PDA

View Full Version : Свирчоци



extazytu
06-26-2008, 20:08
Ако си обрязан може ли да свършиш от свирки ?

L0LiPoP
06-26-2008, 20:10
Нормално... :-o

baby_leisy
06-26-2008, 20:10
Ъъъ Mnogo qsno 4e da :D

hottie
06-26-2008, 20:11
не оставаш импотентен 8-) разбира се, че може ;)

extazytu
06-26-2008, 20:11
само от свирки без чики.... щото главата намалява значително чуствителноста си

extazytu
06-26-2008, 20:12
Ее не...от ден на ден по тъпи теми неска направо се осрахте от тъпизъм.Какво общо има обрязването със свършването и със свирките?
Като е обрязан какво му прече да свърши от свирки?! :o


намалява се чуствителноста

Wrathchild
06-26-2008, 20:12
Еми може бе човек... а и обикновенно при правенето на свирка се използва ръка. То не е само да го лапнеш и да мучиш...

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 20:14
Тц тц .. по-тъп въпрос не бях чувала .. Освен оня за забременяването от водорасли в басейна ..

extazytu
06-26-2008, 20:15
бе савсем но0рмален си е въпроса щото ... бе с две думи главичката ми е нечуствителна вече

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 20:16
бе савсем но0рмален си е въпроса щото ... бе с две думи главичката ми е нечуствителна вече
А извинявай ти какво си мислиш - че обрязаните не свършват ли?!??!!? .. А и трябва ти време след като те обрежат, а не веднага да почнеш да се "пецаш" ..

hottie
06-26-2008, 20:17
Напротив, би трябвало да се увеличи чувствителността. Посети лекар ако при теб е обраното.

extazytu
06-26-2008, 20:18
там е върпоса че при мен не е малко преди да се "резна"бесхе егати чуствителното са ... направо като дърво :D

extazytu
06-26-2008, 20:18
Напротив, би трябвало да се увеличи чувствителността. Посети лекар ако при теб е обраното.


Ти чуваш ли се О.о

DjuDjiTo
06-26-2008, 20:20
а защо се "резна" ???

hottie
06-26-2008, 20:20
Напротив, би трябвало да се увеличи чувствителността. Посети лекар ако при теб е обраното.


Ти чуваш ли се О.о

имах предвид, че удоволствието трябва да е голямо ! :)

SpOrTs_GiRl
06-26-2008, 20:20
Напротив, би трябвало да се увеличи чувствителността. Посети лекар ако при теб е обраното.


Ти чуваш ли се О.о
Напълно съгласна съм с the_hottie .. :?

extazytu
06-26-2008, 20:22
резнах се защото имах проблем....


така по въпроса за чуствителноста не е обратното на необрязнаните свирките са по хубави и то 2 пъти но и обрязаните си имат +

hottie
06-26-2008, 20:25
резнах се защото имах проблем....


така по въпроса за чуствителноста не е обратното на необрязнаните свирките са по хубави и то 2 пъти но и обрязаните си имат +

еее това не мога да кажа, не съм го изпитвала. Но аз съм чувала че общо взето е все тая, но без кожичка уж трябва да си п0-чувствителен при допир.

extazytu
06-26-2008, 20:28
ха след обрязването веднага не мога да ти опиша каква беше чуствителността,но с течение на времето почна да се прави на мазохист :D и сега вече не е чуствителен та тъпроса ми беше кам някои дето знае там каквото питах няма пак да го пиша...

hottie
06-26-2008, 20:29
ха след обрязването веднага не мога да ти опиша каква беше чуствителността,но с течение на времето почна да се прави на мазохист :D и сега вече не е чуствителен та тъпроса ми беше кам някои дето знае там каквото питах няма пак да го пиша...

Е сигурно е боляло, но след време трябва да мине. Аз имам обрязани познати и знам , че на сексуално ниво нямат проблем.

extazytu
06-26-2008, 20:31
ха след обрязването веднага не мога да ти опиша каква беше чуствителността,но с течение на времето почна да се прави на мазохист :D и сега вече не е чуствителен та тъпроса ми беше кам някои дето знае там каквото питах няма пак да го пиша...

Е сигурно е боляло, но след време трябва да мине. Аз имам обрязани познати и знам , че на сексуално ниво нямат проблем.


попринцип и аз но приятелката ми ме пита "защо толкова бавно свършваш от свирки аз ли нещо греша " и така реших да ви пиша да питам някои по опитен :)

hottie
06-26-2008, 20:32
ха след обрязването веднага не мога да ти опиша каква беше чуствителността,но с течение на времето почна да се прави на мазохист :D и сега вече не е чуствителен та тъпроса ми беше кам някои дето знае там каквото питах няма пак да го пиша...

Е сигурно е боляло, но след време трябва да мине. Аз имам обрязани познати и знам , че на сексуално ниво нямат проблем.


попринцип и аз но приятелката ми ме пита "защо толкова бавно свършваш от свирки аз ли нещо греша " и така реших да ви пиша да питам някои по опитен :)

ОК ами не знам :) ако някой знае да пише. Но според мен с времето всичко ще си дойде на мястото :) Успех с възстановяването

extazytu
06-26-2008, 20:34
ха след обрязването веднага не мога да ти опиша каква беше чуствителността,но с течение на времето почна да се прави на мазохист :D и сега вече не е чуствителен та тъпроса ми беше кам някои дето знае там каквото питах няма пак да го пиша...

Е сигурно е боляло, но след време трябва да мине. Аз имам обрязани познати и знам , че на сексуално ниво нямат проблем.


попринцип и аз но приятелката ми ме пита "защо толкова бавно свършваш от свирки аз ли нещо греша " и така реших да ви пиша да питам някои по опитен :)

ОК ами не знам :) ако някой знае да пише. Но според мен с времето всичко ще си дойде на мястото :) Успех с възстановяването


Е то вече се оправи мина 1 месец права си секс всичко наред но мн "нечуствителен"стана и реших да питам на всички резнати ли е тъи

SMoKe_BoY
06-26-2008, 21:59
и обрязян и не обрязан пак можеш да сваршиш

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-27-2008, 06:04
@the_hottie: Аз пък бях чела, че чувствителността намалява, защото главичката постоянно се търка в бельото и така позагрубява. Особено след като няма и кой знае колко секрет да я държи овлажнена. :neutral:

Nadelina
06-27-2008, 06:56
Mislq, che imenno sled obrqzvane chuvstvitelnostta namalqva. I to e napylno normalno. I mislq, che da svyrshvash po-bavno ot svirka sashto e normalno i taka shte byde i za napred ("nqma da si doidat neshtata po mestata"). No pyk nali vsichki znaem, che kogato momche e pravilo sex za pyrvi pyt e svyrshilo za minimalno vreme, sled vreme zapochva da izdarja poveche. Ta taka i s obrqzvaneto - shte byde moje bi poveche vreme nujno, no chak da ne mojesh da svyrshish ot svirka silno se symnqvam.

mother
06-27-2008, 07:12
Тhe_Hottie, след обрязването, точно няколко дена е доста гадно щото главичката е много чуствителна и се трие в бельото, но след време загрубява загрубява. Кожата на главичката побелява и се обелва като люспа. След това отдолу си е нормална кожата, но вече нямаш проблеми да я пипаш и с пръсти и с плат, и с квото и да било. Но е по-малко чуствителна със сигурност. Но от свирка няма проблеми да се свърши. Точно пък от свирка братче :D

miteto
06-27-2008, 08:06
mi da i az imam problem da svur6a ot svirka kato sam obrqzan. moje bi svirkadjiikite da ne sa dobri li ddz ;] no o[predeleno ako ne bqh obrqzan problema nqmashe da go ima 6tot predi tva mi beshe super 4uvstvitelna glavi4kata :P

DevilWish
06-27-2008, 08:39
бе савсем но0рмален си е въпроса щото ... бе с две думи главичката ми е нечуствителна вече
Ne e verno tova ;) ot li4en opit ti kazvam ,priyatelya mi moje mnoogo lesno da sv1r6i ot svirka bez nikakav problem ;)

SK0RP10N
06-27-2008, 08:42
Би трябвало да можеш, освен ако ен са ти резнали некое нервче погрешка :D

bebeT00
06-27-2008, 10:54
[quote="extazytu"]Ако си обрязан може ли да свършиш от свирки ?-mnogo qsno ,4e da

hottie
06-27-2008, 11:35
Тhe_Hottie, след обрязването, точно няколко дена е доста гадно щото главичката е много чуствителна и се трие в бельото, но след време загрубява загрубява. Кожата на главичката побелява и се обелва като люспа. След това отдолу си е нормална кожата, но вече нямаш проблеми да я пипаш и с пръсти и с плат, и с квото и да било. Но е по-малко чуствителна със сигурност. Но от свирка няма проблеми да се свърши. Точно пък от свирка братче :D

Ами по-малко чувствителна на болка и раздразнение - да. Съгласна съм. Ама аз като говорих за чувстсвителност имах предвид удоволствие. Не би трябвало удоволстяието и продължителността на акта да намалява. Поне така си мисля.

mother
06-27-2008, 11:44
След като намалява чуствителността, то и удоволствието леко намалява. А продължителноста се увеличава.

hottie
06-27-2008, 11:55
След като намалява чуствителността, то и удоволствието леко намалява. А продължителноста се увеличава.

Да бе верно ли? Ами варвам ти все пак си нямам пишка. Но имам двама обрязани приятели, с които сме си говорили за това. И ми беше чудно защо са се обрязали и те ми обясниха , че било от естетическа гледна точка, а и удоволствието било по-голямо :-o
Може пък и да е индивидуално, знае ли човек.

machoka
06-28-2008, 07:23
Ее не...от ден на ден по тъпи теми неска направо се осрахте от тъпизъм.Какво общо има обрязването със свършването и със свирките?
Като е обрязан какво му пречи да свърши от свирки?! :o