PDA

View Full Version : Проблем с окосмяването .... :((



Just_ME !!!!
06-27-2008, 08:20
momi4e sam.. i imam golqm problem s okosmqvaneto .. nasqkade :( krakata ..korema mi6nicite krusta i malko po nadolu .kfo da praq ..lqtoto nablijava a me e sram da se sableka .. brasna se na sqkade ama tfa trae samo nqkolko dni :cry: helppppp !


Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Nadelina
06-27-2008, 08:26
Zapochni da gi chistish s neshto drugo - epilator, kola maska... Shte izdyrji dosta poveche.

love__you
06-27-2008, 09:08
az imam problem s okosmqvane po celite kraka, i to silno okosmqvane.samo 4e mislq da go re6a kato ida na lazerna epilaciq i da se znai vednuj za vinagi 4e nqma da imam kosmi po krakata.samo 4e az sum momche. Syvetvam te da govori6 s va6te i eventualno da se konsultirate s lekar.za6toto okosmqvaneto pri momi4etata naistina e ujasno kofti :( :( :(

XaMcTePKa
06-27-2008, 11:03
az imam problem s okosmqvane po celite kraka, i to silno okosmqvane.samo 4e mislq da go re6a kato ida na lazerna epilaciq i da se znai vednuj za vinagi 4e nqma da imam kosmi po krakata.samo 4e az sum momche. Syvetvam te da govori6 s va6te i eventualno da se konsultirate s lekar.za6toto okosmqvaneto pri momi4etata naistina e ujasno kofti :( :( :(

за да нямаш косми по крката...трябва да си направиш поне 20 фото епилации, цената на които варира около 150-200 лева :) ефекта ще е че ще изчезнат за година-две

mgxpower
06-27-2008, 11:42
Направо лазерна епилация на подмишниците няма да ти излезе толкова скъпо...и после на някой други малки места като бикини зоната а по краката с епилатор чувам ,че се разреждали и имало места на , които изобщо не никнат повече!

Terra
06-27-2008, 11:52
Ходи на козметик да ти ги маха на цялото тяло. Никакво бръснене. С кола маска поне няма да никнат по-черни и дебели, а и ефекта е по-дълъг. Но това бръснене.... аз не използвам бръснач от години и космите ми винаги си изникват тънки и светли. Вярно, че излиза скъпичка тая цялостна кола маска... ама е най-доброто след лазера, който пък си е лукс. Успех и забрави за бръсненето!

Slun4evko
06-27-2008, 15:34
На козметик май ще е най-добре. Вместо да се занимаваш и мъчиш вкъщи минимум два пъти месечно и да си недоволна от ефекта/понеже си има един период докато му хванеш цаката/ събери си достатъчно пари и иди на козметик. Предполагам ще ти вземе около 40лв за цялото тяло-хем ще е професионално и качествено направено,хем ти ще си доволна. А и ефектът от професионалната кола-маска издържа до 1месец. Успех!

П.С. Извинявай,че повдигам темата,но да не би да имаш бякакви хормонални отклонения-при мъжките и женските хормони? Обикновено на това се дължи прекомерното окосмяване на момичетата. Иди на лекар да ти изследват тези хормони и ако са завишени да ти изпишат подходящи лекарствата,които да ти помогнат да преодолееш този проблем завинаги/имам предвид прекомерното окосмяване,не нормалното/. Дано се решиш да го направиш.

Just_ME !!!!
06-27-2008, 17:45
MAI TRQBVA DA IDA.. :-o

kalpazanka
02-08-2012, 10:05
Стара тема.