PDA

View Full Version : Пиерсинг на веждата...



XaMcTePKa
06-26-2008, 20:09
Идея нямам в кой раздел да пусна темата...затова я пускам тук.Искам ако може някой да сподели опит и да обясни при пробиването боли ли много и други подробности.Мерси предварително!

deathproof
06-26-2008, 20:50
Абе мен мн ме боля, но аз имах проблеми и след това, възпали ми се и трябваше да я махна. От приятели съм чувала, че не е толкова зле. Търпи се. Ако мн искаш няма да ти пука за болката :)

n0Lcho
06-26-2008, 20:51
Една приятелка си сложи обеца на веждата и каза, че въобще не боли..нито като са я дупчили, нито след това, но, разбира се, трябва да отидеш при специалист, а не при някакви аматьоори.
Успех! :)

people_always_lie
06-26-2008, 21:35
Така значи,за болката -не е болка за умиране в смисъл търпи се ;) всичко става за секунди с пробиването и това е.Значи няма от какво да се плашиш-аз лично имах обеца на веждата :) След това препоръчвам ти да си вземеш сапун "сейвгард",кислородна вода 3%,и едно мехлемче "вита мерфен" (всичко това няма да ти излезе повече от 5лв,така че спокс)Сутрин и вечер си я миеш първо със сапунчето(хубаво,дори ще я движиш,после обилно с вода отмиваш) после с кислородната вода ще я промиваш и накрая я мажеш с кремчето.Тва в продължение на 1седмица,след това през 2-3 дена по веднъж на ден.Никакво пипане с МРЪСНИ РЪЦЕ!Значи пиерса на веждата е повърхностен-тн след време 100% организма ще ти го "изплюе".Нормално е след пробиването да отделя секрет-няма да се плашиш.Ако обаче продължава да сълзи,има гной-пиши ми да ти кажа какво да правиш,надявам се съм била полезна.И ПОМНИ ВИНАГИ ПРИ СПЕЦИАЛИСТ,ЗАЩОТО МОЖЕ МН ЛОШИ РАБОТИ ДА ТИ СЕ СЛУЧАТ НА ЛИЦЕТО,САМО ОТ ЕДНА МАЛКА ОБЕЦА ;)

Pick-It-Up-Slow
06-27-2008, 23:03
Ако наистина го искаш няма да ти пука от болката,която при мен я нямаше!Всичко,което имах да го казвам го казаха над мен ..

s1NNer
06-28-2008, 07:50
Аз мойте обеци ги промивах по една седмица със бебешки сапун , кислофодна вода 3% и гентамицин ;]

bubble_gum
06-28-2008, 18:57
еи people_always_lie ко ще рече тфа "Значи пиерса на веждата е повърхностен-тн след време 100% организма ще ти го "изплюе"" :? защото аз имам там а тфа никой не ми го каза преди да се пробия а ми се струва важно

s1NNer
06-29-2008, 14:41
При повърхностните пиерсинги след време става така нареченото изплюване ... демек се получава миграция или по просто казано кожата започва да намалява докато не ти се махне пиърса ...

thefreak
06-29-2008, 15:14
Боли първите 2-3 часа, после забравяш, че имап обица там.

mi6ito2
06-30-2008, 18:17
И аз имам обица на веждата и дори не мигнах като ми я пробиха,но на мен ми е мн интересно като се притеснявате каква ще е болката каде сте тръгнали.АЗ за мен си знам харесва ми да се дупча на носа имах но я махнах сега имам на веждата езика и общо на 2-те уши 7 обици.Пред очите ми е припадал човек веднага щом му пробиха езика и това от стреса,каде отива като не е за такива раоти ..... :?

kloshar
08-08-2008, 22:13
vse edno uhoto ti probivat xD men ne me bole6e mn mn..ot baq vreme mi e i do sega ni6to ne i e stavalo

chocoleptic
08-08-2008, 22:40
Болка-НЯМА.Поне при мен-никаква.
В студио задължително!!
В никакъв случай с пистолет!
После си купи - кислородна вода и медисепт и всичко ще е ток.

Amateur
08-10-2008, 00:00
Търпи се!