PDA

View Full Version : Защо винаги избирам по-лошите.......... :@



bUbInkA__
06-27-2008, 20:29
До сега повечето ми приятели са били "лоши момчета".И ако едновремено ме искат две момчета винаги избирам по лошото.Незнам защо става така,но просто те ме привличат повече.Понякога чак се ядосвам на себе си.......... :(

Lord_Of_The_Night
06-27-2008, 20:31
И какво ние ли трябва да знаем,защо го правиш.Еми кат се дразниш на себе си,еми земи си не ''лошо момче".

angelcheeee_93
06-27-2008, 20:32
ami ti sama si precenq6 s kakvi mom4eta da bade6

MoonAngel
06-27-2008, 20:36
Генетично е заложено при жените. Винаги да избират по-лошите, привличат ги. (не че и аз не съм така) :)

tuzaro
06-27-2008, 20:37
ела да ти дам някои съвети лично 8-)

thefreak
06-27-2008, 21:40
Синдрома на шматката е това, няма какво друго да е.

eveto_xx
06-27-2008, 21:42
Синдрома на шматката е това, няма какво друго да е.
Еее, това не е шматка, недей сега да замесваш друга част от обществото, някой хора се засягаме :shock: Иначе по темата-ами явно на такива се кефиш, нищо не можеш да направиш, не го искаш...

Ros1
06-27-2008, 22:21
да и аз съм така можеби има пове4е тръпка :D или незнам ахах

sladko_dete
06-27-2008, 22:43
е заради тръпката ест, и аз не си падам по добрите момченца, които понякога от кротки, скромни и добрички ми изглеждат пълни п*тки :D

PePeLePew
06-27-2008, 22:44
ами сигурно такива търсиш..........или просто те те намират

babity
06-28-2008, 06:40
За мен, когато създавам едно ново познанство, страшно значение има обкръжението на човека, с който съм се запознала. Не съм на много, ама с годините съм разбрала, че човек обикновено се събира с такива като него. Виж например себе си.... те са пропадяци => и ти си такава! :)

ss
06-28-2008, 07:10
За мен, когато създавам едно ново познанство, страшно значение има обкръжението на човека, с който съм се запознала. Не съм на много, ама с годините съм разбрала, че човек обикновено се събира с такива като него. Виж например себе си.... те са пропадяци => и ти си такава! :)Се някои се намира да ми земе думите от устата...(което говори добре...)е все пак трябва да има повърхностни и материални момичета...

didi_baby
06-28-2008, 16:36
не се ядосвай скъпа не си единствена знам за какво става въпрос но и аз не мога да се оттърва от това

bishop
06-28-2008, 16:54
За мен, когато създавам едно ново познанство, страшно значение има обкръжението на човека, с който съм се запознала. Не съм на много, ама с годините съм разбрала, че човек обикновено се събира с такива като него. Виж например себе си.... те са пропадяци => и ти си такава! :)Се някои се намира да ми земе думите от устата...(което говори добре...)е все пак трябва да има повърхностни и материални момичета...


лелелеле не че не съм съгласен, ама тва беше грубо.

slun4ice_90
06-28-2008, 17:01
И мен ме привличат именно такива,не мога да си го обясня още... :? Просто няма да ми е интересно с "доброто момче",скучно ще ми е.Аз съм емоционална и темпераментна искам емоции не еднообразие,може би е и заради това.Пък и съм човек,който обича предизвикателствата.Все търся нова тръпка нещо ново и интересно обичам да ми се случва.С една дума искам "лошо" момче,защото мисля,че е по-интересен и все ще ме изненадва с нещо лудо....

sadsad
06-28-2008, 17:18
аз не искам "лоши" момчета.Дразнят ме.

Vichko0o
06-28-2008, 17:19
За мен, когато създавам едно ново познанство, страшно значение има обкръжението на човека, с който съм се запознала. Не съм на много, ама с годините съм разбрала, че човек обикновено се събира с такива като него. Виж например себе си.... те са пропадяци => и ти си такава! :)Се някои се намира да ми земе думите от устата...(което говори добре...)е все пак трябва да има повърхностни и материални момичета...
Хах че те повечето са повърхностни и материални кифли бе ..... А отностно темата ми мацка когато IQ-то ти стане по голямо от годините ще почнеш да избираш правилно ;)

NaNa_SladuRana
06-28-2008, 19:26
Лош вкус :-o

Zarity
06-28-2008, 19:44
Ох,естествено че ще те привличат повече,щото просто саа...как да кажа...ЛОШИ!!!Пф...да ти кажа мое директно да им се изплюя на тея!Достатъчно съм патила от едно такова,а сега харесвам момче,което няма тотално нищо общо с "лошите момчета"....

gLoRiOuS_aNGeL
06-28-2008, 21:55
Ами,не ти ли харесва с по-лошите?
ПС:Просто пробвай да не си толкова повърхностна... :wink:

dimanushka
06-28-2008, 22:38
of az do sega lo6o mom4e ne sum si hva6tala oba4e mn me kefqt... nqkvo tarikatsko e i az nz ama mn me privli4at i mene...

PK
06-29-2008, 06:14
Щото си тъпа кифла

desidala
06-29-2008, 06:22
Въпроса ти ... ъм ... мисля, че въпроса ти беше ... "Защо избираш по-лошите" иии ... ами, ти не си ли даде отговор сама "защото те привличат" ...

MonSitY
06-29-2008, 07:02
е че никой от този форум не може да ти каже що избираш по-лошия.... предполагам че е породено от факта че ти си добричко момиче и искаш някой лош батко да те избави от тази доброта :-D :-D

natalitoo
06-29-2008, 08:06
ами просто защото ако някой е прекалено добър с теб се губи тръпката ... моя приятелка имаше подобен случе .. сдърпат се нещо с момчето .. и още от начаалото се разбира че тя е виновна .. а накрая той и се извинява .. затова се губи тръпката ... затова избираш по лошите.. :) :) :)

MartyParty
06-29-2008, 10:09
Човек каквото сам си направи,никой друг не може да му го направи.Можеби ти е по-лесно да си с лошите момчета защото...знам ли,защото просто е по-лесно.И аз не съм искала да харесвам някакви бунтари,които искат да бият всяко момче което ме спъне ,дори и неволно.Представи си какво щеше да е,ако си падаш по клошари или трактористи...

soul1199
06-29-2008, 12:38
ами сигурно такива търсиш..........или просто те те намират+1

kobrichka
06-29-2008, 14:41
Едва ли ние можем да ти отговорим на този въпрос...
Аз лично съм за тръпката,за разнообразието,за силните усещания...затова и всичките ми гаджета са малко по-лудички...а на въпроса,защо все ти си ги избираш тип "лоши момчета",аз опраделено не мога да ти отговоря,сама трябва да си отговориш не ние.