PDA

View Full Version : CONDOM again!!!!! & again & again!!



Jaden
06-27-2008, 16:54
Prvo iskam da se izvinia ce nemam Kirilica!
Znaci az sum momce na 17 godine i me interesuva osobeno mnogo edin problem koito mislia ce vulnuva osven men i dosta moi vrstnici!

Znaci moiatqa priatelka e s edna godina po-malka ot men no vece e hodila s mnogo momceta. Ot skoro sme zaedno i tia nastoiava da pravim seks bez prezervativ obace az sum dosta rezerviram zastoto tia izobsto ne se e pazila predi i se strahuvam da ne mi lepne nesto!

Obace kak da i go kaza taka ce da ne ia obidia?

aqweR
06-27-2008, 16:57
Don't be a fool. Save your tool!

за да не я обидиш и кажи, че не си сигурен в себе си... един вид - че можеш да свършиш в нея без да искаш... ;)

baby_leisy
06-27-2008, 17:15
Emi kato te e strah da ne ti lepne ne6to vodi q na genekolog da q pregledat ili q ubedi da go pravite s prezervativ 8)

mother
06-27-2008, 17:19
Prvo iskam da se izvinia ce nemam Kirilica!
Znaci az sum momce na 17 godine i me interesuva osobeno mnogo edin problem koito mislia ce vulnuva osven men i dosta moi vrstnici!

Znaci moiatqa priatelka e s edna godina po-malka ot men no vece e hodila s mnogo momceta. Ot skoro sme zaedno i tia nastoiava da pravim seks bez prezervativ obace az sum dosta rezerviram zastoto tia izobsto ne se e pazila predi i se strahuvam da ne mi lepne nesto!

Obace kak da i go kaza taka ce da ne ia obidia?

Да си направи тест и ако и няма нищо, почвай я. Бтв, без презерватив е по-яко :)

love__you
06-27-2008, 17:29
da ebz prezervativ e mn po qko, no veroqtnosta da lepne6 ne6to e mn golq . ili pak veroqtnosta da zabremenee e golqma.I ne q znai6 s kva cel go prai. na 1 fr edna mu vika6e tei da q ebe bez prezervativ, i posle onaq bremenna, i sq toi 6te izdurja neq i bebeto. Toest sasipa si jivota toq pi4.Tei 4e misli predi da naprai6 nekoi gaf :o :o :o

Rosenrot_f
06-27-2008, 17:33
E bez prezervativ e po qko da..no shtom ne e polzvala predi ima shans,moje i maluk..da ti lepne neshto ! Ima go i drugiq variant da zabremenee,ako neyspeesh da se sdurjish...taka che misli predi da napravish neshto! Ako tolkova tee strah i kaji che ne si siguren v sebe si i neiskash da riskuvash..aide kusmet :)

bebeT00
06-27-2008, 18:08
Prvo iskam da se izvinia ce nemam Kirilica!
Znaci az sum momce na 17 godine i me interesuva osobeno mnogo edin problem koito mislia ce vulnuva osven men i dosta moi vrstnici!

Znaci moiatqa priatelka e s edna godina po-malka ot men no vece e hodila s mnogo momceta. Ot skoro sme zaedno i tia nastoiava da pravim seks bez prezervativ obace az sum dosta rezerviram zastoto tia izobsto ne se e pazila predi i se strahuvam da ne mi lepne nesto!

Obace kak da i go kaza taka ce da ne ia obidia?
napravete si hiv test i ako i dmata ste s otricatelen se po4vaite bez

DevilWish
06-27-2008, 20:48
E bez prezervativ e po qko da..no shtom ne e polzvala predi ima shans,moje i maluk..da ti lepne neshto ! Ima go i drugiq variant da zabremenee,ako neyspeesh da se sdurjish...taka che misli predi da napravish neshto! Ako tolkova tee strah i kaji che ne si siguren v sebe si i neiskash da riskuvash..aide kusmet :)И аз така мисля ,ама . .. ;) без е по-яко : Д

Xtuning
06-28-2008, 02:20
Човече по добре и го кажи сега ... за да не съжеляваш после цял живот !!!!

DjuDjiTo
06-28-2008, 11:38
E bez prezervativ e po qko da..no shtom ne e polzvala predi ima shans,moje i maluk..da ti lepne neshto ! Ima go i drugiq variant da zabremenee,ako neyspeesh da se sdurjish...taka che misli predi da napravish neshto! Ako tolkova tee strah i kaji che ne si siguren v sebe si i neiskash da riskuvash..aide kusmet :)И аз така мисля ,ама . .. ;) без е по-яко : Д

може да е по яко.. ама после мож да си е лепнал сякви болести и още по-лошо.. току-виж момичето забременяло и после ш има тема "кво да прая...бременна ли е"... така, че по добре с презерватив....
пич...отстоявай мнението си ;)

hottie
06-28-2008, 11:40
Задължително тест ! Много правилно постъпваш да не прибързваш.Поздравявам те :)
Но за да не я обидиш й предложи и двамата да си направите тест :) Просто за да не е сама и да не си мисли, че я смяташ за развратница ;)

Yallama
06-28-2008, 11:41
излъжи я че не можеш да си контролираш еакулацията : :)

sadsad
06-28-2008, 11:59
просто и го кажи без до увърташ.Като толкова много иска без да си направи всички тестове, че да сте сигурни...ако не иска...я махай...

Iv4eTy
06-28-2008, 12:46
Щом е била с доста момчета и не се е пазила имаш пълно право да смяташ че може да ти лепне нещо. Затова си ползвай презерватива, защото ще е адски тъпо да ти лепне нещо...

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 12:54
А бе брат ползвай си презерватив и това е .. Просто не си заслужава да рискуваш толкова много за някакво си девойче, спало с половината град ..