PDA

View Full Version : ???



benitka
06-27-2008, 17:19
Ходя с приятеля си от година.. В началото се запознах с приятелите му , но тъй като бях мн хлътнала по него не ги отразих. Там е работата, че от някъде 7 месеца , мисля мн за един от неговите приятели С.
Със С. станахме мн добри приятели. Почти всеки ден се виждахме с него и все като го видех , ми ставаше много яко . Навита съм му от много време, но се спирам тъй като си обичам мн моя приятел. Един вид С. се явява грешния плод. Изкушава ме много. Когато моя пр го няма в града , прикарвам времето си все с С. Мисля , че той също има някакви чувства към мен , но не говорим нищо подобно. С. мн уважава моя пр. Работата е,че умирам за С. Той повече ме привлича сексуално отколкото приятеля ми напоследък.... Мн сложен проблем

Whyniser
06-27-2008, 17:29
Еми най-доброто според мен да направиш е да ги събереш и да поговорите (макар че може да стане проблем,но за мен това е добро решение)

sheilsis
06-27-2008, 17:37
mm ako naistina ima6 nqkvi 4uvstva kym priqtelq ti nqma da se izku6i6 , za6toto ina4e spored men tova e edin vid predatelstvo ii ne e mn 4estno

adrenalin4e
06-27-2008, 17:45
По добре не рискувай със С , за да не изгубиш човека който обичаш

adrenalin4e
06-27-2008, 17:45
По добре не рискувай със С , за да не изгубиш човека който обичаш

Presley
06-27-2008, 18:02
Реши какво искаш.Аэ примерно не мога да ти кажа какво ТИ искаш,нито някой може.Трябва да энаеш.Ако не энаеш-риск.Риск печели-риск губи.Важното е животът да е вълнуващ.

angelcheeee_93
06-27-2008, 18:25
ako naistina obi4a6e priqtelq si ,nqma6e da obra6ta6 vnimanie na tozi S.ne mislq ,4e tova koeto izpitva6 kam priqtelq si e lubov,za6toto ako be6e taka 6te6e da iska6 da si samo s nego i ne bi poglednala drug...nito pak nqkoi drug bi te izku6il,kakto priqtelq ti.IZVOD: ILI NE OBI4A6 PRIQTELQ SI ILI NE ZNAE6 KAKVO ISKA6 I OT DVAMATA!

spensi
06-27-2008, 20:26
Еми най-доброто според мен да направиш е да ги събереш и да поговорите (макар че може да стане проблем,но за мен това е добро решение)
пълни глупости ти какво искаш да ги скараш.така и тримата може да изгубят много

Lord_Of_The_Night
06-27-2008, 20:30
Нали знаеш че така може да развалиш приятелството им,и накрая от двата стола на земята.Според мен бъди с приятеля си и не мисли за другия.

Whyniser
06-27-2008, 20:44
Нали знаеш че така може да развалиш приятелството им,и накрая от двата стола на земята.Според мен бъди с приятеля си и не мисли за другия.
Добре съгласен нека да си е със сегашния.Ами после другия,ако е имал чувства какво ?!?Не казаха колко годишни са.Представи си какво може да направи ако е някъде на мойте години.Днешната младеж (вкл и аз) сме страшна работа. :(

Jesus
06-27-2008, 20:58
Внимавай да не стане "От два стола на земята".

Lord_Of_The_Night
06-27-2008, 21:09
Нали знаеш че така може да развалиш приятелството им,и накрая от двата стола на земята.Според мен бъди с приятеля си и не мисли за другия.
Добре съгласен нека да си е със сегашния.Ами после другия,ако е имал чувства какво ?!?Не казаха колко годишни са.Представи си какво може да направи ако е някъде на мойте години.Днешната младеж (вкл и аз) сме страшна работа. :(
И какво дори да е изпитавал някакви чувства,дали на сегашния и ще му стане добре като узнае,пък ако няма чувства,тогава ще стане още по гадна ситуацията.Според мен даже и тя в момента незнае какво иска,докато не си изясни,нетрябва да прибързва с решенията си.

Pagan_man
06-27-2008, 21:31
ми направи го със тоя С , когато приятеля ти го нема и си го пазитве в тайна и тн. въй че сам лош
а на колко годинис те.