PDA

View Full Version : Проблем със съня



Gothique♫
06-26-2008, 21:19
От доста време не мога да спя пълноценно.Много леко спя,супер изморена съм,но нещо да скръцне леко и веднага се сабуждам и не мога да спя.Помогнете ми,кажете нещо да пия ли ддз и аз вече... :(

SuNsEt
06-27-2008, 05:58
Ами ако искаш да пиеш нещо,пробвай с приспивателно...Други варианти...
Примерно можеш да си направиш един експеримент.Цял ден прави нещо така,че когато си легнеш да си много уморена.Тогава със сигурност ще спиш като къпана!Дори ако прозореца се счупи,пак няма да чуеш...Защото ще си уморена и ще спиш като пън! :D ...Игледай да не ставаш на другата сутрин рано.Ако трябва и до 15.30 часа спи. :)
Друг вариант...Сигурно не можеш да се отпуснеш...Ако те е срам да отидеш на масаж,накарай майка ти или някой друг да те масажира по гърба.Спокойно-много е отпускащо. :D ...После кажи,че ти се спи и да не те будят няколко часа и така... :)
Още един вариант-отиди на планина.Щото на море е много по-шумно.А на планина и въздуха е чист,хем е по-прохладно... :)
Какво дурго...за сега не се сещам. :-D

ogi_climb
06-27-2008, 06:03
Послушай SuNsEt много правилно те съветва. Ето и от мене един-два: намали телевизията и компа, правят каша в главата и пречат на съня. Като си лгнеш чети книга докато почнат да ти се затварят очите

mumiikataa
06-27-2008, 06:26
Майка ми има такъв проблем от 30 години,дори може и повече...В момента пие хомеопатични лекарства от 10-тина дена и е супер...Събота и неделя се събужда след мен,а преди в 6-7 ставаше...

ogi_climb
06-27-2008, 06:28
А мойта майка е хомеопат и препоръчвам на всички да се лекуват само с хомеопатия - досега няма неизлекуван пациент 8)

SuNsEt
06-27-2008, 06:36
А,ами тогава май при мен баба е хомеопат.Ама тя спи само по 3-4 часа. :shock: ...Егати бабата имам. :-D Ама иначе е готина де...Малко вика,ама кво да се праи. :lol:

ogi_climb
06-27-2008, 06:52
А,ами тогава май при мен баба е хомеопат.Ама тя спи само по 3-4 часа. :shock: ...Егати бабата имам. :-D Ама иначе е готина де...Малко вика,ама кво да се праи. :lol:

Значи може да се познават нали ходят по разни семинари и обучения :)

Gothique♫
06-27-2008, 07:48
Ще пробвам съветите щото при мен не е оферта да спя по 4-5 часа при положение че съм изморена и не мога да си доспивам :?

fire_cat
06-27-2008, 08:25
Може да имаш много проблеми. Не мисли за проблемите, а се опитай да си починеш! Отпусни се и си мисли само за хубави неща!

SuNsEt
06-27-2008, 11:59
А,ами тогава май при мен баба е хомеопат.Ама тя спи само по 3-4 часа. :shock: ...Егати бабата имам. :-D Ама иначе е готина де...Малко вика,ама кво да се праи. :lol:

Значи може да се познават нали ходят по разни семинари и обучения :) А,не.Баба никъде не ходи. :-D

Forester
06-28-2008, 22:55
Хм..преди лягане може да изядеш 1 лъжица мед,да пиеш 1 чаша топло мляко или чай ... Честно казано,и на мен ми се е случвало.Може да си просто повече уморена :)

Christ
06-28-2008, 23:34
По-добре е да си си така.

Само пий нещо ободряващо след като се събудиш.

Gothique♫
06-29-2008, 07:28
За някой е добре за мен никак щото ми се налага да пътувам а пък на мен ми е толкова отпаднало и имам главобол и много зле неска съм спала само 4 часа :shock:

pasii_sladuranata
06-29-2008, 10:08
отиди на лекар

fuck_brainpants
06-29-2008, 10:44
А мойта майка е хомеопат и препоръчвам на всички да се лекуват само с хомеопатия - досега няма неизлекуван пациент 8)


А да бе.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Не говори глупости... моята съученичка около 24 май много кашляше... ейййй адски много..... отидохме ние при хомоепат... ок исписа и няк'ви хомеопатични средства.... на 15-ти ЮНИ оная беше с по-влушена кашлица и още гълташе тези буклуци !!!!!!!!!!!!!
Друг пример: пак моя съученичка с доста ускорена кашлица вседствие алергия към пролетно цвете..... дата е 24 май, а тя кашля като идиотка.... отидееее...... НА ХОМЕОПАТ... предписа и няк'ви буклучета.... е ТЯ ВСЕ ОЩЕ КАШЛЯ..... може и да е спряла, защото пролетта отмина, ала другата пролет !?!?!? Така че, не си купувайте хомеопатични средства за лекуване !!!!!!!!! В много малко от случаите те наистина действат !!!!!!!!!!!!!!!!!

amazonkata90
06-29-2008, 12:04
Чувала съм, че една чаша топло мляко малко преди да си легнеш помага...

angel000
06-29-2008, 17:06
отиди на лекар

+ 1 Много често недоспиването , отпадналостта и главоболието са симптоми на различни болести . Пък и да не си болна ще те посъветват нещо .


П.С. Най-добре отиди на лекар и пиши да знаем какво е станало .

5StaR
07-03-2008, 02:21
Спането е за слабите - не ти трябва да спиш!!!
Почни да играеш УоУ и няма даже да имаш време за спане.