PDA

View Full Version : Направих една грешка



SuNsEt
06-27-2008, 05:12
Значи...мисля,че съм направила една грешка на теста по математика.Имам предвид...нали знаече,че ако ви останат листа и трябва да им сложите зед.На мен ми остана един цял лист,обаче тъпите квесторки не ме подсетиха да сложа...Пък аз не мога да мисля за всичко. :-x
Гледат ли черновите по математика?Дали ще го сметнат за знак? :( :( :(

unfaithful1234
06-27-2008, 06:07
А аз се сетих,че съм чертаа с химикал,а не с молив,правих си примерни чертежи... :( Може ли да ми анулират работата? :( Мисля,че няма да ефатално това,което казваш,на нас даже не ни казаха за Z-ta...sспокс ;)

Pedigree
06-27-2008, 06:10
Оф, тези чернови така ме притесняват, защото като видят моята, ще се чудят какво е. :-)

П.С. На нас па изобщо не са ни споменавали за зетЯ, едва ли ще е проблем. ;)

SuNsEt
06-27-2008, 06:11
А аз се сетих,че съм чертаа с химикал,а не с молив,правих си примерни чертежи... :( Може ли да ми анулират работата? :( Мисля,че няма да ефатално това,което казваш,на нас даже не ни казаха за Z-ta...sспокс ;) И аз чертах с химикалка. :-o

Pedigree
06-27-2008, 06:12
То и аз чертах с химикалка, нищо че си имах два молива, ама едва ли, черновите не са чаааак толкова важни, важно е какво си попълнила на бялата бланка с отговорите. ;)

SuNsEt
06-27-2008, 06:15
Мерси много.От вчера само се чудя още къде ли не съм сгрешила.Тази сутрин се събудих изведнъж и се сетих за черновата. :-D ...Паника,паника... :? ...

Благодаря много.Успех на всички. :-) :)

ПП:Ех,как се кефя,че намерих тоя форум. :D

LovePoisoned
06-27-2008, 06:19
И аз имам въпрос! Караха ли ви да прегъвате листите? O:

unfaithful1234
06-27-2008, 06:20
Мерси много.От вчера само се чудя още къде ли не съм сгрешила.Тази сутрин се събудих изведнъж и се сетих за черновата. :-D ...Паника,паника... :? ...

Благодаря много.Успех на всички. :-) :)

ПП:Ех,как се кефя,че намерих тоя форум. :D
хах,и аз за тфа се сетих сутринта :D

unfaithful1234
06-27-2008, 06:20
И аз имам въпрос! Караха ли ви да прегъвате листите? O:
миии да,защо?На вас не ви ли казаха?Ти прегъна ли го?

Pedigree
06-27-2008, 06:22
Нас не са ни карали да прегъваме. :-o

LovePoisoned
06-27-2008, 06:23
Нас не са ни карали да прегъваме. :-o
Нито пък нас! :shock: Аз не ги прегънах! :shock: :?

Edit: Не съм и слагала Z - и това не ни казаха! А уж изпитът ми бе в математическа гимназия. xD

Pedigree
06-27-2008, 06:25
Нас не са ни карали да прегъваме. :-o
Нито пък нас! :shock: Аз не ги прегънах! :shock: :?
Аз също, само по бел ни караха да прегъваме, но не и по матето. :(

LovePoisoned
06-27-2008, 06:28
Нас не са ни карали да прегъваме. :-o
Нито пък нас! :shock: Аз не ги прегънах! :shock: :?
Аз също, само по бел ни караха да прегъваме, но не и по матето. :(
Може би защото е по-важна по БЕЛ черновата, докато по математика.. аз трих, мазах, драсках.. :grin: Само цветенца дето не съм рисувала, щото нали може да се вземе за знак. :grin:

PinkFloydSound
06-27-2008, 06:30
Листите са си прегънати, бе, хора! :-D

SuNsEt
06-27-2008, 06:31
Аз си правих теста по БЕЛ във 1ва немска(София) и там като отидох и като ни дадоха плика с печата и въптре самите листове си бяха прегънати.После другия тест си го правих в 32ро.Там същата работа-бяха прегънати.

Според мен по БЕЛ няма от какво да се притеснявате,ако сте си написали целия преразказ на белова.Щото на чернова гледат смо,когато не сте написали всичко на белова...А като не са ви прегънали листовете...Не знам,дано няма никакъв проблем!Зависи си и от проверяващите...

Забъркаха ни с тея тесотве отвсякъде.Мале ако го вида тоя Влъчев,ще го пречукам! :-x

LovePoisoned
06-27-2008, 06:37
Не, нашите си бяха непрегънати.

kuklichka_bg
06-27-2008, 06:47
az imah izpit za kandidatstvane sled 8 mi klas s izpit po matematika i ne ni karaha za zet da pishem no ni kazaha 4e listite trq da sa zadaljitelno preganati zashtoto kato se slojat v papka i ne se vijda

unfaithful1234
06-27-2008, 07:03
Аз си правих теста по БЕЛ във 1ва немска(София) и там като отидох и като ни дадоха плика с печата и въптре самите листове си бяха прегънати.После другия тест си го правих в 32ро.Там същата работа-бяха прегънати.

Според мен по БЕЛ няма от какво да се притеснявате,ако сте си написали целия преразказ на белова.Щото на чернова гледат смо,когато не сте написали всичко на белова...А като не са ви прегънали листовете...Не знам,дано няма никакъв проблем!Зависи си и от проверяващите...

Забъркаха ни с тея тесотве отвсякъде.Мале ако го вида тоя Влъчев,ще го пречукам! :-x
хех споко,ама наистина задачите бяха малко непосилни за решаване.... :-D :-D Малко са се превзели от министерството... :D

AFT
06-27-2008, 13:25
Споко, бе, никой не гледа черновите, а дори и някой да ги погледне, на никой няма да му пука,че не сте сложили "Z" там, все пак е чернова, може квото искате да пишете там. ;] Ама кво сте се шашнали само! :lol: