PDA

View Full Version : Издирва се..=/



parazita
06-26-2008, 20:03
Подяволите писна ми да бъда нараняван!Ебаси!Всички се мислите за големите мацки!
Издирва се момиче от Варна м/у 14 и 16г.....да не пуши.да не е курва,да не е някоя "пекана" кифла,да е свестен и обикновен човек!Не ми трябват лоши момичета и клоуни дето да се мацат 24/7!Ако все пак има останало някое момиче за което не е важно днеска на колко кафета ще иде....а може просто да си се..хм...шматка някъде с мен и да се радва на малките неща в живота.....на >> ЛС :(
П.П:Към модераторите-не е т.11 защото съм сериозен! :(

baby_leisy
06-26-2008, 20:04
V kakav smisal "pekana" kifla ne moga da razbera

feelthless4o
06-26-2008, 20:05
такам..
Така нищо няма да постигнеш! Любовта ще дойде когато най-малко я очакваш. С такива топици като "издирва се" нищо няма постигнеш. Успокой се, цъкни нещо пий една бира, рано или късно ще си намериш достоен човек за теб!

едит: и все пак успех :)

sladkъ_mackъ
06-26-2008, 20:14
човече,така верно нишо няя постигнеш :? да не мислиш,че някоя ше ти се навие тука във форума :-D бегай вънка,излизай,избягвай дискотеките и лъскавите кафета,дето се срещат "не твоя" тип момичетаи така.. пък и както казаха,не търси любовта,тя ще те намери в най-неочакван момент :)

soulripper
06-26-2008, 20:15
браво на автора!
Аз, от позицията си на момиче тъкмо се отчаях от факта, че точно описания тип, които търсиш, никой не го оценява!
Аз определено съм досата по-голяма от теб явно, но наистина се радвам, че в деградиралата БГ има още малди хора с нормална ценостна система!
Пожелавам ти много щастие и да намериш сродна душа,която да те оцени и обича!
поздрави :)

tuzaro
06-26-2008, 20:15
неска беше много топло, ти явно си седял повечко на слънце... пий една вода и лягай 8-)

natalitoo
06-26-2008, 20:16
а ти на колко си ...?

lovetanya
06-26-2008, 20:22
браво на автора!
Аз, от позицията си на момиче тъкмо се отчаях от факта, че точно описания тип, които търсиш, никой не го оценява!
Аз определено съм досата по-голяма от теб явно, но наистина се радвам, че в деградиралата БГ има още малди хора с нормална ценостна система!
Пожелавам ти много щастие и да намериш сродна душа,която да те оцени и обича!
поздрави :)

+1

Абсолютно съм съгласна...Не вярвах че все още има момчета които да зачитат и нормалните момичета! Respect! :-)

LipSoFAnAnGel
06-26-2008, 20:32
е жалко вписвам се ама съм на 17 :D

buns_
06-26-2008, 20:37
много човек изглеждаж за мен : ) иначе проблема е че не съм от Варна

acleverboy
06-26-2008, 20:44
А има ли такива моми4ета щот кът се огледам около наоколо все кекфи с грим и като го махнат олекжат с неколко кила ама кото са без грим не можеш да ги познаеш или некси дет постоянно се превзермат Ох аз такова вчера така бех на.ох много беше хубаво.,ох..... или некфи дет не излизат от кафето
Че такива момичета май няма или ако има са изчезващ вид

buns_
06-26-2008, 20:47
А има ли такива моми4ета щот кът се огледам около наоколо все кекфи с грим и като го махнат олекжат с неколко кила ама кото са без грим не можеш да ги познаеш или некси дет постоянно се превзермат Ох аз такова вчера така бех на.ох много беше хубаво.,ох..... или некфи дет не излизат от кафето
Че такива момичета май няма или ако има са изчезващ вид
такива момета ги има много, да не искаш да кажеш за момчетата щото нещо иначе не се връзва

acleverboy
06-26-2008, 20:55
А има ли такива моми4ета щот кът се огледам около наоколо все кекфи с грим и като го махнат олекжат с неколко кила ама кото са без грим не можеш да ги познаеш или некси дет постоянно се превзермат Ох аз такова вчера така бех на.ох много беше хубаво.,ох..... или некфи дет не излизат от кафето
Че такива момичета май няма или ако има са изчезващ вид
такива момета ги има много, да не искаш да кажеш за момчетата щото нещо иначе не се връзва

Ахам ясно от утре с Очила :D :D :D :D :D
А къде са тея момета сиг само в Бургас са на изчеазване

parazita
06-26-2008, 21:00
човече,така верно нишо няя постигнеш..........
Ако си мислиш,че седя пред компа жестоко се лъжеш...!Варна е голям град!Шляя се почти в сяка свободна минута някъде навън...Ама нъц! :(

а ти на колко си ...?
Sweet 16! :?

...


Благодаря :)

]е жалко вписвам се ама съм на 17 :D
За мен ще се подмладиш с 1 год :-P

А има ли такива моми4ета щот кът се огледам......

Те за това говоря! :(

много човек изглеждаж за мен : ) иначе проблема е че не съм от Варна
Шанс! :)

buns_
06-26-2008, 21:03
А има ли такива моми4ета щот кът се огледам около наоколо все кекфи с грим и като го махнат олекжат с неколко кила ама кото са без грим не можеш да ги познаеш или некси дет постоянно се превзермат Ох аз такова вчера така бех на.ох много беше хубаво.,ох..... или некфи дет не излизат от кафето
Че такива момичета май няма или ако има са изчезващ вид
такива момета ги има много, да не искаш да кажеш за момчетата щото нещо иначе не се връзва

Ахам ясно от утре с Очила :D :D :D :D :D
А къде са тея момета сиг само в Бургас са на изчеазване
у София ми се меркат всеки ден

buns_
06-26-2008, 21:12
Я сложи некоя снимка

natito0o
06-26-2008, 21:23
4ove4e ima gi tiq ama ne gi t1rsi po zavedeniqta 6tom ne iska6 da kisnat postoqno tam ina4e uspeh ot men

EveTo
06-27-2008, 04:16
евалаа!

mishani
06-27-2008, 08:05
е кажи кога и къде само :lol: аз вторник съм във варна (всмисъл заминаввам за две седмици при баща ми) !! не гарантирам някви връзки и тем подобни неща ама би ми било интересно да видя кой е човека с толкова мн претенций :) :oops:

ludo_momiche
06-27-2008, 08:08
Не съм от Варна. :D :D :D

Outlaw4Life
06-27-2008, 13:09
Пекани Кифли :D :D

NaNa_SladuRana
06-27-2008, 13:12
Виждаш ми се много човечен и свестен,жалко,че не съм от Варна :)

sasha_90
06-27-2008, 13:15
Е,описваш все едно мен,но съм на почти на 18 и съм заета.

MonSitY
06-27-2008, 13:28
ем писнало ти е но това не е решението да я търсиш в този форум или пък който и да е друг!!!най-добре една свалка да става наживо тия форуми скайпове не са подходящи!подходящи са за некадърниците които не могат да го правят наживо!!!!

gPa3HuTeJl
06-27-2008, 16:00
Моят с1вет е да се об1рнеш к1м вестник " 24 часа "

parazita
06-27-2008, 18:39
4ove4e ima gi tiq ama ne gi t1rsi po zavedeniqta 6tom ne iska6 da kisnat postoqno tam ina4e uspeh ot men
Ми не ги търся там :(

евалаа!
Мерси! :-o

е кажи кога и къде само :lol:
Имаш ЛС :oops:

Пекани Кифли :D :D
Добре де загорели,че чак прегорели! :roll:

Моят с1вет е да се об1рнеш к1м вестник " 24 часа "
Чук-чук не щеш ли? :?

SunShinePearl
06-27-2008, 19:35
браво на автора!
Аз, от позицията си на момиче тъкмо се отчаях от факта, че точно описания тип, които търсиш, никой не го оценява!
Аз определено съм досата по-голяма от теб явно, но наистина се радвам, че в деградиралата БГ има още малди хора с нормална ценостна система!
Пожелавам ти много щастие и да намериш сродна душа,която да те оцени и обича!
поздрави

ne vqrvah 4e ve4e nqkoi har takuv vid momi4eta :shock: misleh si 4e ve4e vsi4ki har nqkvi namacani kifli,evala!!!

Rossmary
06-27-2008, 20:41
Аз пък познавам достатъчно такива момичета 8-) Продължавай да търсиш ;)

Jesus
06-27-2008, 21:02
Който търси намира :grin: . BTW Дано някои модератор(има 1 IQ=-111, има профил в сладур на него пише, че е от тутракан, а на username-а във форума и пише торонто канада, ама се нарима до един фетус) не заключи темата както направиха със моята. GL & HF.

gabi_94
06-28-2008, 08:36
браво на автора!
Аз, от позицията си на момиче тъкмо се отчаях от факта, че точно описания тип, които търсиш, никой не го оценява!
Аз определено съм досата по-голяма от теб явно, но наистина се радвам, че в деградиралата БГ има още малди хора с нормална ценостна система!
Пожелавам ти много щастие и да намериш сродна душа,която да те оцени и обича!
поздрави

ne vqrvah 4e ve4e nqkoi har takuv vid momi4eta :shock: misleh si 4e ve4e vsi4ki har nqkvi namacani kifli,evala!!!

+1! да и аз не вярвах! :shock: , носега малко поне се поуспокоих :)

Al3ksandra
06-28-2008, 11:05
Айде успехи с търсенето :) май си останал един от малкото хора които вярват в доброто и в любовта :)

parazita
06-29-2008, 08:10
ух...то само с късмет няма да стане :? Както е тръгнало сичко ще си седя сам май :x

gLoRiOuS_aNGeL
06-29-2008, 10:33
Ти си много комплексирано момченце,дето си седи по цял ден пред компютъра...Страх те да излезеш и не знам си там какво... :? И ако обичате спрете да слагате всички под общ знаменател...Това,че ходиш на кафе не значи,че си тъпа и ограничена!Това,че слагаш малко грим,не означава,че си "пекана кифла" или както и да го нарече там... :? Спрете,ако обичате да си изливате комплексите и простотията по форумите,защото нас честно казано какво момиче търсиш и от кво си възмутен не ни занимава! :? Това не е сайт за запознанства,стил геймърчета,които не са излизали от вкъщи!А това,че сега ти казват всички "евала" и "браво",не показва,че си много умен и оригинален,а това,че има още много комплексирани дечица в БГ...Е,жалко! :?