PDA

View Full Version : Помогнете хора МНОГО ЛЕСНО СЕ НЕРВИРАМ



gandafi
06-26-2008, 22:50
Здравейте... Имам страшен проблем... Искам да се обърна към всички съфорумци да дадат предложение какво да правя... Страшно много лесно се нервирам... кажете какво да ям, какво да пия, какви процедури да правя за да спрат тези нерви... Скарах се с всички приятели около мен заради минимални нещица... много бързо и много лесно се нервирам... МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ... Благодаря предварително...

MissBitch
06-26-2008, 23:11
Mi idi na Psihiatur 6te e nai lesno ..... :-o

SuNsEt
06-27-2008, 05:48
И аз имам същия проблем като теб...Психиятър ми звучи страшно,но може и да помогне.Първо мисля,преди да кажа нещо.Това направи и ти. :)

ogi_climb
06-27-2008, 06:10
Първата работа на психиатрите е да изпишат медикаменти, към които имат пристрастяване и ако тръгнеш да ги спираш се връщат симптомите и се появяват нови. Психотерапевт е по-добър вариант, макар че просто трябва да прочетеш по темата. Намери начин да изкарваш енергията - спорт примерно.

LeVski_fen
06-27-2008, 07:49
Аз имах същия проблем преди няколко години,избухвах за най-малкото нещо,крещях и чупех всичко подръчно като ми пламнеше фитила :smt019 :smt013 ](*,) :D
При мен това изчезна с възрастта,поулегнах малко така да се каже :)
Ако толкова много ти пречи попитай в някоя аптека за "deanksit" действа леко успокояващо и сега понякога го взимам като ми стане супер нервно :)

hrisence
06-27-2008, 07:59
Може да зависи и от възрастта ти. На колко години си?

fire_cat
06-27-2008, 08:18
Може да е от пубертета или непрекъснатото стоене пред компютъра или телевизора. Просто излизай по-често на чист въздух сред парка и т.н. Извини се на приятелите си и им обясни за проблема си. Може пък да те разберат и да ти помогнат. Ако споделиш с някой лично може да се почувстваш по-добре.

Just_ME !!!!
06-27-2008, 08:22
pri psihiatara nqma ni6to lo6o.. iam sa6tiq problem no otidoh v daskalo pri psihoto i spodelih vsi4ko..i mi stana po lesno i sq sam si dobre :) tai 4i nedei da 4aka6 a idi ..posle 6e vii6 4e 6ti olekne
uspeh :)

ss
06-27-2008, 08:22
Просто убий хората които те нерват...

love__you
06-27-2008, 09:11
Може да е от пубертета или непрекъснатото стоене пред компютъра или телевизора. Просто излизай по-често на чист въздух сред парка и т.н. Извини се на приятелите си и им обясни за проблема си. Може пък да те разберат и да ти помогнат. Ако споделиш с някой лично може да се почувстваш по-добре.

Tyk sam saglesen, moje i na tova da se dulji.Makar 4e da si kaja 4esno i az go imam su6tiq problem . na 17 sum i mn se nerviram i postooqnno sam iznervenDaje zabelqzvam 4e kato sam iznerven treperq s krakata i to za bez ni6tooo :x :x :x :x :( :( :( :( :( :( :( :(

AnChItOoOo
06-27-2008, 09:26
Здравейте... Имам страшен проблем... Искам да се обърна към всички съфорумци да дадат предложение какво да правя... Страшно много лесно се нервирам... кажете какво да ям, какво да пия, какви процедури да правя за да спрат тези нерви... Скарах се с всички приятели около мен заради минимални нещица... много бързо и много лесно се нервирам... МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ... Благодаря предварително...

И аз съм така,ама не ми пука...дори е по-добре за мен защото никой не ме ядосва.....понеже знаят като се ядосам какво може да стане.. :-| 8)

pam1
06-28-2008, 11:52
Просто убий хората които те нерват...
ако сичките го нерват?! :shock: :D :D :D :D :D

the_beautiful_smile
06-28-2008, 16:31
еМ яЖ шоКолад и си контролирай нервичките :P :grin:

MarsNeedMe
07-23-2008, 02:02
ми лесно е земи си лягай късно и спи до много съсно след това излез и седни пред блока с фр и си лафете и прави така много време мисля че ще помогне :(

InDo
07-23-2008, 10:39
Психиятъра е добра идея. :)

neHcuoHepKa
07-24-2008, 10:38
Здравейте... Имам страшен проблем... Искам да се обърна към всички съфорумци да дадат предложение какво да правя... Страшно много лесно се нервирам... кажете какво да ям, какво да пия, какви процедури да правя за да спрат тези нерви... Скарах се с всички приятели около мен заради минимални нещица... много бързо и много лесно се нервирам... МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ... Благодаря предварително...

Мента , глог и валериан по 2 хапчета 2 пъти дневно , никакво кафе,кола или нещо ,което включва таурин или кофеин.Все пак сигурно си в пубертета така ,че може и да е нормално.

buffalo88
07-24-2008, 10:40
Наритай тва коет те нерви толкова много ;]

gerinkata92
07-25-2008, 14:03
Хехе,хайде нерви сега!Всички ги имат,но някои сме с повече :oops: знаеш ли, напоследък имам моменти, в които блъскам в клавиатурата и имам чувството,че ще я счупя.Бих предпоръчала на теб една боксова круша или някаква спортна дейност, когато се ядосаш(стига да имаш възможноста или желанието).Иначе не можем да ти дадем добър съвет във фор :grin: ума,при положение,че не познаваме психиката ти и теб самата :grin: Също може да се разровиш за храни и напитки,кои могат да те изнервят повече.Та моя съвет е да не му мислиш за нищо и да си казваш :"Всяко зло за добро!" или просто,че утре ще се смееш на нервите,които си имала днес.А пробвай и с боксова круша или изкарване на нервите чрез физиката :-D КЪСМЕТ :smt023