PDA

View Full Version : Не се виждаме, а му се кефа



buns_
06-26-2008, 21:51
Ми как да започна...начи имаше едно момче, аз дълго го харесвах, ама завършихме даскало и от тогава не се виждаме често.Мноог ме е яд, че докато бяхме в даскало си мълчах.Сега се срещаме навън, макар и супер рядко.Има ли нещо което мога да го питам или да му кажа без да изглежда се едно го харесвам ?

feelthless4o
06-26-2008, 22:43
Ммм... Вие познавате ли се ? Ако не се познавате намери начин - ако познаваш някой негов приятел искай му скайп например. Опознайте се и ако той те харесва му сподели че и ти го харесваш и всичко ще се нареди. А ако си от по-нахаканите/смелите спокойно можеш да го заговориш. Просто не бъди стеснителна ;) успех

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-27-2008, 05:48
Хах, смятах да ти кажа точно нещо, което да покаже, че го харесваш. :) Когато го срещнеш следващия път, поздрави го, завържи лафче, кажи му, че много те кефи и го покани да излезете някой път. От опит глава не боли. :)

prettyIdeath
06-27-2008, 06:52
Не оставяй всички на момчетата, щото в повечето случаи нищо не става. :-D
Покани го да излезете бе ;)

angelcheeee_93
06-27-2008, 07:18
ako ne se poznavate izlizaite na kafe taka v grupi4ka ili na razhodka za da se opoznaete,sled tova ima na4in da si dopadnete i da ste zaedno :) uspeh

mishani
06-27-2008, 07:45
кажи му нещо уж не много сериозно от рода на .. "ее обади се някой път за кафе" или "ехееее от кога не сме се виждали айде утре ако искаш за по кафенце" ! невярвам че ще ти откаже ,а пък ако има симпатий определено ще е възползва от случая :)

a3c1M
06-27-2008, 17:27
Опитай едва ли ще откаже, не мисли какво би станало ако откаже а какво ще стане ако приеме :)