PDA

View Full Version : хирошима и нагасаки



maharbal
06-27-2008, 15:12
Zdrvaite. Chuvali li ste za legendata trygnala ot Hiroshima i Nagazaki sled bombandirovkite. Legendata za hartienite jeravi. Che ako napravish 1000 hartieni jerava i dokato gi pravish si mislish za neshto koeto obichash ili iskash mnogo iskash neshto... to se sbydva... Symnqvam se che e vqrno... Nqkoi probval li e? Az zapochnah da gi prava i za sega sa samo 200 ostavat mi oshte 800... no veroqtnosta da padne meteorit na zemqta e po golqma ot kolkoto da se sbydne mechtata mi... :D:D

Модерирано по т.1
коалка

Lucho
06-27-2008, 15:13
ако стане нещо,пиши ! :-D

Chess
06-27-2008, 15:14
хаха :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

NaNa_SladuRana
06-27-2008, 15:15
хартиени жертви в смимъл оригами ли?

maharbal
06-27-2008, 15:23
хартиени жертви в смимъл оригами ли?

da origamita :) sledmalko moje da kacha pic na tez det sym napravil :D

Nam3less
06-27-2008, 15:26
Отвратителни глупости, хубавите неща се случват като хората ги привличат с начина си на мислене, да бъдеш оптимист и с чисти мисли привличаш добрите неща. Това няма нищо общо с изпращането на 20 съобщения или правенето на 100 оригами.

soul1199
06-27-2008, 15:26
хартиени жертви в смимъл оригами ли?

da origamita :) sledmalko moje da kacha pic na tez det sym napravil :Dinteresno ,pokagi ni,pls

SiNiStEr
06-27-2008, 15:27
Дано да стане,но едва ли....

NaNa_SladuRana
06-27-2008, 15:28
Пешо много ще съм ти благодарна за снимката.Във всяка легенда освен квасива илюзия има и капка истина,но кано знам,че имам 2 леви ръце не бих се пробвала :)

Lucho
06-27-2008, 15:28
това поределено трябва да се види ! :)

maharbal
06-27-2008, 15:30
emi sledmalko shte kacha snimka... samo da se seta ka mi beshe reg-a v hit.bg che da q hostna :razz:

cinderella_gugutka
06-27-2008, 15:32
ако се сбъдне желанието пиши та и аз да пробвам :grin:

AFT
06-27-2008, 15:34
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Chess
06-27-2008, 15:35
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Мммне ;) .

maharbal
06-27-2008, 15:38
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Мммне ;) .


mmm ne i az mislq taka 8-) No kakvo prechi da opitam 8-)

Chess
06-27-2008, 15:39
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Мммне ;) .


mmm ne i az mislq taka 8-) No kakvo prechi da opitam 8-)


Еми... успех....

maharbal
06-27-2008, 15:39
Eto snimka na tezi deto sym napravil, ama tuka sa mai samo okolo 150 ot vchera e snimkata :)

http://thedeadman92.hit.bg/IMGP14653.JPG

Lucho
06-27-2008, 15:41
абе ти...немам думи.. :shock:

babity
06-27-2008, 15:41
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Мммне ;) .

По - скоро е отчаяно! Но все пак като за пишман романтиците има нещо красиво, представете си... някой толкова да ви обича и толкова да е отчаян, че като най - големия малоумник с дни... прощавайте, с месеци да си троши ръцете да прави жеравчета за вас... умилително!

NaNa_SladuRana
06-27-2008, 15:43
Иха тава ми се хижда сложна технология :shock: не е за моя милост-Госпожица "Сръчност" :lol:

maharbal
06-27-2008, 15:43
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Мммне ;) .

По - скоро е отчаяно! Но все пак като за пишман романтиците има нещо красиво, представете си... някой толкова да ви обича и толкова да е отчаян, че като най - големия малоумник с дни... прощавайте, с месеци да си троши ръцете да прави жеравчета за вас... умилително!


hahahaha pyrvo ne se pravqt za meseci... pravqt se adski lesno i byrzo... :D:D pyk i ne mislq da gi pokazvam na tozi za kogoto si mislq :-P Taka ili inache nqma kakvo da pravq dokato sestrami e na kompa... v taz jega ne mi se izliza nikyde... Iiii n e sym si stroshil rycete :razz:

maharbal
06-27-2008, 15:46
Иха тава ми се хижда сложна технология :shock: не е за моя милост-Госпожица "Сръчност" :lol:

naprotiv, mnogo e lesno... i se pravqt mnogo byrzo... i az poprincip sym sakat v rycete ama... Kogato prochetoh za tova, edna jena beshe napisala che kato malka napravila 1000 jerava i i se e sbydnalo jelanieto... i sega na svadbata i shaferkite i shte gi hvyrlqt osven i drugite raboti det se hvyrlqt :-P

NaNa_SladuRana
06-27-2008, 15:48
И как точно се правят,че ми е много чудно :shock: :-o

Nam3less
06-27-2008, 15:50
Съжелявам че те обиждам, но си безмозъчен. Занимавай се с нещо полезно.

maharbal
06-27-2008, 15:50
И как точно се правят,че ми е много чудно :shock: :-o

haha emi ot hartiq na kvadrati :) ako siaksh moga da ti pokaja edno klipche - urok kak se pravqt drasni endo syobshtenie :)

maharbal
06-27-2008, 15:51
Съжелявам че те обиждам, но си безмозъчен. Занимавай се с нещо полезно.

spoko ne se obijdam 8-) Prava gi kogato mi e mnogo skuchno i nema kvo da prava i s koi da izleza na nekyde...

NaNa_SladuRana
06-27-2008, 15:52
И как точно се правят,че ми е много чудно :shock: :-o

haha emi ot hartiq na kvadrati :) ako siaksh moga da ti pokaja edno klipche - urok kak se pravqt drasni endo syobshtenie :)
Мерси,но няма нужда :)

maharbal
06-27-2008, 15:54
И как точно се правят,че ми е много чудно :shock: :-o

haha emi ot hartiq na kvadrati :) ako siaksh moga da ti pokaja edno klipche - urok kak se pravqt drasni endo syobshtenie :)
Мерси,но няма нужда :)

haha i az taka si pomislih... ne znam zashto go mislite za otkacheno... vsyshtnost 1000 jerava ne sa mnogo.... za nqkolko dena napravih 200 kato az ne si davam zor, samo kogato nqma kakvo da prava 8-) Pyk i po-vajnoto e che shte provera dali tva bachka... :-P Nishto ne guba osven taka ili ianche zagubeno vreme

Chess
06-27-2008, 15:57
И как точно се правят,че ми е много чудно :shock: :-o

haha emi ot hartiq na kvadrati :) ako siaksh moga da ti pokaja edno klipche - urok kak se pravqt drasni endo syobshtenie :)
Мерси,но няма нужда :)

haha i az taka si pomislih... ne znam zashto go mislite za otkacheno... vsyshtnost 1000 jerava ne sa mnogo.... za nqkolko dena napravih 200 kato az ne si davam zor, samo kogato nqma kakvo da prava 8-) Pyk i po-vajnoto e che shte provera dali tva bachka... :-P Nishto ne guba osven taka ili ianche zagubeno vreme


И все пак губиш нещо - време...

И кой е казал, че го мислим за откачено. Казахме 2 неща - жалко и отчаяно...

maharbal
06-27-2008, 15:59
И как точно се правят,че ми е много чудно :shock: :-o

haha emi ot hartiq na kvadrati :) ako siaksh moga da ti pokaja edno klipche - urok kak se pravqt drasni endo syobshtenie :)
Мерси,но няма нужда :)

haha i az taka si pomislih... ne znam zashto go mislite za otkacheno... vsyshtnost 1000 jerava ne sa mnogo.... za nqkolko dena napravih 200 kato az ne si davam zor, samo kogato nqma kakvo da prava 8-) Pyk i po-vajnoto e che shte provera dali tva bachka... :-P Nishto ne guba osven taka ili ianche zagubeno vreme


И все пак губиш нещо - време...

И кой е казал, че го мислим за откачено. Казахме 2 неща - жалко и отчаяно...

e to se v gyz... i ne sym si zagubil vremeto... to taka ili inache si beshe zagubeno... kat nqma kvo da prava kvo tolkos ako sgyna nqkolko origamita :P

Freeminded
06-27-2008, 16:02
Морално остаряла източна философия. Пфу! Работата е там, че да разбереш, че няма невъзможни неща, дори в това да направиш 1000 жерава стига да проявиш търпение и усърдие. Следващата стъпка е да насочиш вниманието си върху човека, който обичаш и да вложиш цялото си търпение и усърдие в това да заслужиш неговата любов. Обаче тъпото е, че си приел всичко толкова буквално, сякаш си някакъв 6 годишен дечко.

maharbal
06-27-2008, 16:18
nikoi li ne go e probval :shock: az potyrsih v google i izleznaha dosta stranici deto pishat che sa go pravili i naistina im se e sbydnalo jelanieto... Abe kvoto i da stava az shte probvam i shte gi naprava :) Vqrvam na qponcite :lol: A ako ne e vqrno, dupe da im e qko :-P :razz: :lol:

CucAgMuH
06-27-2008, 16:19
До момента са точно 13094 жерава(оригами Embarassed ) Всеки с някакво любовно послание написано върху него.

Ripped from : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=166843

Не помага. Не си губи времето. Заеми се с нещо по-полезно, като например да дялкаш клечки за зъби.

Edit: Или поне не прави моята грешка да пишеш по тях и да споменаваш конкретни имена - след време може да ти влязат в работа за някоя друга...

maharbal
06-27-2008, 16:28
До момента са точно 13094 жерава(оригами Embarassed ) Всеки с някакво любовно послание написано върху него.

Ripped from : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=166843

Не помага. Не си губи времето. Заеми се с нещо по-полезно, като например да дялкаш клечки за зъби.

Edit: Или поне не прави моята грешка да пишеш по тях и да споменаваш конкретни имена - след време може да ти влязат в работа за някоя друга...

WOW 13094 :shock: i pravi edno za 1 min :shock: Az prava edno preblizitelno za 2.30-3 minuti :lol: I kak e izmislil tolkova mnogo liubovni poslaniq :-D To dori v neta sigurno nqma tolkova :lol: :razz: Mmm ne znam dali pomaga ama shte opitam, pone shte razbera dali deistva :lol:

CucAgMuH
06-27-2008, 16:31
WOW 13094 :shock: i pravi edno za 1 min :shock: Az prava edno preblizitelno za 2.30-3 minuti :lol: I kak e izmislil tolkova mnogo liubovni poslaniq :-D To dori v neta sigurno nqma tolkova :lol: :razz: Mmm ne znam dali pomaga ama shte opitam, pone shte razbera dali deistva :lol:

Пробвай... пък ако стане нещо ще лепвам и аз наново... :)

maharbal
06-27-2008, 16:34
WOW 13094 :shock: i pravi edno za 1 min :shock: Az prava edno preblizitelno za 2.30-3 minuti :lol: I kak e izmislil tolkova mnogo liubovni poslaniq :-D To dori v neta sigurno nqma tolkova :lol: :razz: Mmm ne znam dali pomaga ama shte opitam, pone shte razbera dali deistva :lol:

Пробвай... пък ако стане нещо ще лепвам и аз наново... :)

a ti standartnata tehnika li si polzval ili nekva druga che gi pravish za 1 min? az gi prava za okolo 3 :D

maharbal
06-27-2008, 18:01
ebasi az li sym edinstveniq glupak v toq forum, koito shte go napravi? :shock: Nikoi drug li ne e probval :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

w0sh
06-27-2008, 18:07
ebasi az li sym edinstveniq glupak v toq forum, koito shte go napravi? :shock: Nikoi drug li ne e probval :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Момче. Радвай се,че не те познавам. Вече щяха да ме търсят от полицията за побой и опит за убийство.

maharbal
06-27-2008, 18:41
ebasi az li sym edinstveniq glupak v toq forum, koito shte go napravi? :shock: Nikoi drug li ne e probval :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Момче. Радвай се,че не те познавам. Вече щяха да ме търсят от полицията за побой и опит за убийство.

hahaha da be... se sa pochnali da ta dirat, dori nqma da zabelejat che ma nqma ako ma ubiesh :-P :razz: Inache kvo ti prechi, nqmam si rabota i prava gluposti :lol:

AFT
06-27-2008, 20:39
^ Прави глупости, ама кво занимаваш и нас с тях ..

SunShinePearl
06-27-2008, 20:58
hora moje da vi izglejdam mn tapa ama nqmam si i predstava kak se pravqt teq raboti,a iskam i az da pravq 6toto nqma s kvo da se zanimavam a i az vqrvam 4e moje bi moje ne6to da stane vqrvam v legndi vinagi ima malka istina v tqh, pls avtora i zabravih dr mom4e ako moje po nqkakav na4in da mi obesnqt kak go pravqt i osobenno tozi za 1 min kak stava? :)

TellMeYourName
06-27-2008, 21:01
Имаш прекалено много свободно време...

mhmhmhmhm
06-27-2008, 21:11
ако щеш и 1594837 жерава да напрайш нищо няма да се промени !!!!
колкото и цветя да й дадеш и колкото и да й се подмазваш просто няма да стане!!
ти май още не го разбра а?
лелеее спри да пълниш форума с глупостите си,че яко дразниш вече

BlindedAngel
06-27-2008, 21:13
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Мммне ;) .


mmm ne i az mislq taka 8-) No kakvo prechi da opitam 8-)
Ае ти си егати изпадналия тип...Толкова ли не разбра че малката фръцла няма да ти върже квото и да правиш... :o

Still1ME1Still1HERE
06-27-2008, 21:19
Пусни линкче,за да видя как се правят.Иначе-прави си,тъкмо ще си тренираш сръчността и търпението.Така или иначе нямаш какво да правиш :)

CucAgMuH
06-27-2008, 21:44
http://youtube.com/watch?v=-g-U06abgT4

Варианта с едната минута идва след много практика и малко акъл кои точно стъпки можеш да изпълниш едновременно...

ПС. Сега го изгледах цялото видео, моите по-скоро ги правя по този начин (http://youtube.com/watch?v=Ta7tpwsye3U)

sladko_dete
06-27-2008, 23:31
По добре седни над някой учебник по история или бел!
НагаСаки!

feelthless4o
06-27-2008, 23:36
А как реши че темата трябва да е в раздел "Любов"

DYNAMIC
06-28-2008, 00:14
така е..койт си няма работа :lol:

maharbal
06-28-2008, 07:02
ако щеш и 1594837 жерава да напрайш нищо няма да се промени !!!!
колкото и цветя да й дадеш и колкото и да й се подмазваш просто няма да стане!!
ти май още не го разбра а?
лелеее спри да пълниш форума с глупостите си,че яко дразниш вече


che az vyobshte ne govora za onova momiche we :lol: :lol: :lol: Az veche se otkazah da se mycha... :-P

maharbal
06-28-2008, 07:03
Само аз ли си мисля,че т'ва е жалко? о.О

Мммне ;) .


mmm ne i az mislq taka 8-) No kakvo prechi da opitam 8-)
Ае ти си егати изпадналия тип...Толкова ли не разбра че малката фръцла няма да ти върже квото и да правиш... :o


che az vyobshte ne govora za onova momiche we :lol: :lol: :lol: Az veche se otkazah da se mycha... :-P Pyk i tq ne e frycla...

mhmhmhmhm
06-28-2008, 19:58
ако щеш и 1594837 жерава да напрайш нищо няма да се промени !!!!
колкото и цветя да й дадеш и колкото и да й се подмазваш просто няма да стане!!
ти май още не го разбра а?
лелеее спри да пълниш форума с глупостите си,че яко дразниш вече


che az vyobshte ne govora za onova momiche we :lol: :lol: :lol: Az veche se otkazah da se mycha... :-P
Оле нова ли има?
сега ще пуснеш още 100 теми за нея сигурно :(

S_L_A_D_U_R_K_A
06-28-2008, 20:18
Хехех когато иска човек нещо много силно, цялата Вселена му помага! Не е нужно да правиш 1000 жерафа :-D

maharbal
06-28-2008, 20:20
ако щеш и 1594837 жерава да напрайш нищо няма да се промени !!!!
колкото и цветя да й дадеш и колкото и да й се подмазваш просто няма да стане!!
ти май още не го разбра а?
лелеее спри да пълниш форума с глупостите си,че яко дразниш вече


che az vyobshte ne govora za onova momiche we :lol: :lol: :lol: Az veche se otkazah da se mycha... :-P
Оле нова ли има?
сега ще пуснеш още 100 теми за нея сигурно :(

haha kva nova we :D:D:D Nqma nova oshte si obicham onazi... prosto veche se premirqvam... :)

mishani
06-28-2008, 20:27
ако това ти помогне драсни задължително :lol:

gLoRiOuS_aNGeL
06-28-2008, 23:02
Ако ти се сбъдне мечтата ми пиши ЛС! :D

al_bundy316
06-28-2008, 23:13
Пич, аз съм на друго мнение. Според мен не трябва да се отказваш, а трябва да опитваш по всякакви начини да я накараш да те хареса... Дори и ако това означава да направиш 1000 жерава... Успех! :) И да ни държиш в течение

Chess
06-28-2008, 23:21
Пич, аз съм на друго мнение. Според мен не трябва да се отказваш, а трябва да опитваш по всякакви начини да я накараш да те хареса... Дори и ако това означава да направиш 1000 жерава... Успех! :) И да ни държиш в течение


И как правенето на жерави ще я накара да го хареса :-o .

-"Ами...виж сега...тук направих 1000 жерава, за да покажа, че те харесвам."
-"О, любими"
:shock: :-o

al_bundy316
06-28-2008, 23:26
Пич, аз съм на друго мнение. Според мен не трябва да се отказваш, а трябва да опитваш по всякакви начини да я накараш да те хареса... Дори и ако това означава да направиш 1000 жерава... Успех! :) И да ни държиш в течение


И как правенето на жерави ще я накара да го хареса :-o .

-"Ами...виж сега...тук направих 1000 жерава, за да покажа, че те харесвам."
-"О, любими"
:shock: :-o
То няма, обаче това е малко като разказа на Йовков за бялата лястовица, която е последната надежда на хората... Та затова човек трябва да е упорит :) Ако се отказва толкова лесно никога няма да си намери момиче

al_bundy316
06-28-2008, 23:27
А пък и не е изключено тя да се впечатли от жеста, макар и да не го хареса.

Chess
06-28-2008, 23:30
Пич, аз съм на друго мнение. Според мен не трябва да се отказваш, а трябва да опитваш по всякакви начини да я накараш да те хареса... Дори и ако това означава да направиш 1000 жерава... Успех! :) И да ни държиш в течение


И как правенето на жерави ще я накара да го хареса :-o .

-"Ами...виж сега...тук направих 1000 жерава, за да покажа, че те харесвам."
-"О, любими"
:shock: :-o
То няма, обаче това е малко като разказа на Йовков за бялата лястовица, която е последната надежда на хората... Та затова човек трябва да е упорит :) Ако се отказва толкова лесно никога няма да си намери момиче


Мъжки, лош пример даваш с Йовков, защото бялата лястовица не съществува... Ако сравняваш намирането на бялата лястовица за what's-her-face с направянето на 1000 жерава (за да "накара" едно момиче да го харесва) значи шансовете му са никакви...

Поне да не си губи времето човека. А както чета май вече е спрял да ги прави. ( дано )

MiMcHeToOo
06-28-2008, 23:34
Zdrvaite. Chuvali li ste za legendata trygnala ot Hiroshima i Nagazaki sled bombandirovkite. Legendata za hartienite jeravi. Che ako napravish 1000 hartieni jerava i dokato gi pravish si mislish za neshto koeto obichash ili iskash mnogo iskash neshto... to se sbydva... Symnqvam se che e vqrno... Nqkoi probval li e? Az zapochnah da gi prava i za sega sa samo 200 ostavat mi oshte 800... no veroqtnosta da padne meteorit na zemqta e po golqma ot kolkoto da se sbydne mechtata mi... :D:D

Тц,тц, ненормалник... И все пак, евалата за волята!

al_bundy316
06-28-2008, 23:39
Пич, аз съм на друго мнение. Според мен не трябва да се отказваш, а трябва да опитваш по всякакви начини да я накараш да те хареса... Дори и ако това означава да направиш 1000 жерава... Успех! :) И да ни държиш в течение


И как правенето на жерави ще я накара да го хареса :-o .

-"Ами...виж сега...тук направих 1000 жерава, за да покажа, че те харесвам."
-"О, любими"
:shock: :-o
То няма, обаче това е малко като разказа на Йовков за бялата лястовица, която е последната надежда на хората... Та затова човек трябва да е упорит :) Ако се отказва толкова лесно никога няма да си намери момиче


Мъжки, лош пример даваш с Йовков, защото бялата лястовица не съществува... Ако сравняваш намирането на бялата лястовица за what's-her-face с направянето на 1000 жерава (за да "накара" едно момиче да го харесва) значи шансовете му са никакви...

Поне да не си губи времето човека. А както чета май вече е спрял да ги прави. ( дано )
Ем, в крайна сметка поне ще се разсейва с нещо де :-D

Pliok0019
06-28-2008, 23:59
Хартията се прави от изсечени дървета, а как я похабяваш само... Мисли и за природата. След като тези "жерави" паднат на земята, ще им трябват години, за да се разградят.

al_bundy316
06-29-2008, 00:31
Хартията е естествен природен материал и се разгражда много лесно... Въпросът е колко време му трябва на едно новопосадено дърво да стане голямо... много :(

maharbal
06-29-2008, 07:16
PFFFF
1. NE GO PRAVQ ZA DA NAKARAM ONOVA MOMICHE DA ME HARESA. pRAVQ GO ZASHTOTO ISKAM, DORI NQMAM NAMERENIE DA I KAZVAM ZA TQH

2. POHABIL SYM 100 LISTA.... V SRAVNENIE S HIMICHESKITE KOMPANII, KOITO ONISHTOJAVAT ZEMQTA AZ DORI NE Q DOKOSVAM.... MI TI KAT SEKI DEN SI BYRSHESH GYZA S TOALETNA HARTIQ SHTE SDPRESH LI, CHE DA NE UNISHTOJAVASH PRIRODATA, I TQ SE PRAVI OT DYRVETA, VYPREKI CHE HILQDI PYTI E PRERABOTVANA

MartyParty
06-29-2008, 11:23
PFFFF
1. NE GO PRAVQ ZA DA NAKARAM ONOVA MOMICHE DA ME HARESA. pRAVQ GO ZASHTOTO ISKAM, DORI NQMAM NAMERENIE DA I KAZVAM ZA TQH

2. POHABIL SYM 100 LISTA.... V SRAVNENIE S HIMICHESKITE KOMPANII, KOITO ONISHTOJAVAT ZEMQTA AZ DORI NE Q DOKOSVAM.... MI TI KAT SEKI DEN SI BYRSHESH GYZA S TOALETNA HARTIQ SHTE SDPRESH LI, CHE DA NE UNISHTOJAVASH PRIRODATA, I TQ SE PRAVI OT DYRVETA, VYPREKI CHE HILQDI PYTI E PRERABOTVANA
Е дай сега да не си бършем гъзовете с тоалетна хартя,за да компенсираме щетите от твойте патки.

Escarina
06-29-2008, 12:19
Цялата идея е в желанието.. Според повечето психолози, колкото повече желаеш и вярваш в осъществяването на мечтата си, толкова по-голяма е вероятността тя наистина да се осъществи. Но на хората понякога им е трудно да вярват в себе си и имат нужда от разни митове които да подхранват надеждата им :?

Entel
06-29-2008, 12:24
Момче, вече едва ли има някой в този раздел, който да не е чувал за теб и да не знае любовните ти проблеми. Пожелавам ти най-скоро момичето, което желаеш да разбере какъв човек си и да се съберете.

al_bundy316
06-29-2008, 12:49
Цялата идея е в желанието.. Според повечето психолози, колкото повече желаеш и вярваш в осъществяването на мечтата си, толкова по-голяма е вероятността тя наистина да се осъществи. Но на хората понякога им е трудно да вярват в себе си и имат нужда от разни митове които да подхранват надеждата им :?
Ти обясни това, което аз исках, ама не можах щот съм прост :-D

NaNa_SladuRana
06-29-2008, 16:03
http://youtube.com/watch?v=-g-U06abgT4

Варианта с едната минута идва след много практика и малко акъл кои точно стъпки можеш да изпълниш едновременно...

ПС. Сега го изгледах цялото видео, моите по-скоро ги правя по този начин (http://youtube.com/watch?v=Ta7tpwsye3U)

Пф,аз лодка не мога да направя :-o

GregoryHouse
06-29-2008, 16:51
Пич две неща 1во - ти си тоталн луд, 2ро - легендата не тръгва от там :)

Romance
06-29-2008, 17:05
Защо го нападате?Мило е,че опитва по всякакъв начин (дори и като вярва на някаква легенда )да получи това което иска..Вярно е,че ще изгуби доста време и труд за тези жерави,но самият жест е наистина мил..

Chess
06-29-2008, 17:07
Защо го нападате?Мило е,че опитва по всякакъв начин (дори и като вярва на някаква НЕБИВАЛИЦА )да получи това което иска..Вярно е,че ще изгуби доста време и труд за тези жерави,но самият жест е наистина мил..


Човек трябва да знае, че като пусне такава тема, резултатите няма да са на лице..
А и има някои хора, които се възхищават на идеята му...

mhmhmhmhm
06-29-2008, 20:11
ако щеш и 1594837 жерава да напрайш нищо няма да се промени !!!!
колкото и цветя да й дадеш и колкото и да й се подмазваш просто няма да стане!!
ти май още не го разбра а?
лелеее спри да пълниш форума с глупостите си,че яко дразниш вече


che az vyobshte ne govora za onova momiche we :lol: :lol: :lol: Az veche se otkazah da se mycha... :-P
Оле нова ли има?
сега ще пуснеш още 100 теми за нея сигурно :(

haha kva nova we :D:D:D Nqma nova oshte si obicham onazi... prosto veche se premirqvam... :)


Е нали не е онова момиче?
оплиташ се в лъжите ти

maharbal
06-29-2008, 20:22
hahaha vyob6te ne otnema vreme i trud. Veche sa 300 :)

BlindedAngel
06-29-2008, 20:24
Защо го нападате?Мило е,че опитва по всякакъв начин (дори и като вярва на някаква легенда )да получи това което иска..Вярно е,че ще изгуби доста време и труд за тези жерави,но самият жест е наистина мил..
Какъв жест бе човек...Оназ фръцла дет е хлътнал по нея го е рязала 914208142982 пъти ама той задръстения индивид продължава по всякакви начини да й показва колко я "обича"...Сигурно е девствен,затуй прави такиз простотии...Ае болен вземи иди на курва на*би я в бързината да видиш ко бързо ще се разлюбиш...

maharbal
06-29-2008, 20:26
Защо го нападате?Мило е,че опитва по всякакъв начин (дори и като вярва на някаква легенда )да получи това което иска..Вярно е,че ще изгуби доста време и труд за тези жерави,но самият жест е наистина мил..
Какъв жест бе човек...Оназ фръцла дет е хлътнал по нея го е рязала 914208142982 пъти ама той задръстения индивид продължава по всякакви начини да й показва колко я "обича"...Сигурно е девствен,затуй прави такиз простотии...Ае болен вземи иди на курва на*би я в бързината да видиш ко бързо ще се разлюбиш...

samo da te svetna nishto ne prodyljavam da pokazvam... i ne znam kak svyrzahte jeravite s tova momiche :shock: Qvno vie ste idiotite :lol:

BlindedAngel
06-29-2008, 20:27
Защо го нападате?Мило е,че опитва по всякакъв начин (дори и като вярва на някаква легенда )да получи това което иска..Вярно е,че ще изгуби доста време и труд за тези жерави,но самият жест е наистина мил..
Какъв жест бе човек...Оназ фръцла дет е хлътнал по нея го е рязала 914208142982 пъти ама той задръстения индивид продължава по всякакви начини да й показва колко я "обича"...Сигурно е девствен,затуй прави такиз простотии...Ае болен вземи иди на курва на*би я в бързината да видиш ко бързо ще се разлюбиш...

samo da te svetna nishto ne prodyljavam da pokazvam... i ne znam kak svyrzahte jeravite s tova momiche :shock: Qvno vie ste idiotite :lol:
Абе човек разбра се че си девствен иди на курва да видиш колко бързо ще я забравиш...

maharbal
06-29-2008, 20:27
ако щеш и 1594837 жерава да напрайш нищо няма да се промени !!!!
колкото и цветя да й дадеш и колкото и да й се подмазваш просто няма да стане!!
ти май още не го разбра а?
лелеее спри да пълниш форума с глупостите си,че яко дразниш вече


che az vyobshte ne govora za onova momiche we :lol: :lol: :lol: Az veche se otkazah da se mycha... :-P
Оле нова ли има?
сега ще пуснеш още 100 теми за нея сигурно :(

haha kva nova we :D:D:D Nqma nova oshte si obicham onazi... prosto veche se premirqvam... :)


Е нали не е онова момиче?
оплиташ се в лъжите ти


ne ne s eoplitam :lol: Jeravite nqmam nishto obshto s nikakvo momiche :lol: :razz: :razz: :razz: Ne znam kak stignahte do tova zakliuchenie :lol:

mhmhmhmhm
06-29-2008, 20:32
Моля те,намери си някво занимание
много свободно време имаш явно
това не е хубаво

Pliok0019
06-29-2008, 22:29
Хартията се прави от изсечени дървета, а как я похабяваш само... Мисли и за природата. След като тези "жерави" паднат на земята, ще им трябват години, за да се разградят.лол това е ако бяха пластмасови :lol:
хартията се разгражда за около 2,5 месеца :?
Е...като се замислиш това е почти четвърт година. :D

xaxa
06-29-2008, 23:17
smqqtai :grin: tfa mn qko izglejda :PPP

NaughtyWhisper
06-29-2008, 23:59
Аз пък ще му кажа евала на пича за старанието! Кефи го що да не го прави?
Ако пък е заради момичето и легендата, пак е хубаво. Надеждата умира последна :) ! По-добре е от колкото да седи и да плаче щото няква не му е обърнала внимание :)
Истинският провал е тогава, когато спреш да опитваш.

off: И аз се занимавам с оригами :P Супер добро хоби е.

Kasiera
06-30-2008, 00:05
ако бях на мястото на момичето, досега да съм накарал някой да го пребие.

maharbal
06-30-2008, 05:11
AWE EI IDIOTI NIKOI NE VI GOVORI ZA NIKAKVO MOMICHE WE. VIE TYPI LI STE... KOLKO PYTI DA VI KAZVAM CHE ONOVA MOMICHE NQMA NISHTO OBSHTO WE

HelSy
06-30-2008, 06:21
омг колко сте злобни :shock: :shock: бил написал 100 теми за еди коя си .. ми кат иска да пише ;] никой не ва кара да му ги четете :? кат неможете да му дадете съвет закво изобщо си хабите от " ценното време" да му доказвате колко бил жалък и еди къф си .. :? :x безсрамници :lol: :razz:

mhmhmhmhm
06-30-2008, 21:37
тоя па..
за кво е в "любов" тогава бе?!

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 23:59
Моля те,намери си някво занимание
много свободно време имаш явно
това не е хубаво
Точно така, свободното време е зло, затвори го зад решетките, оу крийпи бандитс >.<

MonSitY
07-01-2008, 07:22
ти съвсем откачи :-D

maharbal
07-01-2008, 16:09
ти съвсем откачи :-D


eebasiii kvo tolkova we...

evi_vd
07-01-2008, 22:18
be..neka si prai mom4eto kvot si iska .. koi mu e zor s kvo si gbi vremeto, 66tom e re6ilo taka nqma lo6o , pone ima ambicii i nervi,brao za koeto : )

xaxa
07-01-2008, 22:25
Аз пък ще му кажа евала на пича за старанието! Кефи го що да не го прави?
Ако пък е заради момичето и легендата, пак е хубаво. Надеждата умира последна :) ! По-добре е от колкото да седи и да плаче щото няква не му е обърнала внимание :)
Истинският провал е тогава, когато спреш да опитваш.
+1
abe pi4 ti da si iskal ot nqkoi pesen na 2pac - remember me ;] 6toto mai ti imam skypa

maharbal
07-02-2008, 09:09
Аз пък ще му кажа евала на пича за старанието! Кефи го що да не го прави?
Ако пък е заради момичето и легендата, пак е хубаво. Надеждата умира последна :) ! По-добре е от колкото да седи и да плаче щото няква не му е обърнала внимание :)
Истинският провал е тогава, когато спреш да опитваш.
+1
abe pi4 ti da si iskal ot nqkoi pesen na 2pac - remember me ;] 6toto mai ti imam skypa

ne sym iskal nikva pesen i sigurno me byrkash s nqkoi, shtoto tuka sym s drug nick, ne sys moq si...

gPa3HuTeJl
07-02-2008, 09:48
болен моз1к..

MartyParty
07-02-2008, 09:50
Аз не разбрах накрая направи ли ги

maharbal
07-02-2008, 10:26
Аз не разбрах накрая направи ли ги

haha oshte ne :D okolo 350 sa za sega. Nqmam svobodno vreme...

jghgh
07-02-2008, 10:54
наистина сички кво сте го нападнали..
давай, може да се случи ;) вярата си е хубаво нещо.. а и оригамите са красиви.. а майтап като ги направиш и 1000, това желание за което дълго си мислил докато си ги правил вече да не го искаш :D т.е да ти е минал мерака де :lol:

evelinka1122
07-02-2008, 11:04
Аз не разбрах накрая направи ли ги

haha oshte ne :D okolo 350 sa za sega. Nqmam svobodno vreme...
поздравления за търпението 8-)

vesinka91
07-02-2008, 11:06
nevqrvam v takiva prostotiii :D:D:D:D

maharbal
07-02-2008, 11:09
nevqrvam v takiva prostotiii :D:D:D:D

az syshto :D

bIskwItkatA
07-02-2008, 12:30
awe hora ostawete momcheto we moje i da ne wqrwa osobenno w towa si nachinanie no wsepak neka se probwa kvo tolkova seq ostawete go we mi ako se sbydne togava aaaa 8-) :D 8) qwno mn obicha tva momiche neka se probwa nishto ne gubi e da samo malko hartiq ma are karai :lol: :lol: :lol: are uspeh i stiskam palci da stane :-P :-P :-P 8) 8) 8) che ako stane i az da pochvam da pravq 8) 8-) 8) 8-) 8-) 8-)

dark_angel_7813
07-02-2008, 12:43
ако стане нещо,пиши ! :-D

+1 :grin: :grin: :grin: :grin: дано стане нещо че и аз да почвам :D :D :D :D :D

maharbal
07-13-2008, 13:43
hahahahaha po edno vreme bqh sprql da gi rpava... i dosta vreme ne se zanimavah s tqh... ama veche sa 600 :-P Ostavat smao oshte 400... :D Malko sa :razz:

GetNasty
07-13-2008, 13:51
:razz:

maharbal
07-13-2008, 15:27
:razz:


shto sa hilish we :lol:

AnzaRe
07-14-2008, 08:07
Аз пък знам една история японците тръгвали да нападат руснаците ,и на една поляна както са трагвали да нападат са секунда японците са се испарили.Говори се,че е направено с мощен лазер,но колко мощен,аз незнам,но там още трева не никни 8-)

BaiToq
07-14-2008, 19:45
Zdrvaite. Chuvali li ste za legendata trygnala ot Hiroshima i Nagazaki sled bombandirovkite. Legendata za hartienite jeravi. Che ako napravish 1000 hartieni jerava i dokato gi pravish si mislish za neshto koeto obichash ili iskash mnogo iskash neshto... to se sbydva... Symnqvam se che e vqrno... Nqkoi probval li e? Az zapochnah da gi prava i za sega sa samo 200 ostavat mi oshte 800... no veroqtnosta da padne meteorit na zemqta e po golqma ot kolkoto da se sbydne mechtata mi... :D:D

Това са го правели децата,
облъчени от радиацията докато умират.
Едва ли има смисъл да си го пожелаваш,
още повече да го правиш.
Ако си чел По жицата на Йовков ще
се сетиш,че в темата ти няма много смисъл.

AnIcHkAtA
07-14-2008, 19:55
Бай тоя е прав, но все пак бялата лястовица се беше появила преди има няма месец нали?Ако не е така, не споря-не съм мн компетентна, но май се говореше нещо за някфа бяла лястовица по новините.

Все пак дай ми линка с клипчето как се правят.Аз ще опитам :D

BaiToq
07-14-2008, 20:09
Бай тоя е прав, но все пак бялата лястовица се беше появила преди има няма месец нали?Ако не е така, не споря-не съм мн компетентна, но май се говореше нещо за някфа бяла лястовица по новините.

Все пак дай ми линка с клипчето как се правят.Аз ще опитам :D

Да,беше се появила.
Това не означава,че помага.
Художествените произведения имат
смисъл,който се разчита между редовете.
Йовков не е бил нито лекар,нито шаман.

lo0s3r
07-14-2008, 20:36
в момента съм толко отчаян, че не 1000, а 50 000 ще направя... ще пиша, ако става :)

maharbal
07-17-2008, 06:04
Zdrvaite. Chuvali li ste za legendata trygnala ot Hiroshima i Nagazaki sled bombandirovkite. Legendata za hartienite jeravi. Che ako napravish 1000 hartieni jerava i dokato gi pravish si mislish za neshto koeto obichash ili iskash mnogo iskash neshto... to se sbydva... Symnqvam se che e vqrno... Nqkoi probval li e? Az zapochnah da gi prava i za sega sa samo 200 ostavat mi oshte 800... no veroqtnosta da padne meteorit na zemqta e po golqma ot kolkoto da se sbydne mechtata mi... :D:D

Това са го правели децата,
облъчени от радиацията докато умират.
Едва ли има смисъл да си го пожелаваш,
още повече да го правиш.
Ако си чел По жицата на Йовков ще
се сетиш,че в темата ти няма много смисъл.

да чел съм 'По жицата', но тази година бяха видени не една ами две бели лястовици. Едната в някво село в гнездо на някво училище, а другата в село Кралев дол. Това дали помага не знам... Аз също мисля, че тва за което си мисля докато права хартиените жерави няма да се сбъдне... ама нищо не пречи да пробвам :)

ivanchooo
07-17-2008, 18:06
Zdrvaite. Chuvali li ste za legendata trygnala ot Hiroshima i Nagazaki sled bombandirovkite. Legendata za hartienite jeravi. Che ako napravish 1000 hartieni jerava i dokato gi pravish si mislish za neshto koeto obichash ili iskash mnogo iskash neshto... to se sbydva... Symnqvam se che e vqrno... Nqkoi probval li e? Az zapochnah da gi prava i za sega sa samo 200 ostavat mi oshte 800... no veroqtnosta da padne meteorit na zemqta e po golqma ot kolkoto da se sbydne mechtata mi... :D:D

да аз ги бях правел преди 2-3 години :) Наистина действа, тва за което копнех наи-много се сбъдна ;-) Съветвам всички да пробват. Не знам дали беше случаиност, но наистина мечтата ми се сбъдна 8)

LizZz
07-17-2008, 19:12
Сорка, сбъдвам си мечтите без помощта на хартиени фтички. ;)

maharbal
07-17-2008, 19:44
Zdrvaite. Chuvali li ste za legendata trygnala ot Hiroshima i Nagazaki sled bombandirovkite. Legendata za hartienite jeravi. Che ako napravish 1000 hartieni jerava i dokato gi pravish si mislish za neshto koeto obichash ili iskash mnogo iskash neshto... to se sbydva... Symnqvam se che e vqrno... Nqkoi probval li e? Az zapochnah da gi prava i za sega sa samo 200 ostavat mi oshte 800... no veroqtnosta da padne meteorit na zemqta e po golqma ot kolkoto da se sbydne mechtata mi... :D:D

да аз ги бях правел преди 2-3 години :) Наистина действа, тва за което копнех наи-много се сбъдна ;-) Съветвам всички да пробват. Не знам дали беше случаиност, но наистина мечтата ми се сбъдна 8)

WOW :shock: super. Dono i pri en stane... ama se symnqvam... :(

kifla
07-17-2008, 19:48
Zdrvaite. Chuvali li ste za legendata trygnala ot Hiroshima i Nagazaki sled bombandirovkite. Legendata za hartienite jeravi. Che ako napravish 1000 hartieni jerava i dokato gi pravish si mislish za neshto koeto obichash ili iskash mnogo iskash neshto... to se sbydva... Symnqvam se che e vqrno... Nqkoi probval li e? Az zapochnah da gi prava i za sega sa samo 200 ostavat mi oshte 800... no veroqtnosta da padne meteorit na zemqta e po golqma ot kolkoto da se sbydne mechtata mi... :D:D
От теб чувам за това ,но ако проработи пиши и нас да ни огрее 8-)

darince
07-17-2008, 20:10
вика 1000 .... то докато ги направиш ще забравиш за кво правиш всичко това ... :D

keep_smiling
07-17-2008, 20:31
Ако не проработи няма да се учудя да напише че става, за да може не само той да се е тряпал и тука половината форум да се върже да мачка хартиики... :razz:
А иначе успех, като гледам ще си отрупаш стаята... И какво? Ако си пожелаеш и си мислиш непрекъснато за това времето да се върне? Да не би да вземе да се случи...
Браво за търпението!

AnzaRe
07-17-2008, 20:31
Дано да проработи. :razz:

maharbal
07-17-2008, 20:36
вика 1000 .... то докато ги направиш ще забравиш за кво правиш всичко това ... :D

haha ostanaha mi oshte 200 ne sym zabravil za kvo go prava :P

maharbal
07-17-2008, 20:37
Ако не проработи няма да се учудя да напише че става, за да може не само той да се е тряпал и тука половината форум да се върже да мачка хартиики... :razz:
А иначе успех, като гледам ще си отрупаш стаята... И какво? Ако си пожелаеш и си мислиш непрекъснато за това времето да се върне? Да не би да вземе да се случи...
Браво за търпението!

nqma spoko :P chesno kazano se symnqvam tova da e vqrno :D ne vqrvam v takiva raboti :lol: :lol:

keep_smiling
07-17-2008, 20:45
Ако не проработи няма да се учудя да напише че става, за да може не само той да се е тряпал и тука половината форум да се върже да мачка хартиики... :razz:
А иначе успех, като гледам ще си отрупаш стаята... И какво? Ако си пожелаеш и си мислиш непрекъснато за това времето да се върне? Да не би да вземе да се случи...
Браво за търпението!

nqma spoko :P chesno kazano se symnqvam tova da e vqrno :D ne vqrvam v takiva raboti :lol: :lol:

стискам палци, че ианче ще имаш подаръчета от хартиики за години напред.. ч чак и приятелите ти ще натрупат колекциика :grin:

Naughty_
07-17-2008, 20:58
ххахах ненеНЕЕЕ нема такъв смях :razz: :razz: :razz: :razz:

ANTIHUMAN
07-17-2008, 21:00
вика 1000 .... то докато ги направиш ще забравиш за кво правиш всичко това ... :D

haha ostanaha mi oshte 200 ne sym zabravil za kvo go prava :P

Maharbal ти ме кефиш!Нито си тъп ,нито нищо ,напротив бих казал ,че си умен!Видях коментар : ,,губиш си времето с простотий!'' и нещо от този род!Че вие да не би да правите нещо полезно?Цял ден по кафета с цигарите в уста!Ебахти интереса! :lol: :lol: :-o

PePeLePew
07-17-2008, 21:24
пич добро хоби си си намерил,но вместо да правиш тези хартиени играчки се посвети на това да осъществиш мечетата си и сигурно тогава ще се сбъдбе а не ако чакаш на готово и прекарваш времето си вкъщи и правиш играчки

Rofl4e
07-17-2008, 21:29
Успех.. :-P

maharbal
07-18-2008, 05:57
пич добро хоби си си намерил,но вместо да правиш тези хартиени играчки се посвети на това да осъществиш мечетата си и сигурно тогава ще се сбъдбе а не ако чакаш на готово и прекарваш времето си вкъщи и правиш играчки

hah nqma kak sam da sbydna tova... :( za jalost :(

maharbal
07-18-2008, 06:06
Maharbal ти ме кефиш!Нито си тъп ,нито нищо ,напротив бих казал ,че си умен!...

i kak pyk stigna dova zakliuchenie :razz:

Abigoria
07-18-2008, 21:49
maharbal, дай линк да видя модела... не ми се получават готини моите, мн отдавна се тормозя с тея пилета... (Аз съм по цветенцата 8-) ) Таа, зарибих се да подаря на мъж ми за рд- то му едно такова пиле, ама не се получават ... :-#

maharbal
07-19-2008, 05:33
maharbal, дай линк да видя модела... не ми се получават готини моите, мн отдавна се тормозя с тея пилета... (Аз съм по цветенцата 8-) ) Таа, зарибих се да подаря на мъж ми за рд- то му едно такова пиле, ама не се получават ... :-#

zapovqdai http://www.metacafe.com/watch/852429/beautiful_origami_crane_easy_and_cool/ :) q dai ti kym cvetq... iskam roza ama s dryjka ne samo cveta otgore... az znam edin vid ama e mnogo grozen :?

dudumaster
07-19-2008, 07:59
Eto snimka na tezi deto sym napravil, ama tuka sa mai samo okolo 150 ot vchera e snimkata :)

http://thedeadman92.hit.bg/IMGP14653.JPG
човече жестоко :shock: , продължавай и дано се сбъдне това което искаш :P

CherryKisS
07-19-2008, 08:36
Направи ли ги вече? :)

maharbal
07-19-2008, 11:23
Направи ли ги вече? :)

oshte ne ama mi ostanaha malko :p naprail sym 850 Nai mnogo do sedmica shte sym gi napravil :P

Abigoria
07-19-2008, 11:57
maharbal, дай линк да видя модела... не ми се получават готини моите, мн отдавна се тормозя с тея пилета... (Аз съм по цветенцата 8-) ) Таа, зарибих се да подаря на мъж ми за рд- то му едно такова пиле, ама не се получават ... :-#

zapovqdai http://www.metacafe.com/watch/852429/beautiful_origami_crane_easy_and_cool/ :) q dai ti kym cvetq... iskam roza ama s dryjka ne samo cveta otgore... az znam edin vid ama e mnogo grozen :?
http://modelche.blogspot.com/2007/08/origami-paper-rose.html
Заповядай :) Мн ефектно се получава

jony
07-19-2008, 15:01
Какво ще ги правиш, след като свършиш? Ще ги изгориш?

Dreammy
07-19-2008, 17:32
Za momiche li go pravish ?...

maharbal
07-19-2008, 21:01
Какво ще ги правиш, след като свършиш? Ще ги изгориш?

ne ne nzam kvo shte gi prava... ama nqma da gi izgora sys sigurnost :-P

maharbal
07-19-2008, 21:02
Za momiche li go pravish ?...

taina ne kazvam za kakvo si mislq doakto gi prava [-( [-X :smt018

moonbeam
07-19-2008, 21:12
и на мен ми харесва оригамито, но така и не съм се навила да опитам :) леле, дано да ти се сбъдне, че иначе язък за труда :-D

maharbal
07-19-2008, 21:24
и на мен ми харесва оригамито, но така и не съм се навила да опитам :) леле, дано да ти се сбъдне, че иначе язък за труда :-D

haha dano... ama se symnqvam... 8-)

b0Nb0n
07-20-2008, 04:05
Хартията е естествен природен материал и се разгражда много лесно... Въпросът е колко време му трябва на едно новопосадено дърво да стане голямо... много :(
ima po hubav material za prane na hartiq joint ama neznam 6to nikoi ne pravi hartiq ot nego moje da se prai plat i vyjeta ka4estvoto e na dobro nivo ama nikoi ne go izpolzva za tva idioti

TheNewReligion
07-20-2008, 04:44
Това си е абсолютно разхищаване на хартията , бе ! :? Тръгнала да ми прави 1000 оригами .... :? После , защо не се диша ... :x

maharbal
07-20-2008, 08:15
Това си е абсолютно разхищаване на хартията , бе ! :? Тръгнала да ми прави 1000 оригами .... :? После , защо не се диша ... :x

1vo - ne ysm momiche :lol:
2ro - veche e prekaleno kysno da mislq za prirodata... pochti gi napravih :-P
3to - smotanite fabriki unishtojavat prirodata mnogo poveche ot men. Az sym pohabil nekvi si 150 lista A4 (ot edin list prava po 6 jerava), a fabrikite sa unishtojili sumata mu i gori :x

maharbal
07-20-2008, 09:48
Това си е абсолютно разхищаване на хартията , бе ! :? Тръгнала да ми прави 1000 оригами .... :? После , защо не се диша ... :x

1vo - ne ysm momiche :lol:
2ro - veche e prekaleno kysno da mislq za prirodata... pochti gi napravih :-P
3to - smotanite fabriki unishtojavat prirodata mnogo poveche ot men. Az sym pohabil nekvi si 150 lista A4 (ot edin list prava po 6 jerava), a fabrikite sa unishtojili sumata mu i gori :x
1во - Не си длъжен да даваш на никой обяснение, пука ти, че някой ти е казал, че замърсяваш природата :?
2ро - Дори да не се сбъдне мечтата ти, важното е, че си опитал ;)
3то - Успех :)




и на мен ми харесва оригамито, но така и не съм се навила да опитам :) леле, дано да ти се сбъдне, че иначе язък за труда :-D

haha dano... ama se symnqvam... 8-) НЕ СЕ СЪМНЯВАЙ!ЩЕ СЕ СБЪДНЕ ;)

haha ti si bil golqm optimist :D Az pyk ne vqrvam che shte se sbydne :)

Entel
07-20-2008, 10:02
Отиди при момичето и просто я целуни и й кажи, че тя е всичко затеб бля бля бля.

Christ
07-20-2008, 10:06
Отиди при момичето и просто я целуни и й кажи, че тя е всичко затеб бля бля бля.

Indeed.


Това си е тотално разхищение на хартията... Е, няма да се удушим от липса на кислород...

А и както автора каза, за "природата" е късно да мислим. :lol: И да мислим и да не мислим природата си отива. :)

maharbal
07-20-2008, 10:19
Отиди при момичето и просто я целуни и й кажи, че тя е всичко затеб бля бля бля.

haha abe vie u red li ste we? :razz: Ne sym spomenaval nikakvo momiche :lol: :lol: :lol:

CherryKisS
07-20-2008, 12:54
Eto snimka na tezi deto sym napravil, ama tuka sa mai samo okolo 150 ot vchera e snimkata :)

http://thedeadman92.hit.bg/IMGP14653.JPG :shock: :shock: :shock: :grin: :grin: :grin:
Уау....голям зор, голямо нещо 8-)
Пожелавам ти успех, въпреки че знам по-лесен начин, ама ще ме помислите за луд 8-) 8-)


Какъв е по- лесният начин? Спокс, няма да те помисля за луд.

maharbal
07-20-2008, 19:39
Eto snimka na tezi deto sym napravil, ama tuka sa mai samo okolo 150 ot vchera e snimkata :)

http://thedeadman92.hit.bg/IMGP14653.JPG :shock: :shock: :shock: :grin: :grin: :grin:
Уау....голям зор, голямо нещо 8-)
Пожелавам ти успех, въпреки че знам по-лесен начин, ама ще ме помислите за луд 8-) 8-)


Какъв е по- лесният начин? Спокс, няма да те помисля за луд.Еми....има различни ритуали и заклинания 8-)

П.П.Авторе, като се съмняваш нищо няма да се получи, вярвай ми ;)
Ще стане само, ако вярваш ;)

8-)

hah. Shtom se symnqvam nachi si iam prichina :)

maharbal
07-21-2008, 14:53
veche sa 930 :D ostavat mi samo 70 :)

megasexy
07-21-2008, 15:28
Това е легендата на глупостите на търкалета.

maharbal
07-21-2008, 15:37
Това е легендата на глупостите на търкалета.


+1 :razz: :razz: :razz: Tva mi haresa :D

.:БаЛъК:.
07-21-2008, 15:39
Отиди при момичето и просто я целуни и й кажи, че тя е всичко затеб бля бля бля.

haha abe vie u red li ste we? :razz: Ne sym spomenaval nikakvo momiche :lol: :lol: :lol:

всеки може да се сети че става въпрос за момиче. ние да не пасем трева :wink:

maharbal
07-22-2008, 06:23
Отиди при момичето и просто я целуни и й кажи, че тя е всичко затеб бля бля бля.

haha abe vie u red li ste we? :razz: Ne sym spomenaval nikakvo momiche :lol: :lol: :lol:

всеки може да се сети че става въпрос за момиче. ние да не пасем трева :wink:


tctctc mnogo dosetlivi sa izvydihte we :D:D

07-22-2008, 09:51
Ballface in action...
К'во става хари потъре?

maharbal
07-22-2008, 10:23
Ballface in action...
К'во става хари потъре?

na men li vikash harry potter??? :-o

maharbal
07-22-2008, 18:57
napravih 999. OStava samo edno i se chuda dali da go naprava :D

evi_vd
07-22-2008, 20:09
правиииии и кажи после ко стана :grin:

Kassu
07-22-2008, 20:45
Може ли снимка като направиш 1000 плс? :)

dar4enceto92
07-22-2008, 21:11
Ха, т'ва за легендата не го бях чувала. Иначе наистина се правят лесно. Преди известно време попаднах на един сайт с упътвания как се правят оригами и се бях запалила по разни жеравчета, гълъбчета и подобни. Помогна ми за малко да убия скуката в училище, но скоро ми омръзнаха и ги зарязах. Направи ги 1000 и кажи има ли ефект! :wink:

IvJonas
10-30-2008, 10:56
не бих си губила времето с такива глупости

Yancheto
10-30-2008, 19:52
Тц...Ако беше имал малко повече вяра,може би щеше да се получи.