PDA

View Full Version : Tampax за девствени?



letssingit
06-27-2008, 11:14
Значи налага ми се сега да използвам тампони за първи път и тей като съм девствена се чудя кои да си избера... Значи мисля да си взема Тампакс, защото са с апликатор и по-лесно се поставят. Та въпроса ми е дали са подходящи за девствени момичета? Аз знам че на опаковката пише че са, но все пак искам и мнение от момичета, които наистина са ползвали. И ако не са подходящи кои ще ми препоръчате? Благодаря предварително. :-)

foreverr
06-27-2008, 11:53
Всички тампони, са подходящи за девствени, но само трябва да са най-малкия размер!А това с апликатора-на мен лично ми е по трудно да поставя тампона с апликатор!Пробвала съм едни с апликатор и ое след 1 тампон не ми хареса тв с апликатора и ги изхвърлих :o Иначе си ползвам о.б. тампони и съм доволна.Тампакса ги търсих в суууууупер много аптеки и не можах да ги намеря :o

emchetyyy
06-27-2008, 11:59
зимаш най малкия размер :-P

sweatkiss
06-27-2008, 12:02
Аз съм девствена и ползвам o.b mini и съм много доволна... :)

foreverr
06-27-2008, 12:18
Аз съм девствена и ползвам o.b mini и съм много доволна... :)+1

Slun4evko
06-27-2008, 15:29
Не съм девствена,но Евент мини също са много мънички и предполагам удобни. Не е задължително обаче девствените момичета да използват мини,може и среден или голям размер, всичко зависи от формата на химена им/нали знаете,имат си отвор/чета, през които изтича мензиса-ама и аз го обясних един път!/.Освен това си зависи и от силата на течението,дали момичето мастурбира и т.н./това малко или много прави ципата още по-еластична и би й помогнало да постави тампона по-лесно./ Аз не съм ползвала друг вид освен Евент,но той ми е достатъчно удобен.