PDA

View Full Version : Плззз Малко хелп :)



graffiti.boy
06-27-2008, 17:17
Еми хора чудех се само какви болести може да се хванат при правене на орален секс и какви предпазни средства може да се вземат ! Ще съм много доволен ако ми помогнете :)

love__you
06-27-2008, 17:30
za pove4e obogatqvane na seksualnata kultura 4eti temite koito sa napreveni v vseki forum nai otgore! tam 6te nameri6 otgovorite !

angelcheeee_93
06-27-2008, 18:42
ima mn veneri4eski zabolqvaniq.predpaznite merki-PREZERVATIVI
POVE4E ZA BOLESTITE 4ETI TEMITE NAPRAVENI NAI OTGORE NA STRANICATA

pasii_sladuranata
06-27-2008, 19:14
v vseki forum si ima opredelenie za takiva temi :? cheti po gore v vajnite temi :::

Puky
06-27-2008, 19:40
Добре де човека пита какви внерически болести могат се хванат при орален секс .. какви презервативи говорите при орален секс.. :? :?

angelcheeee_93
06-27-2008, 19:43
Добре де човека пита какви внерически болести могат се хванат при орален секс .. какви презервативи говорите при орален секс..

abe az go obarkah s analniq sex 8-) :lol: :D

sparco_sl
06-27-2008, 23:20
Добре де човека пита какви внерически болести могат се хванат при орален секс .. какви презервативи говорите при орален секс..

abe az go obarkah s analniq sex 8-) :lol: :D


OMG иначе веднага сте готови да се карате и да викате
:x ЗЕМЕТЕ ВИЕ ЧЕТЕТЕ МАЛКО АКО НЕ ---> :-o

FeelMyPain
06-28-2008, 05:43
А сега да си признае, кой прави свирки без презерватив, да му измием устата със сапун.. :D :D

eveto_xx
06-28-2008, 08:44
А сега да си признае, кой прави свирки без презерватив, да му измием устата със сапун.. :D :D
Толкова много ми е зле, и сега като се разхилих на това ми стана още по-зле :razz: :razz: :(

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 08:45
А сега да си признае, кой прави свирки без презерватив, да му измием устата със сапун.. :D :D
Толкова много ми е зле, и сега като се разхилих на това ми стана още по-зле :razz: :razz: :(
Какво ти е? :D :(

CocainCocktail
06-28-2008, 09:32
А сега да си признае, кой прави свирки без презерватив, да му измием устата със сапун.. :D :D
Толкова много ми е зле, и сега като се разхилих на това ми стана още по-зле :razz: :razz: :(


На кой му пука ,че ти е зле сигурно има такива теми за безмислени откровения

elitututu
06-28-2008, 09:46
Орален секс
Има различни мнения относно мерките за безопасност при оралния секс. Ясно е, че херпес може да се пренесе от гениталиите на устата и от устата на гениталиите по време на орален секс без презерватив. В редки случаи можеш да хванеш бактериална инфекция, като правиш орален секс на някой, който в момента има полово-предавана болест (типична е гонореята, по-рядко сифилис или мек шанкър), но те могат обикновено да се излекуват с антибиотици, след като веднъж са идентифицирани.
Ясно е, че рискът от пренасяне на ХИВ е много по-нисък при орален секс без презерватив, отколкото при необезопасен анален или вагинален полов акт. Също така рискът е много по-нисък за човека, на когото му правят орален секс, отколкото за този, който го прави. За човека, който прави оралния секс, рискът от пренасяне е по-малък ако венците му (и устните/устата/гърлото) са здрави, ако мъжът не се изпразва в устата и ако не правите кунилингус на жена, докато тя е в мензис.
Според някои сексуално-образователни програми не се препоръчва миене или почистване на зъбите с копринени конци поне един час преди правенето на орален секс без презерватив (използвай някакъв антибактериален освежител за изплакване на уста ако се притесняваш от лош дъх или просто искаш да се освежиш). А други препоръчват бързо да се огледат гениталиите на партньора за симптоми на полово-предавани болести (включително и за брадавици, които могат в редки случаи да се предадат от гениталиите на устата). Ако твоето условие за правене на фелацио без презерватив е партньорът ти да не се изпразва в устата ти, но той го направи въпреки това, по-добре е веднага да се изплюеш, отколкото да чакаш или да гълташ. И може да помогне (особено за бактериални полово-предавани болести) да използваш тогава антибактериален или пероксиден лосион за измиване на устата.
Предеякулационните секрети може да съдържат ХИВ, и въпреки, че мъжете не се изпразват в устата ти, значително намалява риска. Ако не искаш се заразиш, докато правиш фелацио има две възможности, намаляващи риска: да не поемаш главата на пениса в устата си или да използваш предпазни мерки за орален секс.
Ако решиш, че твоите лични стандарти за безопасност включват предпазни мерки за орален секс, тогава трябва да използваш латексови презервативи (без Ноноксинол-9) за фелацио. Същите предпазни техники, използвани за кунилингус, могат също да се използват и за анилингус, когато те би трябвало да са от съществено значение, ако човекът, който го прави, не е имунизиран срещу хепатит А или ако човекът, на който му го правят има бактериална инфекция.

elitututu
06-28-2008, 09:47
Най-безопасният начин да направите „свирка” на някого е да използвате презерватив. На пазара се предлагат презервативи с различни вкусове вече, така че не е необходимо нежната ви половинка да смуче гадна на вкус гума. Презервативите се предлагат с вкус на шоколад, банан, мента, череша и много други. Обратно, най-безопасния начин да „оближете” приятелката си е да използвате т.нар. дентална преграда. Това е парче латекс, използвано за покритие на вагината, така че нейните течности да не попаднат в устата ви. Някои мъже се опитват да си направят собствени такива прегради като срежат един презерватив през средата.

Единствената разлика между секса и оралният секс е че момичето не може да забременее ако й правят или ако тя го прави. Това е причината много обвързани двойки да предпочитат оралния секс пред вагиналния такъв.

FeelMyPain
06-28-2008, 11:50
А сега да си признае, кой прави свирки без презерватив, да му измием устата със сапун.. :D :D
Толкова много ми е зле, и сега като се разхилих на това ми стана още по-зле :razz: :razz: :(


На кой му пука ,че ти е зле сигурно има такива теми за безмислени откровения
На мен ми пука, що? :smt097

ROCKLIFE
06-28-2008, 17:24
ВАЖНИТЕ ТЕМИ!

Sarabi
06-28-2008, 19:16
А сега да си признае, кой прави свирки без презерватив, да му измием устата със сапун.. :D :D



Що със сапун ?!? Направо със сяра !!!