PDA

View Full Version : моля...помагайте... :(



ssiska
06-27-2008, 01:55
Zdraveite...Iskam da vi razkaja neshto,koeto me pritesnqva i nemoga da zaspq .. Imam si priqtel ot godina i neshto,noooo se razdelqhme nqkolko pyti...i az sam vinovna....neznam kakvo iskam ..i dali naistina obicham priqtelq si ili prosto adski mn sym sviknala s nego..i mnogo go uvajavam...imashe period v koito daje ne iskah da izlizame...beshe mi ezrazlichen...adski dobyr e i tova ne plashi..i..slojnoto.luda bqh po edno super qko momche minalata godina ..koeto vs kazvat bilo mn tochno....zimata imahme vzimane davane 2 vecheri i tolkova...ne iskal da byda s mene zashto raboti krai sofiq i koga shteli da se vijdame ... i tolkova .Adski nnogo me beshe naranil,praveshe se ,che v diskotekataoie me poznava...dokato ne mu kaja pyrva zdr...ne me be vijdalll...I segaaa idva i mi se natiska....ama beshe pil malko...i kazvat bilzamejliv...racete mu mn shavaha i az se iznervih i mu kazah...i toi stana i se qdosa i tva beshe ....stana mn stranen...samnqva me che ima chuvstva,no zashto togava se qdosa..moje bi zashtoto ne e svikal da mu otkazvat... Edna pr iskashe da spi s nego a toi ne iskal....a s men iska... chudq se kakvo da pravq....blagodarq....koito iska neka pishe.... a vie kvo mislite ?

huligankata
06-27-2008, 02:42
1во прецени дали наистина обичаш приятеля си и дали си струва да се бориш за връзката ви. Ако прецениш, че не искаш да си с него го остави - така се мъчите и двамата. Що се отнася до втория пич мисля, че е доста несериозна работа. Помисли дали не иска просто да си имате "вземане даване" за 1 или 2 вечери и после нищо. Самият факт, че те подминава по дискотеките и се прави на разсеян - майната му, какво можеш да очакваш от него щом още от сега се прави на путка. А относно тва ми иска да спи с тебе щото ти го привличаш - а твоята приятелка не го явно. Това не винаги значи че иска да има сериозна връзка с тебе и т.н. Съвета ми е да не се занимаваш с него - ако реши, че наистина има чувства ще дойде като точен мъж и ще ти каже. Срам го е? А да си иска секс не го е - така ли ??

ssiska
06-27-2008, 02:51
1во прецени дали наистина обичаш приятеля си и дали си струва да се бориш за връзката ви. Ако прецениш, че не искаш да си с него го остави - така се мъчите и двамата. Що се отнася до втория пич мисля, че е доста несериозна работа. Помисли дали не иска просто да си имате "вземане даване" за 1 или 2 вечери и после нищо. Самият факт, че те подминава по дискотеките и се прави на разсеян - майната му, какво можеш да очакваш от него щом още от сега се прави на путка. А относно тва ми иска да спи с тебе щото ти го привличаш - а твоята приятелка не го явно. Това не винаги значи че иска да има сериозна връзка с тебе и т.н. Съвета ми е да не се занимаваш с него - ако реши, че наистина има чувства ще дойде като точен мъж и ще ти каже. Срам го е? А да си иска секс не го е - така ли ??

MMmM propusnah pital bil za men predi sedmica nqma li da si idvam,che mu bilo domachnqlo..a sled tva mi zvynna ot edna pr ... kato otidem na disko she piq edno dve za kuraj i shte go hvana za qkite i navynka da si pogovorim..

huligankata
06-27-2008, 03:25
Добра идея е ;) ама гледай да не се напиеш много и сама ще усетиш дали е искрен и иска да е с тебе или просто си играе с тебе. Успех!

Chess
06-27-2008, 08:24
1во прецени дали наистина обичаш приятеля си и дали си струва да се бориш за връзката ви. Ако прецениш, че не искаш да си с него го остави - така се мъчите и двамата. Що се отнася до втория пич мисля, че е доста несериозна работа. Помисли дали не иска просто да си имате "вземане даване" за 1 или 2 вечери и после нищо. Самият факт, че те подминава по дискотеките и се прави на разсеян - майната му, какво можеш да очакваш от него щом още от сега се прави на путка. А относно тва ми иска да спи с тебе щото ти го привличаш - а твоята приятелка не го явно. Това не винаги значи че иска да има сериозна връзка с тебе и т.н. Съвета ми е да не се занимаваш с него - ако реши, че наистина има чувства ще дойде като точен мъж и ще ти каже. Срам го е? А да си иска секс не го е - така ли ??


Хах.... тя не го обича... (мисля, че е повече от ясно...)