PDA

View Full Version : Има ли някакъв начин да съм се заразила с нещо?



dennitza89
06-27-2008, 14:17
Poprincip sym 4ovek s principi,no predi mesec re6ih malko da raznoobrazq ejednevieto si. Bqh na diskoteka i kato vseki mlad 4ovek si piinah i si potancuvah,no stana taka 4e s edno mom4e stana svalkata i po4ti stignahme do sex,no vsy6tnost takyv nqma6e...prosto ima6e syvsem leko trykane(ako moga taka da se izrazq) no pronikvane nqma6e...i iskam da popitam ima li nqkakyv na4in da sym se zarazila znam li...sys HIV?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

love__you
06-27-2008, 14:39
nqma veroqtnost , spoks :) :) :) :) :)

foreverr
06-27-2008, 14:56
Ами не случайно се казва, че презерватива се използва за предпазване от болести-а щом като неговия полов орган само се е доближил до твоя значи има малка вероятност, защото например при спина обикновено се налюдават ранички по половите органи и само ако са те доближили има няква малка вероятност.Но според мен ако момчето е било болно нямаше да се натиска с теб!Все пак кои човек, който вижда има раничи би го направил!Така, че спокойно не се притеснявай-а ако много се притесняваш иди да се изследваш за спин с някоя твоя приятелка и ще се успокоиш :)

mgxpower
06-27-2008, 15:08
Масово явление е при болните от СПИН да спят с тая и оная или с тоя и оня нарочно само и само да го/я заразят защото се озлобяват...и предават вируса и на други в много редки случаи някой ще си признае.. а и дори да си признае ти едва ли би правила секс с него а и презерватива не е 100% сигурен , но е задължителен...

Slun4evko
06-27-2008, 15:42
Иди в център за изследване на ХИВ-безплатно и анонимно е,а резултатът е готов до 5-10мин.

dennitza89
06-27-2008, 16:58
dobre Slun4evko,az malko ne sym naqsno no kyde ima takiva cetrove...az sym ot malyk grad i dosega ne mi se e nalagalo da se pritesnqvam...i da znam za prezevativite i ve4e 6te vnimavam kakvo i s kogo pravq :-k

Boyd
06-27-2008, 17:11
dobre Slun4evko,az malko ne sym naqsno no kyde ima takiva cetrove...az sym ot malyk grad i dosega ne mi se e nalagalo da se pritesnqvam...i da znam za prezevativite i ve4e 6te vnimavam kakvo i s kogo pravq :-k

До колкото знам трябва да минат няколко месеца, за да се разбере със сигурност дали има вирус. НЕ съм сигурен обаче така ли е.

Seducti0n
06-28-2008, 20:23
dobre Slun4evko,az malko ne sym naqsno no kyde ima takiva cetrove...az sym ot malyk grad i dosega ne mi se e nalagalo da se pritesnqvam...i da znam za prezevativite i ve4e 6te vnimavam kakvo i s kogo pravq :-k

До колкото знам трябва да минат няколко месеца, за да се разбере със сигурност дали има вирус. НЕ съм сигурен обаче така ли е.


Теста може да отчете правилно чак 3 месеца след евентуалното зарязяване.