PDA

View Full Version : Бременност?Може би?Може би не...?



Teen_problem_
06-27-2008, 19:26
Здравейте,
значи историята почва така:
Преди 2 дни с приятелката ми отидохме на парка и правихме секс (вагинален),но без презервативи (не сме болни от спин.).
Тъй де правихме каквото правихме (ох м/у аз съм на 15 тя на 14) и дойде момента в който трябваше да свърша.Свърших отсрани,след това мина 1 мин,и пак почнахме,не си спомням остана ли сперма по пениса ми,но все пак :? имам чувството,че напавихме гаф,след като след тази 1 мин продължихме да правим секс пак.
Моля без ебавки,че нещо адски ми е под напрежение.Всъщност и двамата разбираме каква грешка сме направили и,че никога няма да се повтори,но човек се учи от грешките си,но дано тази грешка не бъде фатална.
Edit:Забравих да добавя,че на същия ден който го направихме,сутринта й спря цикъла.

angelcheeee_93
06-27-2008, 19:29
moje i da e bremenna poneje i v predeqkulacionnata te4nost se sadarjat sprematozoidi,a i vinagi ima veroqtnoost ot zabremenqvane osobeno ako ste go poravili bez predpazni merki.vie ludi li ste da go praite bez prezervativi? kaji i da si napravi barzo test! :shock:

Teen_problem_
06-27-2008, 19:34
Теста се прави след 1 седмица,впрочем след 2 дни.
Днеска си купи някакво хапче за 30 лева там,каунтър-нещо си,което ако го пиеш до 3 дена намаля с 80 и колко си там % раждането...В това ми е надеждата,и я карам да пуши в повече и да пие алкохол което ми навява още надежда..

Puky
06-27-2008, 19:37
Теста се прави първите 2 дни след закъснението на цикъла . А пък кажи и да пие хапчета и повече никога да не го правите без презервативи :x :x Когато сте сигурно че искате дете тогава го правете без.. :o

angelcheeee_93
06-27-2008, 19:41
az ne znam mn mn kvi hap4eta,no sam 4uvala za ESCAPEL koito se piel do 3 dni sled akta.sledva6tiq pat:predpaznite merki,ako ne iska6 da stava6 ba6ta :?

Teen_problem_
06-27-2008, 19:43
Много ясно...
Та искам да попитам,има ли някакви методи (главно хапчета) с които може да спре това нещо.Впрочем някакви хапчета които ако ги глътне сега,няма да ражда дори и да е бременна (ако примерно дори и да не е в 1-вия месец.).

picha_gnida
06-27-2008, 19:45
Няма да критикувам възрастта ви. Но в бъдеще, поне разучи как стоят нещата, защото трябва да си малоумен да се изпразниш и после да си го буташ отново. И не забравяйте да си пиете презервативите редовно, за по-сигурно може да пробвате с противозачатъчни - по 1 всеки ден в лявото ухо първия месец. Втория в дясното, понеже другият ти тестис овулира.

Абе хора образовайте се преди да се шибате!

Jaden
06-27-2008, 19:46
Mi cestito bastinsto pic! Kato ste tupi i pravite seks bez prezervativ nedeite se oplakva posle ot gafove!

Teen_problem_
06-27-2008, 19:48
Е противозачатачните няма ли да подействат,до кой месец могат да се пият те?

angel4etooo91
06-27-2008, 19:50
olelel kakfi s deca ta vie ni6to neznaete za sexa kato te slu6am si s tolkova niska seksualna kultura tctc nakade vyrvi sveta..... :razz: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

picha_gnida
06-27-2008, 19:51
Е противозачатачните няма ли да подействат,до кой месец могат да се пият те?
Противозачатъчни. Помисли малко. Вгледай се в думата. Може би се опитва да ти каже нещо... Про-ти-во-за-ча-тъч-ни.. ПРОТИВО-ЗАЧАТЪЧНИ. Това прилича ли ти на СЛЕД-ЗАЧАТЪЧНИ?

Irrepresible
06-27-2008, 19:52
1.tq e na 14 2. ti q tap4e6 s alkohol i cigari 3 pravite seks v parka 4.bez prezervativ 5.tova ne6to nare4eno bebe ne se spira v 1viq mesec s 1 duma ti me utrepa :shock: :shock: :shock: dr pat mislete kvo praite be :booooomb:

Teen_problem_
06-27-2008, 20:05
Е в крайна сметка ,не може ли да се направи нещо...
Да се вземат хапчета някакви или нещо от сорта,или пък някакъв метод да се развали строежа на тва бебе..

picha_gnida
06-27-2008, 20:07
Е в крайна сметка ,не може ли да се направи нещо...
Да се вземат хапчета някакви или нещо от сорта,или пък някакъв метод да се развали строежа на тва бебе..
Ще те успокоя - статистика показва, че шанса тя да е бременна в момента е нищожен. За по-сигурно отидете на гинеколог, той ще я прегледа. Има специални хапчета за аборт, които действат до 52-рия ден от забременяването. Но имай на предвид, е и 1 път стига да стане гафа.

Teen_problem_
06-27-2008, 20:12
Е в крайна сметка ,не може ли да се направи нещо...
Да се вземат хапчета някакви или нещо от сорта,или пък някакъв метод да се развали строежа на тва бебе..
Ще те успокоя - статистика показва, че шанса тя да е бременна в момента е нищожен. За по-сигурно отидете на гинеколог, той ще я прегледа. Има специални хапчета за аборт, които действат до 52-рия ден от забременяването. Но имай на предвид, е и 1 път стига да стане гафа.
Успокои ме до определена степен.Благодаря (:!
Както казах,всеки се учи от грешките си,просто нямам от къде да се образовам с тоя вид култура и ...затова:).
Мерси още един път.

cococanamito
06-27-2008, 20:54
bate i az imam syshtiq problem nemislq che moje da e bremena no ne e izklu4eno az napravih 1 pat tazi greshka 2ri pat bez kaput NE are uspeh ti jelaq :*

mrssmith
06-27-2008, 21:03
изуми е с невежеството си. напиши в гуугъла "сексуална култура" и попрочети поне малко.
та по темата. според статистиките,както каза някой по-горе,шансът да се забременее в такъв ден (когато цикълът й е спрял), е малък. но го ИМА. добре е ,че е пила спешен контрацептив-дори и да има нещо,предполага се,че той ще оправи нещата най-вероятно.тези хапчета не предотвратяват раждане. предотвратяват забременяване,което се случва до 3 дни след акта.(затова и се пият до 3 дни). освен това тези хапчета не ги вземайте сега за бонбони-вредни са, даже доста за нея.
ако имате някакви опасения за бременност,най-най-сигурният начин е да идете при гинеколог,който ще я погледне на видеозон и ще каже дали има нещо.
в такъв случай (дай Боже да НЕ ви се случва), решенията са три- или нормален медицински аборт, или хапче-хапчето също е вид аборт,прекъсване на бременност,натравя плода и кара организма да го изхвърли. а третият вариант който се практикува в някои градове е солна инжекция(също вид аборт).
това ти го казвам не с мисълта,че е бременна,а за да знаеш какви са последствията ако правите такъв небезопасен секс.тя е на 14,не можеш да си представиш какви последствия може да има това за нея.
И последно-не я трови с алкохол и цигари.1.това не може по никакъв начин да убие евентуален зародиш в нея,оставете хапчетата които е пила да действат спокойно,така само пречите. 2.тези неща не убиват бебетата на жени дори и в 9 месец да са-просто вредят на бебето,това е.

сексът трябва да се забрани на сексуално неграмотни хора...

eveto_xx
06-27-2008, 21:15
И после заради вашите изцепки всички ни слагад под един знаменател, че сме безотговорни, че не знаеме къде се намираме , и т.н...

extazytu
06-27-2008, 21:18
вие несе ли научихте правете секс с презерватив

Pagan_man
06-27-2008, 22:15
ми да беше турил капута.

hottie
06-27-2008, 23:07
Лелелеле. Не ме притеснява секса от първия път, ами от втория път, защото не само не си се избърсал, ами е имало и още сперма по каналите ! Поели сте доста голям риск. Дано няма проблем.За Ескапеле май е късно...

SpOrTs_GiRl
06-28-2008, 10:55
moje i da e bremenna poneje i v predeqkulacionnata te4nost se sadarjat sprematozoidi,a i vinagi ima veroqtnoost ot zabremenqvane osobeno ako ste go poravili bez predpazni merki.vie ludi li ste da go praite bez prezervativi? kaji i da si napravi barzo test! :shock:
Е какъв тест искаш да си направи два дни след акта?!?!?!! ..

sadsad
06-28-2008, 11:16
Здравейте,
значи историята почва така:
Преди 2 дни с приятелката ми отидохме на парка и правихме секс (вагинален),но без презервативи (не сме болни от спин.).
Тъй де правихме каквото правихме (ох м/у аз съм на 15 тя на 14) и дойде момента в който трябваше да свърша.Свърших отсрани,след това мина 1 мин,и пак почнахме,не си спомням остана ли сперма по пениса ми,но все пак :? имам чувството,че напавихме гаф,след като след тази 1 мин продължихме да правим секс пак.
Моля без ебавки,че нещо адски ми е под напрежение.Всъщност и двамата разбираме каква грешка сме направили и,че никога няма да се повтори,но човек се учи от грешките си,но дано тази грешка не бъде фатална.
Edit:Забравих да добавя,че на същия ден който го направихме,сутринта й спря цикъла.
ЗА цикъла не пречи.Вероятността от зобременяване е много голяма.Трябвало е най-малко да се измиеш, а тъй като е нямало къде или да изчакате, или да се избършеш, или да не го правите, или най-дория вариант - презервативи ! Няма да те упреквам сега.....има вероятност.Нз дали да ти препоръчвам "ескалепе", защото е вредно и нз има ли гаф...ако искате купете, но се пие 3 дни след гафа.Успех.ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ!

rakiQ
06-28-2008, 16:42
ами по принцип и 50 мин да чакаш по каналите остава ии е опасно + тва трябвало поне да го измиеш щото е страшничко пак.. нз аз ако бях на твое или на нейно място щях да умра от страх..

внимавайте бе! :-x :?

sladur4etyYy
06-28-2008, 16:52
Както казах,всеки се учи от грешките си,просто нямам от къде да се образовам с тоя вид култура и ...затова:).


ми има 1 нещо- вика му се google.bg. няа да е зле да го ползваш от вр. на вр. а иначее..нямам думи колко си прост- първо я е*еш без презерватив и то 2 пъти пък след тва изведнъж ти идва просветлението че може да стане гаф и решаваш да си тъпчеш гаджето с алкохол, цигари и кви ли не хапчета :-o момичето явно е доста зле щом ти върви по акъла :?

IvOnDa
06-28-2008, 16:58
гинеколог!а тва с цигарите и алкохола да не сте го гледали в някой филм....

Nadelina
06-28-2008, 16:59
Ne e bremenna. Ne go balamosvaite s hapcheta i t.n.