PDA

View Full Version : Истина...или просто една игра?



Mainata ti
06-26-2008, 20:28
Здравейте! Може би темата ще излезе дълга. На няколко пъти съм споменавала тук, във форума, че съм влюбена в свой приятел. Но за тези, които не знаят ще разкажа за какво става въпрос. Искам максимално точно да напиша всичко, евентуално да можете да ми дадете съвет.
С него се запознах на 21 февруари миналата година, преди това комуникирахме само по скайп, мога да кажа че се опознавахме тогава. Когато го видях за пръв път ми хареса, но никога не съм мислела, че някога толкова много ще бъда наранена и че той ще заема толкова важна част от живота ми.
След като се запознахме, започнахме да излизаме все по-често.
Около 3 месеца след това, започнах да усещам че изпитвам симпатии към него. Той започна с намеците...за секс.
Но ето го и проблема, който ми се струваше тогава маловажен: имаше си сериозна връзка. Тогава бяха заедно година и половина някъде. Казах му че го харесвам, но тъй като е зает няма да стане нищо.
Той също ми призна.
Продължихме да излизаме, те продължиха да са заедно.
С всеки ден чувствата се увеличаваха и накрая се влюбих в него. Отново му признах че го харесвам. Той и неговата приятелка се
караха постоянно, късаха, събираха се..но аз продължавах да го харесвам и да излизам с него. Всяка наша среща беше незабравима, или поне за мен.
Дойде миналият петък...бях сама у нас. Извиках го...в събота просто
се целувахме. Първата истинска целувка, никога няма да я забравя...
В неделя отново дойде у нас..случи се това, което исках.
Преспахме. Беше страхотно.
Не ме интересуваше, че ще страдам просто исках да го направя. През тази година се отказвах сигурно 1000 пъти от него, но все се изкушавах и отново се виждахме.
Вече бях решила да не се отказвам.
Сега съм пред нервна криза...попитах го какво правим след всичко случило се...каза че може би е неангажиращо.
Попитах го дали я обича-не знаел.
Имам ли шанс с него- каза да...обаче аз чакам една година.
Не искам всичко да се развали, да си давам напразни надежди! Искам точен и ясен отговор. Обичам го, казах му че го чаках толкова време и че отново ще го чакам.
Не искам обаче да му бъда играчка. Надежди ми дава това, че каза че имам шанс и това, че излизахме толкова време и не ме заряза, въпреки отказите ми за секс.
Последният път като се видяхме, обаче само си мълчахме...беше неловко наистина..
Ако има значение аз съм на 16, той 19.
Моля някой ако може да даде съвет или мнение.
Ако имате въпроси ще отговоря.
Със сигурност изпускам нещо важно. Благодаря ви!

spensi
06-26-2008, 21:05
Като гледам нямаш шанс да си със него щом една година те разиграва си помисли дали испитва чуства. той ти го е казал просто и ясно само за секс ако и теб те устройва,знаеш ли слет време може да испита и той чуства към теб

Mainata ti
06-26-2008, 21:07
Той ми е казвал че ме харесва.
Не знае какво иска обаче.
Още мнения...вие останахте само...

zaraaa
06-26-2008, 21:15
Spored men, toi e mislil samo za sex, sajalqvam, che taka kategorichno go zaqvqvam, no ako naistina imashe nqkakvi chuvstva kam teb i to istinski i iskashe naistina da e s teb, nqmashe da se sabira s priqtelkata si, sled kato veche sa se razdelili, a prosto shteshe da bade s teb :)

Vichko0o
06-26-2008, 21:16
Мацка правиш огромна грешка ..... Ми да "имаш шанс с него докато го обичаш и докато си алтернативата" !! Съжалявам че така го казвам но ти си чеовека който той ползва за да се утешава от гаджето си ! Мда той е на 19 ти си на 16 все още си леко наивничка и той го е видял и се възполва от това нещо ... Едно ще ти кажа ОСТАВИ ГО !!! Само и единствено ще си наранена и нишо друго . Може да не съм прав но според това което правите определено на такова мирише .... Стрляй смело и го отрязвай докато можеш че после става кофти ... Цяла година чакаш и за кво ? Да не ти даде отговор .... Хех ми да просто го остави ТОЙ да те търси и виж кога те търси и за какво :) Успехи със него но просто ти казвам ще страдаш заради поредния глупак . който се чуди кой да изполва ....

spensi
06-26-2008, 21:18
Той ми е казвал че ме харесва.
Не знае какво иска обаче.
Още мнения...вие останахте само...
и ти му вярваш че незнае какво иска.Какво е искал го е постигнал легнал си е със теб

Mainata ti
06-27-2008, 07:04
Честно да ви кажа, не исках да прочета точно такива мнения.
Нямам сили да го зарежа...ако аз не му се обадя, той ще го направи сигурна съм.
Искрено се надявам да грешите...и благодаря ви все пак за съветите...

angelcheeee_93
06-27-2008, 07:10
otkaji se ot nego.mojebi si se potdala tvarde lesno na 4uvstvata.toi te razigrava i te iska samo za sex.6tom postoqnno se vra6ta pri priqtelkata si ,qvno nqma 4uvstva kam teb.a i ne vijdam kak moje da si s 4ovek,koito si ima druga. ti izliza6 ,kato vtoroto momi4e za nego.osaznai se i go ostavi namira :?

kuklichka_bg
06-27-2008, 07:18
spored men toi si te ima kato rezerven plan neznam

mishani
06-27-2008, 07:40
Той ми е казвал че ме харесва.
Не знае какво иска обаче.
Още мнения...вие останахте само...
и ти му вярваш че незнае какво иска.Какво е искал го е постигнал легнал си е със теб

напълно съм съгласна.. !той доста ясно ти го е казал ! ако можеш да направиш нещо за да откликне на чувствата ти действай.. но едвали щом казваш ,че си има и сериозна приятелка... :( :)

Mainata ti
06-27-2008, 11:58
Квото мога правя, не зависи всичко от мен...мерси отново за съветите...