PDA

View Full Version : "Don't Let Me Go" хита на 2008



Мария681
06-27-2008, 09:41
Песента я има във vbox!
Група 032 пуска летен радио сингъл - “Don’t Let Me Go”


Макар и през летният сезон, момчетата от група “032” не спират да работят по завършването на песните от дебютният си албум, който ще излезе през есента. По този повод те ни представят поредната изненада – летният сингъл “Don’t Let Me Go”. Песента е по музика, текст и аранжимент на младите автори Urban & Zeiss, които вдъхновени от таланта на 032, създадоха песента специално за тях. “Don’t Let Me Go” е първият англоезичен сингъл на 032, който освен в България, ще бъде разпространен и в Гърция, Турция, Румъния и Македония. Песента носи много лятно настроение и хитов заряд. Модерния клубен саунд на “Don’t Let Me Go” е на път да я направи една от най – добрите БГ песни на лято 2008.

chocoleptic
06-27-2008, 10:00
Офф тъп комерс ..

CataclysmicAbyss
06-27-2008, 10:06
Обаче не ти е лесно :? ...баси гадоста

haterkata
06-27-2008, 10:08
мн тъп комерс..

SuNsEt
06-27-2008, 11:48
Защо няма в анкетата ГАДОСТ!?

Тая група е супер нещастна :-x Бляк!

slavito007
06-27-2008, 12:21
не съм ги и чувал :lol:

SuNsEt
06-27-2008, 12:23
не съм ги и чувал :lol: Не ти и трябва.

Мария681
06-27-2008, 13:11
Защо коментирате преди да сте чули песента ваобще???
Някой чу ли я от вас?Не!
Тогава?Само плюещи хора живеят в тая държава... :-x

Puky
06-27-2008, 14:12
Защо коментирате преди да сте чули песента ваобще???
Някой чу ли я от вас?Не!
Тогава?Само плюещи хора живеят в тая държава... :-x
Щото си тъпа 8-)

TellMeYourName
06-27-2008, 14:28
Искам си загубеното време,точно 10 сек,толко изтърпях от песента.

mariaaabg
06-27-2008, 16:13
А вие явно сте само метъли и чалгаджии тука?!
Песента си е супер.Попринцип ми допадат всякакъв вид бой банди, жалко, че нямат много почитатели в България.

chocoleptic
06-27-2008, 17:19
А вие явно сте само метъли и чалгаджии тука?!
Песента си е супер.Попринцип ми допадат всякакъв вид бой банди, жалко, че нямат много почитатели в България.
Колко разнообразни стилове знаеш..

mhmhmhmhm
06-27-2008, 17:23
А вие явно сте само метъли и чалгаджии тука?!
Песента си е супер.Попринцип ми допадат всякакъв вид бой банди, жалко, че нямат много почитатели в България.
да бе,много са яки тия тъпи лигави групички
баш па тва е хита на 2008 ...

RottenFlesh
06-27-2008, 17:29
Къв хит на 2008 аз до сега не съм го чувала и нямам намерение де

trotinetka
06-27-2008, 22:46
Мили деца,
Случайно попаднах на този сайт.. дори не знам коя е тази група, но се вбесих от повърхностните ви разсъждения, които са подобаващи на хора във втори клас!
искам да ви споделя нещо... докато се чудите в коя дупка да бръкнете, един кратък коментар към този с I Love Retro подписа - това, което ти мислиш за ретро, дори не е ретро, драги ми смехурко, а е било "тъп комерс" преди 15 години. Тогава сигурно не си бил роден.

А ти какво слушаш?? О, моля ви, стига с тия тийнейджърски простотии... комерсът не е лоша дума. Някой в училище, много оборотен, на когото искате да приличате ли ви научи на "оффф тъп комерс"? :-D

Мобилните телефончета с ваучерчета за 5 лева, с които се разхождате из даскалото не са ли комерс??? А дрешките, които носите не са ли комерс??? А не е ли комерс и ЕМО поведението??? Чрез него се опитвате да сте вървежни, т.е. да се "продавате" сред връсниците си? А хип-хопът не е ли комерс?? О, простете, вие не сте се качвали на самолет и не сте ходили в САЩ, родината на уличната култура и на хип-хопа... гледали сте по телевизията само...

Ей деца, от там за където сте тръгнали ние по-възрастните с байрак се връщаме... Вземете четете книжки, освен форуми, научете смисъла на понятията и когато искате да оплюете някого, поне го направете интелигентно и с финес, а не с думи, които сте чули от вашите училищни лидери и само ги повтаряте като грамофонна плоча..

Тия момчета, за разлика от вас са постигнали много... работят усилено... Когато имате поне нещо малко, с което да се похвалите над тях, тогава реагирайте с "оф тъп комерс"... защото в противен случай адекватната реакция спрямо вас е "оф, еба си задръстените и комплексирани пубери, целият свят им е крив"... И това важи не само за отношението ви към 032, а по принцип...

Яко а? Оффф, тъп комерсиален пенсионер :-D

chocoleptic
06-27-2008, 23:00
Мили деца,

искам да ви споделя нещо... докато се чудите в коя дупка да бръкнете, един кратък коментар към този с I Love Retro подписа - това, което ти мислиш за ретро, дори не е ретро, драги ми смехурко, а е било "тъп комерс" преди 15 години. Тогава сигурно не си бил роден.

А ти какво слушаш?? О, моля ви, стига с тия тийнейджърски простотии... комерсът не е лоша дума. Някой в училище, много оборотен, на когото искате да приличате ли ви научи на "оффф тъп комерс"? :-D

Мобилните телефончета с ваучерчета за 5 лева, с които се разхождате из даскалото не са ли комерс??? А дрешките, които носите не са ли комерс??? А не е ли комерс и ЕМО поведението??? Чрез него се опитвате да сте вървежни, т.е. да се "продавате" сред връсниците си? А хип-хопът не е ли комерс?? О, простете, вие не сте се качвали на самолет и не сте ходили в САЩ, родината на уличната култура и на хип-хопа... гледали сте по телевизията само...

Ей деца, от там за където сте тръгнали ние по-възрастните с байрак се връщаме... Вземете четете книжки, освен форуми, научете смисъла на понятията и когато искате да оплюете някого, поне го направете интелигентно и с финес, а не с думи, които сте чули от вашите училищни лидери и само ги повтаряте като грамофонна плоча..

Тия момчета, за разлика от вас са постигнали много... работят усилено... Когато имате поне нещо малко, с което да се похвалите над тях, тогава реагирайте с "оф тъп комерс"... защото в противен случай адекватната реакция спрямо вас е "оф, еба си задръстените и комплексирани пубери, целият свят им е крив"... И това важи не само за отношението ви към 032, а по принцип...

Яко а? Оффф, тъп комерсиален пенсионер :-D
:razz:
Я само ми кажи смешко от къде по дяволите знаеш какво смятам за ретро и какво не ?! Ясновидски способности ли имаш или ?!
И какво като се изказа и си изби комплексите в теен форум по-велик ли се чувстваш.. !?
И какво правиш ти тука .. ?
Ходи давай акъл на някой,на когото ще му вдъхваш респект с тези заучени лафчета ..
Какво ли си хабя клавиатурата за комплексирани от лошото си детство хора , избиващи си комплексите на по-малки от тях.

Айде със здраве ..

Blo0dyBitch
06-27-2008, 23:13
абе я дайте линк към песента-до сег ан е съм я чувала,а във vbox намирам само неква на US5

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-28-2008, 09:13
Еееее колко се изговори за тая песен, търсих я във vbox7 а я няма :x даите поне един линк :x

AFT
06-28-2008, 09:38
Бати хита, никой не го е чувал. 8-)

lsd43
06-28-2008, 09:39
Тъпо е ,следователно ще стане "хит".

Shadow_Walker
06-28-2008, 10:26
не съм я слушал.дали ще стане хит - времето ще покаже, въпреки че мен тези "летни хитове" изобщо не ме интересуват :]

Мария681
06-28-2008, 10:43
eto link http://vbox7.com/play:d2e421ab
Pesenta e chisto nova,vseki moment radio stanciite shte ya zavurtyat!

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-28-2008, 10:49
Мерси за линка :) Сега като я чух не съм сигурна че ще стане хит, но ще видим :?

trotinetka
06-28-2008, 12:32
@halino0r

Знам, защото такава ми е работата, да анализирам такива като теб.
Не прочетох обаче отговори на въпросите ми, а само ответни въпроси.
Отговарянето на въпроси с въпрос показва само и единствено слабост.

И още нещо - възрастен съм вече за да заучавам фрази, не помня колкова дълго :-) Импровизирам в момента. Ако ти се виждат толкова добри мислите ми, че чак да са като заучени - о, благодаря много.

Относно великото - интернет е свободно място за изразяване на мнение. Аз изразих своето такова и ти зададох въпроси, на които ти така и не успя да отговориш.

:razz:

chocoleptic
06-28-2008, 12:51
@halino0r

Знам, защото такава ми е работата, да анализирам такива като теб.
Не прочетох обаче отговори на въпросите ми, а само ответни въпроси.
Отговарянето на въпроси с въпрос показва само и единствено слабост.

И още нещо - възрастен съм вече за да заучавам фрази, не помня колкова дълго :-) Импровизирам в момента. Ако ти се виждат толкова добри мислите ми, че чак да са като заучени - о, благодаря много.

Относно великото - интернет е свободно място за изразяване на мнение. Аз изразих своето такова и ти зададох въпроси, на които ти така и не успя да отговориш.

:razz:
Ти направи същото ..
Противоречиш си ..
Писах ти ЛС ..

didi_baby
06-28-2008, 15:46
не става песента

LINKNOT
06-28-2008, 16:30
Безлична е,не ме грабва и не провокира интереса ми да я слушам отново.

Obsession
06-28-2008, 18:28
Направих си труда да я слушам и не е нещо особено, има мн по-хубави песни, които може да се каже, че са били "Хитът на 07" и т.н., но тази едва ли ще ги последва. Хайде, чакам да ми кажете, че съм чалгарка, металка, не разбирам от стилове... Слушам "комерс", но точно това не ми харесва. Защо изкарвате хората с различен вкус от вас криви?

Blo0dyBitch
06-28-2008, 18:33
ох...има ли смисъл да пичша,че не ме впечатли песничката?
ама то се и подразбира-малко ми е далеч от предпочитания стил

LoLlIp0p
04-08-2009, 11:27
аз за първи път чух песента и групата въобще в комиците и ми хареса

Entombed
04-08-2009, 17:59
Jalka Ra|3ota....porednata typa i prosta pesen na glupava zapadno imitirashta |3anda...