PDA

View Full Version : Имам въпроче...



migancy
06-26-2008, 18:12
Като правят момчетата за пръв път секс се къса една ципа или нещо такова,ем боли ли,защото един приятел ме попита а мен не ме боля,а него го било стах :D кажете ми плс

eveto_xx
06-26-2008, 18:15
Като правят момчетата за пръв път секс се къса една ципа или нещо такова,ем боли ли,защото един приятел ме попита а мен не ме боля,а него го било стах :D кажете ми плс
Айде изчети подробно раздела, и после питай :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-o :-o :-o Момче и ципа ? Някой да ме светне, ако има такова нещо :shock: :shock:

migancy
06-26-2008, 18:19
или нещо такова бате от къде да знам кво е за тва я шускам темта 8-) знам тъп съм не отричам 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:

mila92
06-26-2008, 18:27
ми да ти кажа за такова нещо не съм 4увала :? и кво него го е страх да не го боли оле майко :lol: то него ако го е страх кво остава за моми4ето :lol: :lol: :lol:

migancy
06-26-2008, 18:31
казвам ви нямам си и понятие от секса само знам къде да бутам 8-) :razz: :razz: :razz: :razz:

MissBitch
06-26-2008, 18:32
Смисъл че момчето къса ципата на момичето...май това искаше да кажеш.... ее нз дали момчето го боли...Sry 8-)

mishani
06-26-2008, 18:35
:shock: :shock: :shock:

ципа.. ? :lol: :lol: :lol:

къде бе ...... :( :shock: ???

аз защо незнам :lol: :lol: :lol: ???

L0LiPoP
06-26-2008, 18:41
Единственото, което се сещам е Юздичката на члена, тя не се къса туко-така и трябва доста рязко и сило движение, за да се скъса, а това е много болезнено. Не знам дали е препоръчвано или е противопоказано, или просто няма значение късането й, в момента не си спомням какво съм чела.. Някой, ако се сеща, да допълни отговора ми.. :)

Sigrina
06-26-2008, 18:47
Мале... Вземи се ограмоти малко!
Момичетата имат девствена ципа и се нарича химен. Когато правят секс за първи път се разкъсва (в 99% от случаите) и повечето ги боли. Момчетата нямате ципа :Д
И честно много се съмнявам да си правил секс, щом питаш за момчешки ципи... :lol:
Ако питаш за кожичката на главичката все пак - не, не боли като си я оголваш!
Ужас, баси невежите...

huligankata
06-26-2008, 19:08
На момчетата НИЩО не трябва да им се къса по време на акта .. Ако нещо се скъса тва не е на добре. Късането става при момичетата - и не момчето няма да го боли в тоя случай. Ще го боли момичето, а колко ще го боли зависи само от приятеля й, това дали е спокойна и т.н.

_HATERKA_
06-26-2008, 19:24
Като правят момчетата за пръв път секс се къса една ципа или нещо такова,ем боли ли,защото един приятел ме попита а мен не ме боля,а него го било стах :D кажете ми плс

Kaji mu na priqtelq ti 4e e nekudurnik prost!

migancy
06-26-2008, 19:32
Единственото, което се сещам е Юздичката на члена, тя не се къса туко-така и трябва доста рязко и сило движение, за да се скъса, а това е много болезнено. Не знам дали е препоръчвано или е противопоказано, или просто няма значение късането й, в момента не си спомням какво съм чела.. Някой, ако се сеща, да допълни отговора ми.. :) e za tva govoreh D:D:D:D sega veche shte se obrazovam i sym prail smao edin pyt seks i togava nishto ne mi se e skysalo pone taka mislq i sym samo na 14 kolko da sym prail 100 pyti li :D

amatorium
06-26-2008, 19:43
Uzdichkata ne bi trqbvalo da se skusa. Ako se skusa si e za lekar.

Chacho
06-26-2008, 19:43
Еми то това се оправя по принцип при раждане. Чичо доктор ти показва като порастнеш как трябва човек да си върши работата и дърпа едно рязко, та да може да си го правиш и ти после. Това не значи, че я късаш перманентно, нея ще си я има. Няма проблем, при някои е по-чувствително, мен по рано ми беше гадно, ама то от толкова самооправяне отдавна нямам проблеми. Идеята е че не можеш да си свалиш кожата до задника.

"Не критикувайте мастурбацията, това е секс с някого, когото обичам много." Уди Алън

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 19:48
Uzdichkata ne bi trqbvalo da se skusa. Ako se skusa si e za lekar.
Мда ..

d3v1LkiN
06-26-2008, 19:51
Нарочно ли се правите на тъпи ?

feelthless4o
06-26-2008, 20:02
zomFg. Колко още индианци има тука?

no_baby
06-27-2008, 11:21
ми да ти кажа за такова нещо не съм 4увала :? и кво него го е страх да не го боли оле майко :lol: то него ако го е страх кво остава за моми4ето :lol: :lol: :lol:
+1 :-x 8)

your_secret
06-27-2008, 12:11
Не заблуждавайте момчето! Найстина момчетата имат ципа на гъза.Пич,накарай някой твой приятел да те ебне отзад и да ти я разкъса защото тя неможе така да стой.Задължително е просто да се махне щот затруднява акането. :D :grin: :razz: :lol:

(Сори за изгрубяването ама ми писна да чета подобни глупави теми...)

:razz: :razz: :razz: 8-) :lol: :D

picha_gnida
06-27-2008, 20:03
Кретени. Той има предвид ”юздичката” (по-медицински казано - гемче). Тя не винаги се къса, при някои мъже доколкото зная не се къса въобще. Ако се скъса (веднъж му се случи на един с мен, тесничка му дойдох и той като си изопна кожата на оная ралта..) просто ще текне мъничко кръв, боли за малко (макар и доста). Шанса да ти се случи е много малък. Така че не се притеснявай. Все пак ако се случи - чакаш 2 дни. Ако не е минало - отиваш на лекар.
П.П. На сегашния ми приятел като му се е скъсало се е наложило и операция да му правят.

machoka
06-28-2008, 07:09
Това са митове.. Юздичката трябва 'бая да се постараеш' за да се скъса по време на секс, да не кажа че е невъзможно ;)
Приятелят ти да няма подобни притеснения.

Няма какво да се каже повече по тази тема.