PDA

View Full Version : Fat People Suck



dogon
06-27-2008, 14:11
Да това е темата. Деблите "смучат" - нестават, гадни са, отвратителни са. Преди да сте си казали "да го еба в кльощавия келеш" веднага оточнявам, че и аз съм дебел! И мога да кажа на всички дебели, мазни кюфтета, които четът това - ВИЕ НЕ СТАВАТЕ! НИЕ НЕ СТАВАМЕ!
Защо пускам такава тема ли? Ами защото ми е писнало да гледам разни дебели субекти да ми приказат "Не ме бърка" или "Кво да направя" или "Ох колко съм напълняла" , "Защо съм толкова дебела" или "Не ми се подигравайте, имам заболяване на метаболизма". Какъв метаболизъм бе братко, тъпчи по 3 паници манжа с 2 хляба през 30 минути и си обвинявай метаболизма! Поне мъжката част от Дебелите сме еди-доди по-нормални, все пак сме мъже! О,БАЧЕ ония хищни хипопотами, наблъскани в полички за 30 килограмови анорексий, със самочувствие до небето (и със цици до земята) , могат наистина да изкарат брата от нерви. Ама не разбирам как могат да си правят профили в сладур. Какъв сладур за кви масури ми приказваш? И съм срещал никове от типа "сладката" "готината" "СеКсuТУУУ" и пр. Ама чакай ве, я се погледни, ако имаш толкова голямо огледало. Виж се, замисли се, та се попитай "Аз добре ли съм?!", и се хвани и отслабни майка му да еба! От както осъзнах тази истина, и почнах да вземам мерки, съм отслабнал предоволно, и продължавам да свалям! Ама разликата от да вземаш тия кирливите дъвки Мотиф, като преди това си се намуал кат свиня, и да ми вика "Еми опитах всичко и не стана.." Извинявай това не е опит. Ходи на фитнес ВСЕКИ ДЕН, по 1-2 часа. Яж нискокалорични меса, плодове и зеленчуци. Спри да пушиш. Ходи на разходки из парка. И ако след 1 година не си загубил поне 30 кила, тогава ела и ми кажи "пробвах и не успях". Ще умрете самотни ве! НА никоя кучка не и се прави с мазен бифтек, дето ще и мириши и ще се поти като свиня майка с 1000000000 малки свинчета, галиба! Никоя няма да ви се върже! А пък относно тези "сладки крехки девойчици" мога да кажа, че единствената причина по която евентуално си имате приятели е, че им се праска нещо лесно! Не заради ПРЕКРАСНИЯТ ви характел и комуникативни възможности. Набийте си го в тъпите канчета, това нашето е БОЛЕСТ, не физическо състояние!

XceSS
06-27-2008, 14:14
:lol: :lol: :lol: :lol:
Евалата

LordOfLight
06-27-2008, 14:18
Ай'м нот фет ай'м джъст биг боунд :lol:

Nam3less
06-27-2008, 14:22
Които е лаком и ненаситен ше си носи корема.

OtherDimension
06-27-2008, 14:24
да си фен на иван ангелов :?

GetNasty
06-27-2008, 14:34
Да това е темата. Деблите "смучат" - нестават, гадни са, отвратителни са. Преди да сте си казали "да го еба в кльощавия келеш" веднага оточнявам, че и аз съм дебел! И мога да кажа на всички дебели, мазни кюфтета, които четът това - ВИЕ НЕ СТАВАТЕ! НИЕ НЕ СТАВАМЕ!
Защо пускам такава тема ли? Ами защото ми е писнало да гледам разни дебели субекти да ми приказат "Не ме бърка" или "Кво да направя" или "Ох колко съм напълняла" , "Защо съм толкова дебела" или "Не ми се подигравайте, имам заболяване на метаболизма". Какъв метаболизъм бе братко, тъпчи по 3 паници манжа с 2 хляба през 30 минути и си обвинявай метаболизма! Поне мъжката част от Дебелите сме еди-доди по-нормални, все пак сме мъже! О,БАЧЕ ония хищни хипопотами, наблъскани в полички за 30 килограмови анорексий, със самочувствие до небето (и със цици до земята) , могат наистина да изкарат брата от нерви. Ама чакай ве, я се погледни, ако имаш такова огледало. Виж се, замисли се, та се попитай "Аз добре ли съм?!", и се хвани и отслабни майка му да еба! От както осъзнах тази истина, и почнах да вземам мерки, съм отслабнал предоволно, и продължавам да свалям! Ама разликата от да вземаш тия кирливите дъвки Мотиф, като преди това си се намуал кат свиня, и да ми вика "Еми опитах всичко и не стана.." Извинявай това не е опит. Ходи на фитнес ВСЕКИ ДЕН, по 1-2 часа. Яж нискокалорични меса, плодове и зеленчуци. Спри да пушиш. Ходи на разходки из парка. И ако след 1 година не си загубил поне 30 кила, тогава ела и ми кажи "пробвах и не успях". Ще умрете самотни ве! НА никоя кучка не и се прави с мазен бифтек, дето ще и мириши и ще се поти като свиня майка с 1000000000 малки свинчета, галиба! Никоя няма да ви се върже! А пък относно тези "сладки крехки девойчици" мога да кажа, че единствената причина по която евентуално си имате приятели е, че им се праска нещо лесно! Не заради ПРЕКРАСНИЯТ ви характел и комуникативни възможности. Набийте си го в тъпите канчета, това нашето е БОЛЕСТ, не физическо състояние!

gnus ma e ot debeliiiiiiii hora...ama mnogo

Disrespect
06-27-2008, 14:41
О,БАЧЕ

Blo0dyBitch
06-27-2008, 14:41
не съм дебела и напълно съм съгласна,че някой са мн грозна гледка(особено ако са прицвъкани в дрешки за 2 пъти по-слаби от тях). Обаче на някои структората им е такава,костната им система...ако ще да свалят 50 кила-пак няма да изглеждат слаби.
мн ме изнервят и тея безволевите-аз как успях да смъкна 8 килограма(бях качила покрай едни празници,а и пиех хапчета)?! с мн движение,спиране на повечето вредни храни и напитки и с копуване на подходящите форма,размер и цвят дрехи,може да се постигне една добра фигура

MusicIsTheKey
06-27-2008, 14:42
Брей, брей, обадиха се всички с перфектните тела. Не взирам автора на темата, а потребителите писали в нея.


наблъскани в полички за 30 килограмови анорексий

Това да не е някакъв химичен елемент?

dogon
06-27-2008, 14:43
Брей, брей, обадиха се всички с перфектните тела. Не взирам автора на темата, а потребителите писали в нея.


наблъскани в полички за 30 килограмови анорексий

Това да не е някакъв химичен елемент?
Прости ме, неграмотен съм 8)

Decu
06-27-2008, 14:45
^ Тогава първо се ограмоти, пък после говори кой 'смуче' и кой не.

ioancheto
06-27-2008, 14:46
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
незнам кво да кажа :razz:

Scouse
06-27-2008, 14:47
ем незнам ходете на солариум.... то неска е 27 :)

dogon
06-27-2008, 14:48
не съм дебела и напълно съм съгласна,че някой са мн грозна гледка(особено ако са прицвъкани в дрешки за 2 пъти по-слаби от тях). Обаче на някои структората им е такава,костната им система...ако ще да свалят 50 кила-пак няма да изглеждат слаби.
мн ме изнервят и тея безволевите-аз как успях да смъкна 8 килограма(бях качила покрай едни празници,а и пиех хапчета)?! с мн движение,спиране на повечето вредни храни и напитки всичко и с копуване на подходящите форма,размер и цвят дрехи,може да се постигне една добра фигура
Точно това имам предвит. Значи едно е наистина да сu "Big Boned", съвсем друго е да СЕ ТЪПЧЕШ за щяло и нещяло, вилицата да стои повече в устата ти, вместо в шкафа с другите прибори, които така или иначе не използваш, защото само си губиш времето в подробности - ценно време в което можеш да си пълниш устището с лакомства, и от време на време да изпускаш по някой зловонна емисия, казвайки, че в същото време се чувтваш "дискриминиран/а и обиден/а" от факта, че ти се смеят като бягаш, или недай боже танцуваш.
Има хора, с по-плътни кости, които изглеждат едри. Обаче има хора с тънка структура, ниски, с форма на квадрат!

MusicIsTheKey
06-27-2008, 14:57
ем незнам ходете на солариум.... то неска е 27 :)


незнам кво да кажа :razz:

"Не" и "знам" са две отделни думи - НЕ ЗНАМ!
http://nolimit.cult.bg/presscenter/?p=32


dogon, има хора, които са с наднормено тегло, защото са болни и заради това не могат да отслабнат. Не е нужно да ги 'съдиш' толкова строго.
А тези, които се 'тъпчат' просто за 'спорта' - това си е техният живот. Не си ти този, които ще им държи сметка и ще ги критикува. Всеки си решава. Да, наистина е грозна картина да гледаш сто пласта сланина, които се развяват по плажа, но в крайна сметка и те са хора.

dogon
06-27-2008, 14:59
^ Тогава първо се ограмоти, пък после говори кой 'смуче' и кой не.
Не знам какъв ти е проблема готин, макар че мога да се сетя. От предишните ти теми разбрах, че си келеш 7 клас, аде вече осми, и сигурно тежиш около 100 кила. Аз, обаче сега ще кандидатствам за ВУЗ, и не мисля да позволя накакъв треторазряден келеш да ми се прави на интересен! аре вари учи, че те чака гърч!

OtherDimension
06-27-2008, 15:05
^ Тогава първо се ограмоти, пък после говори кой 'смуче' и кой не.
Не знам какъв ти е проблема готин, макар че мога да се сетя. От предишните ти теми разбрах, че си келеш 7 клас, аде вече осми, и сигурно тежиш около 100 кила. Аз, обаче сега ще кандидатствам за ВУЗ, и не мисля да позволя накакъв треторазряден келеш да ми се прави на интересен! аре вари учи, че те чака гърч!
тоест, ти си на 18 и говориш така?

леле, деградацията е пълна :-s

ScionOfStorm
06-27-2008, 15:06
ахахахххаха, форумен СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕКС :grin: :grin:

dogon
06-27-2008, 15:09
^ Тогава първо се ограмоти, пък после говори кой 'смуче' и кой не.
Не знам какъв ти е проблема готин, макар че мога да се сетя. От предишните ти теми разбрах, че си келеш 7 клас, аде вече осми, и сигурно тежиш около 100 кила. Аз, обаче сега ще кандидатствам за ВУЗ, и не мисля да позволя накакъв треторазряден келеш да ми се прави на интересен! аре вари учи, че те чака гърч!
тоест, ти си на 18 и говориш така?

леле, деградацията е пълна :-s
Обаче сте интересна картинка половината. Правите си профили, разглеждате тема, след тема и търсите с кого да се заядете. Обаче има още една подробност. Тука всички сме равни, обаче навънка не сте. Защо досега осмокласник не ми е казвал колко съм тъп или неграмотен. Защото сте мега фенове тука, обаче ви се свива фашкията навънка!

ScionOfStorm
06-27-2008, 15:10
^ ще ми е пръв път, моля те, бъди мил с мен.. :oops: :oops:

^^ хаха, не, просто реших че така или иначе повечето мнения тук са тотално втф/хай/лол, защо и аз да не внеса моето също толкова интелигентно мнение в цялата ситуация ;рр

OtherDimension
06-27-2008, 15:13
виж сега, приятелче
1-во е грозно да се говори така на момиче, каквото е Desi_etnies
2-ро наистина си служиш с речник на 14-годишен отворко, а не на човек, който е решил да учи висше образование
3-то няма никаква връзка кой е мега фен и кой не е
4-то е смешно да казваш, че се заяждаме, след като си написал тема, изпълнена с толкова много жлъч, използвайки изрази на един откровено голям селяндур, какъвто е иван ангелов

направи си изводите, но с този речник и начин на мислене ти гарантирам, че няма да влезнеш абсолютно никъде.. (поне не по редовния начин)

п.с. ти си първият срещнат от мен човек, който след като пуши го удря на злоба :shock:

Decu
06-27-2008, 15:13
^ Тогава първо се ограмоти, пък после говори кой 'смуче' и кой не.
Не знам какъв ти е проблема готин, макар че мога да се сетя. От предишните ти теми разбрах, че си келеш 7 клас, аде вече осми, и сигурно тежиш около 100 кила. Аз, обаче сега ще кандидатствам за ВУЗ, и не мисля да позволя накакъв треторазряден келеш да ми се прави на интересен! аре вари учи, че те чака гърч!

Доста учтиво се държиш с непознати, май възпитанието куца. :)
7 клас бях, да, и 'гърчът' приключи. 100 кила не съм все още, не знам защо реши така.
А това, че сега ще кандидатстваш .. интересува ли ни? Никак, нали? ;)
Келеш ще ми вика..

Deliverance
06-27-2008, 15:36
x

dogon
06-27-2008, 15:42
абе да си пусне снимка, за да може да навеждаме поглед като се разминаваме по улиците...
зъпувиадъи http://twothirds.org/wp-content/uploads/2007/06/middle_finger.jpg
Злобен съм бил. ТИ не си ли злобен ве оланколо, като се хващаш за дреболиЙЙЙ, и искаш да се изтъкнеш като големия лингвист! Не се хващай за дреболиЙЙЙЙЙЙ секси, пък и ще повторя предишното си трърдение. Аре ела ми го кажи в очите. И аз си псувам по форумите, и вие се правите на велики, аре тогава си направим едно рандеву на следващото събиране на форума, та може да се запознаем от блиСко!

dogon
06-27-2008, 15:49
Да живеем едрите хора!Смърт за анорексиците!За мен мъж под 100кг не е мъж!
Мерси, оценявам го... Ами я кажи мнение за госпожиците, които представителки ей сега ми се дървеха, тип метър на метър.

Deliverance
06-27-2008, 15:53
x

dogon
06-27-2008, 15:54
аре де, мъжаго...

пусни си снимчица, кандидат-студентче, чакаме с нетърпение да видим искрящата ти особа на човек, който се прави на велик пред момичетата...

хайде, тлъстьо
Снимка каза... Знам че ти се блъска чучура на дебел мъжки гъз, травестит недъгав, но не мисля да ти направя удоволствието. Аз ти казах, чакай да дойде събирането на форума, ако изобщо ще имаш мънистата да се появиш.

dogon
06-27-2008, 15:57
Злобен съм бил. ТИ не си ли злобен ве оланколо, като се хващаш за дреболиЙЙЙ, и искаш да се изтъкнеш като големия лингвист! Не се хващай за дреболиЙЙЙЙЙЙ секси

Не, не съм "злобен", просто ми е писнало от пусита, дето се правят на много оборотни, пък като почнат да пишат, цветята увяхват. 8-)

Дреме ми щото дебел ли си, къф си и кво мислиш за дебелите хора, просто ми бърка в мозъка тва, че въобще не се виждаш колко струваш, пък се налагаш. Ми успех, ве _!_ 8)
Брато, аз не отричам че съм неграмотен, не го отричам въобще! Обаче си взех матурата, факт! Значи можеш да поспориш с проверяващите, на каква стока са били докато са ми го проверявали.

OtherDimension
06-27-2008, 15:58
:lol:

Saymon90
06-27-2008, 15:59
Омг... искрено се надявам това да е шега.
Не е истина колко са изпростели хората. Да се обиждате на килограми и външен вид и въобще... наистина ли го вярвате?
А ти, авторе - толкова много ли се мразиш, че чак го заяваваш тук? Толкова много ли ненавиждаш това, че си дебел... егати, има толкова други неща, за които да страда човек. Има толкова други неща, с които можеш да изпъкнеш... а вие се хващате за външен вид, пари и... секс :)
Жалко е до къде са стигнали хората... наистина е жалко.

Edit: Ах, взел бил матурата. Congrats... кой кат него.

Deliverance
06-27-2008, 15:59
x

dogon
06-27-2008, 16:00
ааххаахахаххахахаа

на форумна среща ли ме каниш?

Дай нещо по-интимно, че не ми се ходи на форумни срещи с дечицата, защо не организираш нещо по-интересно а, тлъстак?

Да се правиш на страшен на тийнейджърски срещи е много кораво... :lol:
Няма смисъл да водим този разговор, защото нито аз ще дойда в умрелто ти село, нито пък ти ще дойдеш. Нали? Да не си приказваме глупости. Просто изчезни, скрий се, поработи по себе си, достигни просветление и стани монах!

dogon
06-27-2008, 16:03
Дебелите са меко казано противни,а повечето и на акъл са доста глупави. То от ядене време за друго не остава :wink:

Има и изключения,разбира се,но като цяло е така. Особено пък при дебелите момичета,които са и комплексирани и адски злобни на всичко отгоре. При момчетата пак е малко по-нормално...
Евала брато.

OtherDimension
06-27-2008, 16:07
ей, че какво му е на Кърджали?? :(

Decu
06-27-2008, 16:08
Столица щеше да става. :D

dogon
06-27-2008, 16:09
София Айтос, все тая! А на тебе какъв ти е мотива да се заяждаш по "тинейджърски" форуми?

OtherDimension
06-27-2008, 16:10
атака, как може да си такъв комплексар :lol:

dogon
06-27-2008, 16:11
какъвто ти е и на теб, дебелачко...


КОМПЛЕКСИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИ
хахахах глей кой го казва. Ок аз съм дебел и избивам комплекси, ами твойта история каква е - микропенис?

Decu
06-27-2008, 16:15
^ Амин! :Д

petet
06-27-2008, 16:16
Ти си:

Хомофоб
Неграмотник
Заядлив
С високо его


Не може да съдиш човек,който е примерно диабетик и си бие инсулин и от това напълнява СТРАШНО МНОГО,мухльоооо.Този човек да не би да иска да е болен от диабет,да си бие инсулин всеки ден,да не се храни с това,което иска,другите да го дразнят като ядат пред него,да си разваля фигурата,аааа?Нали много занеш бе?!Келеш с келаша ти!

За 1 си прав,чудя се как може момиче,което е 100 кг(визирам една от нашият клас),сланините й да висят,че се спъва в тях и да слага ДЪНКИ,ПРИЛЕПНАЛИ НА МАКС ДРЕХИ?!

Canis_Dirus
06-27-2008, 16:18
Аз съм най-дебелия тука 93 кила гладен!

dogon
06-27-2008, 16:21
Ти си:

Хомофоб
Неграмотник
Заядлив
С високо его


Не може да съдиш човек,който е примерно диабетик и си бие инсулин и от това напълнява СТРАШНО МНОГО,мухльоооо.Този човек да не би да иска да е болен от диабет,да си бие инсулин всеки ден,да не се храни с това,което иска,другите да го дразнят като ядат пред него,да си разваля фигурата,аааа?Нали много занеш бе?!Келеш с келаша ти!

За 1 си прав,чудя се как може момиче,което е 100 кг(визирам една от нашият клас),сланините й да висят,че се спъва в тях и да слага ДЪНКИ,ПРИЛЕПНАЛИ НА МАКС ДРЕХИ?!
Пак съм останал недоразбран. Хомофоб - да! Просто ми е крайно неприятно да гледам как 2 емота си пускат френски езици в дискотеките. Неграмотник - да. Заядлив - не почнах първи. Обаче съгласи се, че когато някой го псуват в лицето, този някой или е путьо-калинкин и ще игнорира нападките, или ще отвърне на огъня.
Плюс ти наистина ли вярваш че всеки втори шишо е болен от нещо? Най много 10%, и то най-много. Ами другите 90% кво?

petet
06-27-2008, 16:25
Ест не,но не може да контролираш живота на другите,да казваш кой как,къде да се мляска,кой с каква коса е,кой как живее,кой как се облича,кой как да му бъде стила,кой къде да се чука.

Но с това твое изказване слагаш всички хора,които са болни от някакво заболяване и са ПЪЛНИ,към тези,които нямат желание и воля.

Е аз намерих желание и воля и свалих 10 кг.Остават ми 5.

dogon
06-27-2008, 16:35
Извини ме. От консервите съм. Естествено не може да казвам кой какво да прави. Просто имам мнение за моите хора. Това е както негрите си викат Нига. Понеже съм дебел и имам такова неписано право да обиждам своите. Един вид самоирония. Пък и ако ме бяха псували и били повече като малък, сега нямаше да съм дебел! Аха! Ако не става с бой, то става с много бой! За нас е по-добре първо да отслабнем, после да се грижим за неоправданата си гордост!

Saymon90
06-27-2008, 16:42
Извини ме. От консервите съм. Естествено не може да казвам кой какво да прави. Просто имам мнение за моите хора. Това е както негрите си викат Нига. Понеже съм дебел и имам такова неписано право да обиждам своите. Един вид самоирония. Пък и ако ме бяха псували и били повече като малък, сега нямаше да съм дебел! Аха! Ако не става с бой, то става с много бой! За нас е по-добре първо да отслабнем, после да се грижим за неоправданата си гордост!
Ти си много заблуден човек, знаеш ли?

dogon
06-27-2008, 16:44
Извини ме. От консервите съм. Естествено не може да казвам кой какво да прави. Просто имам мнение за моите хора. Това е както негрите си викат Нига. Понеже съм дебел и имам такова неписано право да обиждам своите. Един вид самоирония. Пък и ако ме бяха псували и били повече като малък, сега нямаше да съм дебел! Аха! Ако не става с бой, то става с много бой! За нас е по-добре първо да отслабнем, после да се грижим за неоправданата си гордост!
Ти си много заблуден човек, знаеш ли?
Напротив. Баретите как ги правят каквито са. С много викане и лишения. Ахъм. За друг вариант сещаш ли се?

Saymon90
06-27-2008, 16:46
Значи трябва някой да те пребие от бой, за да отлабнеш ли? :lol:

Swinkenhoffer
06-27-2008, 16:49
Ще почина.. http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/rofl.gif

Canis_Dirus
06-27-2008, 16:49
Напротив. Баретите как ги правят каквито са. С много викане и лишения. Ахъм. За друг вариант сещаш ли се?
Баретите влизат по собствено желание и са наясно какво ги чака.

Pedigree
06-27-2008, 16:52
:smt043


Много яка тема. :smt041

dogon
06-27-2008, 16:52
Не това имах предвит. Наднорменото тегло много често се толерира от семейството. Даже някой път точно семейната среда е причината за затлъстяването. Само тежка мотивация може да оправи работата. Не може мама да ти дава 3 допълнителни, и лятото вместо да риташ топка с другите деца да хапваш буфтичките на баба, намазани с мармаладец. Много деца са дебели, защото родителите не се съобразяват със заболяването им!!!

dogon
06-27-2008, 16:55
ама да си тъп и прост не се лекува и с лишения... :(
нали знаеш "по-умният отстъпва" Както гледам не си отстъпил много много, а щом аз съм тъп, и ти спориш с мене, тва кво те прави? Къци Въпцаров може би?

preichetoy
06-27-2008, 16:56
Ти си дебилно прост човек.

Saymon90
06-27-2008, 16:57
Не това имах предвит. Наднорменото тегло много често се толерира от семейството. Даже някой път точно семейната среда е причината за затлъстяването. Само тежка мотивация може да оправи работата. Не може мама да ти дава 3 допълнителни, и лятото вместо да риташ топка с другите деца да хапваш буфтичките на баба, намазани с мармаладец. Много деца са дебели, защото родителите не се съобразяват със заболяването им!!!
А не може ли хем да хапваш на баба бухтите, хем да играеш навън? :)
Не, наистина ... не е нужно някой да те кара да си слаб - това би трябвало сам да го искаш.
Всъщност ми е малко тъжно за теб, защото явно наистина страдаш за това, че си дебел... но пък защо не поправиш проблема тогава?
Отговори ми на този въпрос: защо не отслабнеш, щом искаш? Правиш ли нещо по въпроса?

petet
06-27-2008, 16:58
Чудя ти се и не мога да ти се начудя :o

w0sh
06-27-2008, 16:58
Естествено всички дебели и нелицеприятни се засеганха.

petet
06-27-2008, 16:59
Естествено всички дебели и нелицеприятни се засеганха.


Мдааа,добре дошъл!

dogon
06-27-2008, 17:00
Ама много сте лицемерни. Ае всеки да си признае. Като види някой мазен субект на плажа или в басейна, как си маже масивното толовище с 2 шишенца плажно масло. И как след това се пьосва като кит уцелен от харпун! Какво си казвате?
Option 1: Има проблеми момчето/момичето , просто е такъв/ва, какво да се прави.
Option 2: Ибахта у свиньятъ дибелъ!

petet
06-27-2008, 17:02
Е,аз лично( и съвсем честно ) казвам,че ИЗОБЩО НЕ обръщам внимание.Скоро ще ни изкараш,че си носим бинокли и гледаме за пълни хора,че да можем да ги коментираме.
И аз до колкото съм запознат,плажа не е направен от човека,а от Земята,а щом си на Земята,значи всичко е общо!
Никога не съм разделял ХОРАТА на категории и няма да го направя.


Жална ти майка....

Saymon90
06-27-2008, 17:02
И все пак не ми отговори на въпроса.

dogon
06-27-2008, 17:03
Не това имах предвит. Наднорменото тегло много често се толерира от семейството. Даже някой път точно семейната среда е причината за затлъстяването. Само тежка мотивация може да оправи работата. Не може мама да ти дава 3 допълнителни, и лятото вместо да риташ топка с другите деца да хапваш буфтичките на баба, намазани с мармаладец. Много деца са дебели, защото родителите не се съобразяват със заболяването им!!!
А не може ли хем да хапваш на баба бухтите, хем да играеш навън? :)
Не, наистина ... не е нужно някой да те кара да си слаб - това би трябвало сам да го искаш.
Всъщност ми е малко тъжно за теб, защото явно наистина страдаш за това, че си дебел... но пък защо не поправиш проблема тогава?
Отговори ми на този въпрос: защо не отслабнеш, щом искаш? Правиш ли нещо по въпроса?
Ами ако ми беше прочел постовете щеше да разбереш. Пък и не ти говоря за сега, а за едно време. Сега съгласи се, че едно детенце на 6 години не знае че като тъпче колкото му позволява природата, ще страда в юношевството си! Родителите са фактор и не го забравяйте!

dogon
06-27-2008, 17:06
Е,аз лично( и съвсем честно ) казвам,че ИЗОБЩО НЕ обръщам внимание.Скоро ще ни изкараш,че си носим бинокли и гледаме за пълни хора,че да можем да ги коментираме.
И аз до колкото съм запознат,плажа не е направен от човека,а от Земята,а щом си на Земята,значи всичко е общо!
Никога не съм разделял ХОРАТА на категории и няма да го направя.


Жална ти майка....
Е добре де хора, аз от небето ли падам? Нали и аз съм влайната, знам какво си викат хората, и какво не! Много добре знам. Знам много по-добре от тебе! Знам какво си приказват зад гърба ми, и знам какво си приказват за други дебели в мое присъствие! Ти и примерно още някой може и да не обръща внимание, обаче много хора го правят!

Canis_Dirus
06-27-2008, 17:09
Ако нямате воля да се промените, защо ни занимавате с проблемите си?

Saymon90
06-27-2008, 17:10
Ами ако ми беше прочел постовете щеше да разбереш. Пък и не ти говоря за сега, а за едно време. Сега съгласи се, че едно детенце на 6 години не знае че като тъпче колкото му позволява природата, ще страда в юношевството си! Родителите са фактор и не го забравяйте!
В случай, че не знаеш, за едно дете на 6 е хубаво да яде възможно най-много. Но естествено, че трябва и да се движи!
Родителите винаги са фактор.. Но факторът не е всичко, а само фактор. Останалото са други фактори и един от най-силните такива си самият ти. Окей, в миналото не си разбирал, не си знаел. А сега? Сега пак ли трябва родителите ти да те карат да ядеш по-малко и да спортуваш?
А на мен пък ми се струва, че просто искаш някой друг да е виновен.

petet
06-27-2008, 17:10
И какво ти пука?

На всекиго говорят зад гърба му,дори зад моят,какво ти пука?

w0sh
06-27-2008, 17:11
Не понасям дебелаци.
Човек лишен от воля да се промени, иска от другите уважение и на всичкото отгоре си позволява да ги коментира.

petet
06-27-2008, 17:11
Ако нямате воля да се промените, защо ни занимавате с проблемите си?

1.Koй има проблеми?

2.Като не ти харесва какво се обсъжда просто недей да четеш,лесно е.

dogon
06-27-2008, 17:12
Ако нямате воля да се промените, защо ни занимавате с проблемите си?
Защото е форум тийн-проблем, готин ;) А не форум Canis_Dirus. Нали? Пък и ако си прочел глупостите които написах досега щеше да знаеш, че аз лично работя върху себе си, и главната идея на темата беше за тия които НЕ работят върху себе си. Да започнат!

Canis_Dirus
06-27-2008, 17:13
Ако нямате воля да се промените, защо ни занимавате с проблемите си?

1.Koй има проблеми?

2.Като не ти харесва какво се обсъжда просто недей да четеш,лесно е.
Хората с наднормено тегло имат проблем. Най-малкото здравословен.

petet
06-27-2008, 17:16
Кой ви е поискал съветите не ми е ясно?Всеки си има живот.Или ще го пропилее бързо или ще се храни разумно.Като искат да се тъпчат,по точно всеки да се тъпчи коккото иска,но поне да спортуват,че да ги изгарят мазнините.Природата предварително ни е дала храна,а боклцуите,които се ядат са от човека,човека сам унищоижава себе си.Гледайте си във вашата паница и това е.

dogon
06-27-2008, 17:17
ама да си тъп и прост не се лекува и с лишения... :(
нали знаеш "по-умният отстъпва" Както гледам не си отстъпил много много, а щом аз съм тъп, и ти спориш с мене, тва кво те прави? Къци Въпцаров може би?


тия поговорки са измислени от някакви жалкари, които нямат смелост да продължават напред и затова мислят разни псевдо-интелектуални поговорки, които да си повтарят и току-виж са си повярвали...

нещо подобно на "покорна глава, сабя не я сече" и прочие тъпотии...
Може и така да е. Не ме бърка да те псувам цяла вечер. Ае почвам.
Путьо-калинкин!
Ти си..

petet
06-27-2008, 17:18
ама да си тъп и прост не се лекува и с лишения... :(
нали знаеш "по-умният отстъпва" Както гледам не си отстъпил много много, а щом аз съм тъп, и ти спориш с мене, тва кво те прави? Къци Въпцаров може би?


тия поговорки са измислени от някакви жалкари, които нямат смелост да продължават напред и затова мислят разни псевдо-интелектуални поговорки, които да си повтарят и току-виж са си повярвали...

нещо подобно на "покорна глава, сабя не я сече" и прочие тъпотии...


Сега се постарай да отречеш и историята. :(

petet
06-27-2008, 17:19
ама да си тъп и прост не се лекува и с лишения... :(
нали знаеш "по-умният отстъпва" Както гледам не си отстъпил много много, а щом аз съм тъп, и ти спориш с мене, тва кво те прави? Къци Въпцаров може би?


тия поговорки са измислени от някакви жалкари, които нямат смелост да продължават напред и затова мислят разни псевдо-интелектуални поговорки, които да си повтарят и току-виж са си повярвали...

нещо подобно на "покорна глава, сабя не я сече" и прочие тъпотии...
Може и така да е. Не ме бърка да те псувам цяла вечер. Ае почвам.
Путьо-калинкин!
Ти си..

Вече тотално заприличваш на смешен пубер. :(

dogon
06-27-2008, 17:21
Щом казваш

tani4ka'''
06-27-2008, 17:39
....специално се регнах защото бях потресена просто от темата.....
абе вие как сте бе хора?!?!
всяко нарушение на здравето е провокирано от нещо друго....
давам прост пример: братовчедка ми беше сексуално насилена в следствие на което напълня поне с 30 кг...разбирам я, таккова нещо може да съсипе човек, но тези които на улицата и се подиграват като вас не знаят причината нали?!?!
не казвам че всички имат такива причини, но замислете се какво може да се крие зад човека на който се подигравате на улицата, в училище и т.н.
просто бъдете толерантни, моля ви!

petet
06-27-2008, 17:53
МОИТЕ УВАЖЕНИЯ!БРАВО!

dogon
06-27-2008, 18:01
http://www.vbox7.com/play:8dd81946
http://www.youtube.com/watch?v=aibYy09PtCk
http://www.youtube.com/watch?v=l-zLB7yg9p0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=rfPrK4qdxpc&feature=related

petet
06-27-2008, 18:18
....специално се регнах защото бях потресена просто от темата.....
абе вие как сте бе хора?!?!
всяко нарушение на здравето е провокирано от нещо друго....
давам прост пример: братовчедка ми беше сексуално насилена в следствие на което напълня поне с 30 кг...разбирам я, таккова нещо може да съсипе човек, но тези които на улицата и се подиграват като вас не знаят причината нали?!?!
не казвам че всички имат такива причини, но замислете се какво може да се крие зад човека на който се подигравате на улицата, в училище и т.н.
просто бъдете толерантни, моля ви!

братовчедка ти значи е СЛАБА,щом е допуснала това да я съсипе. Един силен духом човек няма да го допусне...

Оцеляват само силните!

И мене ме тормозеха като малък,но се научих да се защитавам и да се бия.

Тя щом не е превъзмогнала проблема си,значи е слаба. Това и е проблема...


Просто замълчи,когато няма какво умно да кажеш :-x


бтв ATAKA SUX

GLeZoRanA
06-27-2008, 18:27
Тука някой пак почнаха да се вкарват във филми...
Колко до темата.. Ам нямам нищо против по пълничките хора стига да не карат околните да се наслаждават на прелестите им...

air_J
06-27-2008, 18:37
....специално се регнах защото бях потресена просто от темата.....
абе вие как сте бе хора?!?!
всяко нарушение на здравето е провокирано от нещо друго....
давам прост пример: братовчедка ми беше сексуално насилена в следствие на което напълня поне с 30 кг...разбирам я, таккова нещо може да съсипе човек, но тези които на улицата и се подиграват като вас не знаят причината нали?!?!
не казвам че всички имат такива причини, но замислете се какво може да се крие зад човека на който се подигравате на улицата, в училище и т.н.
просто бъдете толерантни, моля ви!

братовчедка ти значи е СЛАБА,щом е допуснала това да я съсипе. Един силен духом човек няма да го допусне...

Оцеляват само силните!

И мене ме тормозеха като малък,но се научих да се защитавам и да се бия.

Тя щом не е превъзмогнала проблема си,значи е слаба. Това и е проблема...


Просто замълчи,когато няма какво умно да кажеш :-x


бтв ATAKA SUX
Що пък да мълчи? Напълно прав е в случая!

miminia
06-27-2008, 18:38
За да не се налага да се лишавате от
любимите си храни и глупавите диети
спортувайте винаги когато можете!
Но има и хора ,които просту са родени да са по-пълни.
Такава им е просто структората надали и те го искат това! =/
Но има и индивид ,които се харесват да се гледат такива ...

Saymon90
06-27-2008, 18:48
"When did it become so hard to just be me and you?"

MidnightCreep
06-27-2008, 18:53
Тъпо.
Не харесваш дебели,а на слабите казваш,че са анорексии.

bungle
06-28-2008, 05:02
На някои мъже им отива просто.
Вдъхват респект.

Но за мацките си прав. Ужасно е.

RAWRRR
06-28-2008, 10:31
I'm fat
you're ugly
but I can diet ;)

hottie
06-28-2008, 10:39
много злоба

NFW`
06-28-2008, 12:01
И каква изненада, защитниците на дебелите почнаха "И те са хора, те си решават какво да правят и как да живеят!". Никога не бих предположил. Ами и авторът е човек => има правото да си пише колко го дразнят. А това, че защитавате дебелите хора, защото това им бил житейския избор, но не зачитате правото на лично мнение се изявявате като видни лицемери, които гледат да се изкарат близки до Дева Мария по милосърдие и съпричастност.

Другият вариант бил, че дебелите можело да бъдат дебели, защото имали здравословни/психически проблеми. Dogon може да има проблем, който да го кара да напада дебелите хора, може просто да предизвикват антипатия у него. По същата логика.

Изказвайте мнение, а не казвайте : "Твоето мнение е грешно, защото не звучи мило и наранява чуждите чувства!" . Dipshits.

Иначе по темата - с w0sh от доста време обмисляме въвеждането на Закон за Дебелите Хора. Само да влезем в Парламента и затлъстяването ще остане в миналото... ^^

06-28-2008, 17:40
Ами мене дебелите мн ме дразнят. Отвратителни са и постоянно си избиват комплексите върху другите. :smt067 с

w0sh
06-28-2008, 18:25
Иначе по темата - с w0sh от доста време обмисляме въвеждането на Закон за Дебелите Хора. Само да влезем в Парламента и затлъстяването ще остане в миналото... ^^

True, True.

Saymon90
06-28-2008, 18:30
Иначе по темата - с w0sh от доста време обмисляме въвеждането на Закон за Дебелите Хора. Само да влезем в Парламента и затлъстяването ще остане в миналото... ^^

True, True.
А мозъчното затлъстявне няма ли да го забраните? Или тогава и вие ще трябва да емигрирате...

NaughtyWhisper
06-28-2008, 21:14
Много прости мнения, много нещо. Пак се наблюдава явлението "Ти си различен, значи си боклук". Едни мразят по-пълните, други мразят по-слабите, трети и те не знаят какво мразят, но е важно да направят някое и друго мнение.
То да си хейтър в днешно време е готино, нали?

Дори в този форум не очаквах да попадна на такива индивиди...

metomаn88
06-28-2008, 21:27
Дебел съм ;(

06-29-2008, 07:03
Ами мене дебелите мн ме дразнят. Отвратителни са и постоянно си избиват комплексите върху другите. :smt067 с
Само бой оправя такива отрепки като теб... гадно емо

preichetoy
06-29-2008, 07:05
Ами мене дебелите мн ме дразнят. Отвратителни са и постоянно си избиват комплексите върху другите. :smt067 с
Само бой оправя такива отрепки като теб... гадно емо +1 Маджестик, много ме радваш!

5StaR
06-29-2008, 08:08
Aз пък съм кльощав, ама кво да се прави 8-) 8-) "ши одим нъ фитнис"

otherworldly
06-29-2008, 08:49
Хубаво е, че си самокритичен и търсиш причината за проблема в себе си, а не в околните, както правят повечето хора...

Jamalska
06-29-2008, 08:52
Аз пък не харесвам ниски..повечето са зли:)

OtherDimension
06-29-2008, 08:53
Аз пък не харесвам ниски..повечето са зли:)
:D

skatemore
06-29-2008, 09:08
Да това е темата. Деблите "смучат" - нестават, гадни са, отвратителни са. Преди да сте си казали "да го еба в кльощавия келеш" веднага оточнявам, че и аз съм дебел! И мога да кажа на всички дебели, мазни кюфтета, които четът това - ВИЕ НЕ СТАВАТЕ! НИЕ НЕ СТАВАМЕ!
Защо пускам такава тема ли? Ами защото ми е писнало да гледам разни дебели субекти да ми приказат "Не ме бърка" или "Кво да направя" или "Ох колко съм напълняла" , "Защо съм толкова дебела" или "Не ми се подигравайте, имам заболяване на метаболизма". Какъв метаболизъм бе братко, тъпчи по 3 паници манжа с 2 хляба през 30 минути и си обвинявай метаболизма! Поне мъжката част от Дебелите сме еди-доди по-нормални, все пак сме мъже! О,БАЧЕ ония хищни хипопотами, наблъскани в полички за 30 килограмови анорексий, със самочувствие до небето (и със цици до земята) , могат наистина да изкарат брата от нерви. Ама не разбирам как могат да си правят профили в сладур. Какъв сладур за кви масури ми приказваш? И съм срещал никове от типа "сладката" "готината" "СеКсuТУУУ" и пр. Ама чакай ве, я се погледни, ако имаш толкова голямо огледало. Виж се, замисли се, та се попитай "Аз добре ли съм?!", и се хвани и отслабни майка му да еба! От както осъзнах тази истина, и почнах да вземам мерки, съм отслабнал предоволно, и продължавам да свалям! Ама разликата от да вземаш тия кирливите дъвки Мотиф, като преди това си се намуал кат свиня, и да ми вика "Еми опитах всичко и не стана.." Извинявай това не е опит. Ходи на фитнес ВСЕКИ ДЕН, по 1-2 часа. Яж нискокалорични меса, плодове и зеленчуци. Спри да пушиш. Ходи на разходки из парка. И ако след 1 година не си загубил поне 30 кила, тогава ела и ми кажи "пробвах и не успях". Ще умрете самотни ве! НА никоя кучка не и се прави с мазен бифтек, дето ще и мириши и ще се поти като свиня майка с 1000000000 малки свинчета, галиба! Никоя няма да ви се върже! А пък относно тези "сладки крехки девойчици" мога да кажа, че единствената причина по която евентуално си имате приятели е, че им се праска нещо лесно! Не заради ПРЕКРАСНИЯТ ви характел и комуникативни възможности. Набийте си го в тъпите канчета, това нашето е БОЛЕСТ, не физическо състояние!

зъл си ма нигаааааааааааааа 8-)

metomаn88
06-29-2008, 10:04
Ами мене дебелите мн ме дразнят. Отвратителни са и постоянно си избиват комплексите върху другите. :smt067 с
Ако те фана ще ти дам комплекс,тъпа анорексичка!Да оплешивееш дано!

preichetoy
06-29-2008, 12:18
dogon, защо като сте момчета да е по-нормално да сте дебели. На теб н ти харесав, само защото идеалът за хора, който е наложен съвсем безрезнно е .. слаб кльощавелник .. ако не беше така, сигурна съм, ти щеше да харесваш дебели хора ! Не говоря за тези, коит оедвам ходят, но не миаказва, че например дупето на Бионсе не ти харесва... А пък то далеееееч не е кльощаво!

MusicIsTheKey
06-29-2008, 12:29
И каква изненада, защитниците на дебелите почнаха "И те са хора, те си решават какво да правят и как да живеят!". Никога не бих предположил. Ами и авторът е човек => има правото да си пише колко го дразнят. А това, че защитавате дебелите хора, защото това им бил житейския избор, но не зачитате правото на лично мнение се изявявате като видни лицемери, които гледат да се изкарат близки до Дева Мария по милосърдие и съпричастност.


Едно е да напишеш хубаво, аргументирано мнение, а съвсем друго да плюеш и псуваш като див селянин. Не става въпрос за съпричастност, а за елементарно възпитание и уважение.



Другият вариант бил, че дебелите можело да бъдат дебели, защото имали здравословни/психически проблеми. Dogon може да има проблем, който да го кара да напада дебелите хора, може просто да предизвикват антипатия у него. По същата логика.

Дори и да предизвикват апатия у него - кой е той, че да ги съди? А, да, някакъв невъзпитан и безмозъчен 'кандидат-студент', който си няма друга работа, освен да злобее.



Изказвайте мнение, а не казвайте : "Твоето мнение е грешно, защото не звучи мило и наранява чуждите чувства!" . Dipshits.

Изказвай мнение, а не пиши безсмислени глупости. На кой са наранени чувствата в момента, ако не е тайна ? Добре, пусната е тема за дебелите хора, толкова ли не можете да проведете една нормална дискусия, а трябва да си показвате простотията?


Иначе по темата - с w0sh от доста време обмисляме въвеждането на Закон за Дебелите Хора. Само да влезем в Парламента и затлъстяването ще остане в миналото... ^^

Това само показва колко сте ограничени.

Прост народ, много прост!

5StaR
06-29-2008, 13:40
бла бла бла

Никой не е длъжен да провежда дискусии или да се аргументира.

nefchi_bs
06-29-2008, 13:49
ako sa debeli ot lakomiq razbiram i men ma draznqt takia ama ako naistina e stanalo neshto i sa nadebelqli ne po svoq vina ne trqbva da gi obvinqvame za tova a i sega vijdam che mnogo ot dbelite mi poznati se opitvat da otslabnat vkluchitelno i az(ne sum ot nai-slabite)i toq deto e pisal temata kazva che e debel pbache ne mu stiska da naprai neshto i izliva zloba v neta...

metomаn88
06-29-2008, 13:54
Виж каква си грозна ма пача,да ти серем на веждата!Да не ти е минал танк през главата?

_showy_
06-29-2008, 14:05
Аз пък не харесвам ниски..повечето са зли:)
:D И аз съм ниска... :D
Ама незнам дали съм зла... :-|

А за дебелите.. Незнам дали е редно да се изказвам, ама айде..
Ами да и те са хора, яде им се. Гадно е да имаш апетит, всички около тебе да ядат, а ти да хрупаш марула. Много е гадно. Била съм на диета, за да сваля 2-3килограма и знам какво е, но не искам да си представям, ако трябва да се свалят едно 20-30килограма. Гадно е.

От друга страна... Една девойка преди мен ги мрази, защото си избиват комплексите върху другите. Ами.. До някъде е права. Тя какво им е виновна, че имат склонност към напълняване..
И аз съм била "жертва" на един отбор грозни дебелани. :?
Е... Това, че гъзът на едната е голям не е мой проблем бе.. То не бяха обиди "малки са ти циците"(това беше най-редовното), говорене зад гърба, абе луда работа. Е, какво.. Те па нейните гърди бяха страшни.. До корема.. Красота! Ама хайде да не говоря за гърдите на дебелите, че те са тяхната гордост. :-D
Няма перфектни хора...

Някои споменаха за грозната гледка. Е, да грозно е да видиш девойка с огромен тумбак, която се е набутала в блузка до под бюста, ама само това да беше грозно.. Има доста по-гадни неща. Някой старец да ви се изсекне на пътя по-готино ли е? На мен едно дете ми повърна в краката(ако ме беше опръскало щях да го наритам) е... това също беше кофти гледка, а вие за дебелите говорите.
Може да не е красива гледка девойче, тежащо 80килограма да се набута в секси дънки 3 номера по-малки, но и на тях им се носи, и те искат да са харесвани...

MusicIsTheKey
06-29-2008, 14:15
5StaR,

с всеки изминал ден, все повече се убеждавам, че си глупав, безмозъчен и комплексиран пубертет.

Не 'пиши' измислени цитати от мое име.

Нямам намерение да ти отговоря, защото сигурно няма да зацепиш за какво говоря.

ArTanDra
06-29-2008, 14:16
Автора не си редовен... вместо да отслабваш пробвай да поумнееш малко. Определено килограмите не са ти единствения проблем. Колкото до дебелите хора, еми има хора, които отслабват, обаче пак си връщат килограмите не може цял живот да си на диети и на някакви ограничения! Просто е невъзможно, нормално е да носят впити дрехи поради причината, че други не се продават. Познавам дебели хора, много трудно си намират дрехи, просто големи размери няма в България, всичко е турско-китайска стока и са отписани като хора! И още нещо какво значи, че мъжете може да са дебели, а жените не? Ало... един мъж повече отвращава като го видя като свиня, отколкото една жена по простата причина, че жената може да има извинение за килограмите си (примерно бременнност), докато мъжа какво казва "Ми то от годините" няма такива!

06-29-2008, 15:10
Ами мене дебелите мн ме дразнят. Отвратителни са и постоянно си избиват комплексите върху другите. :smt067 с
Само бой оправя такива отрепки като теб... гадно емо +1 Маджестик, много ме радваш!
mutual e душко, mutual е.

Чудя се само, защо винаги по-дебелите житовни се считат са по-красиви от по-слабите. НАвсякъде в природата е така. Само при човека - НЕ.
Всичката тази мода да са слаби и жените и мъжете е наложена от гадните европейско анорексични виждания.
Еми сри, ама като видя някой мъж, дето тежи 60-70 кила и ми става откровено смешен. Подяволите, това мъж или момченце е? Мъжа трябва да си тежи на мястото, не да вятъра да го духа. Най-силния тип който съм виждал, си имаше и сланинки и шкембе, ама това не му пречеше да изглежда супер и да те подхвърля наляво надясна на всяка техника без проблеми.
Смешни са ми и анорексиите, който стават супер много в последно време. Е, сри ама има момичета, дето са с килограмите на малко дете - това е неномарлно. Имам една от моя клас - 44 кила момичето, виско един седемдесет и нещо, екзоскелет с батерии си е.

П.С. не съм спал и поста е в тотално не хейтърски за мен стил...!

DisturbinThePeace
06-29-2008, 15:23
ako sa debeli ot lakomiq razbiram i men ma draznqt takia ama ako naistina e stanalo neshto i sa nadebelqli ne po svoq vina ne trqbva da gi obvinqvame za tova a i sega vijdam che mnogo ot dbelite mi poznati se opitvat da otslabnat vkluchitelno i az(ne sum ot nai-slabite)i toq deto e pisal temata kazva che e debel pbache ne mu stiska da naprai neshto i izliva zloba v neta...

ми ти като го видиш на улицата , как ще разбереш , че е надебелял от заболяване ? и пак ще му се подиграваш ;)

всеки има право на мнение , не знам защо нападнахте автора ... :?

xXxScreamxXx
06-29-2008, 15:25
такаа темата ме изкефи евала ама тфа накрая : '' А пък относно тези "сладки крехки девойчици" мога да кажа, че единствената причина по която евентуално си имате приятели е, че им се праска нещо лесно! Не заради ПРЕКРАСНИЯТ ви характел и комуникативни възможности. Набийте си го в тъпите канчета, това нашето е БОЛЕСТ, не физическо състояние!'' ............. яко ме издразни .... НИМА И АЗ СЪМ ТАКАВА ?!?!?!? ЗАЩО ВСИЧКИ СМ ПОД ЕДИН ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ !?!??!?? :x :x :x

Canis_Dirus
06-29-2008, 15:35
mutual e душко, mutual е.

Чудя се само, защо винаги по-дебелите житовни се считат са по-красиви от по-слабите. НАвсякъде в природата е така. Само при човека - НЕ.

В природата дебело животно няма. Ако има - става плячка, или е неспособно да си набавя плячка.
Има силни (мускулести) животни, които са по-едри и са доминантни въз основа на физическата си сила.

Дебели животни има в зоопарковете, понеже ги хранят посетителите!

MostHated
06-29-2008, 15:47
Абе ни сме хора! Животни, но по развити, а ти Тарзан от Гърция :D само с плячки спамиш! Въшкоооооооууууу

metomаn88
06-29-2008, 15:50
MostHated да не си на КАФЕВО бе,ти си голям хейтър ако мразиш дебелите хора!

MostHated
06-29-2008, 16:01
не мразя дебелите хора мразя оня грък с гадна прическа, и него не го мразя ама ме дразни. Щот е дърт и ми виси по форумите... няма личен живот човека! Имам мн приятели и приятелки които са дебелички и това не им пречи. Стига човек да се чувства добре в тялото си, значи не е дебел ! ;)

BlackWings
06-29-2008, 16:56
Драги ми авторе, от къде идва тая злоба в жалкото ти същество?
Колко е модерно да си хейтър в днешно време нали , и да нареждаш всичко живо наляво и надясно и да се мислиш за герой? Дебелите били гнусни и противни , слабите били смотани анорексии - я се скрий бе прост , и си заври комплексарската мутра някъде.
То дай направо всички да си теглим ножа , щото единия бил кльощав , другия бил дебел , третия те дразнела прическата му... Килограмите са ти най - малкия проблем , да знаеш!

preichetoy
06-29-2008, 17:02
Стига човек да се чувства добре в тялото си, значи не е дебел !
МАЛЕЕЕЕ! Колко си умен само :X

babity
06-29-2008, 20:44
Злоба, злоба, злоба... защо скъпи хейтъри не започнете да си гледате в паницата и не спрете да търсите кусурите на другите! Аз съм от тези, които го "смучат" или... както го каза, че не помня, защото не съм фиданка. Прави си там, каквото сметнеш за нужно... ходи си на фитнеса, каквото пожелаеш прави, но не вади такива кардинални изказвания! Знаеш ли какво ще постигнеш с това си изказване? НИЩО!!! Никой не те задължава да харесваш този или онзи, но... днешните деца сте толкова жестоки! На мен ми е през кура кой какво ще каже, аз си полагам усилията, радвам се на успехите си и всичко, но имаш ли някаква представа мой дебилни приятелю автор (заедно с всичките ти поддръжници) какво може да причините на едно дете? Моя близка приятелка има сериозен проблем с теглото, с който в момента заедно се борим. Може ли малоумната ти главица да побере колко е увредена психиката и заради такива жестоки дечица като теб? Момичето се е затворило вкъщи, не излиза никъде. Умолявам я: ела с мен, ще пием кафе, на дискотека ще отидем... отговорът и почти винаги е "не!". Защо ли? Защото малките дебили като теб с години на ред и са се присмивали и са и говорели простотии точно каквито и ти говориш сега. Че пълничките са гнусни, че не са нормални, че никой не ги иска, че не заслужават да са като другите - да ги обичат, да бъдат приятели с тях! Сега вместо да излиза измежду хората тя предпочита да си стои сама вкъщи пред телевизора. Все пак той няма да я нагруби никога. Тя е неадекватна в повечето ситуации, има изкривени представи за света, в повечето случаи не знае как да се държи, не знае как да говори с хората, не умее да общува нито да смята кое къде и как се казва. И всичко това само заради такива, "умни" - като теб!!! И ако ти, понеже си толкова умен и височайщ, че можеш да казваш кой какъв е и къде му е мястото, ми кажеш, че това е нормално и момичето си го заслужава само заради 5 - 10 или 15 ако щеш кг в повече... можеш да бараш мекия! Както предполагам си чувал всяко стадо има мърша. Искам обаче да ти кажа, че 95% от пълничките хора са повече хора от всички вас дебеломразци взети заедно! Те знаят истинската цена на нещата. И ако са постигнали нещо, било то приятелство, успех в работата или училището, то този успхе се дължи на усилията им, а не на измишльотини! Не казвам, че като си пълен трябва да си търсиш оправдания и да продължаваш да се тъпчеш. Казвам просто, че това не е порок и не бива да се държите с тези хора като с прокажени!!!!

AFT
06-29-2008, 20:54
^ Пък ако не станат като приятелката ти, ще станат анорексици, което си е още по-лошо.



П.П. Някои хора просто не знаят какво правят, когато обиждат някой.

dogon
06-30-2008, 06:18
На всички мои емо фенове във Форума, мога да кажа само ДГД _[_
Ще ви убиждам, нееее, ще ви РЕЖА свииини мръсни! Някои субекти тука наистина явно съм ги "засегнал", спокойно, не съм баира до училище, няма от какво да се плашите. Или просто съм ви накарал да оставите ножа и/или вилицата за да ми отговорите на темата... извинете. Който ми вика че съм имал комплекси може да се наведе, даже да падне на колене, да си оближе устните, да си измие зъбите, и да ме ЦУНЯ НАЙ-МАЗНО ПО ГЪЗА, твари грозни! Лицемерната ви мамичка съм ибал аз на вазе! Истината е 1, и си я набиите в мазните зурли, но преди това извадете лАжицата, да не я глътнете. Дебелите МРАЗЯТ ЧЕ са дебели, а слабите се ОТВРАЩАВАТ от дебелите. Който казва друго, явно скоро ще мре, че се прави на ангелче :smt068 :smt059 ! Или пък е тъпа малка девствена пачанга, с гъз набодобяващ цъфнал люляк, най-вероятно дело на баща и! Аре варете да ви клецат маймуните и не пишете в тая тема повече, осквернявате я! Емо-Хомо казусите на друго място!

dogon
06-30-2008, 06:34
Злоба, злоба, злоба... защо скъпи хейтъри не започнете да си гледате в паницата и не спрете да търсите кусурите на другите! Аз съм от тези, които го "смучат" или... както го каза, че не помня, защото не съм фиданка. Прави си там, каквото сметнеш за нужно... ходи си на фитнеса, каквото пожелаеш прави, но не вади такива кардинални изказвания! Знаеш ли какво ще постигнеш с това си изказване? НИЩО!!! Никой не те задължава да харесваш този или онзи, но... днешните деца сте толкова жестоки! На мен ми е през кура кой какво ще каже, аз си полагам усилията, радвам се на успехите си и всичко, но имаш ли някаква представа мой дебилни приятелю автор (заедно с всичките ти поддръжници) какво може да причините на едно дете? Моя близка приятелка има сериозен проблем с теглото, с който в момента заедно се борим. Може ли малоумната ти главица да побере колко е увредена психиката и заради такива жестоки дечица като теб? Момичето се е затворило вкъщи, не излиза никъде. Умолявам я: ела с мен, ще пием кафе, на дискотека ще отидем... отговорът и почти винаги е "не!". Защо ли? Защото малките дебили като теб с години на ред и са се присмивали и са и говорели простотии точно каквито и ти говориш сега. Че пълничките са гнусни, че не са нормални, че никой не ги иска, че не заслужават да са като другите - да ги обичат, да бъдат приятели с тях! Сега вместо да излиза измежду хората тя предпочита да си стои сама вкъщи пред телевизора. Все пак той няма да я нагруби никога. Тя е неадекватна в повечето ситуации, има изкривени представи за света, в повечето случаи не знае как да се държи, не знае как да говори с хората, не умее да общува нито да смята кое къде и как се казва. И всичко това само заради такива, "умни" - като теб!!! И ако ти, понеже си толкова умен и височайщ, че можеш да казваш кой какъв е и къде му е мястото, ми кажеш, че това е нормално и момичето си го заслужава само заради 5 - 10 или 15 ако щеш кг в повече... можеш да бараш мекия! Както предполагам си чувал всяко стадо има мърша. Искам обаче да ти кажа, че 95% от пълничките хора са повече хора от всички вас дебеломразци взети заедно! Те знаят истинската цена на нещата. И ако са постигнали нещо, било то приятелство, успех в работата или училището, то този успхе се дължи на усилията им, а не на измишльотини! Не казвам, че като си пълен трябва да си търсиш оправдания и да продължаваш да се тъпчеш. Казвам просто, че това не е порок и не бива да се държите с тези хора като с прокажени!!!!
Глей ся пачорано, щи обесним малко сичуейшъна.
1. Аз съм дебел! Тежа 125 килограма.
2.Приятелката ти е куха лейка.
3.Защо ли?
4.Защото и на мене са ми викали всички цветни работи, даже същите които пиша., и да ти кажа ли и тогава, и сега ма БОЛИ КУРЕЦА от чуждото мнение.
5.Обаче не си стоя в къщи, и най-вероятно не цивря всеки ден пред огледалото като тебе с твойта "елегантна приятелка" :razz:
И твойта дружка вместо да се самосъжелява може да побяга малко в парка, не мислиш ли? Опитай се да и вържеш ръжете, или да скриеш приборите, куфар на хладилника и наморник на устата. :lol: :lol: :lol:
Аре бегай прави упражнения.

BlackWings
06-30-2008, 06:37
Ходи се скрий някъде бе недораслек...
Не думай колко се уплашихме и как се засегнахме от псевдо- агитиращите ти яростни речи.
Да не мислиш че впечатляваш някого като нареждаш като каруцарин - ЖАЛЪК СИ.

FakePlasticTree
06-30-2008, 07:08
Зависи от човека, красавецо.

dogon
06-30-2008, 07:52
Ходи се скрий някъде бе недораслек...
Не думай колко се уплашихме и как се засегнахме от псевдо- агитиращите ти яростни речи.
Да не мислиш че впечатляваш някого като нареждаш като каруцарин - ЖАЛЪК СИ.
Тихо ве ЕМО. Трябва да се плашиш, защото питай в Търново кво ги правим ЕМОтата.

Pedigree
06-30-2008, 08:00
^Само не замесвай хубавия град в цялата работа.

BlackWings
06-30-2008, 08:43
Ходи се скрий някъде бе недораслек...
Не думай колко се уплашихме и как се засегнахме от псевдо- агитиращите ти яростни речи.
Да не мислиш че впечатляваш някого като нареждаш като каруцарин - ЖАЛЪК СИ.
Тихо ве ЕМО. Трябва да се плашиш, защото питай в Търново кво ги правим ЕМОтата.

Кой е емо бе :razz: :razz:
По аватара ли позна хахаххахахаххаха много си умен ! Нямам думи !
:lol: :lol: :lol: :lol:

5StaR
06-30-2008, 11:59
5StaR,

с всеки изминал ден, все повече се убеждавам, че си глупав, безмозъчен и комплексиран пубертет.

Не 'пиши' измислени цитати от мое име.

Нямам намерение да ти отговоря, защото сигурно няма да зацепиш за какво говоря.

Хммм, явно си доста бавна, за да разбереш, че нарочно ти смених целия "wall of text" с "бла бла бла", защото не съм от ретардите, които quote-ват по 500 реда, за да напишат 2 изречения.
Не знам какво се убеждаващ с всеки изминал ден, но ми е интерестно как стигна до извода, че съм комплексиран, безмозъчен и глупав, като всъщност не ме познаваш, познаваш един "аватар", "ама нямам намерение да ти пиша, защото сигурно няма да зацепиш за какво говоря".

dogon
06-30-2008, 12:29
леле колко е жалъко кюфтето... лелеееееееееееееееееее
Охо педи, защо пишеш на майка си във форумите, не можеш ли да и го кажеш в очите, че и "жалъко кюфте" я наричаш...

Disrespect
06-30-2008, 12:34
Бе я бягай да потичаш малко...льохман

TheNewReligion
06-30-2008, 12:40
8-) Отслабнала с 2 килограма . :grin: :grin: :grin:

Bombshell
06-30-2008, 12:45
Да това е темата. Деблите "смучат" - нестават, гадни са, отвратителни са. Преди да сте си казали "да го еба в кльощавия келеш" веднага оточнявам, че и аз съм дебел! И мога да кажа на всички дебели, мазни кюфтета, които четът това - ВИЕ НЕ СТАВАТЕ! НИЕ НЕ СТАВАМЕ!
Защо пускам такава тема ли? Ами защото ми е писнало да гледам разни дебели субекти да ми приказат "Не ме бърка" или "Кво да направя" или "Ох колко съм напълняла" , "Защо съм толкова дебела" или "Не ми се подигравайте, имам заболяване на метаболизма". Какъв метаболизъм бе братко, тъпчи по 3 паници манжа с 2 хляба през 30 минути и си обвинявай метаболизма! Поне мъжката част от Дебелите сме еди-доди по-нормални, все пак сме мъже! О,БАЧЕ ония хищни хипопотами, наблъскани в полички за 30 килограмови анорексий, със самочувствие до небето (и със цици до земята) , могат наистина да изкарат брата от нерви. Ама не разбирам как могат да си правят профили в сладур. Какъв сладур за кви масури ми приказваш? И съм срещал никове от типа "сладката" "готината" "СеКсuТУУУ" и пр. Ама чакай ве, я се погледни, ако имаш толкова голямо огледало. Виж се, замисли се, та се попитай "Аз добре ли съм?!", и се хвани и отслабни майка му да еба! От както осъзнах тази истина, и почнах да вземам мерки, съм отслабнал предоволно, и продължавам да свалям! Ама разликата от да вземаш тия кирливите дъвки Мотиф, като преди това си се намуал кат свиня, и да ми вика "Еми опитах всичко и не стана.." Извинявай това не е опит. Ходи на фитнес ВСЕКИ ДЕН, по 1-2 часа. Яж нискокалорични меса, плодове и зеленчуци. Спри да пушиш. Ходи на разходки из парка. И ако след 1 година не си загубил поне 30 кила, тогава ела и ми кажи "пробвах и не успях". Ще умрете самотни ве! НА никоя кучка не и се прави с мазен бифтек, дето ще и мириши и ще се поти като свиня майка с 1000000000 малки свинчета, галиба! Никоя няма да ви се върже! А пък относно тези "сладки крехки девойчици" мога да кажа, че единствената причина по която евентуално си имате приятели е, че им се праска нещо лесно! Не заради ПРЕКРАСНИЯТ ви характел и комуникативни възможности. Набийте си го в тъпите канчета, това нашето е БОЛЕСТ, не физическо състояние!
http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif Паьхахьхахь копеле изпотроших сее!!! БАСИ ГЛАВОБЛЪСКАНИЦАТА БРАТЛЕ! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif Счупих столааааааааааааааа! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d040.gif

babity
06-30-2008, 12:57
...
Глей ся пачорано, щи обесним малко сичуейшъна.
1. Аз съм дебел! Тежа 125 килограма.
2.Приятелката ти е куха лейка.
3.Защо ли?
4.Защото и на мене са ми викали всички цветни работи, даже същите които пиша., и да ти кажа ли и тогава, и сега ма БОЛИ КУРЕЦА от чуждото мнение.
5.Обаче не си стоя в къщи, и най-вероятно не цивря всеки ден пред огледалото като тебе с твойта "елегантна приятелка" :razz:
И твойта дружка вместо да се самосъжелява може да побяга малко в парка, не мислиш ли? Опитай се да и вържеш ръжете, или да скриеш приборите, куфар на хладилника и наморник на устата. :lol: :lol: :lol:
Аре бегай прави упражнения.

В интерес на истината ти си този, който циври. Това показват постовете ти! Ако беше такъв надъхан... досега едва ли щеше да си в положението си и най - вероятно нямаше да ти остава време да пишеш умни работи в тийн-ски форуми, ама нА - имаш време... На теб може да не ти пука, ама тя е дете. На едно дете като всеки ден му повтарят колко е зле и как за нищо не става какво може да се случи? Тя не вярва в себе си... в нищо не вярва. Умишлено се изолира и не допуска хората до себе си. "Така няма да могат да ме наранят" - казва. Сега прави упражнения, разхождам я където и когато мога дет' се вика свят да види и има някаква мотивация, ама като се събере със съучениците я правят луда... Цял живот ги е подбутвала всички в училище...само и само да минат и накрая елементарно уважение, грам толерантност нямат. Както обикновено се отплеснах в глупости... Факт е, че затлъстяването води до много нежелателни последствия и то много по - далеч от козметичните дефекти. Но не смятам, че заради еди-колко-си килограма е нужно да смазвате психиката на децата... и не само! Толерантност, авторе! Знаеш ли какво е това? Може и да знаеш смисъла на думата... научи се да я прилагаш. Пълни хора винаги ще има и ако ще от 125 да станеш 45 тях пак ще ги има. Или свикни с тази мисъл и бъди толерантен към тези хора или намери друго място, на което да избиваш комплекси!

MusicIsTheKey
06-30-2008, 13:22
5StaR

А ти си още по-бавен, щом не успя да зацепиш какво имах предвид.
Гледам, че е трудно да се сетиш - по постовете си личи какъв си.

Не можеш да измислиш какво да кажеш, та повтаряш моите реплики ли?

Повече нямам намерение да ти отговарям, защото наистина си умствено ограничен.


babity, защо изобщо си хабиш нервите заради комплексари като dogon? Няма смисъл, няма да разбере.

LiLGrizzly
06-30-2008, 13:33
dogon ti si moq idol nz razbi me naprao .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz:

BlackWings
06-30-2008, 15:23
exploitedteen - не се ебавай с него , все пак човек , който си е взел матурата не трябва да се подценява :lol: :lol:

dogon
06-30-2008, 18:42
exploitedteen - ти си еблив куролизец ,и сигурно си лъскате с братовчет ти, лол лол лол

Pedigree
06-30-2008, 18:46
dogon, защо просто не се съсредоточиш върху отслабването си, вместо да пишеш простотии? Не е интересно, интересното беше в първите две страници, после ти взе да се повтаряш, а всяко нещо, което се повтаря, губи своя интерес. Сега спри да се дървиш на непознатите от нета, излез да потичаш из квартала, и готово. :)

MidnightCreep
06-30-2008, 19:01
Въпросът на Експлойтедтийн беше риторичен,нямаше нужда да отговаряш.Смешен си.

5StaR
06-30-2008, 19:04
5StaR

А ти си още по-бавен, щом не успя да зацепиш какво имах предвид.
Гледам, че е трудно да се сетиш - по постовете си личи какъв си.

Не можеш да измислиш какво да кажеш, та повтаряш моите реплики ли?

Повече нямам намерение да ти отговарям, защото наистина си умствено ограничен.


Хмм не не зле си, както казах по постовете си личи това каквото ти си представяш в съзнанието и това което ти поднасям, нали знаеш, че липсва най-важния фактор - мимиките. Не знам кое ми е глупавото като 99% от постовете ми са саркастични, а ако не ги разбираш значи си зле. А и не, че не мога да измисля какво да кажа - винаги мога, просто те иронизирах, но явно и това не схвана. Айде отиде поумней малко и пак се върни.

BlackWings
06-30-2008, 19:27
dogon продължаваш да си жалък : :lol: От всякъде :razz:

dogon
07-01-2008, 20:14
dogon продължаваш да си жалък : :lol: От всякъде :razz: Ей, педле! Шиба ли те татко ти?

EarthShaker
07-02-2008, 04:09
смятай колко си ПРОСТ!

VIP_kukli4k@
07-02-2008, 17:11
Да това е темата. Деблите "смучат" - нестават, гадни са, отвратителни са. Преди да сте си казали "да го еба в кльощавия келеш" веднага оточнявам, че и аз съм дебел! И мога да кажа на всички дебели, мазни кюфтета, които четът това - ВИЕ НЕ СТАВАТЕ! НИЕ НЕ СТАВАМЕ!
Защо пускам такава тема ли? Ами защото ми е писнало да гледам разни дебели субекти да ми приказат "Не ме бърка" или "Кво да направя" или "Ох колко съм напълняла" , "Защо съм толкова дебела" или "Не ми се подигравайте, имам заболяване на метаболизма". Какъв метаболизъм бе братко, тъпчи по 3 паници манжа с 2 хляба през 30 минути и си обвинявай метаболизма! Поне мъжката част от Дебелите сме еди-доди по-нормални, все пак сме мъже! О,БАЧЕ ония хищни хипопотами, наблъскани в полички за 30 килограмови анорексий, със самочувствие до небето (и със цици до земята) , могат наистина да изкарат брата от нерви. Ама не разбирам как могат да си правят профили в сладур. Какъв сладур за кви масури ми приказваш? И съм срещал никове от типа "сладката" "готината" "СеКсuТУУУ" и пр. Ама чакай ве, я се погледни, ако имаш толкова голямо огледало. Виж се, замисли се, та се попитай "Аз добре ли съм?!", и се хвани и отслабни майка му да еба! От както осъзнах тази истина, и почнах да вземам мерки, съм отслабнал предоволно, и продължавам да свалям! Ама разликата от да вземаш тия кирливите дъвки Мотиф, като преди това си се намуал кат свиня, и да ми вика "Еми опитах всичко и не стана.." Извинявай това не е опит. Ходи на фитнес ВСЕКИ ДЕН, по 1-2 часа. Яж нискокалорични меса, плодове и зеленчуци. Спри да пушиш. Ходи на разходки из парка. И ако след 1 година не си загубил поне 30 кила, тогава ела и ми кажи "пробвах и не успях". Ще умрете самотни ве! НА никоя кучка не и се прави с мазен бифтек, дето ще и мириши и ще се поти като свиня майка с 1000000000 малки свинчета, галиба! Никоя няма да ви се върже! А пък относно тези "сладки крехки девойчици" мога да кажа, че единствената причина по която евентуално си имате приятели е, че им се праска нещо лесно! Не заради ПРЕКРАСНИЯТ ви характел и комуникативни възможности. Набийте си го в тъпите канчета, това нашето е БОЛЕСТ, не физическо състояние!


аз пък въобще не съм съгласна с тва изказване...хората не трябва да се преценяват по тва дали са 50-60--70 и т.н килограма??? това ли е най-важното??..наистина не е хубава гледката от всякъде да виссят тластинки, но има наистина готини от тях...и някои наистина умнииииии
успеххххх:)

LiveFlower
07-02-2008, 17:21
dogon продължаваш да си жалък : :lol: От всякъде :razz: Ей, педле! Шиба ли те татко ти?axam 6tom se stigna do psuvni,qsno mi e 6to za 4ovek si :?

BlackWings
07-02-2008, 17:50
dogon продължаваш да си жалък : :lol: От всякъде :razz: Ей, педле! Шиба ли те татко ти?

Хаха абе келеш , не виждаш ли че тия "осторумни" реплики само потвръждават това което казах ?
Ти си жалко комплексарче , което има мозък колкото зрънце , та не може да върже 1 изречение с което да се защити. А вместо това ръси плоски обиди , и дори не може да схване колко е смешен.

hpffy
07-09-2008, 13:22
Да ви кажа всички сте жалки...Слаби..дебели, какво значение има...важното е човек да се чувства добре..а това, че ти си комплексирано лапенце на значи, че трябва да обиждаш..най-малкото жалък си...И с какво право съдиш другите..ти перфектен ли си...или просто от 100 си станал 95 кила и вече си много велик...Поста ти е доста, ама доста тъп...Познавам хора, който са пълни и да ти кажа найстина не могат да отслабнат...Всичко е до организма...и още нещо..предлагаш да откажат цигарите, како искат да отслабнат..самоче от това 100% ще напълнеят...Един съвет..Първо направи така, че като се погледнеш в огледалото да не се обръщаш ужасен и после казвай на хората какви са и какво да правят 8)