PDA

View Full Version : Тампони за девствени?



letssingit
06-27-2008, 15:55
Значи налага ми се сега да използвам тампони за първи път и тей като съм девствена се чудя кои да си избера... Значи мисля да си взема Тампакс, защото са с апликатор и по-лесно се поставят. Та въпроса ми е дали са подходящи за девствени момичета? Аз знам че на опаковката пише че са, но все пак искам и мнение от момичета, които наистина са ползвали. И ако не са подходящи кои ще ми препоръчате? Благодаря предварително.
П.С. Извинявам се че пускам темата и тук, но предния път когато пуснах подобна тема тя беше преместена тук, но когато се усетих вече беше късно... :-)

pinkdiamonds
06-27-2008, 16:19
На мен ми е по-лесно без апликатор,вземи си едни mini тампончета и пробвай,аз когато бях девсвена пробвах и ме болеше и така и не успях,но имам приятелки които са нямали този проблем.....
Нищо не ти пречи да пробваш и Тампакс-общо взето сама ще разбереш как ти е удобно,най-важното е да поставиш тампона хубаво,така,че да не го усещаш.Аз използвам само тампони(тук някои ще ме оплюят) вече от 6 години и нямам никакъв проблем :)

preichetoy
06-27-2008, 16:42
Жълти o.b.

mrssmith
06-27-2008, 16:55
аз съм за O.b. , мноооого рядко се случва момиче да успее да си скъса девствената ципа с тампон, почти е невъзможно, понеже са трърде тънки. така че не се притеснявай, като за начало пробвай с мини тампони,за да ти е по-лесно. и не се отказвай ако не успееш от първия път, само с опит човек се научава. ;) :P :-)

preichetoy
06-27-2008, 17:16
Да, аз го пъхах и вадих половин час :D

mysterious93
06-27-2008, 17:31
Да, аз го пъхах и вадих половин час :D

е нали трябва да е забавно и инт. :D

adizitk1
06-27-2008, 18:52
Няма никакъв проблем за тва,аз съм девствена и съм носила тампони на O.B.

preichetoy
06-27-2008, 19:13
Да, аз го пъхах и вадих половин час :D

е нали трябва да е забавно и инт. :D
болеше :grin:

Wrathchild
06-27-2008, 19:15
Не се научихте, че няма проблеми девствени момичета да носят тампони. Аз самата когато бях девствена никога не съм имала проблем, използвах жълти О.В.

divacheee
06-27-2008, 19:42
Да, аз го пъхах и вадих половин час :D

е нали трябва да е забавно и инт. :D


:D :D :D

EveTo
06-28-2008, 01:56
аз съ6то съм девсветна,ама ползвам тампони от много време,в на4алото от най-малките и само първия път ми бе6е мноо гадно,ама после ве4е свиква6,даже ве4е не ползвам тампони за девствени и въоб6те не боли,целта е да се отусне6 кога т си го слага6 :)

miss_survivor
06-28-2008, 13:34
ти ако си мислиш че от един тампон ще се отвориш..хаха...де да знам...на мене нищо не ми стана... трябва да си вземаш някви мнооого големи тампони дет да не можеш да ги вкараш ....ама такива дали се продават...сигурно по поръчка :-D

preichetoy
06-28-2008, 14:57
С тези големите може

VilleBaby
06-28-2008, 16:19
споко бе няма страшно :) мини тампон4етата са за последните дни от цикъла , затова не ти вършат работа ако си в първите дни на менструацията си тъй като кървенето е по-силно , освен ако неискаш да ги сменяш през 15 мин де :-D вземи си о.b нормал и няма опасност от скъсване на ципата , все пак не става толкова лесно :) тампонът е тънък и не особено дълъг така че не се безпокой , мушкай :D ако не стане от първия път извади го , вземи нов и опитай отново :)

MiSs_DioR_CheRiE
06-28-2008, 21:47
Pri mene chestno kazano nqmashe takuv problem : da me boli pri vkarvaneto i izvajdaneto , kogato bqh devstvena . Ne znam pri vseki e razlichno . Probvai v nachaloto s O.B. mini , a ako ti se naloji da gi smenqsh mnogo chesto si vzemi O.B. normal ili tampax , no ne znam dali te imat mini , az lichno predpochitam O.B. , vupros na lichno mnenie :) Ima mnogo malka veroqtnost da si skusash cipata , no dori i tova da stane nqma smisul da se pritesnqvash ti pak si si devstvena .

Forester
06-28-2008, 23:45
Аз съм девствена и ползвам O.B Pro Comfort Normal.

Arr0gAnT
06-30-2008, 13:52
Аз съм девствена и ползвам O.B Pro Comfort Normal.
:)

miShle
06-30-2008, 19:12
аз съ6то съм девсветна,ама ползвам тампони от много време,в на4алото от най-малките и само първия път ми бе6е мноо гадно,ама после ве4е свиква6,даже ве4е не ползвам тампони за девствени и въоб6те не боли,целта е да се отусне6 кога т си го слага6 :)

Мхм и аз съм на тфа мение.Пък и освен това може да ползваш не само жълтите на О.В. Аз си ползвам тея NORMAL .. За TAMPAX не мога да ти помогна ..

ЕPu
06-30-2008, 19:22
абе не знам за тампакс, ама ивент (event) са отвратителни, в никакъв случай не взимай от тях

unfaithful1234
06-30-2008, 19:31
Kакво е апликатор? :?

Arr0gAnT
06-30-2008, 19:34
Kакво е апликатор? :?едно такова пластмасово на което се слага тампона и по-лесно си го слагаш. Аз не съм пробвала с апликатор, понеже нямам проблеми с поставянето на тампона ама може и да е по-лесно нз