PDA

View Full Version : vapros za tamponite



boriana_borislavova
06-27-2008, 09:26
kato sam devstvena moga li da si slagam tampon , trudno li se slaga , i kak to4no !

mersi predvaritelno !

angelcheeee_93
06-27-2008, 09:29
kato si devtsvena ne e jelatelno da slaga6 tamponi,no si ima i po malki tamponi,koito sa specialno za devstvenite momi4eta.i az sam devstvena ,no ne izpolzvam tamponi.

rozova_lady
06-27-2008, 09:30
има такива тампони,но не е желателно

Nadelina
06-27-2008, 09:34
Ako si devstvena nqma nikakav problem da slagash tamponi, stiga ti da go iskash. Ima tamponi mini, koito sa za devstveni momicheta. Slaganeto na tampon ne e trudno, preporychvam ti da si vzemesh O.B., te sa s koprineno pokritie i slaganeto e syvsem lesno.

SeXy_BeBe
06-27-2008, 09:35
Разбира се че няма проблем да си слагаш тампони .... какво като си девствена това няма да попречи.... и аз като бях девствена си слагах тампони и по никакъв начин не ми е попречило или да съм се отворила .... Така, че не се притеснявай да използваш тампони... А за това как се слагат ... Като си купиш в самата кутийка има упътване :) :) :) :)[/i]

Mainata ti
06-27-2008, 09:37
Аз използвам тампони от 14 годишна. Тогава бях девствена.
На всяка кутийка има упътване.
Единственото, от което можеш да се притесняваш, е болката и неудобството първите няколко пъти, докато си слагаш тампона.
Първо пробвай с по-малките, както казаха. Когато поставиш тампона и не го усещаш, можеш да си сигурна, че е поставен правилно.

darla
06-27-2008, 10:05
Ako si devstvena nqma nikakav problem da slagash tamponi, stiga ti da go iskash. Ima tamponi mini, koito sa za devstveni momicheta. Slaganeto na tampon ne e trudno, preporychvam ti da si vzemesh O.B., te sa s koprineno pokritie i slaganeto e syvsem lesno.
+1 a otnosno kak se postavq-vzemi si edna kutiq tamponi i pro4eti listovkata tam vsi4ko e opisano

eveto_xx
06-27-2008, 10:20
По добре я карай на превръзки.Една моя приятелка като тебе девственна си разкъса химената докато си слагаше тампон...
И ти си бил там , и си го видял това ,така ли? Не може дя си разкъса целия химен, за да го направи, трябва да набута егати нещото...Аз тампони ползвам от 13 годишна, и колкото и да ме боля, като не си сложих тампона както трябва първия път, не се бях отворила, това просто...как да го кажа, почти е невъзможно...

bebeT00
06-27-2008, 10:44
kato sam devstvena moga li da si slagam tampon , trudno li se slaga , i kak to4no !

mersi predvaritelno !
az kato bqh devstvena mi be6e neydobno da gi slagam,nz za teb, po princip nqma problem

mishaaaaa
06-27-2008, 10:46
Въпреки че и аз използвам тампони не ги препоръчвам , само в краен случей.
Бях писала по една подобна тема за тампоните , ама кой да прочете.
Аз лично ти препоръчвам да не използваш от сега тампони и ако използваш , то поне да бъдат в мини вариант и в крайни случеи.
Успех

SpOrTs_GiRl
06-27-2008, 10:51
По добре я карай на превръзки.Една моя приятелка като тебе девственна си разкъса химената докато си слагаше тампон...
И ти си бил там , и си го видял това ,така ли? Не може дя си разкъса целия химен, за да го направи, трябва да набута егати нещото...Аз тампони ползвам от 13 годишна, и колкото и да ме боля, като не си сложих тампона както трябва първия път, не се бях отворила, това просто...как да го кажа, почти е невъзможно...
+1 ..
И както казаха преди мен, няма никакъв проблем да използваш тампони. Има тампони за девствени момичета ..

mishaaaaa
06-27-2008, 11:01
Мммм на мен ми се струва, че е възможно.
Незнам някой дали знае , но е имало случеи , в които момиче да се отвори по време на шпагат или на конна езда.

SpOrTs_GiRl
06-27-2008, 11:03
Мммм на мен ми се струва, че е възможно.
Незнам някой дали знае , но е имало случеи , в които момиче да се отвори по време на шпагат или на конна езда.
Мда найстина е имало единични такива случай, чувала съм ..
Но НЕ МОЖЕ да се отвори с един мини тампон за девствени .. Нали за това са направени ТОЧНО за девствени момичета?! .. Просто няма начин да се отвори с едно тампонче ..

Puky
06-27-2008, 11:14
Аз използвам тампони от 14 годишна. Тогава бях девствена.
На всяка кутийка има упътване.
Единственото, от което можеш да се притесняваш, е болката и неудобството първите няколко пъти, докато си слагаш тампона.
Първо пробвай с по-малките, както казаха. Когато поставиш тампона и не го усещаш, можеш да си сигурна, че е поставен правилно.

+1 ;) Само за последното не си права или по-точно при всеки е индивидуално . Ако го пъхнеш хубаво си седи без да ти причинява неудобство . Единствено може да ти стане малко гадно когато го махаш. :)

mishaaaaa
06-27-2008, 11:18
Е , с мини тампон - не естествено :)
За мен това са "изгъзяци" ако няма нужда.
Едно момиче постоянно ходи с тампони , тя превръзка не слага.
Ама сигурно не е чувала за синдрома на токсичния шик (СТШ)

pinkdiamonds
06-27-2008, 11:20
Аз пробвах да слагам едно време когато бях девствена и ме болеше и се отказах-при всеки е индивидуално,имам приятелки които са нямали такива проблеми
След първия ми път обаче тампона ми стана най-добрия приятел,просто незаменимо :grin:

Mainata ti
06-27-2008, 11:21
Мисля че точно това е написано. Когато е сложен правилно, не го усещаш.
Махането, разбира се че не е особено приятно. Затова трябва да се маха, когато е хубаво напоен, за да се избегне дискомфорт. Както и да е, нека момичето пробва и да прецени. Темата мисля че се изчерпа. :)

П.С. Относно мнението на Puky

SpOrTs_GiRl
06-27-2008, 11:21
Е , с мини тампон - не естествено :)
За мен това са "изгъзяци" ако няма нужда.
Едно момиче постоянно ходи с тампони , тя превръзка не слага.
Ама сигурно не е чувала за синдрома на токсичния шик (СТШ)
Добре де, спокойно .. Разбрахме за СТШ :D .. Във всяка тема го пишеш .. Спокойно, има го даже на опаковките на тампоните ......... Ей не сме толко' неграмотни и некомпетентни. ;)

pinkdiamonds
06-27-2008, 11:32
Е , с мини тампон - не естествено :)
За мен това са "изгъзяци" ако няма нужда.
Едно момиче постоянно ходи с тампони , тя превръзка не слага.
Ама сигурно не е чувала за синдрома на токсичния шик (СТШ)
Добре де, спокойно .. Разбрахме за СТШ :D .. Във всяка тема го пишеш .. Спокойно, има го даже на опаковките на тампоните ......... Ей не сме толко' неграмотни и некомпетентни. ;)
Аз пък не съм чувала за синдрома на токсичния шИк :D ,остави момичето да ме образова малко :razz:

mishaaaaa
06-27-2008, 12:00
Ебавайте се , аз не искам да направя на никого нищо лошо , а просто да помогна на някои момичета , които наистина не го чували.И вместо да се ебавате с мен , след като го знаете може да ме подкрепите , защото има 11-12 момичета , които не са се образовали като нас ... :wink:

darla
06-27-2008, 14:40
Е , с мини тампон - не естествено :)
За мен това са "изгъзяци" ако няма нужда.
Едно момиче постоянно ходи с тампони , тя превръзка не слага.
Ама сигурно не е чувала за синдрома на токсичния шик (СТШ)
Mili4ka,otnovo li za mene govori6 ,dano prosto taka da mi se struva?!?!? I kato sum 4la za ST6 ta kakvo??? Tova e individualno do organizum,nai ve4e ST6 e v slu4aite na zadurjan dulgo v organizma tampon ili dori zabraven!Koe ne ti e qsno.Prestani da pi6ti6 za toq ST6,cqlata ti minformaciq otnosno ST6 se bazira na listovkite na tamponite i na "neveroqtnite" istorii koito si 4ula.Ne kazvam 4e risk nqma,no tozi risk go ima v opredeleni situacii i navici-az tezi navici da si zabravqm tampona ili da go durja po 4 b4asa gi nqmam!

miShle
06-27-2008, 14:46
kato si devtsvena ne e jelatelno da slaga6 tamponi,no si ima i po malki tamponi,koito sa specialno za devstvenite momi4eta.i az sam devstvena ,no ne izpolzvam tamponi.

Оф боже ще се скъсам от смях :lol: :lol: :lol: Не било желателно ... И кфо като си девствена винаги можеш да използваш тампони,ако го предпочиташ. Пък и така е много по-хигиенично и комфортно. Ти си решаваш ... Поставянето не е никак трудно .. пък и ти като си ги купиш вътре винаги има упътване как .. четеш внимателно и гледаш картинките .. бавно и внимателно докато свикнеш после не ти прави впечатление .. Пробвай с О.В. можеш да си вземаш всякакви само да не са SUPER .. Не си вземай боклуци да не стане някой гаф после .. Айде успехче! :)

Bubbly
06-27-2008, 15:17
Чета, чета и се чудя как това е първата от много теми, в която не е намесена хигиената, обаче явно не е трябвало да бързам... :razz:

duddunka
10-26-2011, 14:34
На 12 години съм и съм девствена,но предпочитам да използвам тампони. Е все още го обмислям,но според мен е по-добре.

ShtrudeL
10-26-2011, 14:42
Стара тема