PDA

View Full Version : епа писнаха ми на к.ра вече !



Pick-It-Up-Slow
06-27-2008, 20:14
Здраво :) първо - момиче съм..ако се чудиите на заглавието..ми недейте ;х
Та писна ми от нашите.Уж са готини хора,а кво излезе..
Започвам направо с "проблема" .. с майка ми имахме уговорка след като ми минат изпитите да си направя пиърсинг.Ами минаха!Вчера си продупчих устата и веждата.Прибрах се вкъщи и й показах само този на устата..при което тя ми издърпа обицата :shock: Представяте ли си?!?Поне не ме беше яд за парите, щот една приятелка ме дупчи и не ми взе никакви..и не ме заболя,но тва от нея не го очаквах..не можах да реагирам и да я спра,но след тва се скарахме много лошо.Взе ми телефона,наказа ме,забрани ми да излизам с моите копелета..демек приятелите ми.И откачих..смисал такъв..попринцип много крещя и се карам,но тоя път останах спокойна и говорех внимателно и с нормален тон,а тя ми крещеше.Напрайх й забележка,при което тя викна баща ми и почнаха разправиите с него..може да не е много приемливо тва да съм на 13 и да съм с толкова много обици /когато видяха индустриала ми изпаднаха в истерия..а и по ушите имам общо 12/,но в крайна сметка тя ми е обещала още от април месец..и сега изкара мене виновна..моята част от уговорката я изпълних..ами нейната?
Друг проблем е че слушам рап и съответно нося смъкнати дрехи а също и кецове.Повечето ми са мъжки и непрекъснато ми се повтаря едно и същщо "абе фарли ги тея парцали,облечи нормални дрехи.." и тва от майка ми и баба ми..дядо само им приглася,а баща ми мълчи..как по дяволите да им обясня,че това НЯМА ДА СТАНЕ и че няма да се покатеря на 5 санта токчета?Квито ми бяха подарили за рождения ден и едвам се стърпях да не ги забия в главата на баба ми..
Не ми пука за наказанието.След няколко дена пак ше съм навън,а и малко почивка вкъщи няма да ми навреди..но сега ме е страх да не ми вземат и другата обица..Детски истории..но наистина ме прецакаха тоя път..
е благодаря на всеки,който е прочел.

SeaEatsShips
06-27-2008, 20:50
даже не ми се чете до край 'проблема' ти... виж сега на 13 да си правиш пиърс ЛЕКО БЕЕ ЕЙ аз съм на 16 ся ще си правя (а междудругото не е ли забраено на деца под 16 да се дупчат освен ако мама и тате не са с теб) имай на предвид че забере ли тва... не те виждам как ще с и окепазиш лицето... и майка ти няма много право да ти казва как да се обличаш и тем подобни ... ама събери малко ума на 13 си... сигорно ти е обещала много нещша само за да си затвориш устата имам едно 13-годишно вкъщи и така... пубертет пере го якооо яко.... няам нерви вече всеки бърза за някъде .. красиво ли е дете на 13 да се дупчи и да прилича на 25 годишна?? ужаст да седи по двороввете на училище и да пуши МНОу ЯКО БРАТОЧКАА направо умирам от смях като мина пред парка и чуя некви лапетийки: А СКИ БРАТОЧКА КЪФ СКЕЙт СИ КУПИИИХ (а то рибка) аре отклонявам се ..... аз ако имах такова дете вкъщи ШЕ се ДуПчи ли? ДА ДА .. на Върба у сряда... станеш ли на 18 сама си решаваш кое как.. тфа нещу ще ти омръзне все някога и после ще си биеш глаата у стената 'що ся имам белег'... да бее даа една пак на 13 надупчена, че и косата си обръснала .... ко ви става е хора :-x :x

Pick-It-Up-Slow
06-27-2008, 20:54
Тоз пък!Easy!
И все пак благодаря за мнението .

DevilWish
06-27-2008, 20:55
Това си е твой избор и нямат право първо да ти разрешат ,а след това да го правят на проблем ;) ама си на 13 години ,така че съобразявай се малко с тях =)

miloto_girl_4e
06-27-2008, 21:18
Самото заглавие на темата показва супер неуважение към родителите ти и роднините ти..
Няма лошо ваще да искат да виждат едно добре изглеждащо момиче(не казвам, че рапърските дрехи са нещо лошо, просто нямат нищо женствено в себе си, а явно ваще не искат да си такава..)
А това, че си на 13 и имаш толкова много пиерсинги по себе си не е нещо показателно..
И аз обичам обиците и татусите, но всяко нещо си има граници..
В случая наистина е тъпо, че майка ти те е излъгала така, че е казала едно, а после се е отметнала..
А и да питам .. не мина ли вече модата да говориш на копеле?

kuklichka_bg
06-27-2008, 21:21
Ако си ми дъщеря ЩЕ ТЕ ИЗХВЪРЛЯ НА УЛИЦАТА!!!!!!!!
Пъърво щто за уважение е туй "мойте копелета"
Второ ти магазин ли ще си правиш на главата с вичките тия обици
Трето ми наистина я си облечи малко дрехи а не тия парцали

"Гъъъъъъъъъъъзаркеееееееее еееееееееее"

8-) жалка и смешна работа си тцтцтцтцтццтцт

Pick-It-Up-Slow
06-27-2008, 21:41
За ква мода ми говорите?Аз ако тря да се обличам "модерно" са сигурно щях да съм някое емо . нали тва е "модно" са ? или бъркам апф 8)

Fionna
06-27-2008, 21:41
Мисля че всеки тиин си има своя представа за живот и се мисли за безсмъртен,такаче според мен нормално си постъпила.Всеки се кара с родителите си и мисли че той е безгрешен,обаче се вслушай в някои съвети на родителите си.Аз лично когато непослушам майка ми много съжалявам за постъпките си,все пак тепърва започваме да живеем,трябва да се учим от по-големите :)

sladkish_14
06-28-2008, 05:42
Това си е твой избор и нямат право първо да ти разрешат ,а след това да го правят на проблем ;) ама си на 13 години ,така че съобразявай се малко с тях =)

Било е неин избор докато не си е сложила 12 обеци :razz: Защо вместо да се караш с родителите си не се съобразиш малко и с тях?!Иди до огледалото вземи една твоя снимка когато си била малка и се погледни после и снимката!Не знам,защо ви харесва да се правите на интересни?!Как може на 13 години да носиш мъжки дрехи и ся кецове в жегата,на всичкото отгоре и обеци на всякъде..Това е много противно за младо момиче,разсипвате си годинките!!!И някои ден ще се усетиш,това е че те искат да го разбереш сега!

fire_cat
06-28-2008, 06:06
Повечето тинейджъри (даже може да се каже и всички) не обичат родителите да им казват какво да правят, но би трябвало поне малко да се съобразим с тях, все пак са ни родители и ни мислят доброто! Опитай се да поговориш с тях нормално, без да се карате! Може пък да постигнеш нещо! :)

soul1199
06-28-2008, 06:41
Повечето тинейджъри (даже може да се каже и всички) не обичат родителите да им казват какво да правят, но би трябвало поне малко да се съобразим с тях, все пак са ни родители и ни мислят доброто! Опитай се да поговориш с тях нормално, без да се карате! Може пък да постигнеш нещо! :)+1 8)

Pick-It-Up-Slow
06-28-2008, 08:33
Не става, бе хора..нали тва ви обяснявам..аз говоря,майка ми крещи.....
А м/у другото те имат ли право да ме пратят в ТВУ ? ? ? :shock: или само от съда може..

SeaEatsShips
06-28-2008, 09:00
ЛОЛ ти си явно тежък случай... ясно 13 годишните днеска.... айде няма да си давам мнението
опитай се поне маааааааааааааааааааааааа лко по-нормално да се обличаш (не говоря за токчета и тем подобни тфа е ненормално :D ) вземи тури едни по-тесни дунки шляпай малко с джапанките алабала върви в саботаж или там някой подобен магазини виж женските дрехи обуй някой пола няма да умреш ее купи си сандали от онея в натъмно малко по-нормал а? има време за пиърси и ненормални дрехи там широки гъзарски .... още си на 13

SiNiStEr
06-28-2008, 13:19
Пф това за дрехите,да ти казва как да се обличаш не е ли малко(не малко а мн) тъпо?Ти си на 13 не си мн малка,но не си и голяма,вече трябва да се ''изявиш'' като индивидуалност.
И при мен е така,но поне майка ми ме подкрепя до някаква степен,нищо,че не й допада каква музика слушам и как се обличам.
А това за пиърсинга,тя е постъпила наистина гадно и тъпо като ти е го изтръгнала,при положение,че ти е обещала....
Просто говорете нормално без да крещите и й обясни ти как мислиш и така...

chocoleptic
06-28-2008, 15:06
Хах
Точно сега е времето на широките дрехи и обиците.
На 20 години ли да носиш разпуснати блузи и кецове.. :-o
Тийновете харесват подобни моди..
После им омръзва.
И се осъзнават като станат по-големи.
И аз ще си правя пиърс на веждата и съм на 14.
Осъзнавам , че е рисковано ако ти се възпали,но това зависи от поддръжката.

TheNewReligion
06-28-2008, 17:35
Абе и майка ти не е добре и ти си с всичкия си акъл ! #-o #-o #-o

Bubbly
06-28-2008, 19:26
Ние какво можем да направим?
Може ли все пак един въпрос- какво ще се промени, когато си сложиш таза обица на езика ? Ще се чустваш по-яка, голяма и независима, и може би различна? Може би е много гъзарско( както и да е аз никога не съм ги разбирала тези гъзарщини :D )Разбира се, трябва да докажеш, че никой не може да ти заповядва, обаче, мило дете, независимостта не се състои само в това да се кичиш като коледна елха. Разбирам те донякъде, макар че никога съм нямала желание да ходя с подпухнал език, да рискувам да получа възпаления и всичко това, за да може гаджето ми да усеща вкус на метал. Хормоните вършат чудеса, пък и всички правим глупости (приятелка ти я е сложила, имаш ли представа за последствията?) :-o Ти си в правото си да се цупиш, майка ти също има пълно право да ти забрани, обаче все пак не виждам аз какво да направя ....