PDA

View Full Version : Не мога да спра да мисля за него...



selfishgirl
06-27-2008, 10:14
Таа историята е сладната с бившото ми гадже скъсахме преди около 3 месеца...Много ми беше тъпо, че късаме макар че излезе, че и аз искам да скъсаме, но не беше така...Не исках...Вечерта на въпросния ден бях на купон в наши общи познати и се бях сдухала тотално...и накрая един френд пусна една песен и аз се разплаках...беше ужасно, макар че всички бяха супер мили..явно някой му е казал какво е станало и той на сладващия ден гузен гузен ми писа как съм след това последваха многжество караници ей така от нямане какво да правим. Той си беше внушил, че съм станала правежна и толкова.
В последствие и двамата си намерихме други гаджета и макар да съм с момчето на мечтите си не мога да спра да мисля за него всеки път като го видя се скапвам докато го подмина съм ухилена до ушите сякаш нищо не е станало, но когато остана сама нещата се изменят...Преди около седмица отново започна да ми пише и този път никой не се заяждаше с другия :-o , което е много странно. Днес беше в моето даскало и аз го видях поколебах се какво да направя и накрая му извиках. След това говорихме дълго в двора после си тръгнах с него през цялтото време ми беше ужасно трудно да не му кажа какво чувствам :? Той се държа страшно мило, сякаш бяхме първи приятели и нищо не се беше случило. Искам си го обратно :cry:
И сега следва тъпия въпрос: Какво да правя? Защо става така?

eveto_xx
06-27-2008, 10:29
Таа историята е сладната с бившото ми гадже скъсахме преди около 3 месеца...Много ми беше тъпо, че късаме макар че излезе, че и аз искам да скъсаме, но не беше така...Не исках...Вечерта на въпросния ден бях на купон в напи общи познати и се бях сдухала тотално...и накрая един френд пусна една песен и аз се разплаках...беше ужасно, макар че всички бяха супер мили..явно някой му е казал какво е станало и той на сладващия ден гузен гузен ми писа как съм след това последваха многжество караници ей така от нямане какво да правим. Той си беше внушил, че съм станала правежна и толкова.
В последствие и двамата си намерихме други гаджета и макар да съм с момчето на мечтите си не мога да спра да мисля за него всеки път като го видя се скапвам докато го подмина съм ухилена до ушите сякаш нищо не е станало, но когато остана сама нещата се изменят...Преди около седмица отново започна да ми пише и този път никой не се заяждаше с другия :-o , което е много странно. Днес беше в моето даскало и аз го видях поколежах се какво да направя и накрая му извиках. След това говорихме дълго в двора после си тръгнах с него през цялтото време ми беше ужасно трудно да не му кажа какво чувствам :? Той се държа страшно мило, сякаш бяхме първи приятели и нищо не се беше случило. Искам си го обратно :cry:
И сега следва тъпия въпрос: Какво да правя? Защо става така?
Никой не знае защо става така.Тъй че, не пресилвай нещата. Каквото е писано , ще стане. Ако го видиш пак, дръж се нормално,прави се че си много щастлива, опитай се да се доближ до него, като приятелка.Ако ти позволи,значи и той може би иска приятелство, и тогава вече трябва да следиш държанието му към теб какво е.Ако ти се отдаде възможност да го целунеш-давай.Ако не отвърне, можеш да се оправдаеш че гаджето ти не ти пуска, и си се побъркала :D Стискам палци нещата да се оправят иначе... :)

mysterious93
06-27-2008, 10:32
Нали казваш че пак сте почнали да с еразбирате?може пък да се получи пак..но бъди по безразлична към него..в смисъл не бързай да му показваш чувствата си...защото може бързо да му мине интереса(ако има такъв) или пък...просто иска да сте приятели :)

selfishgirl
06-27-2008, 10:36
Никой не знае защо става така.Тъй че, не пресилвай нещата. Каквото е писано , ще стане. Ако го видиш пак, дръж се нормално,прави се че си много щастлива, опитай се да се доближ до него, като приятелка.Ако ти позволи,значи и той може би иска приятелство, и тогава вече трябва да следиш държанието му към теб какво е.Ако ти се отдаде възможност да го целунеш-давай.Ако не отвърне, можеш да се оправдаеш че гаджето ти не ти пуска, и си се побъркала :D Стискам палци нещата да се оправят иначе... :)

Когато се прибирахме той беше неверояно близо до мен...след като спряхме нали да си казваме чао говорихме поне 30 мин :oops: а иии той сам си поиска "гуш" и като се видяхме и преди да се прибера

P.S: За чувствата не мисля да му кавам...просто не ми стиска :oops: :-o

Lucho
06-27-2008, 10:43
Старата любов,ръжда не хваща..така да знаеш.. :)

darla
06-27-2008, 10:47
Mila,razbiram,4e ti e trudno.Estestveno e sled razdqlata s 4ovek,na koito istinski si durjala da izpitva6 takiva smeseni 4uvstva.Ni6to sramno nqma v tova da spodeli6 s nego kakvo te tormozai,dori da nqma su6tite jelaniq kum teb,to pone 6te si udovletvorena sama pred sebe si 4e ste naqsno edin s drug i 6te ti olekne.Sega malkite drisli tuk 6te kajat 4e 6te se izloji6 i t.n-tova sa pulni GLUPOSTI!ako ste zreli hora tova ne bi trqbvalo da naso4i otno6eniqta vi kum proval-dori i da ne se suberete,to ne bi trqbvaloi da sprete da prikazvate i t.n.samo za6toto si mu spodelila
Moq suvet e naistina da si napravi6 ravnosmetka do kolko iska6 da si otnovo s nego ,za6toto pri vseki vtori ili treti ili....deveti ako 6te6 opit v na4aloto vsi4ko e po hubavo ot predi i si na 7moto nebe no ne sled dulgo vsi4ko pak e kofti.Ponqkoga e po cenno priqtelstvoto ti s takuv 4ovek ot kolkoto da se vru6tate napred-nazad i da se lutate.

selfishgirl
06-27-2008, 10:50
Mila,razbiram,4e ti e trudno.Estestveno e sled razdqlata s 4ovek,na koito istinski si durjala da izpitva6 takiva smeseni 4uvstva.Ni6to sramno nqma v tova da spodeli6 s nego kakvo te tormozai,dori da nqma su6tite jelaniq kum teb,to pone 6te si udovletvorena sama pred sebe si 4e ste naqsno edin s drug i 6te ti olekne.Sega malkite drisli tuk 6te kajat 4e 6te se izloji6 i t.n-tova sa pulni GLUPOSTI!ako ste zreli hora tova ne bi trqbvalo da naso4i otno6eniqta vi kum proval-dori i da ne se suberete,to ne bi trqbvaloi da sprete da prikazvate i t.n.samo za6toto si mu spodelila
Moq suvet e naistina da si napravi6 ravnosmetka do kolko iska6 da si otnovo s nego ,za6toto pri vseki vtori ili treti ili....deveti ako 6te6 opit v na4aloto vsi4ko e po hubavo ot predi i si na 7moto nebe no ne sled dulgo vsi4ko pak e kofti.Ponqkoga e po cenno priqtelstvoto ti s takuv 4ovek ot kolkoto da se vru6tate napred-nazad i da se lutate.

Малко след като скъсахме му казах, че все още имам чувства и така нататък и той ме изкара пред един него фр "превземка" и ми стана много гадно :(

Pliok0019
06-27-2008, 10:50
Покани го да излезете. Поговорете, без да му признаваш за чувствата си.

selfishgirl
06-27-2008, 10:53
Покани го да излезете. Поговорете, без да му признаваш за чувствата си.

Ние си имаме едно "висящо кафе" ама.........нз не мога така да изляза смао с него :?

MiMcHeToOo
06-27-2008, 11:20
Покани го да излезете. Поговорете, без да му признаваш за чувствата си.

Ние си имаме едно "висящо кафе" ама.........нз не мога така да изляза смао с него :?

Ааа, я стига! Няма такива "не мога"! Можеш и още как! Дигайте си дупетата и отивайте на кафенце!

Number32
06-27-2008, 12:01
selfishgirl не мога да те разбера, нали сега си с момчето на мечтите си, как така искаш да се върнеш при него? Обясни ми моля те, не разбирам. Защо не искаш да си вече със сегашния си приятел?

selfishgirl
06-27-2008, 12:10
selfishgirl не мога да те разбера, нали сега си с момчето на мечтите си, как така искаш да се върнеш при него? Обясни ми моля те, не разбирам. Защо не искаш да си вече със сегашния си приятел?

Нз...влюбена съм в сегашния ми приятел от повече от година...както и той в мен, просто бяхме най-добри приятели и бяхме решили да не си скапваме приятелството, обаче след поредния дълъг разговор той каза, че не може повече без мен...както и аз без него........ноооо не мога да спра да мисля за бившия ми всичко ми напомня за него :cry:

Number32
06-27-2008, 12:21
Не знам какво да те посъветвам, направи своя избор сама. Но все пак съм съпричастен към момчето, защото 2 пъти са късали с мен заради друг, а 2-рият път беше даже по телефона. Аз приемам много трудно разделите, така че ако решиш да късаш със сегашния си приятел, гледай да не е толкова болезнено за него.

selfishgirl
06-27-2008, 18:55
Не знам какво да те посъветвам, направи своя избор сама. Но все пак съм съпричастен към момчето, защото 2 пъти са късали с мен заради друг, а 2-рият път беше даже по телефона. Аз приемам много трудно разделите, така че ако решиш да късаш със сегашния си приятел, гледай да не е толкова болезнено за него.
Не бих го наранила...а за късането не мисля, че бих го зарязала ей така :-o :cry: и все пак съм много объркана

Chess
06-27-2008, 21:54
Еми продължавай да си мислиш за него :) .