PDA

View Full Version : Ако можехте да върнете времето...



258
06-27-2008, 17:42
Ако можехте да се върнете и да промените само едно нещо от живота си. Бихте ли го направили? И ако го направите... тази промяна ще подобри ли живота ви? Или напълно ще разбие сърцето ви? Или ще разбие нечие друго сърце? Бихте ли избрали коренно различен път? Или бихте променили само едно нещо? Само един момент. Един момент, който винаги сте искали да върнете.

П.П. Знам,че има подобни теми,но в тази има повече от 1 въпрос и искам да си кажете мнението...а и незнаех къде да я сложа,затова я сложих тук

ss
06-27-2008, 17:43
Вече има такава тема...

258
06-27-2008, 17:44
знам,но тук не се пита само 1 нещо...

Lucho
06-27-2008, 17:44
ИМА ПОНЕ 2 ТАКИВА ТЕМИ САМО В ТОЯ РАЗДЕЛ ! ИМ ТЪРСАЧКА,ИЗПОЛЗВАЙТЕ Я И НЕ ПИШЕТЕ ТРОЙНИ ТЕМИ !

SINDEL
06-27-2008, 17:49
]Ако можехте да се върнете и да промените само едно нещо от живота си. Бихте ли го направили? И ако го направите... тази промяна ще подобри ли живота ви? Или напълно ще разбие сърцето ви? Или ще разбие нечие друго сърце? Бихте ли избрали коренно различен път? Или бихте променили само едно нещо? Само един момент. Един момент, който винаги сте искали да върнете.

П.П. Знам,че има подобни теми,но в тази има повече от 1 въпрос и искам да си кажете мнението...а и незнаех къде да я сложа,затова я сложих тук

Ама си го цитирала дословно от някъде... Не си спомням от кой филм беше (май беше от филм), но определено беше то4но едно към едно :D

Така или ина4е, по темата - принципно не си позволявам да съжалявам никога за нищо, което ве4е съм решила и съм направила. И все пак, ако можех да върна времето назад и да променя едно единствено нещо, бих отишла да прекарам една много специална ве4ер с един много специален 4овек :) Може би доста неща щяха да бъдат разли4ни, ако не ме беше дострашало на времето и бях отишла при него. А вместо това се прибрах при мом4е, което ве4е не оби4ах...
Винаги съм съжалявала за тази една единствена ве4ер, в която този някой ми се моли и ме увещава с 4асове, и трябваше да бъда с него...

258
06-27-2008, 18:24
]Ако можехте да се върнете и да промените само едно нещо от живота си. Бихте ли го направили? И ако го направите... тази промяна ще подобри ли живота ви? Или напълно ще разбие сърцето ви? Или ще разбие нечие друго сърце? Бихте ли избрали коренно различен път? Или бихте променили само едно нещо? Само един момент. Един момент, който винаги сте искали да върнете.

П.П. Знам,че има подобни теми,но в тази има повече от 1 въпрос и искам да си кажете мнението...а и незнаех къде да я сложа,затова я сложих тук

Ама си го цитирала дословно от някъде... Не си спомням от кой филм беше (май беше от филм), но определено беше то4но едно към едно :D

Така или ина4е, по темата - принципно не си позволявам да съжалявам никога за нищо, което ве4е съм решила и съм направила. И все пак, ако можех да върна времето назад и да променя едно единствено нещо, бих отишла да прекарам една много специална ве4ер с един много специален 4овек :) Може би доста неща щяха да бъдат разли4ни, ако не ме беше дострашало на времето и бях отишла при него. А вместо това се прибрах при мом4е, което ве4е не оби4ах...
Винаги съм съжалявала за тази една единствена ве4ер, в която този някой ми се моли и ме увещава с 4асове, и трябваше да бъда с него...
мерси,един да ми отговори :-) апък относно тва,че съм го цитирала да така е :)

Evanescencefan
06-27-2008, 19:24
]

]Ако можехте да се върнете и да промените само едно нещо от живота си. Бихте ли го направили? И ако го направите... тази промяна ще подобри ли живота ви? Или напълно ще разбие сърцето ви? Или ще разбие нечие друго сърце? Бихте ли избрали коренно различен път? Или бихте променили само едно нещо? Само един момент. Един момент, който винаги сте искали да върнете.

П.П. Знам,че има подобни теми,но в тази има повече от 1 въпрос и искам да си кажете мнението...а и незнаех къде да я сложа,затова я сложих тук

Ама си го цитирала дословно от някъде... Не си спомням от кой филм беше (май беше от филм), но определено беше то4но едно към едно :D

Така или ина4е, по темата - принципно не си позволявам да съжалявам никога за нищо, което ве4е съм решила и съм направила. И все пак, ако можех да върна времето назад и да променя едно единствено нещо, бих отишла да прекарам една много специална ве4ер с един много специален 4овек :) Може би доста неща щяха да бъдат разли4ни, ако не ме беше дострашало на времето и бях отишла при него. А вместо това се прибрах при мом4е, което ве4е не оби4ах...
Винаги съм съжалявала за тази една единствена ве4ер, в която този някой ми се моли и ме увещава с 4асове, и трябваше да бъда с него...
мерси,един да ми отговори :-) апък относно тва,че съм го цитирала да така е :)

Grey's Anatomy citirala si Meredit.Poznah li?Sega po temata-da,bih promenila ne6to v jivota si-bih iskala da ne se be6e polu4ilo taka s mom4eto koeto haresvah 2 godini i polovina,no jivota e pred men i moje bi ne trqbva da sajalqvam za ni6to.

love_bobito
06-27-2008, 19:28
ak0 mojeh da vurna vremeto 6tqh da promenq sebe si...zaradi moqta revnost tolkova natanih sebe si i bivshiq mi priqtel 4e ne moga da g0 prejiveq..shtqh da se opitam da b1da po mila s nego..da ne go zasramvam., da my davam tova koeto iska..: a ne da minavam s t1pi opravdaniq: "malka sum" ami 6tom sum tr1gnala s po golqm zna4i trq my daam vsi4k0 koeto iska..a azZ .. pFf nito my davam ni6ty a iskam vsi4k0..


POMOGNETE Mi kak da spra da se surdq i da revnyvam za nai malkot..ISKAM DA SI VURNA MILOTOO ;( ;(

Evanescencefan
06-27-2008, 19:36
ak0 mojeh da vurna vremeto 6tqh da promenq sebe si...zaradi moqta revnost tolkova natanih sebe si i bivshiq mi priqtel 4e ne moga da g0 prejiveq..shtqh da se opitam da b1da po mila s nego..da ne go zasramvam., da my davam tova koeto iska..: a ne da minavam s t1pi opravdaniq: "malka sum" ami 6tom sum tr1gnala s po golqm zna4i trq my daam vsi4k0 koeto iska..a azZ .. pFf nito my davam ni6ty a iskam vsi4k0..


POMOGNETE Mi kak da spra da se surdq i da revnyvam za nai malkot..ISKAM DA SI VURNA MILOTOO ;( ;( Na kolko si?Ako si na 13 i hodi6 s 20 godi6en batko-ne trqbva da se kahari6,za6toto sam 90%sigurna 4e toi iska sex,a ti ne se 4uvstva6 gotova.Iz4akai o6te dokato si gotova,kaji mu kak se 4uvstva6 i ako toi te e cenql i obi4al 6te te iz4aka dokato mu doide vremeto.

Kisses_P
06-27-2008, 21:57
Не,не бих променила.На няколко пъти се питах същите въпроси.Много неща биха били различни сега ако промена нещо.Но така по-скоро бих разбила своето сърце.Каквто ое станало значи така е трябвало да стане.А колкото до неща свързани не с любовта да има 1 нещо което бих променила..за жалост е невъзможно.Загубих връзка с много близка приятелка и няма начин вече нещата да с еоправят..

CucAgMuH
06-27-2008, 22:16
Търси фундаменталното, основата. Ако можех да променя едно единствено нещо, това щеше да е раждането ми. Просто нямаше да се родя. Толкоз. Автоматично отпадат всички други проблеми които съм имал , имам в момента или ще имам някога. С един куршум - всички мармоти. Шоколада остава незавит в станиол. Ядем на корем. :grin:

PePeLePew
06-27-2008, 22:41
ooo бих променил само едно нещо просто не бих си вкарал автогол.... и нямаше да имам малшанса да изгубя най-прекрасното момиче с което толкова си допадахме