tarsqt priqteli kaje te mi KAK a !? nameri luovta nameri priqteli da ne stava ei taka se edno rabota tarsish

gPa3HuTeJl
06-27-2008, 15:55
Абе а мислила ли си че може да е от личната хигиена?

vamp
06-27-2008, 16:01
Здравейте! Първо искам да се извиня ако темата ми не е за този раздел.

Сега към проблема. Всички ме избягват. Никой не ми пише в скайп. Усещам, че ми се подиграват. Абе има някакво негативно отношение към мен.

Попринцип аз съм малко особен. Карам колело, за приятелите ми съм онзи дето практикува странни спортове. Не обичам ходя на кафенета. Просто самата идея да стоя и нищо да не правя не ме кефи, а и май съм още малък(13,5год). Почти всички от класа ми викат, че пили алкохол, аз не пия.

Какво за бога да направя да не ме избягват така?

прави си кефа,живей си детсвтото както ти харесва,забалявай се и майната им на останалите.Ти не живееш за другите и мнението им ,а за себе си!

a3c1M
06-27-2008, 17:11
Трябва да се гордееш че се различаваш от стадото

Chess
06-27-2008, 22:02
Трябва да се гордееш че се различаваш от стадото


да... ходи при ацтеките, може да са твои хора пък...

SiegHeil
06-27-2008, 22:22
1. Купи си една водка 200мл.
2. Екс.
3. На другия ден ще усъмнеш с много нови приятели, половината от които не ги познаваш.
4. Измий си зъбите, може и от това да е.

ПП: Сериозно, напий се поне веднъж, хората които не са пробвали пиене са духовно осакатени...сериозно говоря, просто не могат да се отпуснат и да си правят кефа без да им пука...

feelthless4o
06-27-2008, 22:48
Ти си google bot. Какво очакваш?

sexy&crazy
06-28-2008, 08:37
edin savet ot men:nedei da se promenq6,ako po4ne6 da pie6 samo 6te se provali6.vseki si ima interesi i ako ne obi4a6 da hodi6 po kafeneta nqma za6to da go pravi6,samo za6toto i priqtelite ti obi4at.vav vsi4ki slu4ai badi sebe si i otstoqvai tvoeto!trqbva da si ima6 sobstveno mnenie ne da se vodi6 po tehniq akal! nameri si novi priqteli ,koito da otgovarqt na tvoite interesi i da namirate ob6ti temi.badi lubezen i dobar i ne izbuhvai!draj se normalno i badi sebe si! uspeh ! :)

+1 :) awe det se vika ne si nekaf gazar i ne se praish na koi sam vse 1 4e sveta se vurti okolo teb po dobre ne se promenqi badi sebe si i ne ostavqi da te ma4kat

gabi_94
06-28-2008, 08:42
НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ!!!!!!!!!!! Аз съм точно на твойте години и на мен не ми се ходи по кафенета. Приятелите също понякога ме отбягват ама какво да се прави, бъди себе си и не прави нищо само за да бъдеш приятел с другите. И те съветвам да не пиеш! :)

Al3ksandra
06-28-2008, 11:02
Здравейте! Първо искам да се извиня ако темата ми не е за този раздел.

Сега към проблема. Всички ме избягват. Никой не ми пише в скайп. Усещам, че ми се подиграват. Абе има някакво негативно отношение към мен.

Попринцип аз съм малко особен. Карам колело, за приятелите ми съм онзи дето практикува странни спортове. Не обичам ходя на кафенета. Просто самата идея да стоя и нищо да не правя не ме кефи, а и май съм още малък(13,5год). Почти всички от класа ми викат, че пили алкохол, аз не пия.

Какво за бога да направя да не ме избягват така?

Различните винаги са приемани с неразбиране... Хич да не ти пука , продължавай все така. В света не останаха свестни хора :? Бъди един от тях ! И не се притеснявай от нищо :) просто бъди винаги такъв какъвто си, доброто идва от сърцето :) ;)

BeautifulWorld
06-28-2008, 12:04
Защо не се запознаеш с повече хора, които си падат по спорта, а не по алкохола? Просто тези, които ходят по кафетата и пият алкохол не са твоята среда, не бива да съдиш по тях дали останалите те харесват.

Kasiera
06-28-2008, 14:39
don't goo changin'...и аз съм бил така....едни от хората, с които сега излизам преди ме ебаваха...така че...остави ги малките копеленца...ше ги видиш кви ше станат след 5 години.


друг е въпроса, че и учебник не отварям, ма карай...

prob
06-28-2008, 14:40
Сега ще ти разкажа една история.
Значи аз попринцип съм от малък град и бях точно като теб!Смисал не харесвах да ходя на кафета,предпочитах да ходя да скачам някаде с ролерите и такива простотии.Дори не ходех по интернет залите!Не бях грозен,винаги съм имал шансове да ходя с някое момиче,но и това не правих!Бях супер срамежлив и само с момчетата съм се разкарвал!Останалите ме отбягваха!Обаче дойде един период в който малкото селянче трябваше да кандидатства някаде и дойдох в Пловдив!Тука живота за една година ме промени страшно много.Почнах да ходя по кафета да излизам по-често с момичета.Втората година ме промени дразтично!Докато се усетя бях станал женкар,бях придобил доста опит с момичетата и почти винаги,която съм искал е била моя!После пък станах модел и се регнах в един сайт за запознанства!Оказа се че там има доста познати от стария ми град и като разбраха,че съм аз и те :smt119 .Просто не знаш за каква мазнотия беше от тяхна страна!Постоянно имаше от сорта на "ще ме запознаеш ли с тая","шш братле кога ще ходим на кафе",от момичетата пък да не говоря!И това става въпрос за хора,които даже не са искали да говорят с мен!Обаче вече имах доста самочувствие и на мен не ми пукаше!!! :D :D Буквално и казвах да си гледат работата и те пак ми пишат!!!Ужасс просто!После взех,че се влюбих и то НЕЗЕМНО мнго в едно момиче и сега това ми е дережето(лудо влюбен).И това става въпрос за период 14-16г.Да подчертая,че аз не пия,не пуша,кафе не пия и по жени не ходя вече!Само с едничка съм!!! :smt008 :smt054 Спортувам и това е!Та казах ти всичко това за мен,защото едно време аз се опитвах да привличам вниманието на другите,за да ме забележат!Сега е обратното и ще видиш,че и при теб ще стане така! :P Аиде успехи и да не ти пука чак толкова!!! :-P

cinderella_gugutka
06-28-2008, 16:51
аз имам 4увството 4е ти тях избягваш не те тебе...за което не си виновен щото те просто не са твой тип но споко,с времето ще си намериш пр с които вършиш нещата които оби4аш и да се забавляваш и да си пишеш по скаип

maaster
06-28-2008, 19:34
1. Купи си една водка 200мл.
2. Екс.
3. На другия ден ще усъмнеш с много нови приятели, половината от които не ги познаваш.
4. Измий си зъбите, може и от това да е.

ПП: Сериозно, напий се поне веднъж, хората които не са пробвали пиене са духовно осакатени...сериозно говоря, просто не могат да се отпуснат и да си правят кефа без да им пука...

Дрън, дрън, какви глупости говориш ... аз съм на почти 20 години и никога не съм се напивал ... и какво, духовно осакатен , хаха виждам колко разбираш от "духовност". Както и да е, няма да слизам на твоя акъл, ама поне не слагай всички под общ знаменател.

gLoRiOuS_aNGeL
06-28-2008, 21:59
Не,определено не си малък за такива неща,но не е нужно да се променяш много.Просто излизай с приятелите си,не трябва да се напиваш и ти!А по кафенетата се налага да излизаш,за да си спечелиш фр,с които да сте компания,а пък и да те успокоя-до две години на приятелите ти ще им е писнало да ходят по кафенетата,тогава може би ще правят тва,което на теб ти е интересно!Но определено не трябва да се затваряш в себе си и да не излизаш!Направи някой и друг компромис и все пак не се променяй коренно заради някого! :wink: