PDA

View Full Version : Пробиване на ухото



barbie_94
06-27-2008, 17:05
Как мога да си пробия сама ухото,имам само по една супка,а искам да лявото да имам още една.Не ми давайте съвети да отида в някое студио и т.н. искам сама!Само кажете как ..

sheilsis
06-27-2008, 17:41
mii s nagore6tena igla i kub4e led zad uhoto za da ti iztrypne..ama moje da se vyzpali..po dobre idi nqkade da ti probiqt profesionalisti - za 5 kinta e g/d

hgfh
06-27-2008, 17:42
ami vzimash igla zapalka zagrqvas iglata slagash led na uhoto mahash leda slagash qbulka i dupchish smelo

pasii_sladuranata
06-27-2008, 17:48
vzemi kupche led i si iztudi uhoto do tolkova che veche da ne go chuvstvash i posle sloji odolu edna qbulka ili prosto nqkaluf plod i nagoreshti igla s tochniq razmer i cukai zdravo :P :) uspeh :-)

barbie_94
06-27-2008, 17:58
А боли ли ... :-o

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-27-2008, 18:01
Ти добре ли си сама :shock: най-много да си докараш някоя инфекция :shock: а да не си помислям какво можеш да си причиниш на ухото ... Не се излагаи !!!!

EJI4eTy
06-27-2008, 18:13
ама колко сте компетентни само ... арее вижда се че не можеш да държиш химикалката без да ти трепере раката за това по добре иди и дай 5 кинта да те пробият без да се правиш на смела ...

FireWing
06-27-2008, 18:39
Офф стига бе 7 лева струва 1 дупка по хубаво утиди на студио

adizitk1
06-27-2008, 18:41
С бормашината :D

barbie_94
06-27-2008, 18:42
абе не разбрахте ли,че искам да си я направя сама !!!

TheNewReligion
06-27-2008, 19:23
абе не разбрахте ли,че искам да си я направя сама !!!
Абе , разбрахме , ама ти после ще разбереш , защо ти препоръчваме професионалист ! 8-)

Abigoria
06-27-2008, 19:31
абе не разбрахте ли,че искам да си я направя сама !!!
Ми като си инато магаре, хващай телбода и дупчи, хем 2 ще си имаш... Дано ти гангреняса ухото, че да ти е тъпо после :x

nejnaDROGA
06-27-2008, 19:34
абе не разбрахте ли,че искам да си я направя сама !!!
Разбрахме,че искаш сама,но не разбрахме ЗАЩО?!Жал ти е за парите ли?!?Искаш да се "газариш" с това,че сама си се пробила?!?А може би много държиш да си засегнеш някоя от точките и да си патиш яко после ... :?
А отностно това как да се пробиеш:
Вземаш една игла (по възможност нова),запалка,кубче лед и нещо,в което да се забие иглата (за да се предпазиш от обождане)
Нагряваш добре иглата,после слагаш леда на ухото докато изтръпне напълно.Слагаш нещо зад ухото (гумичка,коркова тапа...ябълка,както казаха преди мен 8-) или нещо друго) и пробиваш ... Не знам кое му е трудното,че пускаш тема ...

divacheee
06-27-2008, 19:36
Недей с игла .. купи си абокат .. някъде към левче е :)

sLaDkA_GrEsHkA
06-27-2008, 20:42
Недей с игла .. купи си абокат .. някъде към левче е :)

kato gledam za neq 1lv e mnogo... ostavete q da pravi kvoto iska kazahte i kakvoto i trqbvashe sega da se spasqva nqma kvo da se druv4i tuka !

barbie_94
06-27-2008, 20:45
Недей с игла .. купи си абокат .. някъде към левче е :)

kato gledam za neq 1lv e mnogo... ostavete q da pravi kvoto iska kazahte i kakvoto i trqbvashe sega da se spasqva nqma kvo da se druv4i tuka ! ама ай ходи се гръмни ма

mhmhmhmhm
06-27-2008, 20:47
абе давай с абокат
а вие па кво веднага... 5 лева за една тъпа дупка няма да дам ... повече :D

Pick-It-Up-Slow
06-27-2008, 21:49
Хахаха къде си тръгнала да се дупчиш като не знаеш как?
Не се занимавай с тея игли..фани си купи абокат и дупчи.Като слагаш обица глей да е от медицинско желязо.Сребро и злато на нова дупка не е хубаво!Ама пак излизаш тъпа.Шот един абокат е 80 стинки,а обицата тук,където живея е 10 лева..
И кво е тва изстудяване с лед и др глупости..като си толкова смела дупчи напрао..ако ше купуваш абокат кажи да ти дадат черен или сив..шот иначе няма да влезе обицата.ае успех

cskasladyrana
06-28-2008, 01:51
Аз точно вчера от скука си пробих 3та дупка на лявото ухо :-o :lol: Пробивам се сама за 2ри път и до сега да чукна на дърво нищо не ми е ставало! А иначе как става.......Еми поне при мен
вземам една игла,спирт и обеца(да не е няква теникийка!)След това промивам обецата и иглата със спирта и дупча....... никога не слагам лед ,защото просто не ме боли,но ти може да вземеш преди това за да поизтръпне малко ухото :) Успех :grin:

Iria
06-28-2008, 04:54
Недей с игла .. купи си абокат .. някъде към левче е :)

kato gledam za neq 1lv e mnogo... ostavete q da pravi kvoto iska kazahte i kakvoto i trqbvashe sega da se spasqva nqma kvo da se druv4i tuka ! ама ай ходи се гръмни ма
що не идеш да се гръмнеш ти??? :D купуваш си маркови парцалки пък нямаш 5 лв да си пробиеш ухото :-D после като стане някоя инфекция пак ще молиш за помощ и ще казваш "пробивах си ухото сама, но много ме боли и тече кръв и т.н"

barbie_94
06-28-2008, 05:58
Недей с игла .. купи си абокат .. някъде към левче е :)

kato gledam za neq 1lv e mnogo... ostavete q da pravi kvoto iska kazahte i kakvoto i trqbvashe sega da se spasqva nqma kvo da se druv4i tuka ! ама ай ходи се гръмни ма
що не идеш да се гръмнеш ти??? :D купуваш си маркови парцалки пък нямаш 5 лв да си пробиеш ухото :-D после като стане някоя инфекция пак ще молиш за помощ и ще казваш "пробивах си ухото сама, но много ме боли и тече кръв и т.н" Вие май сте малоумни ! Казах,че искам сама да си го пробия,а не че нямам 5 лева за да отида ... :?

П.П. И само за сведение вече го пробих :wink:

nejnaDROGA
06-28-2008, 06:57
Недей с игла .. купи си абокат .. някъде към левче е :)

kato gledam za neq 1lv e mnogo... ostavete q da pravi kvoto iska kazahte i kakvoto i trqbvashe sega da se spasqva nqma kvo da se druv4i tuka ! ама ай ходи се гръмни ма
що не идеш да се гръмнеш ти??? :D купуваш си маркови парцалки пък нямаш 5 лв да си пробиеш ухото :-D после като стане някоя инфекция пак ще молиш за помощ и ще казваш "пробивах си ухото сама, но много ме боли и тече кръв и т.н" Вие май сте малоумни ! Казах,че искам сама да си го пробия,а не че нямам 5 лева за да отида ... :?

П.П. И само за сведение вече го пробих :wink:
В случая малоумната си ти!!!Или по-скоро си няква пикла без възпитание :D Вместо да псуваш на ляво и на дясно вземи кажи,че темата е приключена и да я заключат!!!Освен това почни да си стискаш палци след 4-5 дена да не ти гнояса ухото :D ,защото може да се стигне и до операция :) Казвам ти го от личен опит,но при мен проблема беше,че си сложих сребърни обеци :x ,а ушите ми понасят само бяло злато :-#
П.П. Айде стига се излага!!!Пробила си се ... сега кажи на някой мод да заключи темата!!!

rakiQ
06-28-2008, 07:10
пробивала съм си и ушите и ръцете сама и ня ми е ставало нищо... даже предпочитам сама ... промиваш сичко здраво със спирт и дупчиш после слагаш и промитата обица ест.!

rakiQ
06-28-2008, 07:13
абе не разбрахте ли,че искам да си я направя сама !!!
Абе , разбрахме , ама ти после ще разбереш , защо ти препоръчваме професионалист ! 8-)
за тебе професионалист е козметичката от съседния салон ???! дето пробива със сакатия пистолет?! ИДВИНЯЯЙ ма предпочитам сама!

o0ps
06-28-2008, 07:51
Инолкъ е тъпо парче... :smt011

Deliverance
06-29-2008, 12:36
x

hgfh
06-29-2008, 18:08
viq puk kvo si mislite 4e kato otide na kozmeti4ka moje da ne q dokara do infekciq?? xaxa ami vijte sq zavisi ot 4oveka dano na avtorkata vsi4ko e nared i da nqma problemi ..

xXxScreamxXx
06-29-2008, 19:19
ami vzimash igla zapalka zagrqvas iglata slagash led na uhoto mahash leda slagash qbulka i dupchish smelo


някой е гледал ''Капан за родители'' :D :D

Inl0v3
06-29-2008, 23:40
Една моя съученичка си проби сама дупки на ушлетата #-o .. Тя си е некаф мазохист по природа де ..Последствията небяха фатални но бяха много болезнени :shock: лепнала си бе инфекция ама за по сигурно неказваше и на тяхните и така малко по малко и се разпространила и като утиде на доктор и казаха 4е ако небила утишла можела дасе сбогува с некой части от тялото си :shock: Такаче ако питаш мен по добре утиди дай 6 лв (поне на мене за толкова миги пробиха) няма дате заболи и няма как дасе възпали .. :-|
Иначе ако си много навита сама даси ги направиш слагаш си лед на ухото докато буквално ти замръзне до такава степен че почваш да него усещаш .. взимаш една запалка или кибритена клечка без значение нагрявасх една игла,махаш леда слагаш едно памуче със спирт от др страна на ухото и дупчиш :) успех \:D/

malkotu_zlo
06-30-2008, 07:35
начи са...отиваш до аптеката,купуваш си спирт и абокат :) мажеш мястото със спирта и бамммм с абуката :) спокс...не боли ;) поне мен де...
ааа и след тва дупката треа се промива вс ден(по2-3 пъти) шото иначее ше има "олеелеее ухото ми се въспали о.О" :lol: :lol: :lol: :lol: ай дано сме ти помогнали :P 8-)

cskasladyrana
06-30-2008, 09:38
начи са...отиваш до аптеката,купуваш си спирт и абокат :) мажеш мястото със спирта и бамммм с абуката :) спокс...не боли ;) поне мен де...
ааа и след тва дупката треа се промива вс ден(по2-3 пъти) шото иначее ше има "олеелеее ухото ми се въспали о.О" :lol: :lol: :lol: :lol: ай дано сме ти помогнали :P 8-)


МММ тя вече написа че се е пробила :) Така че темата може да се заключи :P :oops:

BlueAvalanche
06-30-2008, 11:45
Какви възпаления, какви щуротии бе ? :shock: Всичките ми дупки по ушите ( в момента имам само 3, другите са зарастнали ) съм си ги правил сам.
Взимаш от аптеката : Стерилна игла, спирт за промивка ( или собствена урина ) няколко ледчета ( може и без тях, ама нали искаш да не усещаш нищо ) и една ябълка.

Стискаш ледчетата на ухото няколко минути докато изтръпне, слагаш разрязаната ябълка на две на задната част на ухото и пробиваш със стерилната игла. След това редовно промиваш със спирт или урина.
Важно е обаче организма ти да понася метала, който ще слагаш.